Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA MINA!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1284 odpowiedzi na ten temat

#1221 OFFLINE   dawtow

dawtow

    W posiadaniu , omega Bfl, ascona b, 4x4 i 4 udki und skuter :)

  • 1 708 postów
  • Dołączył: 14-08-2009
  • Skąd: Noje benczen
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 10 stycznia 2015 - 20:04

Jedziesz do wk gdzie był zarejestrowany mowisz że kupiłeś ale karte zgubiłeś, kilka papierków i 70 pare zeta za nowa duplikat karte i woala :)

#1222 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 10 stycznia 2015 - 20:19

No tak, ale to raczej sprzedający powinien się o to zatroszczyć. Od ręki czegoś takiego chyba nie wystawiają?? Poza tym z Twoich słów zrozumiałem że BEZ zarejestrowałeś. Że duplikaty wydają to wiem. Ale to jak kupić auto bez dowodu rej. Goń po urzędach, a jak auto kupiłeś na drugim końcu Polski to juz w ogóle

#1223 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2015 - 20:37

jak auto kupiłeś na drugim końcu Polski to juz w ogóle

Niestety, dlatego to ważny dokument, BEZ nie zarejestrujesz. W WK właściwego dla Sprzedającego wnioskujesz o wtórnik Karty Pojazdu.
Więcej TUTAJ

#1224 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 stycznia 2015 - 20:53

Można załatwić to też listownie nie trzeba jechać osobiście.
Brak karty pojazdu nie jest żadnym problemem.

#1225 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 10 stycznia 2015 - 23:29

handlarzowi Robert popchnął...widac po pismie ze handlarz to prostak...

Z czym macie problem, ostrzegam przed kupnem złomu, bo to już złom, ale jak ktoś kocha restaurować umierające auta, to zapraszam...zrób dobrze, a zaraz doradcy i oceniający się znajdą. Chciałem dobrze, ale już sobie idę. Pozdrawiam. Maniutek masz rację, pchnąłem handlarzowi. Niech się buja.

#1226 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 stycznia 2015 - 13:43

Przeczyściłem temat z niepotrzebnego spamu.
Proszę o w miarę rzeczowe wypowiedzi ;)


#1227 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 11 stycznia 2015 - 21:44

Panowie, trzeci raz nie będziemy prosić o rzeczową dyskusję!! Upust emocjom i hejtowanie możecie wypisywać w temacie pręgierz lub co mnie dzisiaj wrukwiło.
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#1228 OFFLINE   kryka65

kryka65
  • 7 postów
  • Dołączył: 27-08-2013
  • Skąd: Gliwice

Napisany 02 lutego 2015 - 23:21

http://olx.pl/oferta...html#bc11387811 Była moją własnością, lepiej omijać z daleka (HANDLARZ) min. dziury w podłodze, bąble na drzwiach (od dołu) i szykuje się uszczelka pod głowicą ;) Pozdrawiam.

#1229 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 02 lutego 2015 - 23:23

Ale nalepkę klubową to mogłeś zdjąć.

#1230 OFFLINE   kryka65

kryka65
  • 7 postów
  • Dołączył: 27-08-2013
  • Skąd: Gliwice

Napisany 02 lutego 2015 - 23:31

uwierz mi nie myślałem o tym najważniejsze żeby tu koledzy wiedzieli.

#1231 OFFLINE   lysy10

lysy10
  • 122 postów
  • Dołączył: 25-10-2009
  • Skąd: szamotuly

Napisany 03 lutego 2015 - 07:34

To ciekawe za ile mu ja opchles
I skąd ma rachunki o których pisze i zdjecia

#1232 OFFLINE   kryka65

kryka65
  • 7 postów
  • Dołączył: 27-08-2013
  • Skąd: Gliwice

Napisany 03 lutego 2015 - 08:22

To ciekawe za ile mu ja opchles
I skąd ma rachunki o których pisze i zdjecia


kolego powinieneś docenić fakt że przestrzegam a nie wnikać i prowadzić śledztwo społeczne:D

#1233 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 lutego 2015 - 18:11

kolego powinieneś docenić fakt że przestrzegam a nie wnikać i prowadzić śledztwo społeczne:D


znam goscia ktory zarabia na zycie k-s samochody z tym ze naprawia je i odsprzedaje.
A tak ogolnie mowiac to skad wiesz co sie dzialo z tym autem ?
Sprzedales parcha a teraz mowisz ''uwaga mina'' to tak jakbys stanol 2metery dalej po sprzedazy i mowil :a teraz zrobilem goscia w **** ale wam odradzam tego parcha!!
co tu jest z twojej strony nie fair !!
podejrzewam ze ten bajer i zdjecia zlotowe to gosc ma od Pani Krysi z warzywniaka ,no bo przeciez nie od Ciebie, taka chluba i polecenie Klubu OKP :lol:

*jakby enigma zadzialala to podaje link tlumaczenia :http://sjp.pl/chlub%C4%85

#1234 OFFLINE   Krisco

Krisco
  • 167 postów
  • Dołączył: 23-01-2015

Napisany 03 lutego 2015 - 18:26

Oto kolejna mina przeciwpiechotna z Mysłowic:

http://otomoto.pl/op...-C35740096.html

Samochód wygląda jakby miał kolizję z prawej strony, na moje wrażenie maska bardzo odstaje. Komputer pokładowy nie działa. Przyciski konsoli środkowej bardzo powycierane.
Kontrolka poduszki gaśnie pierwsza, choć powinna chyba ostatnia. W samochodzie tłumik ma "niby sportowe brzmienie, a brzmi jakby miał 1000 dzir. Klapa bagażnika otwiera się jakby nie mogła... Lusterko w drzwiach kierowcy na moje wklejane, obecnie pęknięte.
Pan w komisie powiedział, że kupili go na na giełdzie. Koła pomalowane"pod kolor", zaciski także.

#1235 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 03 lutego 2015 - 18:50

Oto kolejna mina

jeszcze ich troche obejrzysz,zanim cos kupisz,jesli w ogole cos kupisz z omegi :D

miał kolizję z prawej strony

po fotkach widac,ze mial,tylko za ta cene to nie mozna miec perly,albo w tym roczniku o bezwypadek to ciezko :p

#1236 OFFLINE   JJdzej

JJdzej
  • 1 752 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Skąd: Tczew/Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 03 lutego 2015 - 19:02

Śmieszni i żałośni jesteście, stary samochód za trochę ponad jedną średnią pensje i macie pretensje, że przyciski powycierane.

#1237 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 lutego 2015 - 19:33

Śmieszni i żałośni jesteście, stary samochód za trochę ponad jedną średnią pensje i macie pretensje, że przyciski powycierane.


dokladnie :tak:
moj parch tez ma powycierane przyciski.W Omedze B mialem w stanie igla ,a tutaj Fl powlekali jakims gownem i mozna zdrapywac .Ja nawet napisalem duppa na boczku .
Jakbyscie chcieli w stanie A10 auto no to ''troche'' nie przespanych nocy ,duuuuuzooo kasy ,samozaparcia etc.
A jak chcesz miec Omege to kup i zrob i nie wal z :pupa:

#1238 OFFLINE   Krisco

Krisco
  • 167 postów
  • Dołączył: 23-01-2015

Napisany 04 lutego 2015 - 09:11

Digi JJ nie chodzi o to że parch, ale chodzi mi o podejscie Pana komisanta.
Zdaję sobie sprawę, że nie ma tu szału ale bez przesady.
Szkoda czasu jechać i oglądać, a pozatym napewno ktoś będzie miał 5 7 tysiecy i bedzie sie zastanawiał, tak samo jak ta żółta z Żor

#1239 OFFLINE   damianos1981

damianos1981
  • 3 postów
  • Dołączył: 12-05-2015

Napisany 14 maja 2015 - 22:07

Witam wszystkich. Dzisiaj przejechałem się do miasteczka Złotoryja w nadziei, że może w końcu uda mi się zakupić omesię. W mojej ocenie zważając na stosunek stanu do ceny to są to dwie miny, na które nie warto tracić czasu i paliwa.
Pierwsza http://otomoto.pl/of...html#3a9df89296
Moim zdaniem zdjęcia są po photoshopie. Maska w prawym rogu malowana na zapyłkę (tragicznie, chyba sprayem z puszki ) w celu zamalowania trzech grubych rys, malowanie kończy się w połowie wysokości atrapy paskudnym zaciekiem :masakra: teleskopy maski - lewy ledwo chodzi, prawy wyskakuje z mocowania przy podnoszeniu. Lewa lampa to hella, ale nie GM i rok młodsza, hokej niedopasowany. Lewy błotnik też brzydko zapylany, a szczelina między nim, a drzwiami większa niż po drugiej stronie. Szyba bagażnika lewa oraz tylnych drzwi z drugiej połowy 99r. , pozostałe zaś z pierwszej połowy 99r. Rzekomo zrobiony rozrząd - brak jakiegokolwiek kwitu/faktury, pan powiedział, że mechanik napisał na pokrywie filtra pow. kiedy i przy jakim przebiegu było robione. Siedzenie kierowcy spękane i powycierane jak po co najmniej 350k km. Jedynie instalka LPG warta uwagi, na wtryskach Barracuda. Reszty już mi się nie chciało oglądać bo auto powinno być w innym przedziale cenowym.

Druga http://otomoto.pl/of...html#d53658004b
Stan blacharki i wnętrza znacznie lepszy od poprzedniej, choć kolorowy wyświetlacz najzwyczajniej krzaczył. Zbyt długo go nie oglądałem ponieważ pod maską silnik był myty jednak tak srał olejem, że uwalona była cała miska, blok, alternator, a co najgorsze to po odkręceniu korka oleju oczom moim ukazał się cudny majonez na nim jak i całej tej rurze wewnątrz. Po przegazowaniu z tyłu widać było ładne obłoki pary i na stówę nie był to kondensat z tłumików, w zbiorniczku wyrównawczym był niski stan, niestety nie płynu chłodzącego lecz zwykłej wody. Pan sprzedający delikatnie zasugerował mi ,że się na niczym nie znam ponieważ "ten majonezik to efekt jazdy autem na krótkich dystansach, a silniki Ecotec tak mają"

#1240 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 14 maja 2015 - 22:14

"ten majonezik to efekt jazdy autem na krótkich dystansach, a silniki Ecotec tak mają"

no i mial racje bo tak jest