Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

O nas


Cała historia zaczyna się 10 maja 2006 roku, kiedy to Piterek i śp. Gawor postanowili założyć klub i forum skupiające miłośników i posiadaczy Opla Omegi.
Od tego czasu klub i forum rozwijają się bardzo dynamicznie.

 

Obecnie mamy ponad 52500 zarejestrowanych na forum użytkowników oraz ponad 1126000 postów więc śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy najstarszym i najbardziej bogatym w wiedze o tematyce Omegi forum.

 

Z naszej wiedzy oraz doświadczenia korzysta praktycznie cała Europa.
Na forum internetowym skupia się bieżące życie klubowe. Można na nim znaleźć parametry techniczne, liczne porady jak naprawić lub tuningować auto.
Ale forum to nie tylko motoryzacja. W dziale Off Topic forumowicze mogą swobodnie porozmawiać o wszystkim.
Klubowicze stworzyli na terenie Polski system pomocy drogowej – Omega Assistance.

Klub wspiera akcje charytatywne. Na forum i na zlotach prowadzimy zbiórkę pieniędzy i maskotek dla chorych dzieci.
Współpracujemy z dystrybutorami części samochodowych, warsztatami i firmami z branży motoryzacyjnej i Car Audio.
Posiadamy własny sprzęt pomiarowy np. G-Tech oraz liczne gadżety klubowe: identyfikatory, smycze, koszulki, polary, naklejki, ramki, flagi itd.
Tradycją klubową jest organizowanie regionalnych spotów i dwóch w roku ogólnopolskich zlotów. Podczas spotkań klubowicze mają możliwość aby poznać się osobiście, wymienić doświadczenia, zdiagnozować i naprawić auto i oczywiście miło spędzić czas.