Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA MINA!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1284 odpowiedzi na ten temat

#1201 OFFLINE   Aros

Aros

    3.7 + LSD :D

  • 1 764 postów
  • Dołączył: 03-06-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 30 grudnia 2014 - 19:43

Zahir to już wiem do kogo uderzę jak będę szukał sobie omy :) Ale wymagania też mam spore :p

Dodany obrazek


#1202 OFFLINE   rukcug

rukcug

    omega i s klasa

  • 1 062 postów
  • Dołączył: 07-04-2008
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 31 grudnia 2014 - 08:15

[quote name='volvgangster']rukcug cosik do ciebie
http://olx.pl/oferta...html#89a19cc53e badej:jump:[/QUOTE]


HA HA...ale to nie "kartoflowóz" i nie bezowa skórka...nawiasem mowiac na tyle usterek bedzie miał kłopot sprzedac

[quote name='Aros'][/quot[quote name='Aros'][/quote]

jakie?

Zahir - no to masz juz 2 kupców
Życie jest chwilą - więc żyj i kochaj.

#1203 OFFLINE   awhaker

awhaker

    Czytamy AWUHAKER... :D

  • 905 postów
  • Dołączył: 08-04-2012
  • Skąd: Koło
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 31 grudnia 2014 - 09:57

Ja może wtrące swoje 3 grosze. Tak długo jak długo będą szaleńcy chcący kupić 11-12 letni samochód z przebiegiem 200 tyś tak długo one będą. Taki przebieg jest realny dla pojadu typu corsa astra... samochodów które jeździły po mieście. Ale nikt nie kupował omegi aby jeździć nią po mieście, te samochody robiły duże przebiegi (duże dla pl) bo niczym nadzwyczajnym nie jest że przeciętny niemiec robi 20 tyś rocznie, przyjmując tą wartość 20 tyś razy 12 lat bo tyle ma już najmłodsza omega to jest 240 tyś. NAJMŁODSZA... a jeśli chcesz 2.5 TD to one były chyba do 2000 roku czyli 15 lat, daje nam to 300 tyś przy skromnej jeździe. Jakiś czas temu sprowadzałem kuzynowi samochód z niemiec, było to BMW, książka serwisowa powiedziała nam że pan niemiec 47 rocznik robił rocznie 33 tyś :) przez niemal wszystkie lata użytkowania. Tak więc szukaj omegi z tym przebiegiem, realny poniżej 200 w tak starym samochodzie to fenomen. Ale na pewno ktoś zrobi ci taki przebieg jeśli samochód będzie mało zniszczony. A Kupując w DE nie licz na większą uczciwość, tam są lepsi specjaliści od naszych, kupują padlinę cofają w tył i podstawiają niemca do sprzedaży, a jeśli samochód ma faktycznie mały przebieg to nie jest tani, niemcy to nie są debile i za darmo nie oddają samochodów. Też potrafią liczyć.

Proszę tego nie odbierać jako atak :)




 


#1204 OFFLINE   wars1977

wars1977

    WarsSztat Jagiełły (specjalizacja silniki V6) Opel Tech2 , MDI

  • 1 896 postów
  • Dołączył: 05-05-2009
  • Skąd: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 31 grudnia 2014 - 10:25

...bo niczym nadzwyczajnym nie jest że przeciętny niemiec robi 20 tyś rocznie, przyjmując tą wartość 20 tyś razy 12 lat bo tyle ma już najmłodsza omega to jest 240 tyś. NAJMŁODSZA...


Tyle ma właśnie moja i jest najmłodsza :D
http://forum.omegakl...=1&d=1420018237

#1205 OFFLINE   rukcug

rukcug

    omega i s klasa

  • 1 062 postów
  • Dołączył: 07-04-2008
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 31 grudnia 2014 - 10:33

a jeśli chcesz 2.5 TD to one były chyba do 2000 roku


troche sprostowań:
ja chce 2.5DTI 2002-3r..tak ze nie pisałem o 2,5TD.
nie pomyslałes ze Omega to był luksusowy samochod [i dalej taki jest] i ktoś moze miec 2-3samochody w rodzinie?
stereotyp ze kazdy oszukuje jest błedny,
uwierz ze są Omego ponizej 100tkm,fakt ze spotkałęm jedną za 8 tys euro.
nie odbieram tego jako atak, nie obrazam sie, mysle ze wyrazasz swoją opienie, do ktorej masz prawo, pozdrawiam

poza tym moja ma w tej chwili 227 tkm...a ma 14 lat i przebieg ma pewny.
Życie jest chwilą - więc żyj i kochaj.

#1206 OFFLINE   dawid0123456789

dawid0123456789

    Srebrny Corsarz

  • 1 091 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.6i 24v C36GET Lotus Omega

Napisany 31 grudnia 2014 - 10:34

Ja może wtrące swoje 3 grosze. Tak długo jak długo będą szaleńcy chcący kupić 11-12 letni samochód z przebiegiem 200 tyś tak długo one będą. Taki przebieg jest realny dla pojadu typu corsa astra... samochodów które jeździły po mieście. Ale nikt nie kupował omegi aby jeździć nią po mieście, te samochody robiły duże przebiegi (duże dla pl) bo niczym nadzwyczajnym nie jest że przeciętny niemiec robi 20 tyś rocznie, przyjmując tą wartość 20 tyś razy 12 lat bo tyle ma już najmłodsza omega to jest 240 tyś. NAJMŁODSZA... a jeśli chcesz 2.5 TD to one były chyba do 2000 roku czyli 15 lat, daje nam to 300 tyś przy skromnej jeździe. Jakiś czas temu sprowadzałem kuzynowi samochód z niemiec, było to BMW, książka serwisowa powiedziała nam że pan niemiec 47 rocznik robił rocznie 33 tyś :) przez niemal wszystkie lata użytkowania. Tak więc szukaj omegi z tym przebiegiem, realny poniżej 200 w tak starym samochodzie to fenomen. Ale na pewno ktoś zrobi ci taki przebieg jeśli samochód będzie mało zniszczony. A Kupując w DE nie licz na większą uczciwość, tam są lepsi specjaliści od naszych, kupują padlinę cofają w tył i podstawiają niemca do sprzedaży, a jeśli samochód ma faktycznie mały przebieg to nie jest tani, niemcy to nie są debile i za darmo nie oddają samochodów. Też potrafią liczyć.

Proszę tego nie odbierać jako atak :)


Mój brat był ze 3 miesiące temu w DE po auto i od razu widać, ze Turasy już nas naśladują i zaczynają cofać liczniki na potęgę i z rozbrajającą szczerością mówią "Takich aut szukają Polacy to im takie auta dajemy" :o

#1207 OFFLINE   rukcug

rukcug

    omega i s klasa

  • 1 062 postów
  • Dołączył: 07-04-2008
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 31 grudnia 2014 - 10:40

Mój brat był ze 3 miesiące temu w DE po auto i od razu widać, ze Turasy już nas naśladują i zaczynają cofać liczniki na potęgę i z rozbrajającą szczerością mówią "Takich aut szukają Polacy to im takie auta dajemy"


no tak, to tylko potwierdza moje spostrzezenia, zaden Turek czy Jugol...tylko od prywatnego pierwszego własciciela...i do tego w jego domu...
Życie jest chwilą - więc żyj i kochaj.

#1208 OFFLINE   volvgangster

volvgangster

    Alley Mega Majster !

  • 182 postów
  • Dołączył: 10-09-2011
  • Skąd: świętochłowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 grudnia 2014 - 11:44

moja "oma" mo niecałe 340tyś a jest PB i 98rok a przebieg pewny nic nie kombinowane to kaj diesla z przebiegiem 200tyś .Tyn co kupuje lub kupioł 14 lot tymu diesla to nie po to by stoł w garażu bo w tamtych latach diesel się musioł zwrócić;)

#1209 OFFLINE   premier2

premier2
  • 1 011 postów
  • Dołączył: 29-09-2009
  • Skąd: Piotrków T./ Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 31 grudnia 2014 - 12:09

Rukcug, a nie lepiej włożyć tą kasę w dotychczasowe auto? Jak masz pewny przebieg, a auto zdrowe, to po co pchać się w kolejną niewiadomą? Bo licz się z tym, że w nowym aucie też będziesz musiał zrobić większość typowych dla Omeg usterek. Bo one wychodzą momentalnie na naszych drogach. A tak, włożysz trochę kasy w auto które znasz i wiesz co jest do zrobienia.

#1210 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 grudnia 2014 - 12:50

Omega to był luksusowy samochod [i dalej taki jest]

Omega może jest luksusowa, ale dla Polaka a dla Niemca to zwykly opel szanowany jak u nas kiedyś polonez. Wrog jak chciał kupic w tamtych latach luksusowe auto (czyt. z prestiżem) to bral merca, bmw albo audi.

#1211 OFFLINE   rukcug

rukcug

    omega i s klasa

  • 1 062 postów
  • Dołączył: 07-04-2008
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 31 grudnia 2014 - 13:17

Rukcug, a nie lepiej włożyć tą kasę w dotychczasowe auto? Jak masz pewny przebieg, a auto zdrowe, to po co pchać się w kolejną niewiadomą? Bo licz się z tym, że w nowym aucie też będziesz musiał zrobić większość typowych dla Omeg usterek. Bo one wychodzą momentalnie na naszych drogach. A tak, włożysz trochę kasy w auto które znasz i wiesz co jest do zrobienia.


ja tak myslałem juz...ale ...no własnie jest małe ale, ...silnik 2,5DTI kosztuje okolo 3 tys bezowa skora około 1,5 tys, koło dwumasowe [siada mi] to minimum 1 tys..itd itd..tak ze policzyłem ze jak go sprzedam i dołoze to lepiej to wyjdzie [co w fabryce składane, to lepiej spasowane]..dopóki jezdzi to szukam, jak sie cos stanie [odpukać] to wtedy bede inaczej myslał, pozdrawiam
Życie jest chwilą - więc żyj i kochaj.

#1212 OFFLINE   awhaker

awhaker

    Czytamy AWUHAKER... :D

  • 905 postów
  • Dołączył: 08-04-2012
  • Skąd: Koło
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 31 grudnia 2014 - 13:29

Koniec OT w uwaga mina ! :D




 


#1213 OFFLINE   kenczorf

kenczorf
  • 218 postów
  • Dołączył: 14-07-2012
  • Skąd: Tarnów

Napisany 02 stycznia 2015 - 10:03

RĂłżnie bywa. Kupiłem paska 12to letni tyle ze benzyna z potwierdzony 160k na blacie. Historia w aso ciągnie się do końca czyli 2014r. Jest książka ktĂłra zgadza się z tym co jest w systemie. Faktury paragony przeglądy derka itp. Wiec jest ciężko ale da się kupić igłę. ..tyle że trochę drożej niż rynkowo stoi

Wysłane z mojego SM-G900F

#1214 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 02 stycznia 2015 - 19:57

.tyle że trochę drożej niż rynkowo stoi

No właśnie. Mam znajomego który ciągnie auta z niemiec i mówi, że jak chcesz zadbane to trzeba te ok. 20% więcej dać niż średnia w polsce. Plus opłaty, ale przynajmniej masz bez większych dokładek. U nas większość ma podejście żeby jak najtaniej kupić a później jakoś to będzie.. Co tanie to drogie i tyle w temacie

#1215 OFFLINE   Ogniowy

Ogniowy

    Emerytura....a czemu nie.

  • 137 postów
  • Dołączył: 24-01-2011
  • Skąd: okolice Żyrardowa

Napisany 10 stycznia 2015 - 01:30

http://olx.pl/oferta...html#ef0b7370fa

Sprzedałem bo: i tu długa lista....nie dać się wkopać!!!!!
przytoczę tylko najważniejsze - w samochodzie gnój - mokro pod nogami kierowcy i pod siedzeniam, leje klima do środka latem, cieknie skorodowane nadszybie i za pedałami, łożysko amortyzatora do wymiany, kończy się dwumasa, szyba przednia już czwarta, pęka na mrozie, progi pod plastikami zgnite - już dziury, amortyzatory tył wylane, drzwi, błotniki gniją, ruda zagościła na dobre, bardzo źle pali poniżej -10, nie grzeje fotel kierowcy - zimą jaja odpadają z zimna, leje się ze skrzyni i silnika olej i to konkretnie, od początku auto ściąga na prawo, geometria tyłu zwalona - nikt nie chciał mi tego ruszać. Układ kierowniczy wycieki i stuki. Padło podnoszenie szyb z pilota, szyba kierowcy potrafi się zacinać a pasażera z tyłu prawie zawsze potrzebuje ręcznej pomocy w zamknięciu.Hak stuka - ma luzy. Zagubiona karta pojazdu.
Jak ktoś szuka skarbonki - POLECAM.Zainwestowałem ponad 10 tyś i już miałem dość.

Rozesłać gdzie się da!!!

:masakra::masakra::masakra::masakra::masakra:

#1216 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 stycznia 2015 - 18:05

Gośc jest nieziemski. Sam sprzedał totalną minę a teraz jak ten ktoś kogo naciął chce ją sprzedać, rozpowiada innym jaka to mina. Szkoda komentować to zachowanie

#1217 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 10 stycznia 2015 - 18:19

Gośc jest nieziemski. Sam sprzedał totalną minę a teraz jak ten ktoś kogo naciął chce ją sprzedać, rozpowiada innym jaka to mina. Szkoda komentować to zachowanie


No chyba, że komis. Handlarz się połakomił, ze po kosztach i teraz puszcza dalej. Tak myśle, bo skoro zgubiona karta pojazdu, lista usterek jak stąd do afryki i to nie niektóre widać od razu..
Tak się zastanawiam właśnie jak ktoś się mogł na to skusić, a właściwie za jaką cenę?
Bo jak dla mnie jedyne sensowne rozwiązanie to rozebrać na części i rozsprzedać

#1218 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 stycznia 2015 - 19:10

To można bez karty sprzedać auto :hmmm: coś mi tu nie gra

#1219 OFFLINE   dawtow

dawtow

    W posiadaniu , omega Bfl, ascona b, 4x4 i 4 udki und skuter :)

  • 1 708 postów
  • Dołączył: 14-08-2009
  • Skąd: Noje benczen
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 10 stycznia 2015 - 19:23

Można i nawet nie ma zbytniego problemu żeby zarejestrować :D

#1220 OFFLINE   greg200

greg200
  • 210 postów
  • Dołączył: 21-08-2011

Napisany 10 stycznia 2015 - 19:39

Żadnych znajomości wszystko legal, sprawdzone i działa

No to się podziel, może kiedyś się przyda :)