Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak kupiłeś swoją Omegę?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
219 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 lutego 2009 - 22:44

Można przestawić na lustra na płasko ___ ___, aby nie oślepiać osób poruszających się w UK zamiast na ___/ ___/ jak to jest w PL.

A skąd wie, że Endżel Ajsy mają przestawianko :???:

#42 OFFLINE   xspace1

xspace1
  • 24 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: England

Napisany 17 lutego 2009 - 22:48

Można przestawić na lustra na płasko ___ ___, aby nie oślepiać osób poruszających się w UK zamiast na ___/ ___/ jak to jest w PL.


to sa angel eyes firmy sonar po otwarciu lampy soczewka jest w metalowej obudowie gdzie kat padania swiatla jest nadawny przez przez metalowa przegrode ktora jest na niefart zlana z obudowa a wystarczylo by obrucic ja i ot po wszystkimale niechce mi sie jej pilowac ani szukac soczewek ktore beda pasowaly mam nowe lampy soczewkowe angielskie dzisiaj zalozylem tak ze ringi nie maja czego szykac wiecej namojej omce:confused:

z naklejkami z promu tez mi sie jedzdzic nie chce a MOT tuz tuz

#43 OFFLINE   turiii

turiii
  • 119 postów
  • Dołączył: 27-11-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 18 lutego 2009 - 13:09

A ja chciałem lagune II, juz była upatrzona i prawie po nią jechałem.

Ojciec kiedyś miał Omege 3.0 MV6 i jak zobaczył ogłoszenie mojej kluski (niestety tylko 2.5 TD) na otomoto zaczął mnie na nią namawiać.

Uległem i sie bardzo ciesze :) z pewnością lepszy wybór niż ta laguna.

#44 OFFLINE   krzysiek1985

krzysiek1985

    Zbanowany

  • 228 postów
  • Dołączył: 02-04-2008

Napisany 18 lutego 2009 - 14:28

Kolega mial Omege B 3.0 MV6 sedan i od niego sie zarazilem tym autem Na alegro znalazlem to samo zadzwonilem pojechalem i kupilem Ot co :D

#45 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 lutego 2009 - 14:32

Pojechałem obejrzeć Volvo 850T5 i kurde wróciłem tym spróchniałym padłem. Ale nie żałuje (no może czasem)



 


#46 OFFLINE   monocero

monocero
  • 15 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Koszalin

Napisany 18 lutego 2009 - 15:31

Kiedyś lata świetlne temu miałem kluske ..

A te piękność co mam teraz dostałem w rozliczeniu faktury bo facet padł na pysk i był niewypłacalny..

Nie żałuje bo warta jest tego długu ..

No może tego ze nie jest to MV6..

#47 OFFLINE   sajmonek

sajmonek
  • 56 postów
  • Dołączył: 03-11-2007
  • Skąd: wałbrzych

Napisany 18 lutego 2009 - 18:54

witam.U mnie było tak,odwiedziła nas moja kuzynka z mężem ktury jest Niemcem przyjechali zadbaną omcią.Nie będę sie rozpisywał ale sytuacja potoczyła się tak że kupiłem kluske za 2000e zawiozłem ich jeszcze do Berlina bo musiał ją wyrejstrować i tak oto jestem szczęśliwym posiadaczem kluski:D
Sajmonek

#48 OFFLINE   wspak_oisezrg

wspak_oisezrg
  • 85 postów
  • Dołączył: 10-02-2009
  • Skąd: marki

Napisany 19 lutego 2009 - 00:38

Ja chciałem kupić sintre opelka, lecz jakoś kaski mi się mało zrobiło, więc szukać zacząłem mniej obciążającego kieszeń wydatku a kawał ze mnie chłopa to i kawał fury był potrzebny los tak chciał, że miałem kiedyś omesię to i sentyment został do niej wielki szukałem szukałem aż znalazłem ją tę moją jedyną na allegro i tak się stałem szczęśliwym posiadaczem tej wspaniałej delikatnie poobijanej zielonej omesi w kombi J

#49 OFFLINE   kris_k.i

kris_k.i
  • 300 postów
  • Dołączył: 16-10-2007
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 lutego 2009 - 07:18

a ja sobie na poczatku upatrywałem omke A później omkę B w kombiaku z 2.0 motorem i skrzynką manualna, a w końcu omka B w sedanie z 2,5 v6 i automat skrzynka znalazłem w m. Turek :D

#50 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 lutego 2009 - 00:13

hehe ja chciałem kupic kolejnego szmelwagena ale zakochałem sie w omedze ktora ma moj szwagier i od dłuzszego czasu polowałem na kluske i stało sie kupiłem ja jadac po nia 270 km ale opłacało sie bo jest naprawde fajnym autkiem

#51 OFFLINE   toka

toka
  • 68 postów
  • Dołączył: 31-10-2008
  • Skąd: Warszawa

Napisany 06 marca 2009 - 11:35

alledrogo.pl pojechałem z blacharzem i wróciłem szczęśliwy :)
www.simlockWAWA.PL.TL

#52 OFFLINE   powazny

powazny

    jedyny poważny

  • 366 postów
  • Dołączył: 30-12-2008
  • Skąd: Głogów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 marca 2009 - 12:25

jeździłem fordem sierrą. przez dwa lata przejechałem ponad 40,000 tylko lejąc benzynkę i wymieniając olej i klocki. żal mi było zmieniać auto, ale uznałem, że to już ten moment. forda pogoniłem ojcu, a sam zacząłem szukać omegi. bo mi się podobały, no i lubię wygodne auta.
szukałem konkretnie 8v z gazem. zajęło mi to prawie dwa miesiące. telefonów masa, zdjęć otrzymanych od sprzedających tysiące.
'paaanie, no jak to opeeeel, tak litr oleju na 1000 km trzeba dolać, ale tooo normaaaalne'. 'paaanie igła, lać i jechać, w końcu tylko 350 000 przejechane, a to nie do zdarcia auto przecież'.
nie szukałem za granicą, bo nie mam cierpliwości do urzędów.
aż tu nagle pach! jest! stara, bo stara, 94 rok, 8v, zielona, z klimą, z uczciwym sprzedawcą, który nie ściemniał, że jest superduperwypas, tylko powiedział, że trzeba naprawić ręczny, rozrząd i wymienić klocki, bo dwa lata jeździł na jednych. pojechałem do Piły (250 km), obejrzałem, wyjąłem kasę i się buja bez zarzutu :)

#53 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 marca 2009 - 12:31

szukalem auta nawet 300 km od domu i nic nie znalazlem, zeby pewnego dnia kupic omcie od sasiada (20 metrow od domu) ;) Zapytalem czy niechce jej sprzedac, a on ze czemu nie :cool: (jezdzil nia 8 lat) i jaki rabacik dostalem ze hohoho :pet:

W 3-miescie ogladalem omke (zielony sedan) gdzie caly tyl byl tak wyszpachlowany ze tester lakieru do tylniej szyby sie nie trzymal :) a w bagazniku byla szeroka plaska belka przynitowana do podlogi (chyba zeby tyl sie sam nie zlamal...) pozdrowienia dla wlasiciela ;) oczywiscie w opisie i przez tel bylo ze stan bdb itp... :confused:

#54 OFFLINE   Chris1988_2.3D

Chris1988_2.3D
  • 1 postów
  • Dołączył: 22-01-2009

Napisany 08 marca 2009 - 22:41

ja szukalem dosc dlugo 2 lata temu jak od kumpla sie omega w kombi zarazilem. potem przeprowadzka do NL i tam mazda, corolla i inne japonskie maszynki. w lipcu 08 wrocilem do PL i zaczalem szukac duuzego wygodnego auta. do wyboru mialem ome i cytrynke CXa. z powodu mej milosci lat dzieciecych padlo na cytrynke pokulalem sie nia troche i niedawno poszla na zyletki :( wiec zaczalem szukac duzego auta. mialo byc scorpio ale bylo za daleko i jakis stan szpachlowaty. wiec szukalem i dzwonilem po ogloszeniach az pewnego dnia przypadkiem zobaczylem moja bordowa w rogu komisu w miedzyrzeczu. decyzja byla jedna! kupuje !

#55 OFFLINE   wwiesiekk

wwiesiekk
  • 0 postów
  • Dołączył: 08-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 09 marca 2009 - 23:48

omcia jest moim pierwszym autem, wcale nie mialem zamiaru jej sobie kupic bo mnie nie bylo stac, rozgladalem sie za mniejszymi autami patrzylem za golfami, civicami i innymi takimi i silnik mial byc w nich max 1.6 az tu nagle dzwoni do mnie moj szef czy nie chce kupic jego auta, ja mu mowie ze nie mam tyle pieniedzy a on mi powiedzial ze da mi je na raty nieoprocentowane, powiedzialem ze sie zastanowie, myslalem o tym prawie przez 2 tygodnie i w koncu stwierdzilem a co mi tam taka okazja moze sie juz nie zdazyc, no i od 1 grudnia jestem szczesliwym posiadaczem omegi b fl 3.0 V6 w idealnym stanie, nie zaluje tej decyzji, jest to auto wygodne, przestrzenne i szybkie ma wszystko czego mozna sobie zapragnac:)

#56 OFFLINE   Marcinnl2

Marcinnl2

    Omega:D:D:D

  • 67 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Złotów
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 19 kwietnia 2009 - 00:30

A ja Swoja Kluske kupilem przez MarktPlats i jestem bardzo szczesliwy:)

#57 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 kwietnia 2009 - 00:33

Obecną... przez forum i z Gratki. W dobrej cenie ale parę rzeczy jest do zrobienia, jak to w każdej ;)

Pozdro dla Dario wawa :)

#58 OFFLINE   brzoza74

brzoza74
  • 58 postów
  • Dołączył: 15-04-2009
  • Skąd: Orzysz

Napisany 19 kwietnia 2009 - 10:31

Z opla mam już drugiego pierwsza vectra b w kombi ładne autko potem się rozglądałem za czymś większym i z rozsądku kupiłem omegę b po fl i zadowolony jestem przyjechałem z luxsemburga nią i jak narazie zero kłopotów jakich kolwiek i niech tak zostanie

#59 OFFLINE   Tobiasz86

Tobiasz86
  • 207 postów
  • Dołączył: 14-03-2009
  • Skąd: RKR
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 kwietnia 2009 - 12:48

rozglądałem się za omegą ok 2 miesiące (przez internet) ale nie byłem jeszcze gotowy do zakupu, miał to być poliftowy sedan w benzynie i manualu. Kiedy ubezpieczenie w starym samochodzie dobiegało końca zdecydowałem się na zakup: w okolicy ani jednej sztuki do sprzedania, w moim woj tak samo, w sąsiednich również nić godnego zainteresowania. Zacząłem oglądać ogłoszenia z całej polski i wybór padł na warszawę i po drodzę do niej jeszcze kilka sztuk. Szukałem coś do 17tyś, były dwie co spełniały wymagania, w ogłoszeniu i przez tel BDB, super, wszystko ok. Jak się okazała na miejscu szroty i tyle, pordzewiałe do okoła, bite z każdej strony. W warszawie korzystając z sytuacji pojeździliśmy po komisach, chyba z 10 ich było. Szczerze to zacząłem się już rozglądać za jakimś passatem i a4, aż nagle... jest omcia, z zewnątrz ideał, w środku super, ładne fele, opony, bagażnik jak w nowym, silnik suchutki (lekko tylko przykurzony, przynajmniej nie plakowany) silnik 2,2. Dwie wady tylko...cena prawie 20tys i kombi. Ale decyzja podjęta, jak narazie nie żałuję, a coraz bardziej zadowolony jestem z kombi, fakt że sedan trochę lepiej się prezentuje ale trudno, jeszcze jakby silnik był chociaż 2,5 było by lepiej niż super:D

#60 OFFLINE   priv86

priv86

    Fomek

  • 326 postów
  • Dołączył: 03-05-2008
  • Skąd: Koźmin Wlkp

Napisany 19 kwietnia 2009 - 17:02

nio a ja byłem z ojcem w interesie u zachodnich sąsiadów i kupiłem przypadkowo od gościa co u niego byłem a że byłem zawieź maszynę i nie było żadnego problemu z rozliczeniem (3500euro) to brałem oczywiście, już wcześniej byłem napalony na omege B a dlatego że kocham duże auta :) i to z przebiegiem niby 112000 tyś km.
Fomasz
CB PrEsIdEnT wAlKeR + pReSiDeNt AlAbAmA :)
http://pl.youtube.co...h?v=Dd-hPKc1V30