Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Luz w układzie kierowniczym omega


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
84 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   WOYSA

WOYSA
  • 347 postów
  • Dołączył: 01-02-2011
  • Skąd: Warszawa i okolice
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 05 marca 2014 - 20:16

na usynowie nie. ale na jagiellonskiej 'autoparts' darmowe szarpaki mają. i jak powiesz że coś stuka. to szuka do skutku ;) a i na badaniu technicznym czasem coś 'przeoczą' :D


40km w jedna strone troche daleko ale widze ze maja wymiane oleju w skrzyni za 50PLN , moze sie skusze :)
Ps. 88 czy 69 czy Aleksandra Kotsisa 2/4 ?
rok temu sie przeprowadzilem na 2 strone a szkoda bo bylo by blizej z targowka :/

#82 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 05 marca 2014 - 20:51

40km w jedna strone troche daleko ale widze ze maja wymiane oleju w skrzyni za 50PLN , moze sie skusze :)
Ps. 88 czy 69 czy Aleksandra Kotsisa 2/4 ?
rok temu sie przeprowadzilem na 2 strone a szkoda bo bylo by blizej z targowka :/


mechaników to tam średnio polecam. strasznie dużo roboty maja i średnio przykładają do tego co robią. teraz przenieśli się bliżej Żerania. Budynki FSO

#83 OFFLINE   pietryn084

pietryn084
  • 54 postów
  • Dołączył: 01-11-2011

Napisany 05 marca 2014 - 20:58

[quote name='pietryn084']Witam po przeglądzie kolega na stacji powiedział że do wymiany mam drążek kierowniczy przy przekładni kierowniczej i tu nie bardzo wiem co kupić i wymienić ktoś może mi linka podrzucić lub fotkę zamieścić będę wdzięczny.[/UOTE]

Up się przypomnę

#84 OFFLINE   scarface

scarface
  • 320 postów
  • Dołączył: 15-06-2013

Napisany 05 marca 2014 - 21:02

Drążek kierowniczy lewy (od strony kierowcy). W sklepie powiesz będą wiedzieli o co chodzi.

#85 OFFLINE   WOYSA

WOYSA
  • 347 postów
  • Dołączył: 01-02-2011
  • Skąd: Warszawa i okolice
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 05 marca 2014 - 21:08

mechaników to tam średnio polecam. strasznie dużo roboty maja i średnio przykładają do tego co robią. teraz przenieśli się bliżej Żerania. Budynki FSO


no wlasnie :)
pisalem o tym wczesniej ze trudno o dobrego fachowca w tych czasach :/
dobrze ze sie mozna chociaz na forum poratowac :)
Dziekowac zalozycielom omegowego forum :)
ps. jak to sie mawia "masz opla , bedziesz mial co robic" :)

Bylem dzisiaj na OSKP i okazalo sie ze pracuje tam moj znajomy , oblukal mi wszystko i okazalo sie ze pare innych opcji typu tuleje wahaczy tez ju powoli sie kwalifikuja do wymiany wiec poddaje sie i oddaje do mechanika (okazuje sie ze tez znajomy) bo wycisnac tulei sam nie dam rady :/
jaki ten swiat maly :
Kwota rosnie ale chyba warto :)