Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pytania odnośnie IX zlotu OKP


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
419 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 15 października 2009 - 18:07

wszystko ładnie pięknie juz nie raz to było przemyslane
tyle że byle jaki dj. to wydatek 600-800zł.

No to się nie pomyliłem nawet 10 zł od osoby by wystarczyło i po problemie :) każdy się zajmuje zabawą a nie organizacją muzyki i graniem
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#62 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 18:14

No to się nie pomyliłem nawet 10 zł od osoby by wystarczyło i po problemie :) każdy się zajmuje zabawą a nie organizacją muzyki i graniem


stary nawet nie wiesz co mówisz.
Ludzie narzekają na opłate zlotową, na cene domków, na cene lotniska, na cene za jedzenie, na to, ze zlot jest za daleko ... a ty naiwnie myslisz, ze 10 zł to nie duzo?

Uwierz mi ... to b. duzo, kiedy przychodzi do zapłacenia za zlot.

Swoją drogą po co placić 800 zł, ktore moznaby przeznaczyc na nagrody, lotnisko lub inne konkretne rzeczy na zlot ... skoro jak do tej pory zawsze radzilismy sobie sami?

#63 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 15 października 2009 - 18:45

Wiesz akurat uważam że zabawa wieczorna to coś naprawdę ważnego jeżeli chodzi o zlot i integrację klubowiczy niż np nagrody które mają być symboliczne ,bo chyba nie o to naprawdę chodzi żeby jedne dostał coś za 1000 zł tylko żeby się wszyscy dobrze bawili.
I nie piszę tego bo się źle bawiłem ale po prostu zazdrościłem tym obok a wiem że nas też na takie coś by było stać . W ilości i jedności siła. :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#64 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 18:50

Wiesz akurat uważam że zabawa wieczorna to coś naprawdę ważnego jeżeli chodzi o zlot i integrację klubowiczy niż np nagrody które mają być symboliczne ,bo chyba nie o to naprawdę chodzi żeby jedne dostał coś za 1000 zł tylko żeby się wszyscy dobrze bawili.
I nie piszę tego bo się źle bawiłem ale po prostu zazdrościłem tym obok a wiem że nas też na takie coś by było stać . W ilości i jedności siła. :)


że tak z innej mańki zapytam - na ilu zlotach byłes, ze uważasz, ze wieczorem sie źle bawimy?
Teraz był pierwszy zlot, na ktorym nie bylo naszego wodzireja klubowego.
Pomijając ten jeden zlot na każdym był wieczorem sprzęt, karaoke, zabawa i swawole aż ludzie nie padli w trawie idąc do domku (sorry perzyk ;-) )
Wydawanie pieniędzy na to, co mozemy zrobic za darmo dzięki kilku klubowiczom to nic innego jak marnowanie pieniędzy.
Jeszcze raz powtarzam - są problemy, zeby zebrać pieniądze na obiady a Ty piszesz o 1000 zł na dyskoteke.
No bez jaj ... prosze.

Imprezka tak, ale nie za pieniądze, bo po prostu ich szkoda.
Poza tym jesli uważasz, ze nagrody, dyplomy, czy cokolwiek innego jak choćby zorganizowanie jakiejś przekąski na lotnisku nie jest ważne, a dyskoteka wieczorna za 1000 zł jest ważniejsza .. to ja już nie mam żadnych argumentów i ogłaszam mały EOT w tym temacie z mojej strony

#65 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 15 października 2009 - 18:54

W ostatnią noc zlotu na palcach mogę policzyć ludzi ,którzy zostali przy ognisku do końca.Czy to muzyka była powodem? Jarqz z Markiem_Klossem puszczali taką że ci którzy zostali ubawili się świetnie.Tylko gdzie była reszta????

#66 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 15 października 2009 - 18:56

Teraz był pierwszy zlot, na ktorym nie bylo naszego wodzireja klubowego.

to trzeba tak od razu mówić a nie marudzić ze szkoda pieniędzy

W ostatnią noc zlotu na palcach mogę policzyć ludzi ,którzy zostali przy ognisku do końca.Czy to muzyka była powodem? Jarqz z Markiem_Klossem puszczali taką że ci którzy zostali ubawili się świetnie.Tylko gdzie była reszta????


I o to mi chodzi właśnie dla tego ta propozycja z dj że reszta widząc jak to się zapowiadało poszła bawić się sama w domkach ( bo może jak i ja była pierwszy raz na zlocie ) a chyba nie tak powinno być .
Skoro mamy dj po prostu na tym zlocie go nie było i tak wyszło ok . ale skoro nie to chyba właśnie Ci ludzie których nie było powinni mobilizować że coś trzeba zmienić .
Skoro jest dj temat zakończony skoro ma go niebyc myślę że warto pomyśleć o takiej inwestycji jak muzyka .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#67 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 19:40

na moje nie wyszła ta zabawa w sobote bo poprostu z domków do ogniska było bardzo daleko a jeszcze po drodze jakieś pochylone plaże,woda,silne boczne wiatry,mokre but i spodnie itp(mam na myśli piątek :p)
Jeśli już ktoś poszedł do domku choć na chwile to już mu się napewno nie chciało wracać-zaznaczam że chodzi o odległość ( i o mnie :D)
A tak na serio to dokładnie wiemy kogo zabrakło i myśle że do Czaplinka dojedzie (dojadą:D) no i z domków do miejsca na ognisko jest tylko długość boiska więc spoxik :D
Choć powroty były ciężkie - nie Bartuś :smiech:
ja miałem żonke przy sobie więc jakoś dałem rade-Ty już też masz więc damy rade obaj :D

#68 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 19:45

no i tak wlasnie jest

PS. Wrócmy do meritum tematu, zeby nie bylo, ze za dwa miesiące będzie 50 storn do przeczytania, zeby znaleźć wszelkie propozycje.

#69 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2009 - 21:24

Cita ma absolutnie rację, ludzie jak chcą się bawić to będą się bawić, a nasi klubowi znajomi świetnie kręcą imprezy. Bez sensu wydawać tę kasę na DJa lepiej kupić coś do klubu.

#70 OFFLINE   djlotus

djlotus

    Zbanowany

  • 345 postów
  • Dołączył: 25-01-2008
  • Skąd: poznań

Napisany 15 października 2009 - 22:50

Ja proponuję zrobić listę strtujących jak tu
To nam zaoszczędzić dużo czasu
http://forum.omegakl...ead.php?t=12809


mam takie skromne pytanie dlaczego nie było klasyfikacji diesela do 2.2 tylko od 2.2 do 2.5 w bendzynie była taka klasyfikacja gdzie ścigały się auta 2.0 z 2.0 lub 2.2 a nie 2.0 z 2.5 wiadomą jest rzeczą że pojazd który ma silnik z czterema cylindrami nie da rady z silnikiem z sześcioma chociaż by nie wiem co robił myśle że w kategorji diesel to była nierówna walka . nagroda była tylko jedna i tylko w kategorji diesel a nie jak w bendzynach w kategorji od 2.0 do 2.2 itp .
[SIGPIC][/SIGPIC]Jeżeli fotoradar strzeli ci fotkę to znaczy że masz za wolne auto :p
Nie próbuj przechytrzyć fotoradaru ! bo tylko mi zdąży zrobić zdjęcie samej maski :smiech:
Jeżeli masz jakieś pytanie lub chciał byś znaleźć odpowiedź na twoje pytanie to tu masz rozwiązanie i odpowiedź na twoje pytanie [KLICK]

#71 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 16 października 2009 - 08:05

Pytanie należało by sobie zadać następujące.

Ile było aut "diesel" które chciały się ścigać do 2.2 ?? Coś mi się o ucho obyło że "nie wielu" (patrz 1) - a może się mylę ??

Nie że źle... fajnie że się ścigaliśmy ;)

#72 OFFLINE   grinchi

grinchi
  • 603 postów
  • Dołączył: 12-10-2007
  • Skąd: Brwinów
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 października 2009 - 12:09

PS. Wrócmy do meritum tematu, zeby nie bylo, ze za dwa miesiące będzie 50 storn do przeczytania, zeby znaleźć wszelkie propozycje.


Racja. Można założyć osobny temat z propozycjami. Oczywiście zamknięty, prowadzony przez moderatorów. Propozycje i rozwiązania wyciągać z tego wątku.

#73 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2009 - 12:51

Racja. Można założyć osobny temat z propozycjami. Oczywiście zamknięty, prowadzony przez moderatorów. Propozycje i rozwiązania wyciągać z tego wątku.


Proponujcie, ja wszystko notuje na bieżąco - później wkleję na zarząd do zatwierdzenia lub odrzucenia - ok?



 


#74 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 16 października 2009 - 13:07

Jeśli temat będzie zamknięty dla szarych ludzi, to co... mamy tylko patrzeć...
Jak będziemy mogli coś zaproponować... tylko PW ?? A gdzie dyskusja na dany temat?


PS: Skąd wiesz, że tematu dla moderatorów nie ma już założonego... jeśli miał by być dla moderatorów, po co my mieli byśmy na niego patrzeć??

Proponujcie, ja wszystko notuje na bieżąco - później wkleję na zarząd do zatwierdzenia lub odrzucenia - ok?


O... I to jest dobra informacja :D

po rzuceniu 3 raz na to okiem... może warto niektóre choć... niektóre... niektóre pomysły wystawić na ocenę klubowiczy. Coś co będzie możliwe ale niepewne... w celu potwierdzenia, czy aby na pewno będzie coś chciane...

Bo my tu sobie proponujemy... policzyć można ile osób proponuje... a na zlot przyjeżdża "troszkę" więcej osób... Choć może i nie ma sensu, w sumie jak ktoś chce się interesować to wchodzi chociaż do tego tematu i go czyta... Tak troszkę głośno myślę ;)

#75 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2009 - 13:13

po rzuceniu 3 raz na to okiem... może warto niektóre choć... niektóre... niektóre pomysły wystawić na ocenę klubowiczy...


Owszem - ocenią ci którzy się tego podejmą - bo tu nie chodzi tylko o mówienie (pisanie) - ale też o robienie - a tak to jak ja znam z autopsji często jest tak, że najbardziej pozmieniałby ten co w ogóle na zlot nie pojedzie :) (bez urazy dla nikogo - tak zaobserwowałem tylko )

Jeśli temat będzie zamknięty dla szarych ludzi, to co... mamy tylko patrzeć...
Jak będziemy mogli coś zaproponować... tylko PW ?? A gdzie dyskusja na dany temat?


Przecież ten wątek jest po to żebyś dyskutował - więc dyskutuj - nikt dyskusji nie broni - ja tylko zbieram propozycje :)

i po co taki temat moderatorom - oni chyba się forum zajmują a nie zlotem :) - ludki, zamiast zastanawiać się jak to formalnie zostanie zrobione, zastanówcie się jak chcecie by zlot wyglądał - przecież to wasz zlot :)



 


#76 OFFLINE   Bobas

Bobas

    Nr.Klubowy 327

  • 532 postów
  • Dołączył: 18-04-2009
  • Skąd: Królewskie stołeczne miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 16 października 2009 - 13:46

Hmm to może ja nieśmiało wtrącę,pasowało by jeśli oczywiście się da żeby na 1/4 mili były nagradzane 3 pierwsze miejsca jak w innych konkurencjach :)

#77 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 października 2009 - 13:49

Hmm to może ja nieśmiało wtrącę,pasowało by jeśli oczywiście się da żeby na 1/4 mili były nagradzane 3 pierwsze miejsca jak w innych konkurencjach :)


Bobasku to akurat nie jest az tak wielki problem ;)

#78 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 października 2009 - 14:23

przecież to wasz zlot


błąd.

To jest NASZ zlot.

#79 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 października 2009 - 14:26

Hmm to może ja nieśmiało wtrącę,pasowało by jeśli oczywiście się da żeby na 1/4 mili były nagradzane 3 pierwsze miejsca jak w innych konkurencjach :)

dokładnie , bo ja niemam na mysli żeby były jakieś wielkie nagrody ale dyplom za 2/3 miejsce.
Teraz w kat. do 2.2 bynka chetnie bym dołożył sobie dypom z VIII zlotu a tu okazało się że :pupa:

#80 OFFLINE   Roozga

Roozga

    Wujek Dobra Rada

  • 8 617 postów
  • Dołączył: 14-04-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2009 - 14:32

Mówiąc wasz, miałem na myśli wzięci sprawy w nasze ręce :D - nie łap za słowa - zastanawiałem się czy to zmieniać i nie wiedziałem które zabrzmi lepiej - wybrałem to które wypadło w orzeł czy reszka :piwo: