Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak się bawiliście i co ew. Wam się nie podobało na XIX zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy podobało ci się na XIX zlocie (1 użytkowników głosowało)

Czy podobało ci się na XIX zlocie

  1. TAK (18 głosów [66.67%])

    Procent głosów: 66.67%

  2. Umiarkowanie (6 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  3. NIE (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

Głosuj

#81 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2015 - 08:16

:hmmm: mysle i jestem pewny ze nie ma na Forum takiej osoby, cobym zrobił jej krzywdę a ''kolesiem'' nie jestem.
w 99% ludzie wiedzą jakim jestem człowiekiem bez # pińcet
fajnie ze się ludzie jednoczyć potrafią ,ale nie stawiajcie płota jak przysłowiowy Kargul z Pawlakiem .


Dobrze gada, polać mu :like_it:
Teraz możecie się tłumaczyć ale wyglądało to tak jak digi napisał :(

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#82 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 maja 2015 - 09:55

Teraz możecie się tłumaczyć ale wyglądało to tak jak digi napisał :(


:smiech:
nikt się nie będzie z niczego tłumaczył.
a już na pewno nie będzie nikt mówił w jakiej koszulce mam chodzić jeżeli nie ma tego w regulaminie,
jak niektórzy nie umieją się bawić i wszystko im nie pasuje to ich problem.
Powtarzam ostatni raz :
KOSZULKI NIE MIAŁY NIC Z LOGO OKP

a dla wszystkich hejterów :brawo:
zniechęcacie tylko do przyjazdu na next zlot bo osobiście jak bym był nowy i pierwszy raz na zlocie to po takich wpisach i wywodach olał bym takie towarzystwo :( :masakra:
tak jak niektórzy to zrobili po Wrocławiu .


A tak do wszystkich:
To jest zlot !!!
Przyjeżdżamy tam się Bawić i spotkać z przyjaciółmi.
Coś wyszło nie tak, zauważyłeś jakieś niedociągnięcia ???Wykaż się inicjatywą, pomóż nam żeby następnym razem było lepiej.

CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#83 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 maja 2015 - 12:35

Wykaż się inicjatywą, pomóż nam żeby następnym razem było lepiej.

I oto chodzi, żeby się wreszcie wzięli do pomocy :tak: a nie energię na narzekanie marnowali :nie:

#84 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 29 maja 2015 - 22:18

Ponarzekać to każdy może :tak: niestety pomóc to już nie każdy :nie:

#85 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 29 maja 2015 - 23:15

Alley na XX masz ode mnie za te słowa mojego wyrobu kawkę :D
Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej

#86 OFFLINE   trapezoid

trapezoid
  • 160 postów
  • Dołączył: 29-10-2012
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 maja 2015 - 07:24

włożę kij w mrowisko, ale jako pierwszak nie widziałem różnicy w kontakcie z ludzi w zwykłych koszulkach i tych numerowanych.
Jedyne co mi sprawiło przykrość to ściema podczas przyciągania omegi jak się kolesiostwo ustawiło razem, bo odczułem wrażenie, że konkurs jest ustawiony.
Ale nie licząc tego wątku to koszulki niczego nie zmieniły w moich kontaktach z ludźmi, wiec nie wiem co sobie chcecie tam udowodnić, ale to raczej Wasze prywatne wojenki.

#87 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 maja 2015 - 07:52

Powtarzam ostatni raz :
KOSZULKI NIE MIAŁY NIC Z LOGO OKP


??
Ale że o co chodzi, a moja i Kornika które wypomniałeś miały ??

Jedyne co mi sprawiło przykrość to ściema podczas przyciągania omegi jak się kolesiostwo ustawiło razem, bo odczułem wrażenie, że konkurs jest ustawiony.


I właśnie o to się głównie rozchodzi.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#88 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 13:08

przecież było odliczane wybieranie ludzi do przeciagania.

teraz wyjdzie na to że Kornelius, Spawek i Misiek dali nam fory zebysmy wygrali jako kolesiostwo?
proszę Was....


czekać tylko jak ktoś zaraz wysadzi z textem że zlot, puchary, dyplomy etc jest tylko do kolesiostwa :masakra:

Mewa o co się rozchodzi ?
czy ja lub inny Ci "wytyka" że tylko przesiadywałeś na tarasie w swoim domku z dolnym ślaskiem ? Nie. trzeba miec wyloozowane pośladki moi drodzy wiec temat koszulek wg mnie już zostawcie :)

na XX zlot zrobie koszulke i love stz i tez pozniej bede sluchać wywodów ze mialem koszulke elity ludzi STEINMETZ ? ;)

#89 OFFLINE   Bolo94

Bolo94

    Kandydat na klubowicza

  • 419 postów
  • Dołączył: 09-05-2014
  • Skąd: Brodnica - Gołkowo
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 maja 2015 - 15:08

Rafke przesadzasz. Mnie oczywiście nie było, jestem nowy. Ale znam temat dobrze według mnie. Niektórzy mogli się czuć olani czy gorsi. Trzymacie sie razem, ja to szanuję. Ale nie tłumaczcie sie ze koszulki nike czy stz albo irmi to to samo, bo to nie to samo. Wy mogliście sie zachowywać normalnie, ale nie odpowiadaj za wszystkich, tylko za siebie. Tak czy inaczej ci, którzy się poczuli gorsi mają do tego prawo. Obydwie strony przesadzają. I pretensji i tłumaczeń jest za dużo i zbyt wysunięte ( jak porównanie do i love stz). Mi jedynie pozostaje czekać na XX zlot i mię nadzieje ze prywatne wojenki znikną w obliczu wspólnej zabawy. Tego sobie i wam życzę. Kolesiostwo niech istnieje i działa. Ale niech się nie obnosi, niech rozumie innych. Tolerancja Panowie. I z jednej i z drugiej strony. To droga do porozumienia w moim odczuciu

#90 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 16:05

Bolo nie byłeś na poprzednich zlotach wiec nie zrozumiesz przesłania textu "kolesiostwo"...

Nikt nie był olewany wręcz przeciwnie to nasza grupka 6-7 osób rozkręca klimat na zlotach, a słabe to jest siedzenie w zamkniętych kręgach przy domku przez cay zlot, wpadajac od czasu do czasu na kilka słów tam i tam - i TO jest dla mnie olewanie innych a nie smieszny napis na koszulce.... bo kto jak kto ale ja ontour ulter, nelka, kolec , ewelina, czesiek, siwy nie jesteśmy osobami które do nikogo sie nie usmiechają i z nikim nie gadaja na zlocie a jest wrecz przeciwnie...

a wg Waszego toku myślenia to tak samo można doczepić się do sweterka Maćka ze zamiast w klubowym polarze lub koszulce chodził i walił texty "a historii tego swetra i tak nie zrozumiesz" (mogąc się odebrac że obraża nas że jesteśmy tepi itd)...
proszę Cie nie popadajmy w skrajność...

#91 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 30 maja 2015 - 18:06

przecież było odliczane wybieranie ludzi do przeciagania.


Ojcze :D słowo " odliczane wybieranie " na tym i na poprzednim zlocie zakrawa o konwulsje śmiechu :) Obaj wiemy doskonale jak kombinujemy, wstyd się przyznać ale ja też :oonie: żeby dostać się do najsilniejszej grupy.
Tak, to jest ta niesławna prawda.
To my, starzy klubowicze, wyjadacze i kombinatorzy dyskryminujemy tych słabszych.
To przez nas ci słabsi nie chcą brać udziału w konkurencjach, gdzie są ekipy paru osobowe.
To przykre, ale sami budujemy wizerunek zlotowy na zniechęcający.
Jest mi też wstyd przed tymi którzy przyjechali na ten zlot pierwszy raz i zobaczyli minusy tych sytuacji :(
Albo to zmienimy, albo następne zloty będą coraz to w bardziej okrojonym gronie :(



czy ja lub inny Ci "wytyka" że tylko przesiadywałeś na tarasie w swoim domku z dolnym ślaskiem ?


Odpowiem za siebie gdyż tez przesiadywałem na tym tarasie :)
dlaczego?
Na poprzednim zlocie we Wrocku jeden gościu przywalił mi tekstem " po co przyjeżdżam na zloty? to zloty dla młodych a ja powinienem siedzieć już w domu"
czyli jestem za stary :(
Możesz sobie wyobrazić jak mi sie zrobiło przykro? chciałem spakować torbe i pojechać do domu ale byłem po paru piwach.
Dzoanie tego nie mówiłem bo może bym nie przyjechał na zlot do Koszalina.
Przyjechałem bo lubie się z Wami spotkać, pogadać ale już jest ten strach przed podejściem do jakiegoś domku, grupki.
Więc stąd to siedzenie na werandzie domku.

#92 OFFLINE   Maciek-Grucha

Maciek-Grucha

    Co jest SROCYK raz dwa trzy :D

  • 1 470 postów
  • Dołączył: 12-02-2012
  • Skąd: Melbern GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.3D

Napisany 30 maja 2015 - 18:08

ja z digim mialem jeszcze niebieskie buty,to mozna tez pod kolesiostwo podciagnac :D ale wy macie problemy,ze koszulki zle,ze tamto zle,kazdy robil zeby to bylo na poprawe humoru.Ja osobiscie te koszulki jako bardziej na beke odebralem niz ,ze grupka chce sie wyroznic,jeszcze troche to wprowadzic prosze,ze nie wolno nic nosic poza klubowymi ciuchami.Uwazam,ze zaczyna was juz ponosic.:masakra:

#93 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 18:23

Na poprzednim zlocie we Wrocku jeden gościu przywalił mi tekstem " po co przyjeżdżam na zloty? to zloty dla młodych a ja powinienem siedzieć już w domu"
czyli jestem za stary
Możesz sobie wyobrazić jak mi sie zrobiło przykro? chciałem spakować torbe i pojechać do domu ale byłem po paru piwach.
Dzoanie tego nie mówiłem bo może bym nie przyjechał na zlot do Koszalina.
Przyjechałem bo lubie się z Wami spotkać, pogadać ale już jest ten strach przed podejściem do jakiegoś domku, grupki.
Więc stąd to siedzenie na werandzie domku.


Kornik kto jak kto ale Ty jesteś legendą klubu - i dla mnie zlot bez Ciebie to juz nie to samo ! ;)
wiec nie przejmuj się jakimiś textami że Ty niby za stary czy cos w ten desen !! dlatego miło jest jak Ciebie czy innych weterenów widze na zlocie jak i nowych. wiec nawet nie dopuszczaj takich mysli ze nie przyjedziesz na zlot bo Ci bana załatwie :]

nie mam nic oczywiście do tego kto gdzie siedzi ile siedzie jak siedzi bo to jego wyjazd ( no może do zachowania Sypusa z jego ekipą we wrocku jak na rozdawaniu pucharów nie raczył nawet wstać do Nas wszystkich i mało tego jeszcze przeszkadzali w tym czasie)

#94 OFFLINE   Bolo94

Bolo94

    Kandydat na klubowicza

  • 419 postów
  • Dołączył: 09-05-2014
  • Skąd: Brodnica - Gołkowo
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 maja 2015 - 18:33

Ja osobiscie te koszulki jako bardziej na beke odebralem niz ,ze grupka chce sie wyroznic


ja w poprzednim poście nie miałem na celu ukrócenie zasług kolesiostwa. Sam doświadczyłem jak to działa. Proszę tylko kolesiów o zrozumienie dla osób, które mogą tego nie czuć. Wy jako starzy wyjadacze moglibyście wykazać sie wyrozumiałością i nie kuc innych w oczy. Szczerze gdybym nie znał Marcina B-ca, ontour23, to nie chcial bym przyjezdzac na XX zlot po czytaniu tego tematu. Nie chce być odczytany jako szczeniak, który nie ma pojęcia a się udziela, dlatego to mój ostatni post, ale proszę o zrozumienie z obu stron i zamknięcie tematu, bo kilka razy wałkuje sie te same zagadnienia. Mam nadzieję, ze nie zostanę znienawidzony :D

#95 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 19:00

Wy jako starzy wyjadacze moglibyście wykazać sie wyrozumiałością i nie kuc innych w oczy.

ale czym kuć ?
czyli co do 20 jedno piwko wypić i łądnie spać po wiadomościach zeby innych nie zgorszyć do zlotów ?

to jest zlot i tam jest beka od a do z.. powaga to masz na pogrzebie.

bedziesz na zlocie to zrozumiesz ;)
póki co siejesz teraz neipotrzebne zamieszanie i walisz dyrektywy co mamy robić gdzie jeszcze nie jestes w klubie ;)

#96 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 19:05

siedzenie w zamkniętych kręgach przy domku przez cay zlot, wpadajac od czasu do czasu na kilka słów tam i tam -


niestety momentami na tym zlocie ja też tak wyglądałem, ale nie ze swojej winy....

Mam nadzieję, że na kolejnym zlocie będzie mi dane częściej wyjść do ludzi, bo to co się działo na tym zlocie masakra

#97 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 19:17

Adam ale spoko tutaj nie chodzi o wytykanie sobie pierdół.
ja tez czasami mam ochote chwile pozamulać w 4 scianach;)

jak by nie było - nie ma co sie droczyć niepotrzebnie.. ja nie mam nikomu nic za złe - no moze tylko pogodzie bo z soboty na ndz wg mnie temperatura zabiła nam nocne rozmowy przy procentach :D :D :D

#98 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 30 maja 2015 - 20:12

Problem w tym, że ja jak najbardziej chciałem pójść posiedzieć ze wszystkimi, ale w zamian słuchałem jakiś żali, jadłem później i tak wychodziło że kończyłem imprezę przy ognisku zamiast bawić się od początku ze wszystkimi :masakra:

a już hitem było co zrobił jeden user w stosunku do mnie :masakra:

#99 OFFLINE   spawek

spawek

    Jest moc jest zabawa

  • 1 014 postów
  • Dołączył: 08-03-2014
  • Skąd: Tomaszów Maz.
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 maja 2015 - 20:28

Bolo94 nie czytaj tego co piszemy tylko przyjedź na XX zlot. Rafke jak dobrze wiesz również chciałem być z dużymi w ekipie przy przeciąganiu omegi. Ale skoro osoby były wybierane i nagle niektóre drużyny miały po 8-9 osób a grupa kolesiostwa zawsze 11-13 to chyba coś nie tak? Do tego jeszcze foch Ontura, że nie był z największymi bo ktoś inny się wtrącił w kolejkę:masakra: To miała być zabawa a wyszła gra o złote kalesony. Z zabawą to przeciąganie omegi nie miało nic wspólnego. Wyszła z tego pseudo konkurencja. Do tego doliczmy te liny:masakra:. Jak zarząd mógł się nie przygotować do tego? Mocniejsze liny były ajk podwójnie ciągnęło się omegę a tutaj wiedzieli, że będzie ją przeciągało 10 chłopa w przeciwne strony i dali sznurówki. ( no chyba że tak miało być to plus dla zarządu bo nikt się tego nie spodziewał i był niezły ubaw). Rafke jeżeli chodzi o danie Wam forów to nic takiego nie miało miejsca, po prostu byliście silniejsi. Olejmy już temat koszulek, były to były już tego nie zmienimy. Zamiar był inny i niestety nie każdy odebrał to jako żart. Inną ważną sprawą , był posiłek na torze. Właściciele dali d*py i ponad h tor stał pusty a niektórzy mieli surowe mięso. Poza tym skoro było do wyboru w zestawie nr2: pierś / karkówka, to czemu nikt się nie spytał o to co ktoś wybiera a na piersi trzeba było czekać? Niestety ale wytłumacz mojej córce, ze my jemy karczek a ona musi czekać na pierś. Niewykonalne i jadła same frytki. Jak był katering spoza toru na 2 poprzednich torach było super. Nie mam tutaj pretensji do zarządu bo to nie oni zawinili, ale taka sytuacja nie może się powtórzyć. Ogólnie szkoda że tak mało ludzi brało udział w konkurencjach zabawowych.
Najszybsza omega na mokrym na XIX zlocie
Najczystsza omega od XIX zlotu

#100 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 maja 2015 - 20:34

Dziewczynki :mlotek: jajka ogolić i do 4c z Rafke!!
Ktoś mi powiedział tak: digi,zobaczysz jakie będą żale po Zlocie :lol: i powiem ze mnie nie oszukał!!
Ja tez mam żal ze nie było 2 i 3 miejsca za Największy pakiet Irmscher, bo mi tylko progów brakuje jakby ktoś nie widział.
Ale cieszę się ze wygrałem ''tłoczek'' i wisi mi reszta,pojechałem się bawić i poznać ludzi i poznałem o ''dziwo'' super ludzi,klimat itp.
Opanujcie się trochę!!Ludzie kochani :pociesz:
Ujmę to że tak, ze Zarząd :censored: i się stara a wy jęczycie jak babcia w tramwaju co nie ma wolnego krzesła.
Co do mojej Omegi to powiem ze docenili widać na tyle ile zasługuje i dynda mnie reszta.Tłoczek mam.Ale Najważniejsze ze poznałem Ludzi także ''kolesiostwo'' i d*pa mnie nie szczypie.
Pa