Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jak się bawiliście i co ew. Wam się nie podobało na XIX zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
105 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy podobało ci się na XIX zlocie (1 użytkowników głosowało)

Czy podobało ci się na XIX zlocie

  1. TAK (18 głosów [66.67%])

    Procent głosów: 66.67%

  2. Umiarkowanie (6 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  3. NIE (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

Głosuj

#21 OFFLINE   RysiuGT

RysiuGT

    Project never completed...

  • 965 postów
  • Dołączył: 13-02-2011
  • Skąd: Sulejów\Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 25 maja 2015 - 20:50

Rysiu wie ock :p :hihi:


Nie mam bladego pojęcia :D

A co do tematu to tak jak wszyscy, ze jedyny minus to ogrzewanie. Co najlepsze bylo mi zimno tylko w ostatni dzien jak spalem trzezwy :D

 

 



 


#22 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 25 maja 2015 - 23:23

No to lecimy :)
Minusy
- Domki stan masakra jak dla mnie i mojej rodzinki . To że ktoś ma czelność w takim stanie wynajmować coś w dzisiejszych czasach w głowie się nie mieści . Do tego smród z lodówki i ogólnie szambo . Do tego cena jak za nowe domki .

- Myślę że warto zwrócić uwagę na konkurencje . A dokładnie mam na myśli by ludzie co nie mają aut do ścigania i do udziały w konkursach piękności lub po prostu nie mają omegi , mieli szansę uczestniczyć w jakiś konkurencjach . Na tym zlocie poza przeciąganiem omegi (totalny brak przygotowania ) nie było nic innego . A jak by nie było opłaty zlotowe ludziska też popłacili .

- Brak organizacji przy przeciąganiu omegi . Wszystko jak by wymyślane na miejscu , brak rękawiczek dla uczestników.

- Nie wiem dla czego nie było dwóch pozostałych konkurencji jak dla mnie pogoda nie była wcale przeszkodą . Z resztą były tak proste że można było je zrobić na ośrodku jak już wyszło słoneczko .

- Zmarnowane 1,5 godziny na zjedzenie karkówki z frytkami .

- jeszcze jedna sprawa odnośnie mierzenia czasów na torze. Mówiłem że skoro taki krótki przejazd ( w minutę robiło się tor ) to zrobić przynajmniej po dwa kółka będzie większa różnica i bardziej rzeczywiste pomiary. Mówione było braknie czasu . A jak się okazało tor stał kupę czasu pusty :(.

- Brak organizacji w zarządzie . Większość prac spoczywa na dwóch osobach.

Plusy
- Mega super tor .( Myślę o wszystkim sam tor , zaplecze sanitarne i bar ) Wielki pozytyw

- Piękny teren na ośrodku , domki blisko siebie , jeziorko po prostu gdyby nie stan domków wręcz idealny na nasze potrzeby .

- Lokalizacja zlotu. Mam na myśli bliskość morza . Dla mnie rewelacja.

Podsumowanie . Sam zlot patrząc na sprawy organizacyjne średni (ale co się dziwić w dwie osoby się tematu nie ogarnie ) . Ale bliskość morza i piękny widoki na ośrodku, super pogoda , Towarzystwo :) sprawiły że z rodzinką wróciliśmy bardzo zadowoleni :) :like_it:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#23 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 maja 2015 - 23:45

opiszę to tak.....
Wspomnienia,to najważniejsze co nam pozostaje.
Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające,
płynące z głębi serca,zapisane do końca życia
te wspaniałe chwile.


 


#24 OFFLINE   wiolcia

wiolcia

    Magazynierka

  • 272 postów
  • Dołączył: 21-11-2010
  • Skąd: Gdańsk-Oliwa
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 maja 2015 - 06:24

opiszę to tak.....
Wspomnienia,to najważniejsze co nam pozostaje.
Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające,
płynące z głębi serca,zapisane do końca życia
te wspaniałe chwile.


Lepiej nie można było tego opisać :)

Piter, Ty naprawdę się zmieniłeś, chyba już ten wiek:hihi:
"Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać. André Liége "

#25 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:06

A jak sie do tego ma twoja koszulka na XVIII zlocie ( te żółte w których chodziłeś z Kornikiem po ośrodku)


Kornik już napisał. W czwartek nie było zlotu to raz, dwa to klub Opla, trzy to jakoś nikt nie protestował.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#26 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 08:07

No to lecimy :)
Minusy
- Domki stan masakra jak dla mnie i mojej rodzinki . To że ktoś ma czelność w takim stanie wynajmować coś w dzisiejszych czasach w głowie się nie mieści . Do tego smród z lodówki i ogólnie szambo . Do tego cena jak za nowe domki .

oki chętnie skorzystamy z twojej pomocy w znalezieniu ośrodka z nowymi domkami za 40 zł

- Myślę że warto zwrócić uwagę na konkurencje . A dokładnie mam na myśli by ludzie co nie mają aut do ścigania i do udziały w konkursach piękności lub po prostu nie mają omegi , mieli szansę uczestniczyć w jakiś konkurencjach . Na tym zlocie poza przeciąganiem omegi (totalny brak przygotowania ) nie było nic innego . A jak by nie było opłaty zlotowe ludziska też popłacili .

były konkurencje na ośrodku, a przypominam że to zlot samochodowy nie piknikparty;)

- Brak organizacji przy przeciąganiu omegi . Wszystko jak by wymyślane na miejscu , brak rękawiczek dla uczestników.

tak to jest jak na listę wpisuje się 20 osób a ostatecznie startuje 40 więc trzeba wymyślać na miejscu

- Nie wiem dla czego nie było dwóch pozostałych konkurencji jak dla mnie pogoda nie była wcale przeszkodą . Z resztą były tak proste że można było je zrobić na ośrodku jak już wyszło słoneczko .

niestety nie wszyscy chcieli by zmoknąć :(a na ośrodku odbyły sie inne zabawy

- Zmarnowane 1,5 godziny na zjedzenie karkówki z frytkami .

nie rozumiem oco ci tu chodzi ??

- jeszcze jedna sprawa odnośnie mierzenia czasów na torze. Mówiłem że skoro taki krótki przejazd ( w minutę robiło się tor ) to zrobić przynajmniej po dwa kółka będzie większa różnica i bardziej rzeczywiste pomiary. Mówione było braknie czasu . A jak się okazało tor stał kupę czasu pusty :(.

niekorzystane z toru było tylko podczas jedzenia
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#27 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:08

Ta zabawa nie była nagradzana ...a jak nie zauważyłeś to nie odbyła się ze względu na pogodę


No właśnie podobno była nagroda od Emila. Jeśli nie to ktoś wprowadził mnie i kilka innych osób w błąd.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#28 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 08:10

Kornik już napisał. W czwartek nie było zlotu to raz, dwa to klub Opla, trzy to jakoś nikt nie protestował.


tutaj też nikt nie protestował :)
koszulki nie miały nic wspólnego z OKP
a jak 20 ludków ubierze sie w koszulki z napisem ADIDAS to też będzie Ci przeszkadzało???może wprowadzić trzeba mundurki;););)

No właśnie podobno była nagroda od Emila. Jeśli nie to ktoś wprowadził mnie i kilka innych osób w błąd.



jeśli chodzi o właściciela to nie wiem kto takie bajki rozpuścił :(
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#29 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:17

tutaj też nikt nie protestował :)
koszulki nie miały nic wspólnego z OKP
a jak 20 ludków ubierze sie w koszulki z napisem ADIDAS to też będzie Ci przeszkadzało???może wprowadzić trzeba mundurki;););)


Wiesz dobrze że nie o to chodzi. Biorę przykład z ówczesnego Prezesa, też się czepiał po zlocie.

jakiego Emila i za co ??????


A jak się nazywał właściciel toru ??

Michał jeśli zawierzasz odpowiadać pytaniami zamiast dyskutować to ta dyskusja do niczego nie prowadzi :masakra:

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#30 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 08:24

Wiesz dobrze że nie o to chodzi. Biorę przykład z ówczesnego Prezesa, też się czepiał po zlocie.


No więc to ja się powinienem teraz czepiać ;)
Nie idź tą drogą ;)
te koszulki nie miały związku z OKP i podałem ci już przykład z ADIDASEM :D

A jak się nazywał właściciel toru ??

Michał jeśli zawierzasz odpowiadać pytaniami zamiast dyskutować to ta dyskusja do niczego nie prowadzi :masakra:


nie zrozumiałem i edytowałem post.
o takie sprawy jak nagrody powinienes pytać organizatorów a nie mieć pretensje bo coś, ktoś , gdzieś tam powiedział

NIe było żadnych nagród od Emila .
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#31 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:30

Nie idź tą drogą
te koszulki nie miały związku z OKP i podałem ci już przykład z ADIDASEM


A ja Ci powiedziałam że w czwartek nie było zlotu. Problem dotyczy soboty na torze.

No więc to ja się powinienem teraz czepiać


Teraz to już musztarda po obiedzie :)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#32 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:43

Mi się nie Zlocie nie podobało ze Ulter pilnował wszystkiego dosłownie wszystkiego :masakra:
Skit-a to chyba każdy widział ze umie tylko trzymać kabel od świateł
Alley na torze to widać ze bardziej zajoł się zabawa jak pilnowaniem ,choć np.Ulter miał czas na pilnowanie i na jazdę autem.
Minusy toru :
-to, że Zarządy pozwoliły sobie najszczać do buta, przez tego malolata co malował pasy, to chyba mowic nie musze
-te wasze kamizeli z darów dla powodzian (żarówa ostrzegawcza) to woogole jakiś nie takt (każdy ubrany w innej o to mi chodzi )
-dlaczego z łapanki były brane osoby do pilnowania toru (choć to bardzo pozytywne dla nich ) a nie te wasze mądre Forumowe głowy co to na Forum urabura a tutaj tego widać zaangażowania nie było ,dlaczego ?
-dlaczego znowu widziałem Ultera do pilnowania wyjazdu z Osrodka :hmmm: ??Może mi ktoś to łopatologocznie wytłumaczyć ??(nie interesuje mnie odpowiedz - to mogłeś się zgłosić ,bo ja tam jechałem dać w wątrobę i nie byłem nawet 1cm związany z organizacja Zlotu !! )
plusy:
-Ulter latał jak szalony :lol: jak ta piosenkowa ''ruda''
-fajna pogoda ponieważ : było nawierzchnia sucha i mokra
-nikomu nic się nie stało
-Ulter w tym kapoku przy wyjeździe z Osrodka :brawo:
Ośrodek ''Raj''
-klimat ,Ludzie itp.nie będę tutaj detalizował ,komu,kogo,kto i co, bo był czas i okazja na Zlocie powiedzieć temu czy tamtemu to i owo :F
-Ilku :pad:
-ta pani na wjezdzie w czwartek :lol:
-gaśnica na domku
-cena 4 dniowego pobytu
-ognicho
-jeziorko
-Skit i jego Zarzadowa marynara w kolorze brałn :lol: (bo ktoś tu komus sapał o koszulke ) - ja wam chyba zrobie kamizelki odblaskowe i wyśle na adresy domowe
- wrażenia i wspomnienia sa za***iste jak cycki Dody !! :lol:
minusy
ja tego skumac nie mogę ,ale jak można jak Zarzad,Moderator,Administrator,gulgulator dawac sobie bany na Zlocie :hmmm: :lol: ,jak dzieci ,tylko wam jajka ogolic i do przedszkola na 3 m-ce pognać .Daliście przykład za***isty i jak ktoś mi powie ze digi broi na Forum to mu powiem jak powiedziałem do Immo i Ani ,ze wole pisać bzdury na Forum i mieć z tego fun ,niż jechać na Zlot i strzelac z d*py bo mi się mazaki wylały w tornisterku !!

#33 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 08:53

Mi się nie Zlocie nie podobało ze Ulter pilnował wszystkiego dosłownie wszystkiego
Skit-a to chyba każdy widział ze umie tylko trzymać kabel od świateł


Przepraszam Cię digi, ale albo byłeś zdrowo pijany(bo w sumie to byłes), albo ci Ilkowa turbina osąd przesłoniła...

#34 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 08:59

Przepraszam Cię digi, ale albo byłeś zdrowo pijany(bo w sumie to byłes), albo ci Ilkowa turbina osąd przesłoniła...


taaaaaa.....ciekawe ??
przecież ty jako Zarzad nie widziełes/wiedzieliście ze gume można jarac poza ośrodkiem .Szybciej to wiedzieli Zlotowicze .
Przeciez właściciel Osrodka mi powiedział :widze ze lubicie jarac gume to sobie palcie ile wlezie ?
A kto przepraszam latał i zabierał kluczyki od parcholotów ?? Ty ?? Przeciez w tej brał kufajce, to by cie w tym dymie nawet nie zobaczyli .
Nie bierz tego jako atak ,tylko jako surową uwagę ,bo potem znowu powiecie ze robie bym a co widać na Zlocie bawiłem się i starałem rozśmieszyć Mega Ekipe .
dziekuje za uwagę :F

#35 OFFLINE   Nelka

Nelka
  • 243 postów
  • Dołączył: 09-12-2013
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 09:00

- Myślę że warto zwrócić uwagę na konkurencje ... Na tym zlocie poza przeciąganiem omegi (totalny brak przygotowania ) nie było nic innego ...

- Brak organizacji przy przeciąganiu omegi . Wszystko jak by wymyślane na miejscu , brak rękawiczek dla uczestników.

- Nie wiem dla czego nie było dwóch pozostałych konkurencji jak dla mnie pogoda nie była wcale przeszkodą . Z resztą były tak proste że można było je zrobić na ośrodku jak już wyszło słoneczko .
- jeszcze jedna sprawa odnośnie mierzenia czasów na torze. Mówiłem że skoro taki krótki przejazd ( w minutę robiło się tor ) to zrobić przynajmniej po dwa kółka będzie większa różnica i bardziej rzeczywiste pomiary. Mówione było braknie czasu .

- Brak organizacji w zarządzie . Większość prac spoczywa na dwóch osobach.


misiekzoo przed Zlotem Zarząd zamieścił temat, aby ludzie wpisywali się m.in. do uczestniczenia w konkurencjach
ale też i do prowadzenia konkurencji i tym razem była lista osób chętnych do pomocy ... NIE MA CIĘ tam!!!!!

A może twoja pomoc, może pomoc Twojej żony sprawiłaby, że uniknęlibyśmy :
- totalnego braku przygotowania
- Braku organizacji przy przeciąganiu omegi
- Wszystkiego jakby wymyślanego na miejscu
- braku rękawiczek dla uczestników
- braku dwóch pozostałych konkurencji
- nierzeczywistego mierzenia czasów na torze
- Braku organizacji w zarządzie


Jak sam widzisz, SAM osobiście NIE ZROBIŁEŚ NIC by POMÓC!!!!

- Zmarnowane 1,5 godziny na zjedzenie karkówki z frytkami .


Miałeś chyba wyjątkowo dużą porcję !!

Aż Ci zazdroszczę !!!


bo ja swoją zjadłam jako ostatnia ... w biegu ... i może poświęciłam na to 5 minut ...

#36 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 09:04

Napisał misiekzoo
- Zmarnowane 1,5 godziny na zjedzenie karkówki z frytkami .

Miałeś chyba wyjątkowo dużą porcję

Aż Ci zazdroszczę !


misiowi chyba chodziło o to ze ta karkówa była w 3/4 surowa ,bo ja zjadłem frytek pare i surówke ,ale to przecież nie jest wasza wina ,bo można było podejść to grilowca i powiedzieć ze żarcie jest ble :ohyda:
zgadza się ?

#37 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 09:07

A mi się nie podobało że mimo próśb o nie śmiecenie i rzucanie papierosów gdzie popadnie, na koniec musiałem zbierać kiepy żeby nie wyszło że OKP to flejtuchy:masakra::masakra::masakra:
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#38 OFFLINE   Skit

Skit
  • 887 postów
  • Dołączył: 31-10-2010
  • Skąd: Karpin
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 09:09

Edit: Cofam te słowa, to nie jest temat do takiej dyskusji, a ja się głupio dałem wyprowadzić z równowagi :) Nie mam zamiaru się tu nikomu z niczego tłumaczyć, każdy swoje widział i swoje wie :)

#39 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 26 maja 2015 - 09:13

Temat nie ma służyć do wrzucania na siebie !!!!!!!!!!!!
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#40 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 maja 2015 - 09:16

Może po prostu trza na wszystkich ryja drzeć jak na przedszkole - to wtedy dla Was to jest "napracował sie na zlocie" Będę miał na uwadze....

wiesz dlaczego dzwon jest głośny ??
odp: bo jest pusty :F i taka metodą to daleko nie zajedziesz Panie kolego :wink:
Ale wnioski trzeba przeanalizować i poprawić a jak będą same spiny to :pupa: z tego wyjdzie ,nie prawda ?