Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Co Wam sie podobało/nie podobało na XIV zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
106 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 11 października 2012 - 12:58

:brawo:
Ale zawsze można mieć pretensje do garbatego ,że ma dzieci proste.


A to to tak. Ja czasem zaczynam mieć wrażenie, że chyba za młody jestem do tego klubu, bo jak tak czytam niektóre wypowiedzi i narzekanie to podejrzewam, że średnia wieku tu chyba wypada około 60 lat:hihi:

To tak nikogo nie atakując:pokoj:
Przedtem było larum że trzeba bulić za posiłki, a teraz dyskusja w drugą stronę zaczyna iść.

W innych klubach gdzie zdarzyło mi się być na zlocie jest opcja "bez" lub "z wyżywieniem".

Jak 30 osób chce obiady na sobotę, to jest zamawiane 30 obiadów, a reszta sama się żywi, więc wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie.

Albo jest coś takiego jak przyczepa typu kurczak z rożna, gdzie można na torze czy na lotnisku sobie niektóre rzeczy kupić (żywność/ciepłe danie/napoje) i jakiś sklepik na ośrodku.

#42 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 11 października 2012 - 13:05

Jako przedstawiciel zarządu, pytam się:
przykładowo, Ty i całe pomorskie płaci za posiłki, a jedna jedyna osoba "Iksiński" nie płaci i wbija się na stołówkę, jak to ogarnąć, kto będzie tego pilnował, koledzy z regionu mogą nie wydać bo to fajny kolega, mogą nawet nie wiedzieć że "Iksiński" nie zapłacił, albo stwierdzi że chce tylko potowarzyszyć kolegom by nie siedzieć samemu przed domkiem i przytuli się do czyjegoś posiłku. Posiłki mają być wydawane indywidualnie??

Proszę rozwiąż problem organizacyjny, albo lepiej wyznaczę Cię na osobę odpowiedzialną za posiłki, przypilnowanie by osoby które zapłaciły dostały posiłek, a pozostali by nie zjedli na krzywy ryj.

A może mamy wynająć kelnera/porządkowego który by tego pilnował??

Proszę rozwiąż mój problem.


czesc.wybacz ale czytam tez to co tu piszecie..jeszcze nie bylem ani razu na zlocie..pare razy na spotach :)wiesz trzeba byc wyjatkowym ku...em zeby wlez na stolowke i zezrec za darmo.mi sie wydaje ze troche przesadzasz! ja jakbym takie cos zrobil..to jak mozesz komus spojrzec w oczy a tym bardzeij ze jestes w klubie..nie nie nie rozumiem tego!pomysl zanim cos napiszesz....przeciez wszyscy sie tu znaja nie mam pojecia o czym piszesz!!!! pozdrawiam.:D

A to to tak. Ja czasem zaczynam mieć wrażenie, że chyba za młody jestem do tego klubu, bo jak tak czytam niektóre wypowiedzi i narzekanie to podejrzewam, że średnia wieku tu chyba wypada około 60 lat:hihi:

To tak nikogo nie atakując:pokoj:
Przedtem było larum że trzeba bulić za posiłki, a teraz dyskusja w drugą stronę zaczyna iść.

W innych klubach gdzie zdarzyło mi się być na zlocie jest opcja bez lub z wyżywieniem.

Jak 30 osób chce obiady na sobotę, to jest zamawiane 30 obiadów, a reszta sama się żywi, więc wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie.

Albo jest coś takiego jak przyczepa typu kurczak z rożna, gdzie można na torze czy na lotnisku sobie niektóre rzeczy kupić (żywność/ciepłe danie/napoje) i jakiś sklepik na ośrodku.


witam.to ile chcesz zyc? 40 lat?tez piszesz glupoty!pozdrawiam :D

czesc.wybacz ale czytam tez to co tu piszecie..jeszcze nie bylem ani razu na zlocie..pare razy na spotach :)wiesz trzeba byc wyjatkowym ku...em zeby wlez na stolowke i zezrec za darmo.mi sie wydaje ze troche przesadzasz! ja jakbym takie cos zrobil..to jak mozesz komus spojrzec w oczy a tym bardzeij ze jestes w klubie..nie nie nie rozumiem tego!pomysl zanim cos napiszesz....przeciez wszyscy sie tu znaja nie mam pojecia o czym piszesz!!!! pozdrawiam.:D



witam.to ile chcesz zyc? 40 lat?tez piszesz glupoty!pozdrawiam :D


acha.tak poza konkursem.mam 50 lat :)

#43 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 października 2012 - 13:12

czesc.wybacz ale czytam tez to co tu piszecie..jeszcze nie bylem ani razu na zlocie..pare razy na spotach wiesz trzeba byc wyjatkowym ku...em zeby wlez na stolowke i zezrec za darmo.mi sie wydaje ze troche przesadzasz! ja jakbym takie cos zrobil..to jak mozesz komus spojrzec w oczy a tym bardzeij ze jestes w klubie..nie nie nie rozumiem tego!pomysl zanim cos napiszesz....przeciez wszyscy sie tu znaja nie mam pojecia o czym piszesz pozdrawiam.


faktycznie, tutaj jeden drugiego by nie skrzywdził, przecież Omegami jeżdżą sami wyjątkowi ludzie.... tylko skąd tyle negatywnych opini o sprzedających się wzięło?? :D

Z50 faktycznie ciut przesadził, ale bagatelizowanie problemu też mija się z celem... bo teraz piszecie o zaufanie itp. a po zlocie jak ktoś zje na krzywy ryj to będzie taka afera o te parę zł, że się forum do góry nogami nakryje. Pomyślmy jak rozwiązać problem tak żeby wilk był syty i owca cała.

Ja osobiście chyba zawsze wybrałbym opcje z wyżywieniem, bo na zlot jadę się wybawić i nie chcę mi się jeszcze myśleć gdzie mam coś upolować na grilla :D
Natomiast szanuje zdanie i przekonania innych, dlatego również jestem za możliwością wyboru :yes: Tylko niech się każdy zastanowi jak ten problem rzetelnie rozwiązać ;)

#44 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 11 października 2012 - 13:36

faktycznie, tutaj jeden drugiego by nie skrzywdził, przecież Omegami jeżdżą sami wyjątkowi ludzie.... tylko skąd tyle negatywnych opini o sprzedających się wzięło?? :D

Z50 faktycznie ciut przesadził, ale bagatelizowanie problemu też mija się z celem... bo teraz piszecie o zaufanie itp. a po zlocie jak ktoś zje na krzywy ryj to będzie taka afera o te parę zł, że się forum do góry nogami nakryje. Pomyślmy jak rozwiązać problem tak żeby wilk był syty i owca cała.

Ja osobiście chyba zawsze wybrałbym opcje z wyżywieniem, bo na zlot jadę się wybawić i nie chcę mi się jeszcze myśleć gdzie mam coś upolować na grilla :D
Natomiast szanuje zdanie i przekonania innych, dlatego również jestem za możliwością wyboru :yes: Tylko niech się każdy zastanowi jak ten problem rzetelnie rozwiązać ;)


:ok: dokładnie w sedno trafiłeś uważam.

#45 OFFLINE   Coolisz

Coolisz
  • 286 postów
  • Dołączył: 01-11-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 11 października 2012 - 13:56

Najprostsze rozwiązanie- kartki...

Każdy po przyjeździe dostaje kartki z posiłkami za jakie zapłacił, z podziałem na dni i posiłki, przy odbieraniu posiłku odrywa daną część i oddaje wydającemu, po problemie. Ktoś będzie chciał innemu oddać obiad- oddaje mu swoją kartkę, posiłków jest tyle i było wykupione, kartek też;)

#46 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 11 października 2012 - 14:57

ja jak :pije: to nie jem :) jak bede kiedys na zlocie to oddam moje suchary komus kto jest glodny.nie umre bo mam 108 kg.hehe.

#47 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 października 2012 - 15:21

heh widzę że wszyscy rozpisali bdb o co chodziło.
ale mb najlepiej to opisał.

Ktoś wykupił opcje wyżywienia dostaje dodatkową opaskę lub inny kolor opaski niż reszta która nie wykupiła lub wraz z zestawem zlotowym dodatkowe "kartki ".

na XIV na torze posiłki były wydawane wg listy.
jeśli będzie sytuacja nr lokalu lub innego gdzie jest szwedzki stół do danego pomieszczenia będą miały dostęp osoby z danym kolorem opaski lub odbiorem posiłku za otrzymaniem uprawniajacej kartki etc która upoważnia do otrzymania danego zestawu.
wszystko zalezy od tego gdize będą wydawane posiłki i w jakiej formie udostępnianej.


Z50 na spokojnie to tylko propozycje o które zarząd prosił co wg Nas można poprawić zmienic na kolejne zloty;)

#48 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 11 października 2012 - 19:32

Mnie osobiście bez różnicy jeżeli chodzi o sprawy żywieniowe i zaplecze kuchenne w domkach , nie raz walczyłem o zlot bez wyżywienia bo ludzie narzekali że drogo . A mi się wydaje że fajnie by każdy był zadowolony i osób na zlocie jak najwięcej .
Co do rozwiązań to jak napisali wyżej panowie a Rafke podsumował .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#49 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 października 2012 - 22:19

Widzę że tutaj nikt nie zrozumiał mojego przekazu został on przekoloryzowany i wyostrzony (może zbytnio :oops:) by uzmysłowić Wam jakie są problemy, wszystkie te przykłady podane przez mnie miały miejsce w historii klubu i zlotów. niestety, ale były :masakra: Niestety, bagatelizujecie problem bo jadąc na zlot jedziecie się bawić, a nie pracować.

Ponawiam pytanie kto będzie tego pilnował ??

ps.
Patrzycie z punktu widzenia jednostki, a organizator jednak musi wziąć pod uwagę większość, przeanalizować wszelkie problemy z tym związane.

#50 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 października 2012 - 22:33

Ziutek ale nie przesadzajmy ze przy wydawaniu obiadu jest tyle roboty - bo to zaledwie 15min przed obiadem/sniadaniem.
na poczatku zlotu jak sie orzymuje koperty zlotowe wydaje sie tym co nalezy specjalne opaski/kartki.
przed wydawaniem posiłków ktoś sprawdza listę czy dana osoba jest na liscie lub czy ma specjalna opaskę/kartke uprawniajacą do wejscia/otrzymania dania
a jeśli nawet nie było by komu tego pilnować to chyba osoby ktore by zakupiły opcje wyzywienia same by tego pilnowały że oni zapłacili a tu ktos na krzysia probuje...
poza tym treba b było mieć charakterek zeby na krzysia probować sie wbijać do lokum ;)

#51 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 października 2012 - 07:03

Widzę że tutaj nikt nie zrozumiał mojego przekazu został on przekoloryzowany i wyostrzony (może zbytnio )


Myślę, że wszyscy zrozumieli :tak:

by uzmysłowić Wam jakie są problemy, wszystkie te przykłady podane przez mnie miały miejsce w historii klubu i zlotów. niestety, ale były Niestety,


Zawsze są przesa jakieś problemy, jak nie takie to inne...

bagatelizujecie problem bo jadąc na zlot jedziecie się bawić, a nie pracować.

Ponawiam pytanie kto będzie tego pilnował


Wybacz Ziutek, ale nie rozumiem Twojego pytania :hmmm: Są osoby, które się bawią, jest Zarząd, który to organizuje takową imprezę i w jego obowiązkach jest między innymi ogarnąć formę bufetu :D, a do tego jest MASA ludzi, którzy chętnie i bezinteresownie Wam pomagają i z tego co wiem nie robią z tego powodu szopek.

ps.
Patrzycie z punktu widzenia jednostki, a organizator jednak musi wziąć pod uwagę większość, przeanalizować wszelkie problemy z tym związane.



Alo to Ty założyłeś ten temat i chciałeś "niby" słuchać propozycji i krytyki...więc do kogo teraz jakieś pretensje...

#52 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 października 2012 - 08:46

Napiszę swoje zdanie i daruję sobie wycieczki do osób które tak zażarcie twierdzą że to nie jest problem i nie będę rozczłonkowywał ich wypowiedzi jak to te osoby robią... Jeśli nie jest to problem, a tylko moje wyolbrzymianie to zachęcam jedno z Was do czynnego udziału przy organizacji zlotu, chętnie taką pomoc przyjmiemy, łatwiej będzie organizatorom poradzić z trudami całego przedsięwzięcia. To nie jest sarkazm jak to kilkoro z Was by napisało, ale prośba osoby która nie daje sobie z tym rady.

Chciałbym (o ile to możliwe) by wypowiedziały się osoby które są zainteresowane przyjazdami na zlot, a nie tylko biciem piany na wodzie.

Wypowiedź jest czysto prywatna, jako klubowicza.

#53 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 12 października 2012 - 09:19

Mnie sie Zlot podobal. Bardzo fajnie, ze jest taki temat, ze mozna napisac co i jak sie komu widzialo, lub nie. Jak juz wspominalem, Zarzad sie stara i to widac. Dobrze jednak, ze sklada sie z 5 osob, a nie 3, jak byla taka propozycja, bo wtedy 3 by mialo wieksze trudnosci w ogarnieciu/czuwaniu nad Zlotem. Mysle tez nad zlozeniem propozycji XV Zlotu w Toronto (fajny tor + miejsce na dodatkowe konkurencje i zabawy), tylko chce znalezc dobra miejscówe na domki. Jedzenie nie jest takie wazne, bo zawsze mozna sobie je samemu zalatwic i w planie zlotu wypisac, co, o ktorej sie zaczyna. Wtedy ci, co sie spoznia, nie beda mieli pretensji, ze nie wiedzieli, bo jedli sniadanie, czy dopiero sie budzili. Nie wiem tylko, czy zwykly forumowicz bedzie mogl sie zajac organizacja/czy tez samym wywiadem na XV zlot.

Wypowiadam sie jako przyszloroczny nieklubowicz.

#54 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 12 października 2012 - 13:11

Temat robi wrażenie dogadanego tylko chodzi o pomoc w organizacji i pilnowania porządku na zlocie . Może po prostu oprócz członków zarządu ( nie zawsze jest cały w komplecie na zlocie ) można po prostu wyznaczyć osoby do pomocy tacy jak by zastępcy na czas zlotu .
Myślę że zawsze ktoś chętny się znajdzie :) .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#55 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 12 października 2012 - 13:12

Może po prostu oprócz członków zarządu ( nie zawsze jest cały w komplecie na zlocie ) można po prostu wyznaczyć osoby do pomocy tacy jak by zastępcy na czas zlotu .
Myślę że zawsze ktoś chętny się znajdzie .

No wlasnie o to chodzi Ziutkowi, ze teraz bylo malo osob.

#56 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 12 października 2012 - 13:25

Mnie sie Zlot podobal. Bardzo fajnie, ze jest taki temat, ze mozna napisac co i jak sie komu widzialo, lub nie. Jak juz wspominalem, Zarzad sie stara i to widac. Dobrze jednak, ze sklada sie z 5 osob, a nie 3, jak byla taka propozycja, bo wtedy 3 by mialo wieksze trudnosci w ogarnieciu/czuwaniu nad Zlotem. Mysle tez nad zlozeniem propozycji XV Zlotu w Toronto (fajny tor + miejsce na dodatkowe konkurencje i zabawy), tylko chce znalezc dobra miejscówe na domki. Jedzenie nie jest takie wazne, bo zawsze mozna sobie je samemu zalatwic i w planie zlotu wypisac, co, o ktorej sie zaczyna. Wtedy ci, co sie spoznia, nie beda mieli pretensji, ze nie wiedzieli, bo jedli sniadanie, czy dopiero sie budzili. Nie wiem tylko, czy zwykly forumowicz bedzie mogl sie zajac organizacja/czy tez samym wywiadem na XV zlot.

Wypowiadam sie jako przyszloroczny nieklubowicz.


Z wypowiedzi wynika że interesuje Cię klub i zloty a nawet ich organizacja , jednocześnie uczestniczenie w życiu klubowy . Więc stanowczo myślę :hmmm: jeżeli dalej chcesz to robisz powinieneś być klubowiczem. Jak sądzę nie te 35 zł są problemem , wiec płać składkę i nie będzie tego zbędnego pytania :)

No wlasnie o to chodzi Ziutkowi, ze teraz bylo malo osob.


No ja mam inne zdanie raczej z pomocy naszej nie chciano skorzystać . Byłem zapisany do prowadzenia dwóch konkurencji a pozwolono mi poprowadzić jedną :(
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#57 OFFLINE   Korneliusowa

Korneliusowa

    >

  • 41 postów
  • Dołączył: 05-08-2009
  • Skąd: Jawor
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 12 października 2012 - 21:57

Wracając do tematu, jestem za zlotem z możliwością wyboru obu opcji: wyżywienia w cenie i bez, i wiem że organizacyjnie jest to do rozwiązania i pogodzenia (np. kolory opasek).
Ale stawiam skrzynkę piwa temu, kto znajdzie takowy ośrodek, któremu będzie się opłacało zrobić rozruch kuchni dla np.:30 osób i jeszcze będą w domkach aneksy kuchenne - to już chyba szczyt marzeń ( pamiętając o tym, że nasze zloty są przed lub po sezonie).

I jeszcze w sprawie konkurencji:
Na kolejnym zlocie powinna znaleźć się taka informacja:
Każdy uczestnik zlotu powinien liczyć się z tym, że może być wytypowany i poproszony przez organizatorów/zarząd do współprowadzenia konkurencji.
Wjeżdżając na ośrodek dostaje przydział:)

#58 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 12 października 2012 - 22:04

I jeszcze w sprawie konkurencji:
Na kolejnym zlocie powinna znaleźć się taka informacja:
Każdy uczestnik zlotu powinien liczyć się z tym, że może być wytypowany i poproszony przez organizatorów/zarząd do współprowadzenia konkurencji.
Wjeżdżając na ośrodek dostaje przydział

Myślę że fajny pomysł ale wtedy jeżeli na jakieś konkurencję nie będzie wcześniej chętnych do prowadzenia bo jak będzie wszystko obstawione to nie ma co na siłę kogoś uszczęśliwiać .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#59 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 13 października 2012 - 13:07

jeśli potrzeba jakiś kolejnych propozycji.
ja ewentualnie bym był za wprowadzeniem kilku nowych wyborów jak to ma miejsce na innych zlotach motoryzacyjnym.

w autach
- najładniejsza felga
- najniższa omega
- najciekawsza zabudowa CA
- najbardziej ruda omega :D :D ;)

konkurencje dla zlotowiczów
- kufel na czas :D (na ośrodku)
- zmiana koła na czas (tor/lotnisko)
- najładniejszy rysunek omegi (dla dzieci)


przed zlotem aby zmobilizować forumowiczów do zrobienia projektów kartek/naklejek zlotowych a nie kombinować tydzień przed zlotem konkurs na stworzenie pełnego zestawu zlotowego tj Plakat,naklejka, kartka zlotowa z nickiem,

zwycięzca konkursu ma np
zniesioną jednorazowo OZ
albo
otrzyma darmowy kalendarz jeśli nie wybiera sie na zlot z najblizszej nadchodzącej edycji.

#60 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 13 października 2012 - 13:30

No ja mam inne zdanie raczej z pomocy naszej nie chciano skorzystać . Byłem zapisany do prowadzenia dwóch konkurencji a pozwolono mi poprowadzić jedną :(


Misioo, nie omieszkam się wypowiedzieć na temat tego co napisałeś :)
Jednym słowem, bezydura" :)
Przy organizacji sprawnosciówki sołtysa nie wykazałeś odrobiny chęci i inicjatywy ze swojej strony.
Nie zapytałeś nawet czy są, i jakie potrzebne są gadżety do poprowadzenia tej konkurencji :(
Nie zapytałeś na czym ta konkurencja będzie polegała.

Byli chętni którzy zaproponowali swoja pomoc, z której chętnie skorzystaliśmy.
Więc proszę nie pisz że " z pomocy naszej nie chciano skorzystać "

No chyba ze kolega OMEGATOR i TEQUILA napadli na Ciebie, związali w lesie na czas konkurencji :D