Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

3city - cotygodniowe Spoty


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3458 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 22:41

EDIT: Śmieszna propozycja od kogoś kto nigdy nie był na spocie i ma 0 postów, a teraz chce organizować spoty co tydzień? Rozumiem, że każdy chce się wykazać, ale może wpierw niech się da poznać


Co do frekfencji na spotach to moze się nie wypowiadaj , a tym bardziej o zapisywaniu na listę a potem nieobecności .

Nikt tu niema monopolu na organizowanie spotów , są nowi dajmy się im wykazać .
Jestem za organizacją spotów co tygodniowych, wiadomo że nie zawszę będzie można w nich uczestniczyć ( co jednoznaczne jest z niewpisywaniem się na listę chętnych )
co do miejsca ?? każde jest dobre , nawet i rondo przy "Galerii Bałtyckiej"
Tak na marginiesie miasto Gdynia jeszcze nie widziała tylu Omeg jednocześnie więc czemu nie pojawić się i tam ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#22 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 23:05

miejscówka musi być taka, żeby nam na głowy nie padało czyli jakiś parking z zadaszeniem,to po pierwsze.......a po drugie jestem za...............:zgoda:


 


#23 OFFLINE   Spooky V6

Spooky V6
  • 294 postów
  • Dołączył: 15-03-2008
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 10 czerwca 2010 - 23:54

parking dobry pomysl tylko gdzie...
taki zeby mozna bylo wiechac o kazdej poze :)

#24 OFFLINE   marek-gdynia

marek-gdynia
  • 81 postów
  • Dołączył: 07-09-2008
  • Skąd: Gdynia/London

Napisany 11 czerwca 2010 - 00:02

miejscówka musi być taka, żeby nam na głowy nie padało czyli jakiś parking z zadaszeniem,to po pierwsze.......a po drugie jestem za...............:zgoda:


Piotruś pożycze ci parasol:jump:

co do miejsca ?? każde jest dobre , nawet i rondo przy "Galerii Bałtyckiej"
Tak na marginiesie Gdynia jeszcze nie widziała tylu Omeg jednocześnie więc czemu nie pojawić się i tam ;)


No rondo w czaplinku już nasze było, teraz pora na następne:jump:

No to będę teraz ja musiał jakiegoś spota zorganizować. Jak macie jakieś propozycje co do daty to piszcie, ja pogadam z kumplem apropo knajpki na skwerku.:pokoj:

#25 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 czerwca 2010 - 00:11

można ująć że ja mini spota z MArkiem zaliczyłem na skwerku o północy ;)

trzeba coś ogarnąc w wiekszej ilości i zrobić przejazd przez głowne ulice 3city.
Omeg jest dużo na ulicvach.. ale konwój 10 aut tej samej marki i modelu w lini robi zawsze swoje ;)

niedziela 18 - 20
jeśli bedzie ładna pogoda
Parking LIDL koło galeri bałtyckiej w kierunku Gdyni
później np lecimy na półwysep helski or Rewa?

bedzie zła - matarnia parking podziemny i pogaduchy - ewentualnie przejazd przez 3city

co Wy na to ?

#26 OFFLINE   miszung

miszung
  • 291 postów
  • Dołączył: 05-07-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 05:26

niedziela 18 - 20
jeśli bedzie ładna pogoda
Parking LIDL koło galeri bałtyckiej w kierunku Gdyni
później np lecimy na półwysep helski or Rewa?


troszke pozno i zastanawiam sie po co ten półwysep
ja chetnie pojade pod lidla po to zeby pogadać i zobaczyc wasze "mordki";) a nie tylni zderzak omegi

#27 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 06:25

niedziela 18 - 20
Parking LIDL koło galeri bałtyckiej w kierunku Gdyni
później np lecimy na półwysep helski or Rewa?

Nie wiem jak często pokonujesz tą trasę ale trzeba się liczyć z tym że zajmuje to około 2godz. ??
więc tak późno na półwysep ??
Nie lepiej spotakć się gzdieś na obrzeżach 3-City w godzinach południowych , i ruszyć gzdieś nad jakąś wodę pogrilować , porozmawiać .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#28 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 07:40

Marku jak najbardziej jestem za:D grillek przy ładnej pogodzie zawsze jest miły, jest wielu nowych klubowiczów, ja sam też jestem nowy i nie ukrywam, że chciałbym Was lepiej poznać w końcu. Poza tym, wielu z nas nie będzie mogło pojechać do Spooky'ego 26-27 czerwca na domek, więc skoro co do niedzieli padła propozycja, to można grill, w jakimś miłym miejscu...jak najbardziej w godzinach po południowych:) a co do przejazdu taki kawał na półwysep...chyba jestem przeciw, tam są bezludzia i tak;) a Hel i tak jest fe:razz:

#29 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 11:04

Co do frekfencji na spotach to moze się nie wypowiadaj , a tym bardziej o zapisywaniu na listę a potem nieobecności .


Eeeee a bardzo Cie przepraszam dla czego nie mogę się wypowiadać? napisałem swoją opinie i tyle, co do listy to nie wiem co masz za problem, ale napewno NIGDY nie było tak, że się wpisałem i potem nie przyjechałem.

Nikt tu niema monopolu na organizowanie spotów ,


Tak tak Marku, już wiele razy to pisałeś....

Co do SPOTów to uważam, że lepiej zrobić dzień wcześniej liste i wiedzieć czy ktoś będzie czy nie, sorry ale jakbym miał jechać z Żukowa, czy np z Malborka, Tczewa lub Kwidzyna się przekonać że nikogo nie ma to chyba delikatnie bym się zdenerwował, a rozumiem, że w związku z takowymi SPOTami listy już nie będzie.

#30 OFFLINE   Czarna

Czarna
  • 100 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 11 czerwca 2010 - 12:37

Chłopaki wyluzujcie przecierz dwie Omcie nawet jak przyjadą to już jest mały spot, a jak koledzy z okolic będą mieli ochote przyjechać to napewno wcześniej dadzą znać i będzie nas więcej-prawda?Zdaje się założycielowi tematu nie chodzi o frekfencje tylko o spotkanie sie na pogaduchy czy na małe conieco ;) i dla nikogo nie jest to przymusowe.
Chcemy to spotykamy się nie to nie i już.

#31 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:28

hmm najlepiej wtedy jak podacie przez pw swoje nr kom-a
i jak coś sie bedzie organizować na spontanie zawsze mozna puścic SPAM SMS do wszystkich gdzie co i jak..
jak ktoś bedzie chetny - podjezdza, nie to nie.

edit

j/w ;)

thx Iwonka

#32 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:28

EDIT: Śmieszna propozycja od kogoś kto nigdy nie był na spocie i ma 0 postów, a teraz chce organizować spoty co tydzień? Rozumiem, że każdy chce się wykazać, ale może wpierw niech się da poznać



nie chciałam nic pisać ale strasznie mnie to męczy,nie uważasz że trochę pojechałeś po koledze?? właśnie go w taki sposób zniechęcasz do brania udziału w czymkolwiek na naszym forum,jeśli ma taką propozycję to dlaczego mamy nie wziąć jej pod uwagę ?? właśnie dla niego jest to okazja do tego aby dać się poznać i dla innych pewnie również .
Jeśli zaś chodzi o tworzenie listy co tygodniowej-pewnie zostanie założony odpowiedni temat i będą tam wpisy przypominające ludzi którzy chcą się spotkać w danym dniu,wyznaczymy wspólnymi siłami dzień pasujący jak największej liczbie osób,miejsce itp........jeśli ktoś będzie chciał przyjechać to przyjedzie i tyle .:) Koniec wypracowania na dzisiaj :D

Edit:

a rozumiem, że w związku z takowymi SPOTami listy już nie będzie.

W przypadku organizowania większego spota np. z jakimś grillem,knajpką itp.lista napewno sie pojawi :)
te co tygodniowe to bardziej pogaduchy i okazja do lepszego poznania nowych klubowiczy i forumowiczy:)

#33 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:36

można mieć pewne obawy, co do userów z zerowym licznikiem, ale każdy miał kiedyś 0 postów na koncie, później 5, 10 i wiecej.. :)

a już jeden taki spot był gdzie zabrakło organizatora.. ale my się przecież zawsze zoorganizujemy aby było fajnie... więc bez obaw :D


a co do cotygodniowych spotów... można by wybrać jakiś przytulny lokal z parkingiem na kilka ciężarówek i sedanów... i jakiś innych srebrnych, czy to gwiazdów czy fiacików :razz: zawsze w razie niepogody, lub małej frekwencji będzie miła atmosfera :)
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#34 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:39

dokładnie Benuś tak jak mówisz daliśmy rade wtedy to damy radę i w innym przypadku :D

jesteśmy zaradną grupą ludzi i nie polegniemy przy byle czym :D

#35 OFFLINE   ArmagedoN

ArmagedoN
  • 158 postów
  • Dołączył: 24-04-2010
  • Skąd: Gdynia

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:40

Chłopaki wyluzujcie przecierz dwie Omcie nawet jak przyjadą to już jest mały spot, a jak koledzy z okolic będą mieli ochote przyjechać to napewno wcześniej dadzą znać i będzie nas więcej-prawda?Zdaje się założycielowi tematu nie chodzi o frekfencje tylko o spotkanie sie na pogaduchy czy na małe conieco ;) i dla nikogo nie jest to przymusowe.
Chcemy to spotykamy się nie to nie i już.


Dokładnie, nie będziemy co tydzień robić listy bo ktoś chce z daleka przyjechać. Raczej z daleka nikt co tydzień nie przyjedzie, więc jak już będzie chciał to niech sam się oriętuje czy i ile osób będzie. Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was. Kiedyś jeździłem skuterem i bywałem na spotach i zlotach z tym związanych. Wiedziałem że zawsze w środę na zaspie o 18.00 można było pojechać i spotkać kogoś (20 osób :) ) na skucie że o motorach nie wspomnę i o takie coś chodzi. A jak ktoś chciał ze Słupska przyjechać czy z Kartuz to też się nie umawiał tylko wsiadał i jechał i to skuterem. A było to ładnych pare lat temu kiedy jeszcze nie było skuterów na każdym rogu.

#36 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:44

a tak w ogóle... to mamy na forum kalendarz... z którego można by zrobić użytek i wpisywać spoty... :) dla wglądu do wszystkich i po problemie z listami i nikt nie napisze, że o spocie nie wiedział...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#37 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:48

Cotygodniowy spot może być u mnie pod blokiem. Jak będzie mi się chciało to......do Was wyjdę :innySmiech::laugh::laugh:

#38 OFFLINE   ArmagedoN

ArmagedoN
  • 158 postów
  • Dołączył: 24-04-2010
  • Skąd: Gdynia

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:51

a tak w ogóle... to mamy na forum kalendarz... z którego można by zrobić użytek i wpisywać spoty... :) dla wglądu do wszystkich i po problemie z listami i nikt nie napisze, że o spocie nie wiedział...


To do końca tak nie jest, bo w kalędarzu będzie że jest spot, każdy widzi po czym przyjedzie ktoś z kądśtam i będzie rozczarowany że były 2 osoby a przecież w KALENDARZU było. To nie mają być organizowane spoty tylko taki zwyczaj. Bynajmniej ja to tak widzę i o to chyba chodziło założycielowi tematu. Mnie taka idea się podoba

Cotygodniowy spot może być u mnie pod blokiem. Jak będzie mi się chciało to......do Was wyjdę :innySmiech::laugh::laugh:


O takie coś właśnie chodzi

#39 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:53

przyjedzie ktoś z kądśtam

na większe afery i zorganizowane akcje i tak będą zakładane tematy :)

to......do Was wyjdę

i tak byś pewnie tylko pomachał z balkonu!! :razz:
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#40 OFFLINE   ArmagedoN

ArmagedoN
  • 158 postów
  • Dołączył: 24-04-2010
  • Skąd: Gdynia

Napisany 11 czerwca 2010 - 20:53

Potrzebny tylko czas i miejsce i co będzie to będzie, a jak się okarze że jest nas 50 samochodów to sobie może i parade zrobimy a jak 2 :) to też albo tylko pogadamy i pojedziemy do domu po spaleniu fajka.