Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

3city - cotygodniowe Spoty


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3458 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 czerwca 2010 - 09:04

Witam!
Cody677 podpowiedział aby otworzyć taki wątek, więc wyskocze z propozycja ;)

Abyśmy jako region 3city ustawili sobie miejscówkę do co tygodniowych spotów Omeg.
Tego typu spoty mozna spotkać chyba kazdego fan clubu. ( hondy, bmw vw etc)

ja mogę dać 2,3 propozycje miejsca z godzina.

Piątki
20:00 -, Parking Klif na samej górze parkingu pietrowego.

Niedziele
18:00 - polanka redłowska Gdynia, duży parking.

or

Niedziele
18:00 - Parking przy operze leśnej

Jeśli macie jakieś inne propo miejscówki gdzie zmieści sie kilka Omek to podawajcie je tutaj. coś sie wybierze i bedzie można co tydzien zajechać i pogadać ;)


pzdrw


EDIT - 02-03-2011
Planowane miejsce cotygodniówek w pomorskim

Każda niedziela - godzina 15:00

w sezonie zimowym
Gdańsk
Galeria Przymorze
Obrońców Wybrzeża 1
Parking podziemny po lewej stronie na koncu od wjazdu.

w sezonie letnim
Gdańsk
Parking na Brzeznie przy deptaku w kierunku molo.
na samym końcu ulicy Jana Pawła II



#2 OFFLINE   MaRtUlKa

MaRtUlKa

    Kret z kolesiowozu;)

  • 137 postów
  • Dołączył: 21-07-2009
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 10 czerwca 2010 - 09:23

Pomysł bardzo fajny z tym, że jest kilka "ale"...
- co do miejscówki to najlepiej spotykać się gdzieś po środku, czyli np w sopoćkowie ( niestety w sezonie ciężko z miejscówka na dużą ilość aut)
- co do godziny to mogły by być wcześniejsze bo co niektórzy mają małe dzieci, które o godzinie 20 idą spać;)
Więc jak już napisałam pomysł bardzo dobry, tylko napisz do moderatora o zmianę w temacie bo uściślając spoty są regionalne bądź między regionalne, a zloty są ogólnopolskie i mamy takowe 2 razy w roku;):)
pozdrowionka

#3 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 czerwca 2010 - 09:26

Witam!
Cody677 podpowiedział aby otworzyć taki wątek, więc wyskocze z propozycja ;)

Abyśmy jako region 3city ustawili sobie miejscówkę do co tygodniowych spotów Omeg.
Tego typu spoty mozna spotkać chyba kazdego fan clubu. ( hondy, bmw vw etc)

ja mogę dać 2,3 propozycje miejsca z godzina.

Piątki
20:00 -, Parking Klif na samej górze parkingu pietrowego.

Niedziele
18:00 - polanka redłowska Gdynia, duży parking.

or

Niedziele
18:00 - Parking przy operze leśnej

Jeśli macie jakieś inne propo miejscówki gdzie zmieści sie kilka Omek to podawajcie je tutaj. coś sie wybierze i bedzie można co tydzien zajechać i pogadać ;)


pzdrw


Moim zdaniem bardziej neutralnym miejscem (dla ludzi z Gdańska i Gdyni byłoby tak samo daleko) byłby parking w osowie pod Castoramą lub Realem.;)

#4 OFFLINE   Gosia

Gosia
  • 1 150 postów
  • Dołączył: 11-09-2007
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 czerwca 2010 - 09:43

Moim zdaniem bardziej neutralnym miejscem (dla ludzi z Gdańska i Gdyni byłoby tak samo daleko) byłby parking w osowie pod Castoramą lub Realem.;)


Dobre miejsce :up:

#5 OFFLINE   partyzant

partyzant
  • 88 postów
  • Dołączył: 23-07-2009
  • Skąd: gdańsk

Napisany 10 czerwca 2010 - 09:58

Witam!
Cody677 podpowiedział aby otworzyć taki wątek, więc wyskocze z propozycja ;)

Abyśmy jako region 3city ustawili sobie miejscówkę do co tygodniowych spotów Omeg.
Tego typu spoty mozna spotkać chyba kazdego fan clubu. ( hondy, bmw vw etc)

ja mogę dać 2,3 propozycje miejsca z godzina.

Piątki
20:00 -, Parking Klif na samej górze parkingu pietrowego.

Niedziele
18:00 - polanka redłowska Gdynia, duży parking.

or

Niedziele
18:00 - Parking przy operze leśnej

Jeśli macie jakieś inne propo miejscówki gdzie zmieści sie kilka Omek to podawajcie je tutaj. coś sie wybierze i bedzie można co tydzien zajechać i pogadać ;)


pzdrw


A co z sobotą w sobote też można coś zorganizować :tank:

#6 OFFLINE   Skorpion^

Skorpion^

    Scenic 2.0

  • 31 postów
  • Dołączył: 12-11-2007
  • Skąd: Słupsk

Napisany 10 czerwca 2010 - 10:57

a ja mysle ze neutralnym miejscem dla 3-city bedzie spotkanie w piatki o 20 na placu przed ratuszem w slupsku :))) hih
alarmy, pranie tapicek, XENONY tel 506-298-646 www.auto-max.one.pl

#7 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 10 czerwca 2010 - 11:27

Moja propozycja jest taka aby to miejsce bylo rowniez jakims atrakcyjnym miejscem. Chodzi o to ze parking pod marketem jest tylko parkingiem pod marketem. Moze ktos zna miejsce podobne do tego co bylismy w tczewie nad wisla. Mnie pasuje np bulwar nadmorski w Gdyni lub przy klifie w redlowie. fakt faktem sa to miejsca gdzie w niedziele jest ciasno , no ale nie bedzie to kraweznik i wielki napis real lub castorama. taka moja uwaga.
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne czyni dobro."



J. W. Goethe "Faust"

#8 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 11:47

Wg mnie pomysł nie zda egzaminu, zbyt częste SPOTy nie sprzyjają frekwencji, a teraz jeszcze co tydzień? Poza tym jeżeli ma byc SPOT to zawsze jest robiona lista odpowiednio wcześnie i wiadomo kto, gdzie i po co. Ale to tylko moja opinia.

EDIT: Śmieszna propozycja od kogoś kto nigdy nie był na spocie i ma 0 postów, a teraz chce organizować spoty co tydzień? Rozumiem, że każdy chce się wykazać, ale może wpierw niech się da poznać ;)

#9 OFFLINE   Spooky V6

Spooky V6
  • 294 postów
  • Dołączył: 15-03-2008
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 10 czerwca 2010 - 12:06

Ja sadze ze tylko niedziela by byla odpowiednim terminem i ta godzina 20 tez nie jest zbyt fajna za puzno jak dla mnie.

Piatek i sobota odpada z powodu np ze ja zaczynam prace a pozatym ludzie chodza na imprezy a niektorzy chca poprostu odpoczac.

Takie jest moje zdanie

#10 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 10 czerwca 2010 - 12:26

A co jak odbywać się będzie inny spot... to ten cotygodniowy trzeba będzie odwoływać.
Fajnie będzie przez pierwszych parę spotów... potem obawiam się, iż zmaleje liczba osób.

Jak dla mnie chyba nie wypali, za często...

Choć z drugiej strony, fajnie jest mieć miejsce, gdzie zawsze można się udać by, a może, spotkać kumpla ... ... ... Ale to częściej będzie puste miejsce niż zapełnione...
Ot moja wypowiedź.

#11 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 13:13

Myślę, że cotygodniowe spoty to fajny pomysł, mogłyby się odbywać w jakimś fajnym miejscu, na przykłąd na parkingu przed molo w brzeźnie, jest taki sporawy;) ale tam też pewnie ciężkawo z miejscem...
A co do frekwencji, to myślę, że zawsze ten kto chcę to przyjedzie i zawsze kogoś spotka jeśli będzie stałe miejsce i godzina. Ja na przykład z racji dwóch prac na pewno nie będę mógł sobie pozwolić na cotygodniowe spotowanie w weekend, ponieważ jako pielęgniarz ja nie mam weekendów, niedziela jest taka sama jak środa czy wtorek, dyżur 12-godzinny albo gorzej 24-godzinny...i lipa, ale ja ze swojej strony jeśli bym mógł i akurat nie pracował, to zawsze bym się pojawił ;)

#12 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 13:41

Myślę, że cotygodniowe spoty to fajny pomysł, mogłyby się odbywać w jakimś fajnym miejscu, na przykłąd na parkingu przed molo w brzeźnie, jest taki sporawy;) ale tam też pewnie ciężkawo z miejscem...
A co do frekwencji, to myślę, że zawsze ten kto chcę to przyjedzie i zawsze kogoś spotka jeśli będzie stałe miejsce i godzina. Ja na przykład z racji dwóch prac na pewno nie będę mógł sobie pozwolić na cotygodniowe spotowanie w weekend, ponieważ jako pielęgniarz ja nie mam weekendów, niedziela jest taka sama jak środa czy wtorek, dyżur 12-godzinny albo gorzej 24-godzinny...i lipa, ale ja ze swojej strony jeśli bym mógł i akurat nie pracował, to zawsze bym się pojawił ;)


No to nie lepiej zostawić to tak jak jest? chce ktos robić spota, rzuca temat, date, godZine i jedzie...

#13 OFFLINE   miszung

miszung
  • 291 postów
  • Dołączył: 05-07-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 15:01

Pomysł jest OK ale...
teraz jest lato i część ludzi bedzie na urlopach nie koniecznie w 3city wiec frekwencja spadnie ale możemy spróbować parę razy jak się przyjmie będzie ok

ps. łatwiej będzie kandydatom na klubowicza dać się poznać (ja miałem z tym sporo problemów) a i może ktoś do nas dołączy jak się będziemy częściej pokazywać na mieście razem :)

#14 OFFLINE   MaRtUlKa

MaRtUlKa

    Kret z kolesiowozu;)

  • 137 postów
  • Dołączył: 21-07-2009
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 10 czerwca 2010 - 15:49

Bobik Ty pesymisto... spróbować zawsze można... a nikt nikogo na siłę nie będzie ciągał...

#15 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 16:23

Bobik Ty pesymisto... spróbować zawsze można... a nikt nikogo na siłę nie będzie ciągał...

:up: podoba mi się to optymistyczne podejście ;) tak jak napisałaś Martulka, nikt na siłę, Ci co będą chcieli i mogli to sobie podjadą i tyle, raz będą Ci a raz inny. Nie wiem jak to jest w innych regionach, czy wszyscy przyjeżdżają za każdym razem na każdego spota, bo takowe spoty odbywają się w Poznaniu bodajże i jeszcze gdzieś...można spróbować przecież;)

#16 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 czerwca 2010 - 19:26

słuchajcie moim skromnym zdaniem niestety jedna miejscówka i co tygodniowe spoty nie wypalą dlatego iż mamy ludzi z Tczewa ,z Gdyni,Gdańska, Kwidzyna, Malborka itd ,zawsze będzie komuś nie na rękę a każdy by chciał sie spotkać. Dlatego nie ma u nas cotygodniowych spotów, staramy spotykać się wszędzie nie tylko na terenie trójmiasta,ktoś zakłada temat i wspólnymi siłami ustalamy termin żeby jak największej liczbie osób pasowało.Wiadomo że nie wszędzie dojedziemy bo pomorskie to duże województwo ale tak najbliższe okolice.........Jednym słowem nie dzielimy się na trójmiasto i reszta świata ;)

#17 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 czerwca 2010 - 19:35

no ja dałem tylko propo ;)
stad również napisałem o Wasze propozycje co o tym sądzicie.

jak jeździłem poprzednim autem - wybór na spot był przewaznie na podziemnym na matarni - bdb dojazd itd..

ja jestem otwarty na każdy plac ;)
teraz jest ciepło - wiec otwarta przestrzen jak najbardziej.

powiem - że najlepiej by było ogarnac spoty nastepująco..


Gdansk i okolice - spotykaja sie najpierw np na matarni.
Gdynia i okolice - spotykaja sie najpierw np na polance redłowskiej

i wtedy konwoje w jedno miejsce - np sopot albo pas na zaspie..

szczerze powiem mi nie robi gdzie ;)
2l gazu tą czy tamtą mi akurat nie robi - więc jestem otwarty na każda propozycje ;)

Wg mnie pomysł nie zda egzaminu, zbyt częste SPOTy nie sprzyjają frekwencji, a teraz jeszcze co tydzień? Poza tym jeżeli ma byc SPOT to zawsze jest robiona lista odpowiednio wcześnie i wiadomo kto, gdzie i po co. Ale to tylko moja opinia.

EDIT: Śmieszna propozycja od kogoś kto nigdy nie był na spocie i ma 0 postów, a teraz chce organizować spoty co tydzień? Rozumiem, że każdy chce się wykazać, ale może wpierw niech się da poznać


hmm nie zalezy na postach - bo moge pisać pierdoły w każdym temacie i przegonie każdego w liczniku ;)
cotygodniowe spoty - głownie chodzi o to że jeśli ktoś sie nudzi i nie ma gdzie jechać, można ustawić jakiś termin - że tego dnia można kogos spotkać z forum, poznac, pogadac itp.. spot= spotkanie i nie mówie tu o zlocie ;)
wiec listy kto bedzie i czy bedzie na pewno - wg mnie nie sa potrzebne.
założenie jest takie kiedy można pewną ilość omek znaleźć w jednym miejscu.

#18 OFFLINE   ArmagedoN

ArmagedoN
  • 158 postów
  • Dołączył: 24-04-2010
  • Skąd: Gdynia

Napisany 10 czerwca 2010 - 20:16

Fajnie by było wiedzieć że gdy chcę spotakać ome z forum to największą szansę mam odpowiedniego dnia o odpowiedniej godzinie w danym miejscu. Dzień, nie specjalnie istotny, godziny raczej popołudniowe w porywach do wieczornych, miejsce jak miejsce. Będę chciał to przyjadę a jak nie to nie i nawet jak nikogo nie spotkam to trudno ale wiem bynajmniej gdzie i kiedy mam na to szansę. Jest nas chyba tyle w trójmieście że zawsze ktoś się napatoczy.

#19 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 czerwca 2010 - 20:21

Wam jest łatwiej, mieszkacie w trójmieście, spotykacie sie częściej, znacie się lepiej :)
nikt nikomu nie broni aby zakładać co tydzień temat o spocie :)
temacik, informacje gdzie kto z kim i o której będzie i kto moze ten przyjedzie... :)
jak znajdzie się grupka częstych bywalców, to nie będzie trzeba tematów zakładać...

ja praktycznie co weekend jestem w GD, ale np. nie mam pojęcia o jakich miejscach piszecie :) nie znam dobrze całego trójmiasta... ale pewnie nie raz po zajęciach w szkole albo i w trakcie, chętnie pobłądzę po trójmieście i poszukam :)
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#20 OFFLINE   Mimas

Mimas
  • 90 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Gd Siedlce

Napisany 10 czerwca 2010 - 22:03

Wam jest łatwiej, w trójmieście, spotykacie sie częściej, znacie się lepiej :)
nikt nikomu nie broni aby zakładać co tydzień temat o spocie :)
temacik, informacje gdzie kto z kim i o której będzie i kto moze ten przyjedzie... :)
jak znajdzie się grupka częstych bywalców, to nie będzie trzeba tematów zakładać...

ja praktycznie co weekend jestem w GD, ale np. nie mam pojęcia o jakich miejscach piszecie :) nie znam dobrze całego trójmiasta... ale pewnie nie raz po zajęciach w szkole albo i w trakcie, chętnie pobłądzę po trójmieście i poszukam :)


Jak Polibuda to zawsze na takie spotkanie mozemy pojechac spod tej cudownej uczelni w konwoju.
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne czyni dobro."



J. W. Goethe "Faust"