Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jaki interfejs i OBD ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   cinu22

cinu22
  • 262 postów
  • Dołączył: 01-10-2013
  • Skąd: tczew
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 stycznia 2018 - 19:16

 

 

Kod 17 z tego co widzę oznacza czujnik spalania stukowego 2 czyli to będzie strona pasażera/ filtra powietrza. Tyle że dla układu MULTEC kod 17 oznacza już wtryskiwacz, więc w pierwszej kolejności musiał byś się upewnić jaki masz układ. Czy tak, czy tak to bez podpięcia kompa ciężko mi powiedzieć wiele więcej.Komp powinien pokazać czy to tylko wyjście poza zakres spowodowane przez LPG, czy np brak masy/ sygnału. Z wtryskiem ta sama bajka. Może lać, może mu sygnału momentami brakować itp... 

 

Kabel jak jest jakiś przetarty to sprawdź dokładnie czy cały i zaizoluj dla spokoju ducha. 

 

Tyle mi do głowy przychodzi. Specjalistą nie jestem i na pewno znajdziesz kogoś bardziej ogarniętego w tych tematach na forum. Szczególnie że kompem się jeszcze w omie nie bawiłem bo go jeszcze nie mam.  :p

 

ok dzis wlazlem pod auto i  kabel czujnika stukowego (strona kierowcy) byl tak przetarty ze wisial  tylko  na gumie druty byly przerwane zrobilem kabelki przejechalem 100m i engine zgasl jutro zobacze jak na gazie idzie, dzieki i pozdr.



#22 OFFLINE   krulik1

krulik1
  • 347 postów
  • Dołączył: 02-04-2013
  • Skąd: Wiązów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 31 stycznia 2018 - 18:16

Witam czy ktoś używa lub miał styczność z takim czymś?

http://allegro.pl/ob...a3-246e967802d0



#23 OFFLINE   bestb

bestb
  • 593 postów
  • Dołączył: 03-12-2006
  • Skąd: Poznań- Anglia
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 lutego 2018 - 18:58

Po co ci to, jak możesz mieć to - http://allegro.pl/in...7165285747.html

 

Na pytania odpowiem na PRIV. Dla forumowiczów, zakup poprzez prywatną wiadomość cena niższa. :D



#24 OFFLINE   Jkiejkei82

Jkiejkei82
  • 1 postów
  • Dołączył: 26-04-2018
  • Skąd: https://www.interdiag.pl/
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 kwietnia 2018 - 08:33

Lepiej kupić sprawdzony interfejs diagnostyczny z gwarancją ja polecam ponieważ jest tam wszystko do każdego auta. 



#25 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 kwietnia 2018 - 14:42

jako ze w mękach sprzedawałem orginalny op-com opowiem wam bajeczke .

 

Cena była 250zł a wiec dla wielu cena zaporowa i dam stówe słyszałem nie raz!!

Aż  pewnego dnia przyszedł gość a wlasciwie jego panna która dała kasę bez mrugniecia okiem bo jak mowila kolega ponoc ze chinole po 70zł spalił az 3 sztuki :F

 

 

także jeśli interfejs to jakiś pewniak a nie kupa i w tej materii nic się nigdy nie zmieni bez złudzeń !



#26 OFFLINE   bestb

bestb
  • 593 postów
  • Dołączył: 03-12-2006
  • Skąd: Poznań- Anglia
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 kwietnia 2018 - 18:42

Chińskich fejsów jest sporo, szczególnie opcomy sa robione bardzo tanio jak i naprawdę dobrze... proponuje zobaczyć ceny, te różnice biorą sie z wykonania.

Ci którzy kupili u mnie ( a było ich sporo na tym forum) nie narzekają i chyba miałem naprawdę dobrą serie fejsów 

 

Obecnie mam raczej uniwersalne fesjy do różnych marek, ale mam jeszcze 2szt opcoma v2 oraz Vag( VCDS)  w pelni PL



#27 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 27 kwietnia 2018 - 09:15

akurat pod vag nie ma nic lepszego jak zwykły kabel KKL po 20zł na allegro .Reszte można wy***ać za płot .

 

Przerabiałem temat i wiem co pisze.