Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

2.5 DTI czy warto kupić??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
65 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   ArturL

ArturL

    arturl1@poczta.onet.pl

  • 1 339 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lutego 2010 - 14:45

Panowie, tak sobie myślę w związku z pytaniem w wątku i stwierdzam, że za 25-30kzł to warto kupić takie auto ale z ostatniego roku produkcji i zadbane. 7 lat to już sporo nawet na taki silnik (żadna rewelacja, choć przyzwoity w tej cenie i w takiej budzie ;) ). Swoją omegę kupiłem 4,5 letnią i mam ją jeszcze z sentymentu.

#62 OFFLINE   CaponeAl

CaponeAl
  • 224 postów
  • Dołączył: 18-12-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 13 lutego 2010 - 15:50

7 lat to sporo na taki silnik i takie auto? :pokoj:
:smiech::smiech::smiech::smiech::smiech:
Chłopie ja mam drugą Omę z 2,5 TD i auto ma 13 lat i wcale nie uważam, że to sporo.
Skoro uważasz, że siedmioletni diesel to taka padaka to idź do salonu kup sobie Toyotę i zobaczymy jak długo pojeździsz bezawaryjnie :smiech: :smiech: :smiech:
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły.

#63 OFFLINE   ArturL

ArturL

    arturl1@poczta.onet.pl

  • 1 339 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 lutego 2010 - 16:31

7 lat to sporo na taki silnik i takie auto? :pokoj:
:smiech::smiech::smiech::smiech::smiech:
Chłopie ja mam drugą Omę z 2,5 TD i auto ma 13 lat i wcale nie uważam, że to sporo.
Skoro uważasz, że siedmioletni diesel to taka padaka to idź do salonu kup sobie Toyotę i zobaczymy jak długo pojeździsz bezawaryjnie :smiech: :smiech: :smiech:

Chyba nie do końca zrozumiałeś, co napisałem, że zacytuję klasyka filmowego: "oczym Ty domnie rozmawiasz...." - czy widzisz w moim poście słowo "padaka" lub podobne określenie?
7 lat to dużo - tyle mają najmłodsze omegi (póki co, ten gatunek jest na wymarciu ;) ); tak czy owak to zawsze siedem lat, szczególnie na .... ocynk w omedze :smiech: . Napisałem, że za takie pieniądze warto kupić ale zadbany egzemplarz, więc doczytaj dobrze i nie wciskaj czegoś, co nie zostało napisane.
PS. Dla mnie możesz jeździć omegami nawet i 20 lat i nic mi do tego.

#64 OFFLINE   CaponeAl

CaponeAl
  • 224 postów
  • Dołączył: 18-12-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 13 lutego 2010 - 18:27

Ocynk ocynkiem. Ja w swojej 13 latce nie mam powodów do narzekań, w siedmiolatce również. A jak kupisz padło po dzwonie to i ocynk ala audi nie pomoże.
Fakt nie napisałeś, że padło, ale dla 6 cylindrowego diesla i to nie wysilonego 7 lat to dotarcie ledwie.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły.

#65 OFFLINE   DAFik

DAFik
  • 480 postów
  • Dołączył: 24-05-2009
  • Skąd: kurort

Napisany 20 lutego 2010 - 22:18

Czy ten motor posiada DPF-a ??? Jeśli tak, to czy jest to technologia "mokra" czy "sucha" ?

#66 OFFLINE   stary49

stary49
  • 135 postów
  • Dołączył: 06-02-2009
  • Skąd: Poznań

Napisany 20 lutego 2010 - 22:29

na szczęście nie