Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

OMEGA + LEDY Jak wam sie To Widzi???


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
338 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 15 sierpnia 2009 - 10:02

Samba ogólnie te Twoje diody jakoś mi się nie widzą. Jak dotąd to najbardziej pobobają mi się diody które pokazał Czarny w pierwszym poście są ok, a Twoje jakoś nie podchodzą i na dotatek nie wszystkie świecą.

#82 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2009 - 13:03

wczorajszy spot i kolega podjechał z tak założonymi diodami

ps. mi osobiście się podoba :D

#83 OFFLINE   dragoon22

dragoon22

    VV12

  • 168 postów
  • Dołączył: 22-08-2008
  • Skąd: Gdynia-Żukago
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 15 sierpnia 2009 - 15:33

wczorajszy spot i kolega podjechał z tak założonymi diodami

ps. mi osobiście się podoba


ja mam tak podobnie tylko o wiele krótsze ale z miłą checią na coś takiego bym poprawił osobiście i nietrzeba rozklejać lampy bo tojest miedzy lampa a uszczelka :p
Fastly live fastly perish:cool:

Dodany obrazek

#84 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2009 - 16:03

Do LED-ów jeszcze bombkę na atrapke, szpic na antenkę i Merry Christmas :smiech:

#85 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2009 - 17:27

Do LED-ów jeszcze bombkę na atrapke, szpic na antenkę i Merry Christmas :smiech:


:p wole ledy jak draxtera "podpis sypus 285/30/18"
z tymi oponami to chyba S'boss startujesz w "traktorpooling" :smiech:

#86 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2009 - 17:33

ps. mi osobiście się podoba :D


:o :czerwona_kartka: :D

#87 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2009 - 18:04

:o :czerwona_kartka: :D

jak chcesz to tą kartke moge osobiście wsadzić ci w ..... :mad:

o gustach się nie dyskutuje a jak się tobie nie podoba to trudno ale odemnie się .....

#88 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2009 - 18:23

jak chcesz to tą kartke moge osobiście wsadzić ci w ..... :mad:

pohamuj troche swoje emocje bo zachowujesz sie w tym momencie jak zwykły gówniarz. Nigdzie CIebie nie obrazilem i nawet słowa na Twoj temat nie napisałem.

o gustach się nie dyskutuje a jak się tobie nie podoba to trudno ale odemnie się .....


Czy ja gdzies napisalem, ze sie nie znasz i nie masz racji ? zacytowalem Twoj post w ktorym dales fotki (a fotek nigdy nie cytuje bo robi sie burdel) i zdecydowanie mówie nie takim ledom w omedze i pokazuje im czerwoną kartke. A że TY pokazałes te zdjęcia to do Twojego posta się odniosłem ale nie do Twoje osoby. Skoro o gustach sie nie dyskutuje to dlaczego mnie obrażasz publicznie na forum za moją opinie o nich ?

#89 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2009 - 19:11

pohamuj troche swoje emocje bo zachowujesz sie w tym momencie jak zwykły gówniarz. Nigdzie CIebie nie obrazilem i nawet słowa na Twoj temat nie napisałem.


może jak jak gówniarz ale skoro mnie cytujesz w ten sposób to czepiasz się mnie i moich wypowiedzi więc nie dziw się mojej reakcji



to dlaczego mnie obrażasz publicznie na forum

nie obraziłem ciebie tylko napisałem gdzie moge ci wsadzić tą kartke (którą odebrałem do siebie)

koniec OT jak coś jeszcze chcesz to prosze na PW

#90 OFFLINE   dragoon22

dragoon22

    VV12

  • 168 postów
  • Dołączył: 22-08-2008
  • Skąd: Gdynia-Żukago
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0i C30NE

Napisany 15 sierpnia 2009 - 19:30

panowie niema sensu się kłócić jedni lubą to drudzy tamto niema sensu jesteśmy w jednym klubie i szanujmy się:piwo2:to jak:zgoda:
Fastly live fastly perish:cool:

Dodany obrazek

#91 OFFLINE   tomek mv6

tomek mv6
  • 204 postów
  • Dołączył: 05-05-2009

Napisany 15 sierpnia 2009 - 21:22

W dobrym guscie jest miec zderzak irmschera


dla mnie ktos kto zaklada zdezak irmschera(tak juz przereklamowany)ma calkowity brak gustu,poniewaz kazdy to moze zrobic kto ma groby portwel i chce sie cieszyc uznaniem innych.a to nie sztuka

#92 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2009 - 22:55

dla mnie ktos kto zaklada zdezak irmschera(tak juz przereklamowany)ma calkowity brak gustu,poniewaz kazdy to moze zrobic kto ma groby portwel i chce sie cieszyc uznaniem innych.a to nie sztuka


Sugerujesz że założę zderzak irmiego nie dlatego że mi się podoba, tylko dlatego że chcę się cieszyć uznaniem innych, tak? Oraz że brak mi gustu? Tak rozumiem to co napisałeś :|

 


#93 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2009 - 23:20

dla mnie ktos kto zaklada zdezak irmschera(tak juz przereklamowany)ma calkowity brak gustu,poniewaz kazdy to moze zrobic kto ma groby portwel i chce sie cieszyc uznaniem innych.a to nie sztuka


Czyli idac tym tokiem rozumowania lepiej kupic sobie stara omege od nowej (przykładowo) s-klasy bo kazdy kto ma kase może ją mieć :o i ta s-klasa będzie kupiona nie dla tego, że mam kase i mi się podoba tylko dlatego, że "bogato" będe wyglądał w oczach innych ? bo tak to zrozumiałem ? to troszke absurdalne.

Ja osobiście czy miał bym kase czy nie chciał bym zderzak irmiego bo naprawde mi się podoba a nie dlatego, że będe mógł się nim chwalić na prawo i lewo...

--------
OT

Sołtys ja troche źle zacytowałem a Ty nie potrzebnie wyskoczyłeś do mnie z takim tekstem... imo nie ma sensu drzeć piór na głupoty :kumple:

#94 OFFLINE   djlotus

djlotus

    Zbanowany

  • 345 postów
  • Dołączył: 25-01-2008
  • Skąd: poznań

Napisany 15 sierpnia 2009 - 23:39

ja mam tak podobnie tylko o wiele krótsze ale z miłą checią na coś takiego bym poprawił osobiście i nietrzeba rozklejać lampy bo tojest miedzy lampa a uszczelka :p


dokładnie jak napisałeś jak byś chciał takie ledy to daj znać na pw i ci wszystko powiem co jak gdzie i ile to kosztuje .ps. założyłem ledy i mnie się to podoba nie robiłem tego dla publiczności czy też na święta bożego narodzenia tylko dla ozdoby która mnie się osobiście podoba a jeżeli ktoś ma wątpliwości to zobaczy jak to się prezentuje na zlocie ......ja wiem że krytukować jest łatwiej trudniej zaś coś nowego wymyślić

#95 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 sierpnia 2009 - 06:45

Ja osobiście czy miał bym kase czy nie chciał bym zderzak irmiego bo naprawde mi się podoba a nie dlatego, że będe mógł się nim chwalić na prawo i lewo...


:D widziałeś a ja dokładnie w ten sam sposób myśle
założyłem ledy bo mi się podoba a nigdy nie założył bym zderzaka (całe body :D) irmiego bo dla mnie to jest wiocha- pługi śnieżne zakłada się do piaskarek a nie limuzyn :p
I dobrze tak jest że każdy lubi co innego bo świat byłby szary i jednakowy :p

Sołtys ja troche źle zacytowałem a Ty nie potrzebnie wyskoczyłeś do mnie z takim tekstem... imo nie ma sensu drzeć piór na głupoty :kumple:

spoxik-wyjaśnione :kumple:

#96 OFFLINE   Kampol

Kampol
  • 124 postów
  • Dołączył: 16-04-2008
  • Skąd: Knurów

Napisany 16 sierpnia 2009 - 07:16

Apropo tematu ledów - to wpadłem chyba na dobry pomysł co do zamontowania diód. :cool:
Po obejżeniu 7s tego filmiku () jest już wszytko jasne. ;)
Po 3 diody od zewnętrznej strony halogenów. W omesi BF będzie jak znalazł. :razz:

#97 OFFLINE   tomek mv6

tomek mv6
  • 204 postów
  • Dołączył: 05-05-2009

Napisany 16 sierpnia 2009 - 09:50

Czyli idac tym tokiem rozumowania lepiej kupic sobie stara omege od nowej (przykładowo) s-klasy bo kazdy kto ma kase może ją mieć :o i ta s-klasa będzie kupiona nie dla tego, że mam kase i mi się podoba tylko dlatego, że "bogato" będe wyglądał w oczach innych ? bo tak to zrozumiałem ? to troszke absurdalne.

Ja osobiście czy miał bym kase czy nie chciał bym zderzak irmiego bo naprawde mi się podoba a nie dlatego, że będe mógł się nim chwalić na prawo i lewo...

--------
OT

Sołtys ja troche źle zacytowałem a Ty nie potrzebnie wyskoczyłeś do mnie z takim tekstem... imo nie ma sensu drzeć piór na głupoty :kumple:

sorki,ale musialem to napisac,poniewaz robicie boga z tego irmschera.ale o gustach sie nie dyskutuje:nie_wiem:

#98 OFFLINE   Payatz

Payatz

    The Darkness Age Has Come

  • 1 090 postów
  • Dołączył: 26-06-2008
  • Skąd: Jaworzno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 sierpnia 2009 - 09:53

sorki,ale musialem to napisac,poniewaz robicie boga z tego irmschera.ale o gustach sie nie dyskutuje:nie_wiem:


Bo irmscher to wg mojego zdania jedyna sensowna alternatywa dla oryginalnego bodykitu.

No, chyba że ktoś lubi historie tego typu: http://allegro.pl/it...bmb_tuning.html

 


#99 OFFLINE   przemek985

przemek985
  • 1 124 postów
  • Dołączył: 10-01-2007
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 sierpnia 2009 - 10:01

O Matko!:pad: ta B fl z LEDami to wielka porazka.
Ludzie co wy robicie z tymi samochodami?! Wlasciciele starszych Audi nie montuja takiego badziewia, ale oczywiscie wlasciciel omegi musi miec bo to ostatni krzyk mody :lol::smiech::smiech::smiech:

Przeciez to wies jak sie patrzy i niech sie nikt nie tlumaczy swiatlami do jazdy dziennej, bo to zwykly wiejski lans:lol:

Do LED-ów jeszcze bombkę na atrapke, szpic na antenkę i Merry Christmas


Jeszcze kolorowy lancuszek dookola, i LEDy na felgach bo fajnie wyglada jak sie kreca :lol:

#100 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 sierpnia 2009 - 11:10

Gratka dla Carawan-iarzy ---> tylne lampy LED (tylko jeden komplet !!!)

http://cgi.ebay.de/O...id=p3286.c0.m14