Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Co sprawdzic w zakupionej niedawno Omedze? (nietypowej)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
84 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 października 2006 - 21:52

British Racing

Spokojnie. Nie możesz się dziwić że niektórzy mogą nie dowierzać .Samochód jest tak jak napisałeś nie tuzinkowy.

Fajnie by było żaby byśmy mogli go zobaczyć, dowiedzieć się czegoś ciekawego od Ciebie.

Musisz zrozumieć w sieci można napisać wszystko, a temat Omegi Lotus jest bardzo ale to bardzo ciekawa dlatego jak możesz to nam przybliż ten Smochodzik.


Pytałem o kolor i numer seryjny twojego Lotusa ale się nie doczekałem odpowiedzi buuuuuu
:placz:

 


#22 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 października 2006 - 23:02

Nie kupowałem tego samochodu, żeby się komukolwiek chwalić, albo zeby pokazać cokolwiek komukolwiek.

To po co założyłeś ten wątek? :twisted:

#23 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 października 2006 - 07:07

jak na razie zero fotek , więc dla mnie to "na razie " samochód widmo.
Nie chcę tutaj komuś ubliżyć ale tak to kazdy może miec Lotusa


Nie kupowałem tego samochodu, żeby się komukolwiek chwalić, albo zeby pokazać cokolwiek komukolwiek. Kupiłem to auto bo uwielbiam samochody nietuzinkowe, marzyłem o nim i czekałem 5 lat by go kupić. Jak to Pana Panie Karolu uszczęśliwi to jak wrócę do domu (jak pisałem jestem na wyjeździes służbowym) zrobię zdjęcia i rozeslę tym, którzy mnie nie posądzają że tego samochodu nie mam. Prosze się do nich zwrócić - bo zwróciłem się do klubu omega o pomoc, jesli od samego początku ludzie tacy jak Pan mnie posądzają o kłamstwo - to bardzo dziękuję za taki klub. Prosze pomysleć mam 39 lat i naprawdę mam co robić - nie siedzę w domu i nie obmyslam co tu głupiego na forum omegoi napisać i jak was oszukać. Przepraszam, że niezgodnie z tememtem postu ale się uniosłem.


Spokojnie nie przejmuj się niektórymi osobami ,przecież na forum mogą wszystko powiedzieć i o to chodzi ,nie bierz wszystkiego tak do siebie ,a fotki to swoją drogą mógłbyś wstawić ną forum nich wszyscy zobacza co masz z potwora (tyle sie nasłuchałem o tym aucie ,fajnie byłoby oblukać)a nawet niech Ci zazdroszcza bo przecięż nie każdy może mieć coś takiego

#24 OFFLINE   -karol-

-karol-
  • 18 postów
  • Dołączył: 06-09-2006
  • Skąd: Zawiercie

Napisany 19 października 2006 - 09:15

British Racing, tak jak napisałem nie chcę Pana urazić nie było to moim zamiarem, po prostu jak większość osob na forum jestem ciekawy wyglądu takiego samochodu, temat załozony 16.10.2006r i można powiedziec że nie napisał Pan zadnych konkretów a nie tylko ja jestem ciekaw

Pytałem o kolor i numer seryjny twojego Lotusa ale się nie doczekałem odpowiedzi buuuuuu

widzę że mieszka Pan w Katowicach, w niedzielę będę na spocie w tym miescie więc z największa przyjemnościa mogę podjechać do Pana z :piwo: :piwo2: :kumple: w ramach przeprosin i pstryknąć parę fotek autka. :?:
Ps: Nicku nie zmieniam. :police:
moje 9 mm http://img153.images...obraz037az9.jpg

#25 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 października 2006 - 11:26

nie będę ukrywał, że tez jestem ciekawy jak taka furka wygląda i gdyby była taka możliwoś, to pewnie podjechałbym do Katowic, np. w niedzielę, żeby ją chcociaż dotknąć :oops:

British Racing, nie dziw się reakcji forumowiczy, poprostu, to tak rzadkie autko, że wszyscy podchodzą sceptycznie do wypowiedzi "mam Lotusa", więc wyluzuj, bo naprawdę nie ma się czym denerwować


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#26 OFFLINE   Obywatel

Obywatel
  • 97 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 października 2006 - 20:17

No gratuluję zakupu. Lotus Omega to dzieło sztuki. Fajnie, że GM stać od czasu do czasu na odrobinę szaleństwa :wink: Dzięki takim perełkom Clarkson nie może tak do końca i bezkarnie pojechć sobie po Oplu / Vauxhall'u bo one burzą ład jego ugruntowanych opinii na temat tych marek :wink: To autko wzbudziło mój podziw już w 1991 roku, kiedy je po raz pierwszy zobaczyłem... w katalogu :mrgreen:

#27 OFFLINE   brain

brain
  • 68 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Turek

Napisany 20 października 2006 - 16:24

To po co założyłeś ten wątek?


załozył po to aby sie zapytac co musi sprawdzić w tym samochodzie.

#28 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 października 2006 - 18:05

brain, eee tam. Sprawdzić trzeba to co w każdym innym, a bolączek tego konkretnego modelu nikt nie zna, bo mało kto widział coś takiego na żywo. :wink:

#29 OFFLINE   killer_OKP

killer_OKP
  • 10 postów
  • Dołączył: 16-09-2006
  • Skąd: wielkopolska

Napisany 22 października 2006 - 20:29

no i gdzie ten kolejny nr tego Lotusa, jego kolor i przebieg?

dowiemy się czy już nie napiszesz nic w tym wątku?
oj będzie się działo :))

#30 OFFLINE   Rafał

Rafał
  • 440 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Dolny Śląsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 października 2006 - 20:37

killer_OKP, jak dla mnie to nie ma i nie było. Nie ma się co podniecać. Narazie jedynym czy jednym z dwóch pozostaje no 104 Piotra. :wink:





ps. ksywka niczym z lOB. :mrgreen:

#31 Guest_British Racing_*

Guest_British Racing_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 07 listopada 2006 - 09:13

Wróciłem,

widzę, ze ludzie nie wierzą w mojego potwora:
1. WIĘC OGŁASZAM, ŻE SAMOCHÓD BEDZIE DO ZOBACZENIA, POMACANIA ODPALENIA I POSIEDZENIA W ŚRODKU W SOBOTĘ 11 LISTOPADA O GODZINIE 10:30 POD CENTRUM HANDLOWYM M1 W CZELADZI. WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAM.
2. kolor samochodu to IMPERIAL GREEN,
3. numer na tabliczce to 0410D (pierwsz rej. Norwegia, druga Szwajcaria)
4. natomast wiadomośći niemiłe to:
- samochód jedzie do warsztatu bo jest okazuje się poważnie naruszony zębem czasu
- uszkodzone są przeguby i tylny dyferencjał (grzeje się)
- zużyta prawie totalnie 1 turbina, druga też niezbyt dobrze ładuje (Garrett T25)
- po nagrzaniu silnik pracuje z zapaloną lampką wtrysku (konieczne sprawdzenie elektroniki)
5. Nie muszę chyba dodawać, że stan samochodu przyprawił mnie o łzy...
6. Nie wiem czy będzie można Lotusem pojeździć (odpalić napewno będzie można) bo chyba dotransportuję go na lawecie (jak mi się uda załatwić na sobotę)

Pozdrawaim ze smutkiem

LICZĘ ŻE PO SOBOCIE USPOKOJĘ WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW.

#32 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 07 listopada 2006 - 09:49

Wróciłem,

widzę, ze ludzie nie wierzą w mojego potwora:
1. WIĘC OGŁASZAM, ŻE SAMOCHÓD BEDZIE DO ZOBACZENIA, POMACANIA ODPALENIA I POSIEDZENIA W ŚRODKU W SOBOTĘ 11 LISTOPADA O GODZINIE 10:30 POD CENTRUM HANDLOWYM M1 W CZELADZI. WSZYSTKICH CHETNYCH ZAPRASZAM.
2. kolor samochodu to IMPERIAL GREEN,
3. numer na tabliczce to 0410D (pierwsz rej. Norwegia, druga Szwajcaria)
4. natomast wiadomośći niemiłe to:
- samochód jedzie do warsztatu bo jest okazuje się poważnie naruszony zębem czasu
- uszkodzone są przeguby i tylny dyferencjał (grzeje się)
- zużyta prawie totalnie 1 turbina, druga też niezbyt dobrze ładuje (Garrett T25)
- po nagrzaniu silnik pracuje z zapaloną lampką wtrysku (konieczne sprawdzenie elektroniki)
5. Nie muszę chyba dodawać, że stan samochodu przyprawił mnie o łzy...
6. Nie wiem czy będzie można Lotusem pojeździć (odpalić napewno będzie można) bo chyba dotransportuję go na lawecie (jak mi się uda załatwić na sobotę)

Pozdrawaim ze smutkiem

LICZĘ ŻE PO SOBOCIE USPOKOJĘ WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW.


Chętnie bym podjechał i zobaczył auto, niestety troche daleko może ktoś z klubowiczów dotrze i zrobi jakieś foty .
ps. Byłoby extra. :roll: :jezor:

#33 Guest_British Racing_*

Guest_British Racing_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 08 listopada 2006 - 11:29

Jeśli można prosić: potwierdźcie czy ktokolwiek przyjedzie zobaczyć mojego Lotusa. Bez sensu będzie jak stanę tym samochodem pod Realem (M1) w Czeladzi i sam go oglądał będę... tym bardziej że jak już go widziałem. Oczywiście jak nikt nie ma czasu - to także proszę mi napisać że nikt nie przyjedzie - wtedy i ja nie będę się wygłupiał.

#34 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 08 listopada 2006 - 11:38

lepiej wstawić zdjęcia na forum albo wrzucić jakiegoś linka...

#35 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 listopada 2006 - 18:30

ja przyjadę w sobotę zobaczyć tego lotusa, popstrykam fotki i wrzucę na forum, bo widzę że jest na nie wielu chętnych, może jak przyjedzie więcej osób to mały spocik się zrobi :mrgreen:

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#36 OFFLINE   LOTUS OMEGA A

LOTUS OMEGA A
  • 10 postów
  • Dołączył: 08-11-2006
  • Skąd: W Polsce

Napisany 08 listopada 2006 - 18:44

Szkoda czasu!

#37 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 08 listopada 2006 - 19:13

wreszcie jakaś obiektywna opinia kogoś kto wie z własnego doświadczenia"z czym się je" takie cacka jak Lotus czy evo

#38 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 listopada 2006 - 19:14

Tak właśnie , przeczytałem i zastanawiałem o co tak naprawde chodzi ponieważ nie podałeś swojego nicku dlatego wysłałem do Ciebie maila z zapytaniem .
Teraz już wiem że nie byłeś jeszcze zarejestrowany :wink:
W konsekfencji mnie wyprzedziłeś, ale na maila też nie odpowiedziałeś.

#39 OFFLINE   LOTUS OMEGA A

LOTUS OMEGA A
  • 10 postów
  • Dołączył: 08-11-2006
  • Skąd: W Polsce

Napisany 08 listopada 2006 - 19:52

Egon fakt nie zgraliśmy się.
Jest dobrze.
Niechciałem czekać na twą odpowiedź.

#40 OFFLINE   aniolmaciej

aniolmaciej
  • 468 postów
  • Dołączył: 01-09-2006
  • Skąd: Łęknica

Napisany 08 listopada 2006 - 21:00

O co tu sie wogole rozchodzi ?? Gosc zadal pytanie co warto sprawdzic a wy jedziecie po nim jak po mlodym .A kolega LOTUS OMEGA A to juz przeszedl chyba samego siebie !!!! mam nadzieje , ze okaze sie iz gosc ma tego lotusa i wszystkim niedowiarka kopary zjada do ziemi . Ja osobiscie nie wnikam czy ma czy nie ma , a wsumie to dlaczego mialby nie miec auto jest normalnie na mobile do kupienia ... Ale z tego co czytam to ten samochod musi byc wypasny na maxa !! Moze i ja sie pokusze .... Pozdrawiam :drink: