Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Co sprawdzic w zakupionej niedawno Omedze? (nietypowej)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
84 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   Obywatel

Obywatel
  • 97 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2006 - 01:06

a link w tamtym poście jest na to forum


Oj chłopie chyba Ci się coś zdrowo porypało :roll:

Czytaj ze zrozumieniem :evil:

O co Ci chodzi :???: :?: Prawdę przecież napisał. W tamtym temacie na LOBie naprawdę jest link do OKP :looz:

#82 OFFLINE   AndrzejMT

AndrzejMT

    LOB'rmscher

  • 207 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 14 listopada 2006 - 08:48

..Przyjechałem wlasnie do pracy swoim nowym pieknym zółtnym Lotusem :lol: i chciałem powiedzieć ze jest to 6 stron Bajki pt: "Nietypowa Omega" ..Link jest bo trzeba sobie czasem poprawic humor.. Moj klubowy kolega dowiedział sie ze tez ma lotusa, wiec sprawdzmy Wszyscy swoje garaże bo okazać sie może ze Św. Mikołajowi popierdzielily sie daty..

..Uwazam ze auto tego tematu oczytał sie troszke, albo marzył i zeby sie dopełnic, stworzył swojego "Matrix-a" :lol: gdzie wszystkie auta to Lotusy Omegi w kolorach tęczy ;) ..A kupil by sobie zwykła ome, zrobił nadkola tylnie na okrągło, popracował nad detalami i może przez duze M , upodobnil by sie choc w 1% do Lotusa ;)

A to ze link jest na LOB, to nie przypadek bo i na LOB temat był wałkowany, dlatego dziwie sie i Wam czemu ten temat jest jeszcze wogole podsycany kiedy nie wnosi nic a kolega British Racing to dla mnie jakis bajkopisrz z krainy Oz ;) tym bardziej ze mowa byla o zdjeciach - nic sie nie pojawiło! - mowa byla o spotkaniu pod M1 - i rzadnego lotusa nie bylo..

..Kolego british - podaj mi numer konta, przeleje Ci pieniazki na wiaderko, łopatke i inne zabawki, wywrotke piachu, lizaki.. I baw sie chlopczyku baw :lol:
www.mt.radom.pl
www.bestiales.pl

#83 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2006 - 09:39

Nie wiem czy zauważyliście, że kolega "British Racing" już dawno przestał pisać (zgodnie ze swoją obietnicą), a dyskusja i prośby o fotki wciąż trwają... :bigok:
Zakradło mi się podejrzenie, że to jakaś dywersja ze strony zacietrzewionego spalanciałego LOB-owicza, który chciał sobie z naszego forum porobić jaja; być może nawet bez wiedzy Szanownych LOB-owskich bufonów (czyt. moderów, adminów i Weteranów) :mrgreen:

pozdro dla naszej konkurencji :tere-fere:

#84 OFFLINE   AndrzejMT

AndrzejMT

    LOB'rmscher

  • 207 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 14 listopada 2006 - 09:51

..Bez jaj Niko..
www.mt.radom.pl
www.bestiales.pl

#85 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 listopada 2006 - 10:29

No Panowie Zaczyna się robić Folklor w tym temacie. Buhahahaha!

Dokładnie jak Niko napisał Koleś British Racing po wysłaniu ostatniego posta już nigdy potem na forum nie zajrzał ...

I reszty waszych wypocin już nie czytał a Wy się nakręcacie strasznie wraz z tworzeniem ideologi.

Koleś mógł mieć drugie konto i nabijać się z chłopców na jednym i drugim Forum. Wasze przepychanki nie pozwoliły do ustalenia czy koleś nabijał się z was pod innym nickiem

Temat blokuje bo zaczynacie zachowywać się jak małe dzieci . Całą to historie zostawiam w OS bo cuda straszne się tu zaczęły wyprawiać HE HE HE.


EOT ......