Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

OMEGA + LEDY Jak wam sie To Widzi???


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
338 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lipca 2009 - 19:09

Paseczek taki sam jak u Speeda, co dałem fotkę. Lampy angel eyes mi się osobicie nie podobają, ale te diody nie są złe.

#42 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 19 lipca 2009 - 19:40

Ja się tylko spytam czemu to ma służyć? bo na pewno nie upiększaniu auta...A tym,którzy chcą są sobie założyć takie cuś proponuję od razu do kompletu zainstalować diody na spryskiwaczach,wentylach,klamkach i nawet ostatnio widziałem na wydechu...tyle ze był to golf III,ale widzę,że golfiarze zaczynają przesiadać się na omegi chyba...

#43 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 19 lipca 2009 - 20:27

Ja się tylko spytam czemu to ma służyć? bo na pewno nie upiększaniu auta...A tym,którzy chcą są sobie założyć takie cuś proponuję od razu do kompletu zainstalować diody na spryskiwaczach,wentylach,klamkach i nawet ostatnio widziałem na wydechu...tyle ze był to golf III,ale widzę,że golfiarze zaczynają przesiadać się na omegi chyba...


rozumiem ze swoja wypowiedzia chcesz co niektorych obrazic.
osobiscie do golfow nic nie mam choc sam szajswagena nigdy nie mialem i miec nie bede

chcesz wiedziec czemu to ma sluzyc to proponuje przeczytac kilka postow wczesniejszych. powinienes znalezc tam odpowiedz, przynajmniej jezeli chodzi o moja osobe

chcesz wyrazic swoje zdanie to rob w to w sposob, ktory nikomu nie uwlacza.

wszyscy wiemy ze nazwanie kogos golfiarzem jest wyrazeniem obrazliwym dla posiadaczy samochodow. jaki miales cel w tak sformulowanej wypowiedzi????
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#44 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 19 lipca 2009 - 20:37

rozumiem ze swoja wypowiedzia chcesz co niektorych obrazic.
osobiscie do golfow nic nie mam choc sam szajswagena nigdy nie mialem i miec nie bede

chcesz wiedziec czemu to ma sluzyc to proponuje przeczytac kilka postow wczesniejszych. powinienes znalezc tam odpowiedz, przynajmniej jezeli chodzi o moja osobe

chcesz wyrazic swoje zdanie to rob w to w sposob, ktory nikomu nie uwlacza.

wszyscy wiemy ze nazwanie kogos golfiarzem jest wyrazeniem obrazliwym dla posiadaczy samochodow. jaki miales cel w tak sformulowanej wypowiedzi????


Nikogo nie zamierzałem obrażać,jeśli tak się stało przepraszam.
Sam też jezdziłem golfem przez pewien czs więc do golfiarzy nic w zasadzie nie mam aczkowiek ci z klubu z mojego miasta to typowi dziwacy WT więc może dlatego użyłem, tego wyrażenia.
Prawdę mówiąc sądziłem,że pisząc tego posta wsadzę kij w mrowisko,ale od tego jest forum i tytuł tegoż tematu mnie do tego skłonił.

A pisząc szajswagen,uważam że bardziej obrażasz użytkowników vw golfa niż ja nazywając ich golfiarzami.
PEACE :piwo2:

#45 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lipca 2009 - 20:38

W klamkach diody ? Hm .. jeśli wyglądać to będzie tak jak w Probie to czemu nie?

#46 OFFLINE   Czarny

Czarny
  • 832 postów
  • Dołączył: 12-09-2006
  • Skąd: EKU
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lipca 2009 - 20:59

Zapodajac ten Temat nie wiedziałem iz tak sie rozkreci..ale dobrze od tego jest Forum. Moim zdaniem Kazdy robi to co uwaza za stosowne w swoim aucie i z nim. Wiadomo jak to jest,ktos stworzył Auto,ktos inny je przerobił i przerabia wedle swojego uznania bo lubi byc inny i oryginalny. Ale czasami bywa ,ze sie przedobrzy i wychodzi Lipa. Co do ledów bo o nich tu mowa to Powiem wam ,ze tragicznie to nie wygląda tym bardziej iz mam okazje widziec je dosc czesto w realu.Swieca Ładnie i nie draznią Oka. Zdjecia zostały zapodane Na Prosbe mojego Kolegi byscie sami ocenili jego Prace, i efekt i byscie wiedzieli jak to wyglada juz po wszystkim...i jak sie prezentuje i zostaje wam już tylko Podjecie decyzji czy robic tak czy nie.

#47 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 19 lipca 2009 - 22:20

A pisząc szajswagen,uważam że bardziej obrażasz użytkowników vw golfa niż ja nazywając ich golfiarzami.

z premedytacja napisalem "szajswagen" i wyrazilem w ten sposob swoj stosunek do samochodow ze znaczkiem VW. jedynie o garbusach i T1/T2 nie powiem zlego slowa.

co do ledow. ja jeszcze bede szukal czegos odpowiedniego. jak juz bede miec to zapodam fotki. ogolnie ma to spelniac role swiatla dziennego. ale jak autko bedzie stalo to ma to byc niewidoczne.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#48 OFFLINE   ancek

ancek
  • 129 postów
  • Dołączył: 26-12-2007
  • Skąd: FG/Gorzów/Zielona Góra
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 19 lipca 2009 - 22:37

No faktycznie jeszcze bodykitu Audi brakuje.


dlugo nie trzeba szukac

Dodany obrazek Dodany obrazek

moim zdaniem pewne rzeczy do pewnych aut nie pasuja

#49 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lipca 2009 - 00:06

coraz więcej widze aut na mieście własnie z tymi diodami naklejonymi na zderzaki (głownie złotówkarze). Nie dość, że to niewygląda to jeszcze świeci tragicznie. Kolor białych ledów jak zwykle wygląda ala xenon, czyli poprostu z odcieniem niebieskim. A taki kolor zamiast postojówek już jest karalny, nie mówiąc o zderzaku jak Bożonarodzeniowa choinka. Diody te rozpraszają maksymalnie uwagę gdy ktoś jedzie z parzeciwka, a to bezpieczne nie jest... O gustach nie będe dyskutował bo każdy wie najlepiej ale dla mnie to początek do WT. Tak jak wyżej kolega napisał, że w dziale WT śmiecie się z innych, przy czym sami chcecie mieć diody w zderzakch :|

Piszecie "szajswagen" przy czym te auta często są solidniejsze od naszej biedniejszej / ulubionej marki...

#50 OFFLINE   przemek985

przemek985
  • 1 124 postów
  • Dołączył: 10-01-2007
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 20 lipca 2009 - 06:18

co do ledow. ja jeszcze bede szukal czegos odpowiedniego. jak juz bede miec to zapodam fotki. ogolnie ma to spelniac role swiatla dziennego. ale jak autko bedzie stalo to ma to byc niewidoczne.


Lepiej przerobic na skandynawskie.

i jak sie prezentuje i zostaje wam już tylko Podjecie decyzji czy robic tak czy nie.


W tytule tematu wyraznie jest zdanie pytajace, wiec sie wypowiadamy.

Ledy widzialem jak narazie w golfie, B4 i omedze i w zadnym innym samochodzie! To uzytkownicy wyrabiaja im opinie, wiadomo jaka. Nawet nie wypada zeby omega swiecila sie jak choinka.
Ogolnie Panowie robcie se co chcecie z omega, to wasze auto, ale prosze was potem nie smiejscie sie z samochodow z WT, bo to juz bedzie niezla zenada.

#51 OFFLINE   FOSS

FOSS

    BYŁA IRMSCHER 2,5V6 197KM

  • 40 postów
  • Dołączył: 17-07-2009
  • Skąd: WE/WK/WPR

Napisany 20 lipca 2009 - 13:47

A ja u siebie mam dzienne ledy i nie mam kompleksów w stylu WT...
ale nie są to naklejki na zderzaku tylko całe lampy led - noi co ważniejsze - są z homologacją więc "misiaczkom" śmieję się w twarz :D

fotki tu:
http://www.polskajaz...ia/74431,541638
oraz tu:
http://www.polskajaz...ia/74431,541642

Na tym można spokojnie i zgodnie z prawem jeździć w dzień...
u mnie podłączone jeszcze zgodnie ze starymi przepisami czyli świecą razem z "postojowymi" a wyłączają się po włączeniu "mijania".
Ale któregoś dnia przysiądę i zmienię zgodnie z nowymi przepisami.
Wreszcie przestanie mnie wnerwiać ściemniające się radio w środku dnia :)

#52 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 20 lipca 2009 - 13:59

A ja u siebie mam dzienne ledy i nie mam kompleksów w stylu WT...
ale nie są to naklejki na zderzaku tylko całe lampy led - noi co ważniejsze - są z homologacją więc "misiaczkom" śmieję się w twarz :D

fotki tu:
http://www.polskajaz...ia/74431,541638
oraz tu:
http://www.polskajaz...ia/74431,541642

Na tym można spokojnie i zgodnie z prawem jeździć w dzień...
u mnie podłączone jeszcze zgodnie ze starymi przepisami czyli świecą razem z "postojowymi" a wyłączają się po włączeniu "mijania".
Ale któregoś dnia przysiądę i zmienię zgodnie z nowymi przepisami.
Wreszcie przestanie mnie wnerwiać ściemniające się radio w środku dnia :)



z jaka homologacja ? E11 ?




 


#53 OFFLINE   michal987654321

michal987654321

    Zbanowany

  • 1 677 postów
  • Dołączył: 03-05-2007
  • Skąd: RADOM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lipca 2009 - 14:41

noi co ważniejsze - są z homologacją więc "misiaczkom" śmieję się w twarz :D


Też ciekaw jestem..??
Pewnie mają homologacje na produkcje i sprzedaż, a montaż ich jest nielegalny :smiech:
Tak jak z folią do przyciemniania szyb z alledrogo :smiech:

Co do tych ledów to uważam że to jest hit tego lata wśród właścicieli pseudo-tuningujących swoje fury :D Były lata że były spinery na kołpakach, neony na nogi, płomienne vinyle, a w tym roku są listwy led ala audi :D :smiech:

Ostatnio nawet VW LT widziałem jak miał pod lampami te listwy....i do tego jedną centralną nad rejestracją :smiech:

#54 OFFLINE   Lukasboss

Lukasboss

    VW Jetta 1.4 TSI

  • 1 657 postów
  • Dołączył: 24-07-2007
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lipca 2009 - 14:44

z jaka homologacja ? E11 ?


E11 to przypadkiem nie Brytyjska homologacja ?

#55 OFFLINE   DamianB

DamianB
  • 1 595 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 20 lipca 2009 - 14:44

I zapodalbys jakimis normalnymi zdjeciami, na ktorych cos widac :) Czyli najlepiej w dzien z wlaczonymi i wylaczonymi LEDami :p

#56 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lipca 2009 - 15:01

Jak dla mnie Ledy odpadają. Nie pasuje mi to absolutnie do Omegi.

Co do tych ledów to uważam że to jest hit tego lata wśród właścicieli pseudo-tuningujących swoje fury


Bardzo słuszna uwaga ;)

#57 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 20 lipca 2009 - 15:48

Co do tych ledów to uważam że to jest hit tego lata wśród właścicieli pseudo-tuningujących swoje fury Były lata że były spinery na kołpakach, neony na nogi, płomienne vinyle, a w tym roku są listwy led ala audi

Ostatnio nawet VW LT widziałem jak miał pod lampami te listwy....i do tego jedną centralną nad rejestracją


ja nawet w CC i SC to juz widzialem. IMO wioska na max.

E11 to przypadkiem nie Brytyjska homologacja ?


Hong kong /UK - czyli jak wiekszosc oswietlenia "tuningowego"




 


#58 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 lipca 2009 - 16:35

Lepiej przerobic na skandynawskie.



chcialem przerobic, ale nie mam zadnej instalacji do tego.


narazie piszecie ze ledy to WT. tylko nie zauwazacie ze ledy zaczynaja wypierac standartowe zarowki. i to nie tylko w samochodach.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#59 OFFLINE   cugiel

cugiel
  • 1 678 postów
  • Dołączył: 19-01-2009
  • Skąd: Letterkenny
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 lipca 2009 - 18:35

chcialem przerobic, ale nie mam zadnej instalacji do tego.

a przeciez instalacja to tu jest najmniej potrzebna, przeciez jak damy przekaznik, prad na same mijania prosto z aku, podlaczymy to pod alternator, i przekaznik pod kabel od mijania zeby sie zasilanie przelaczalo po przekreceniu wlacznika swiatel to tez bedzie ok i wdodatku nie trzeba wogole z kablami do kabiny wchodzic i mozna to na tyle dokladnie zrobic ze nie bedzie druciarsko

narazie piszecie ze ledy to WT. tylko nie zauwazacie ze ledy zaczynaja wypierac standartowe zarowki. i to nie tylko w samochodach.

tylko ze jak sie diody wciska tam gdzie nie potrzeba(pod klamki, na spryski, wycieraczki, wydechy, czy inne wentyle to jest WT ale jak jest fajna lampa diodowa zamiennik czy tez jakas w nowym modelu to mile widziane
np tutaj
http://www.allegro.p...9_03_smoke.html
czy tutaj (opelek)
http://www.allegro.p...05_dayline.html

dodam jeszcze ze jak jest cos profesjonalnie zrobione to wiocha to nie smierdzi ale nie oszukujmy sie wiekszosc tutaj robi takie modyfikacje metodami druciarsko tasmowymi o innych sznurkach nie wspominajac
i dodam jeszcze ze kazdy ma w zyciu chwile slabosci i ulega WT sam kilka lat temu jezdzilem z niebieskimi spryskami w astrze f ale mi przeszlo bo zrozumialem ze w zyciu sa wzniejsze zeczy niz niebieskie diody jak chocby stan techniczny czy estetyka
bo prawda jest taka ze wielu z nas zamiast dlubac z pierdolami mogloby w aucie posprzatac a jak czysto to jeszcze ladniej niz ze switlem diodowym

a tak wogole to te diody zalozyciela watku mi sie bardziej podobaja niz te w kratkach ale jak juz tu padlo o gustach sie nie dyskutuje

#60 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 lipca 2009 - 18:39

to teraz napisze ja -pierwszy WT w klubie który założył sobie diody :p

może i to jest dla niektórych WT ale osobiście mi się podoba, tylko dla siebie to robiłem i mi miało się podobać:D.
Moja klucha była już z nimi na przeglądzie,miała kontrole drogówki i nikt się nie czepiał poza zapytaniem "jako co to jest?" i "w jaki sposób jest podłączone?" :p

Osobiście dla mnie większym WT jest gril irmiego/kameja bo wygląda jak by ktoś płot ze siatki zapindolił i z tego sobie grila zrobił :p
więc nadal twierdze ze o gustach się nie dyskutuje bo klusek z grilem WT irmiego/kamejki w klubie jest od groma ;)

a o podróbkach typu sebo,fabio, itp+srebrne nakładki na nadkola,srebrne paski na ramkach to już nie wspomne-to jest dopiero WT :mur:

więc od moich diodek wara:mad: