Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Poszukiwana Bfl, 3.0, Pb / Pb+LPG, manual, sedan


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
83 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   vandave

vandave
  • 413 postów
  • Dołączył: 30-12-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 10:13

Tak, lepiej dać za mało niż za dużo. Ja wpisałem 800e, czyli ok 640zł akcyzy a podnieśli do 850zł. I tak trafiłem na wporzo babkę. Dała mi najniższą z możliwych, zaznaczone opcje wyposażenia były tylko te oczywiste jak xenon, el szyby, klima. Obniżone było o 20%. Można zapłacić mniej po oświadczeniu rzeczoznawcy ale w przypadku auta za takie pieniądze to mało opłacalne bo wezmą 300-500zł za papier a tyle pewnie zaoszczędzisz...

#42 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 11:34

Mieć jako swoje auto nie miałem automatu, jeździć jeździłem. wiem, że to nie to samo. Na chwilę obecną przy kupie automatu wchodzi w grę modyfikacja na maunal.

To jak kupisz w automacie możemy przekładkę zrobić. :hmmm: co prawda nie wiem czy jest to zrobienia gdyby mechanik dostał dwie fury i miał przełożyć skrzynie i osprzęt z jednej do drugiej ale sporo by to mogło uprościć, tak mi się przynajmniej wydaje... Skrzynie, lewarki, pedały, chłodnice, większość potrzebnych rzeczy jest :)

#43 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 16:56

Dziękuję za link. Niemniej jednak automat odpada absolutnie.

Uwielbiam sprzedawców, którzy sami sobie utrudniają sprzedanie auta...
Zdjęcia mówią wszystko.
Poza tym taka mała butla w 3l silniku w automacie...


A co z tymi zdjęciami nie tak butla mała bo taka mi pasuje i wózek wchodzi bez zdejmowania kółek a poza tym w zapas jeszcze mniejszą włożysz bo miejsca nie starcza (butla ma 45l)
:stop:

#44 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 18:36

A co z tymi zdjęciami nie tak butla mała bo taka mi pasuje i wózek wchodzi bez zdejmowania kółek a poza tym w zapas jeszcze mniejszą włożysz bo miejsca nie starcza (butla ma 45l)


no w zapas na pewno włożysz większą butlę niż 45l

Co do ogłoszenia to uchwyty na napoje w tylnym podłokietniku w omegach też były, tylko przedni podłokietnik w caterze jest taki wyjątkowy :) ;)

#45 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 18:49

no w zapas na pewno włożysz większą butlę niż 45l

:o
:stop:

#46 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 19:03

http://tablica.pl/of...html#21ab2172da

#47 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 19:39

Fajniutka przyczepił bym się do czujników parkowania za wysoko nie łapią dołu zderzaka i do plamy na dywanie po stronie pasażera czy czasem nagrzewnica nie cieknie.Tylko że manual
:stop:

#48 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 19:45

Tylko że manual

Kolega szuka właśnie manuala

#49 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 20:06

gdybym nie miał swojej to tą bym się zainteresował, bo na całkiem niezłą sztukę wygląda :)

#50 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 20:19

Tylko nie mówcie że się czepiam ale widzę co najmniej dwa odcienie czyli była podmalowywana ciekawe czy do sprzedaży czy dla siebie
:stop:

#51 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 20:25

bardzo możliwe, ale ciężko o srebrną nie malowaną już z tego rocznika, na 3 które widziałem to były pomalowane albo pordzewiałe.

#52 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 20:43

Dokładnie. Ale są magicy co malują tak, że nie odróżnisz :tak: tylko miernikiem sprawdzisz

#53 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 kwietnia 2014 - 20:46

http://tablica.pl/of...html#21ab2172da


Maska i tylna klapa absolutnie nie spasowane.

Poza tym koza wielka, chyba sprężyny z kombi ma wsadzone :roll:

#54 OFFLINE   szymon87

szymon87
  • 23 postów
  • Dołączył: 03-04-2014
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 21:30

vandave Dzięki piekne za opisanie co i jak z cenami.

Dziś spędziłem kilka godzin na oglądaniu autek w wawie i podzielę się z wami co i jak. Może ktoś jeszcze poszukuje podobnego i się przyda.

1. http://otomoto.pl/op...-C32511925.html
Po pierwsze za szybą jest karteczka, że mamy do czynienia z 3.0 diesel 186KM i kontakt do opiekuna technicznego auta :p
Z blacharki to prawe tylne nadkole zdrowo skorodowane lakier puchnie az miło. Lewy element pod tylną lampą podobnie. Identycznie doły drzwi i progi. W środku dziwne białe naloty na podłogach przy drzwiach coś jakby wodowana była. Auta nawet nie chciałem odpalać. Jednym słowem zaniedbana ....

2. http://otomoto.pl/op...-C32294466.html
Silnik pracuje ładnie, równo dźwięk czysty. Cała hamownia założona nowa, ale tył nie hamuje... Co do blacharki to dużo elementów skorodowanych, porobione jakieś prowizoryczne zaprawki i cała malowana. Na rogach każdego elementu widać 2 warstwę lakieru. Nie chciałem nawet nią jeździć. Właściciel rzeczowy i pewnie do dogadania na lepsze pieniądze.

3. http://otomoto.pl/op...-C32504309.html
Silnik ładnie pracuje. Cała elektronika sprawna. Blacharsko - początki korozji w może 3 miejscach charakterystycznych dla omy. Skrzynia w trybie sportu przy ostrzejszym depnięciu wydziela specyficzny hałas coś jakby coś o coś uderzało. Właściciel sam o tym mówi na początku rozmowy i mówi, że to kwestia oleju w skrzyni, i że w przeciągu tygodnia to uzupełni i będzie ok. Środek dość poniszczony. Auto używane na co dzień. Jak dla mnie komplet opon do zmiany. Polecałbym też wycieczkę na stację diagnostyczną na szarpaki i spr amorków. Właściciel do dogadania cenowego.

Gdyby ktoś miał dodatkowe pytania to jestem do dyspozycji.

A co z tymi zdjęciami nie tak butla mała bo taka mi pasuje i wózek wchodzi bez zdejmowania kółek a poza tym w zapas jeszcze mniejszą włożysz bo miejsca nie starcza (butla ma 45l)


Skoro dopytujesz to proszę bardzo:
- zdjęcie pokazujące silnik, nie sądzisz że tam nic nie widać ?
- pierwsze zdjęcie pokazujące środek auta. Gdybyś wyjechał z myjni to miałbyś więcej światła wewnątrz auta i zdjęcie byłoby po prostu ostre a elementy widoczne wyraźnie

- zdjęcie pokazujące kokpit. To to widać coś bardzo jasnego za szybą (wyjazd z myjni) i coś ciemnego (kokpit auta). Ponownie gdybyś wyjechał z myjni to miałbyś więcej światła wewnątrz auta i mniejszą różnice w natężeniu oświetlenia między tym co za szybą a tym co w środku. Więc zdjęcie ponownie byłoby ostre a elementy widoczne.

- zdjęcie tylnej kanapy podobnie jak powyżej.

- zdjęcie pokazujące koło. Jak coś fotografujesz z góry to fotografowany element wydaje się być mały. Spróbuj zrobić fotkę trzymając aparat na wysokości piasty. Felga będzie wyglądała na dużą i ładną.

Nie traktuj tego jako jakiś przytyk, ale może jako poradę jak ładniej zareklamować produkt.

Powodzenia w sprzedaży.

#55 OFFLINE   Piotrek

Piotrek
  • 1 395 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: WGM
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 kwietnia 2014 - 21:32

Dobra robota :ok: powodzenia w poszukiwaniach

#56 OFFLINE   bzyku9999

bzyku9999
  • 314 postów
  • Dołączył: 06-05-2011
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 kwietnia 2014 - 22:28

no w zapas na pewno włożysz większą butlę niż 45l


Moja w kole ma bodaj że 48L czy 52L zalać w nią mogę max 45L z tym ze w Caravanie i podłoga zamyka się bez żadnego problemu :p

#57 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 kwietnia 2014 - 15:10

No niby tak ale wtedy to każdy powie handlarz bo wie jak zdjęcia robić a ja za bardzo to sprzedać jej nie chcę.A co do butli to do sedana trioidalna ze stelażem to większej niż 40 góra 45 nie włożysz a ci co mają zwykłe trioidy bez stelaży to od czerwca życzę im powodzenia na przeglądzie.ładne te kluchy.Dzięki za rady zobaczę czy mam jakieś inne foty i wstawię.
:stop:

#58 OFFLINE   digi

digi
  • 1 896 postów
  • Dołączył: 10-05-2013
  • Skąd: 3city
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 kwietnia 2014 - 03:58

Maska i tylna klapa absolutnie nie spasowane.

Poza tym koza wielka, chyba sprężyny z kombi ma wsadzone


No jak gołym okiem widać rejestracje GTC i masz wymagania no to :masakra: sorry Stefan :lol:

Nie traktuj tego jako jakiś przytyk, ale może jako poradę jak ładniej zareklamować produkt.


podobne mam wrazenie po oblukaniu zdjęć :)
Caterka sliczne auto ,trochę je jamerykańce poprawyly ,ale w sekrecie ci powiem opusc cene a dzwony za biją :) ,albo pobiją -jakoś tak :F

#59 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 kwietnia 2014 - 06:53

podobne mam wrazenie po oblukaniu zdjęć
Caterka sliczne auto ,trochę je jamerykańce poprawyly ,ale w sekrecie ci powiem opusc cene a dzwony za biją ,albo pobiją -jakoś tak


I co mi Digi z tych dzwonów jak sam widzisz co się dzieje jedni jadą po liście za parę groszy a inni kupują śmietniki za worek pieniędzy po prostu wszystko musi znaleźć swój czas z ceny jeszcze trochę można by było ale nie o to chodzi żeby byle łoś przyjeżdżał i mi wymyślał że on by wziął ale jak bym zjechał o połowę cenę
:stop:

#60 OFFLINE   szymon87

szymon87
  • 23 postów
  • Dołączył: 03-04-2014
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 kwietnia 2014 - 10:27

Koledzy a jak się mają silniki 3,2 l ?

coś mi się obiło o uszy, że to bardziej awaryjna jednostka niż 3.0 a tak wogule to nie do końca rozwiercone 3.0 na 3.2 tylko już motor po lifcie ...