Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Co Wam sie podobało/nie podobało na XIV zlocie


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
106 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2012 - 14:49

Sam się zastanawiam co mnie się podobało na zlocie, ale jako współorganizator mam inny punkt widzenia jak sami zlotowicze.

Chciałbym byście napisali co Wam się podobało czy to nowe konkurencje, czy stare konkurencje, czy ośrodek, czy cena noclegu, czy... itp. itd. Co warto waszym zdaniem przenieść na następny XV zlot. Negatywy też chcemy wysłuchać, co zmienić czy poprawić na następny raz.

Te opinie będą bardzo pomocne by poprawić atrakcyjność zlotów, a tym samym zachęcić nowych i starych bywalców do niecierpliwego odliczania dni do kolejnego zlotu, a także przyjazdu na niego.

#2 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 października 2012 - 15:05

negatyw wg mnie

- SZKODA było kasy na DJ na torze.
za te pieniądze można było by w coś innego zainwestować np mikrofon + piec i jeden głośnik i mamy podobny zestaw na wszystkie zloty do komunikowania sie z ludzmi w jednej cenie niz dawac obcemu zarobic.
muzyka nie była tam az tak potrzebna bo i tak przewaznie leci ona z aut.
- szkoda że nie było oficjalnej konkurencji KJS bo tor był idealny do tego


pozytywy
- brak wymaganej opłaty za wyżywienie.
- ośrodek, domki etc - bdb

pzdr

#3 OFFLINE   bloku

bloku

    Czarobus V8

  • 174 postów
  • Dołączył: 19-07-2011
  • Skąd: Kartuzy/Reda
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2012 - 15:51

Mnie tam tylko przeszkadzało, że weekend taki krótkawy oraz wspomniany kajtek - tor mega fajny aby się pobawić.

Z organizacyjnych spraw to wszystko na "+".

Dodany obrazek


Jeżdżę:
- Skoda Fabia II
- Audi S6 Avant

#4 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2012 - 16:01

Ekipie z black hawka to jest :prezesy: :dziadek: and :mod: Ben nie podobało się tylko to, że mogli my być tylko na 1 dzień :bad: obiecujemy poprawę :oops:

#5 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2012 - 16:08

Pomyślcie nad przedłużeniem Zlotu o jeden dzień.

#6 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 października 2012 - 16:08

mnie brakowało kuchenki w domkach,co do toru -należałoby bardziej dopracować jazdę niewidomego,no i trochę lepsze warunki sanitarno-bytowe-to były jednak domki na bardziej cieplejsze miesiące,ogólnie dobra organizacja-jednak chyba coś nie wyszło z policją (jak zawsze mają nas nie powiem gdzie ) ,fajne nowe konkurencje zajmujące czas, no i wielki plus za to że pomimo braku lotniska udało sie przeprowadzić taką konkurencje jak KJS zamiast 1/4 mili :)

#7 OFFLINE   schak

schak
  • 651 postów
  • Dołączył: 28-01-2009
  • Skąd: Maszewo -> Nowogard
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 października 2012 - 08:35

+ organizacja
+ miejscówka
+ zlotowicze
+ konkurencje (z małymi minusami)


- jazda niewidomego do poprawki ze względu na bezpieczeństwo
- podobno była konkurencja car audio ale jakoś nikt tego nie słyszał - brak prezentacji aut.
- mało konkurencji dla pań na lotnisku (część poprostu się nudziła)

#8 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 października 2012 - 11:48

Z perspektywy widza:

(+) miejscówka (tor) -petarda :ok:
(+) gry i zabawy na torze w większosci znane i lubiane:ok:
(+) catering fajna sprawa :ok:
(+) wspominane przez wielu zmagania w ala KJS :ok:
(+) wizyta maluszków :ok:


(-) osoba wpuszczająca auta wjeżdżające na tor powinna znać zasady wpuszczania czyli kto,co i za ile a nie jak było tym razem :masakra:

(-) konkuręcje powinny sie odbywać w kolejności przed widownia ,tak by wszyscy uczestnicy zlotu oraz gapie mogli podziwiać zmagania

(-) car audio tez powinno sie odbywac na oczach widzów a nie zupełnie z boku

(-) podczas trwania konkurencji na płycie toru ( za przykład posłuży ostatni tor) nie powinny sie znajdować osoby zbędne (gapie) ew dwie trzy osoby dokumentujące zmagania zawodników.Pozwoli to unknąć syt jak z jazdą niewidomego że auto taranuje ludzi (teoretycznie)

(-)zaplecze sanitarne :hmm: niby tojtoj był ale odwagi nie maiłem by tam :bieg: z grochówką dochodzącą :lol: może powinny być dwa co by był wybór :hmm:

Propozycje:

- warto by pomyślec na przyszły Zlot czy ktoś moze pośród znajomych ma kogos kto ma tez ciekawe auto/a które mogły by sie zaprezentować na naszym Zlocie
np :CA,tuning,egzotyka itp

-KJS po Zlocie w Turynie uwielbiany przez wielu w podomnych miejscówkach powinien sie odbywać zamiast 1/4 mili która jest mało efektowna

-mozna by namawiac ludzi w wiekszej liczbie do brania udziału w tego typu dyscyplinach w zamian za niewielki :gift: i mozliwosć sprawdzenia swoich umiejętnosci nawet jeśli ktoś nie chce jechać na pełen gwizdek

#9 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 02 października 2012 - 14:53

nie moge narzekac , bo nie pierwszy moj i nie ostatni zlot , ale bywały lepsze , minus jest jedem w/g mnie składke płace od 5 lat za wjazd zapłaciłem a jak poprosiłem o małą naklejke zlotową na szybe to zostałem ne miło potraktowany przez jedną osobę co z tego ze nie opłaciłem zlotowej opłaty , zawsze płaciłem na miejscu i zaden zarząd nie miał z tym problemu nawet płaciłem tylko za dwa dni pobytu , niestety mam taką prace , ze nie moge rezerwowac na miesiąc przed zlotem, bo nikt mi pieniędzy nie odda jak nie pojade bo tak mowi regulamin, ale niektorym moze to cięzko zrozumiec....

#10 OFFLINE   jacagda

jacagda

    xxx

  • 142 postów
  • Dołączył: 27-02-2010
  • Skąd: Gdańsk Oliwa
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 października 2012 - 15:47

nie wiem jaka kasa ale ciekawa sprawa dla dzieci i tych co się nudzą http://www.playplace.pl/
a ogólnie cały zlot na wielki +
Jak wiadomo po poprzednich nigdy się wszystkim nie dogodzi

#11 OFFLINE   marcines

marcines

    Co ma być to będzie

  • 671 postów
  • Dołączył: 12-04-2009
  • Skąd: Świnoujscie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 października 2012 - 17:31

Mnie tylko brakowalo porządnego konkursu CAR-AUDIO :)

#12 OFFLINE   ontour23

ontour23
  • 252 postów
  • Dołączył: 23-02-2009
  • Skąd: inowrocław
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 października 2012 - 20:53

szacun dla chłopaków za organizacje zlotu i trud włozony w organizacje całej imprezy na minus napewno brak dj. w ośrodku oraz brak korneliusowej hehe :szpital:

#13 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 października 2012 - 04:06

Czy to już wszystkie opinie ?? Może ktoś chciał by coś dodać, a się wstydzi :)
Przypominam że taka opinie będzie bardzo pomocna przy organizacji następnego zlotu.

Prosił bym by zamieścić opinie do niedzieli (07.10) do około godziny 15-tej.

#14 OFFLINE   Pablo91

Pablo91
  • 93 postów
  • Dołączył: 25-12-2009
  • Skąd: Krzyż wlkp
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 DTI 16v X20DTH

Napisany 06 października 2012 - 12:12

było Bardzo fajnie;) chodż brakowało 1/4 mili;):D
Proste Odcinki są dla Szybkich Samochodów... Zakręty dla Szybkich Kierowców...-Collin McRae

#15 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 października 2012 - 13:38

ogólne wrażenia ze zlotu pozytywne

plusy:
+ ośrodek - tani ;)
+ tor - fajny
+ wyżywienie na torze - dobre
+ nowe konkurencje - ciekawe
+ oprawa na torze (Dj i sprzęt nagłaśniający, prowadzący Tequila - nie potrzeba było szczekaczki)
+ przybycie Policji - bezpiecznie wyjechaliśmy z ośrodka

minusy:
- ośrodek - stare domki przesiąknięte stęchlizną
- ośrodek - do nocnych zabaw brak oświetlenia
- ośrodek - nie było ogniska
- ośrodek - brak możliwości wykupienia wyżywienia
- tor - trzeba pomyśleć na lepszym zorganizowaniem czasu -> patrz kolejny wpis
- małe zaangażowanie zlotowiczów do prowadzenia konkurencji
- kretyńskie "psikusy" w nocy z soboty na niedziele

PS. jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzą to dobrze

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#16 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 06 października 2012 - 14:41

- kretyńskie "psikusy" w nocy z soboty na niedziele

Zieloną noc, to powinno sie robic uczestnikom, a nie ich autom, w ktore wklada sie niemalo kasy, czasu i pracy. Dobrze, ze zadna ze swoich omeg nie przyjechalem, jak i dobrze, ze na X zlocie postawilem STZ na koncu osrodka.

#17 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 06 października 2012 - 16:59

Mi się podobała organizacja, DJ na torze, mini KJS i inne konkurencje (czy to na torze czy na ośrodku), nie przeszkadzał mi brak lotniska, ani 1/4,

nie podobało mi się:
* domki w środku, bo było zimno i niezbyt zachęcały do tego żeby w nich przebywać, do tego u nas spłuczka działała jak chciała, więc powiedzmy, że warunki adekwatne do ceny,
* jazda niewidomego - konkurencja do dopracowania i o tym już przedmówcy wszystko powiedzieli,
* brak ogniska i jakiejś wspólnej imprezy np. tak jak to było w Ślesinie (powiedzmy, że pech bo nie było pomieszczenia, gdzie by mogli wszyscy usiąść),
* ogólny brak zgrania (to się wiąże z ogniskiem czy wspólna dyskoteką), bo imprezki może i były ale regionami:pokoj:

#18 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 października 2012 - 17:13

* ogólny brak zgrania (to się wiąże z ogniskiem czy wspólna dyskoteką), bo imprezki może i były ale regionami:pokoj:



na prawie każdym zlocie pomimo ogniska i tak bywały imprezy podzielone na regiony - niestety pamiętam kilka takich np.IX zlot,X jubileuszowy zlot była dyskoteka na której bawiła sie grupka ludzi a większośc i tak gdzieś po domkach sie pozamykała

problem tkwi raczej w nas samych

#19 OFFLINE   Tomek FSW

Tomek FSW
  • 29 postów
  • Dołączył: 10-10-2011
  • Skąd: Świebodzin

Napisany 06 października 2012 - 19:13

Na plusy:
(kolejność przypadkowa)
1. Cena noclegów, lokalizacja ośrodka
2. "Organizacja dnia": już od piątku konkurencje, w sobotę od rana pełna mobilizacja
3. Mimo naszego pierwszego razu na zlocie ogólnopolskim, wcale nie czuliśmy się obco:) chwała wszystkim za to :)
4. Obiad na torze
5. Pogoda :) ale to niezależne od organizatorów. A może?......
6. Fajne było to, że w piątek po kolacji pod własnym domkiem spotkaliśmy się wszyscy przy muzyce w "centrum"
7. DJ na torze- mimo, że preferujemy muzykę rockową, trafiał i w nasze gusta i tworzył "fajny szum"
Minusy:
tak właściwie to nie mamy do czego się przyczepić.


Mamy nadzieję, że na kolejnym zlocie uda nam się brać czynny udział w konkurencjach.

To był nasz pierwszy zlot Omegi. Ale wcześniej jeździliśmy na zloty V40. Tego się na da porównać. Po pierwsze ceny ( volvo ok 800zł za zlot), atmosfera ( na v40 większość to była " Ję bułkę przez bibułkę"; organizacja czasu (v40- auto na parking i 4dni alkoholizacji, zero jakichkolwiek konkurencji)

#20 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 października 2012 - 17:02

Jak mniemam, to już wszystkie uwagi jakie zlotowicze mają co do organizacji??

To może ja teraz zakończę temat moją uwagą odnośnie organizacji.

Wiem że wielu z nas jedzie na zlot by się wyszumieć, pogadać z kochanymi mordeczkami których się nie widział ho ho ho ho i jeszcze więcej czasu temu, zobaczyć czyjeś mody w aucie, czy też nowe nabytki, itp. Wielu z Was podobały się nowe konkurencje, również wiele osobom podobało się wypełnienie czasu, (po prostu nie było czasu na nudę, no może poza kobietkami o których wspomniano :oops:) ale nikt z Was poza Sosikiem nie zauważył, że wszystkie konkurencje były prowadzone przez te same osoby, konkurencji dziewięć, a osób prowadzących 6 czy 7. Były uwagi do pewnych niedociągnięć organizacyjnych, o których mówiło się głośno jak i szeptem. Nie odbyło się Car Audio przez brak zadeklarowanych sędziów, uczestnicy którzy nie byli zdecydowani na udział i na końcu Zarząd który nie był w stanie tego dopilnować, przez to że musiał zająć się prowadzeniem pozostałych konkurencji, już nie wspominam o wypisaniu dyplomów, podziale nagród, niby to wszystko było przygotowane przed zlotem, ale i tak te wszystkie przygotowania zajmują ogrom czasu.

Do czego zmierzam, chciałbym by na następny zlot uczestnicy po prowadzili tylko jedną konkurencję, by zarząd mógł się skupić na tych nie dociągnięciach, by móc zadbać o płynność przebiegu konkurencji, pozwoli to również wszystkim się bawić i wziąć większości jak i w większości konkurencji udział. Prowadząc jedną konkurencję jedna osoba poświęci tylko godzinę, a nie jak do tej pory było że jedna osoba deklaruje pomoc przy 3 czy 4 i ma wyjęty cały dzień z życiorysu.

Chciał bym by się to odbyło na zasadzie, chętni do pomocy wpisują swój nick przy konkurencji którą chcą prowadzić w odpowiednim temacie, a reszta zlotowiczów powinna się szykować, że może zostać wytypowana przez zarząd do pomocy, odmowa nie jest przyjmowana że się wstydzę, że nie wiem co mam robić, itp. :D ;)