Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Moje zastrzeżenia co do moderatorow...


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
98 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 czerwca 2012 - 23:54

Panowie, dlugo zamierzalem napisac ową wiadomosc, lecz odkladalem to na pozneijszy termin zyjac nadzieja, ze cos sie poprawi - niestety - lipa....Mianowicie. Naprawde serdecznie dosyc mam poczynan "tych sprawujacych wladze na tym forum", czyli tak zwanych moderatorow... Podaje prosty przyklad: Chwile temu jeden z userow napisal post dotyczacy zmiany boczkow z b na bfl. Opisal po krotce i na fioletowo zaznaczyl, iz prosi modow o nieprzenoszenie tematu, gdyz na biezaco bedzie go aktualizowal. Niestety - "szanowny" pan Kocyk musial to zrobic, gdyz jego zdaniem temat nic nie wniosl do forum i przeniosl go sobie do umieralni, bo tak mu sie podobalo. Np. w tym temacie zawarta byla informacja, iz boczki z b nie pasuja tak idealnie, jak tu wszyscy pisza do bfl, jest pare pierdolek typu sruby w innych miejscach, czy np inne ciegna....tej informacji szybko przegladajac forum nie znajde w minute....w tym temacie ona byla....

Podalem pierwszy lepszy przyklad. Wiele tekstow moderatorow jest bardzo podobna do siebie:
-temat powielany
-temat sto razy poruszany na forum
-temat bez sensu
-sto razy o tym rozmawialismy, uzywaj szukajki

Powiem tak, byc moze sa powielane te tematy, ale nigdy nie sa identyczne. czasami sa watki ,ktore kreca sie wokolo tego samego tematu, a mimo to jest jakis szczegol, ktorego nei mozna sobie znalezc w chwile.

Na 3 innych forach nie zwiazanych z oplem, lecz rowniez zwiazanych z motoryzacja pelnie funkcje moderatora i powiem wam, ze zupelnie inaczej ta funkcje sie pelni. Moderator powinien przeczytac uwaznie temat, ocenic, czy napewno temat zostal powielony bez sensu, czy tez moze jednak cos wnosi....a u nas na forum czytajac je juz troche widze, ze moderator czyta sobie po lebkach naglowki, nastepnie on ma wladze i on przesuwa post, bo taki mial kaprys....bez sensu - moim zdaniem troche idiotyczne posuniecie.

Dodam jeszcze na koniec, ze nie jest to tylko moja ocena. Wielokrotnie bedac na spotach byly poruszane rozmowy dotyczace wlasnie moderatorow i czesto chlopaki mowili, ze maja gdzies niektore tematy/sprawy itp, bo zaraz kilku madrzejszych i tak to zbagatelizuje, oleje, wyrzuci do kosza....wiec sami widzicie, to nie jest tylko moja ocena....

Ostatnia sprawa, jaka chcialem poruszyc to sprawa komentarzy (niepotrzbnych w moim odczuciu) do niektorych tematow. Jeden pisze, "bede zmienial boczki w b na te z bfl", a trzech innych inteligentow od razu bombarduje temat swoimi glupimi docinkami, iz wyglada to zle, ze pomysl jest glupi....kazdy z nas ma swoj samochod i niech robi z nim co chce.....to jego sprawa i jego upodobania....TU WLASNIE POWINIEN WKROCZYC MODERATOR. POWYPIEPSZAC POSTY WLASNIE TYCH INTELIGENTOW, bo moim zdaniem to wlasnei ONI nic do tematu nie wnosza.....ale nie , tu moderatorzy maja to gdzies.....
Panowie- nie tak wyglada forum motoryzacyjne. Forum motoryzacyjne ma zawierac mnóstwo informacji o danym modelu - razem lubimy omegi, razem wymieniajmy sie pogladami! i tyle....sprawy spamu i pogaduszek mozna zalatwiac w specjalnie ku temu wyznaczonym miejsu na forum. To jest w porzadku....ale swoja wyzszosc, bezmyslnosc, chec pokazania innym, ze ma sie ta dodatkowa funkcje na forum, chec rzadzenia innymi schowajcie do kieszeni i naprawde zajmijcie sie tym, co porzyteczne !!! bo poki co niektorzy (poskreslam niektorzy) modowie robia z siebie błaznów....Wiele zwyklych userow swieci wrecz przykladem, poniewaz zawsze potrafia wskazac dobra droge do rozwiazania problemow i podpowiedziec tresciwie, co zrobic, nakierowac na usterki itp, a to wlasnie glownie modowie powinni pokazac, ze potrafia tak samo....niestety - u nas w OKP to tak nie dziala....najlepszy z tego wszystkiego byl pewien kolega, ktory w moim odczuciu jest tu chyba "najwazniejszy " na forum (faktycznie ma wiedze - to fakt) uruchomil sobie funkcje CTRL + C, oraz CTRL + V i w wielu tematach wklejal napis "temat przeniesiony - czytaj uwaznie regulami" czy cos w podobie i wkleil to w 20 inncyh tematow - zenada

nie chodzi tu o to, iz mysze sie uzewnetrznic - mam to gdzies....ale skoro mam jakies informacje z forum wynosic, to niech panowie modowie nam to umozliwia....bo poki co niektorzy naprawde tytlko przeszkadzaja - pozdrawiam.Pomyslcie panowie.... Ortografia

#2 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 18 czerwca 2012 - 00:16

Witam...

Ciesze sie ze powstal ten temat bo niektore akcje moderatorow sa po prostu robione chyba po zlosci, bo innego wytlumaczenia nie znajduje...

To ja jestem ta osoba ktora napisala temat o ktorym wspominal maniutek... Przy okazji wkleje link do tego tematu to sobie ocenicie czy nie wnosi nic nowego: http://forum.omegakl...1018#post871018

Jesli temat jak zrobic cos w Omedze krok o kroku (w przyszlosci ze zdjeciami) nie jest odpowiednim tematem na to forum to sie pytam, na Boga, co jest??

Kocyk podrzucil link ktory wg mnie totalnie przedstawia cos innego niz ja opisalem... Co prawda chodzi w nim o boczki ale gdzie jest manual jak to zrobic??

To ze nie dalem rady zrobic tego za jednym zamachem to chyba nie powod zeby to usuwac... Poza tym juz w pierwszej czesci sa informacje ktorych nigdzie nie znalazlem jak bralem sie za wymiane... Zreszta maniutek swietnie to uchwycil...

Nie mam duzo postow na tym forum, ale mysle ze lepiej pisac takie tematy jak moj niz napijac sobie ilosc postow tekstami typu "OK", "super", "mi sie podoba" czy "dobra"... Co one wnosza do tresci jakiejkolwiek rozmowy poza nabijaniem postow?? A jest tego na forum mnostwo...

Dzieki maniutek ze poruszyles ten wazny temat... Mam nadzieje ze moderatorzy go nie usuna a ktos wyzej postawiony sie za to wezmie bo zaczyna byc to denerwujace...

#3 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 18 czerwca 2012 - 07:32

To ja mam pytanie...

Dlaczego nie napisałeś tego posta w temacie do ktorego link podał kocyk??
Wiesz mówienie że w przyszłości byłby tam manual to jeszcze nie znaczy że on tam faktycznie będzie i tak powstaje milionowy temat o tym samym i jak wpiszesz coś w szukajke to potem pół dnia przekopujesz te same tematy. Jak mówisz że chciałeś zrobić manual, to pytam dlaczego nie kontynuowałeś w istniejącym wątku, a jakbyś go skończył to nie problem kliknąć w chorągiewkę i poprosić o podczepienie do sprawdzonych porad... przynajmniej mi się tak wydaję...
Może kocyk nie potrzebnie wywalił temat do umieralni, może lepiej by było go przenieść do istniejącego tematu do którego sam podał linka ;)

#4 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 czerwca 2012 - 11:49

1. Moderator tez czlowiek i moze popelnic blad albo miec zly dzien.
2. Osobiscie uwazam ze niektore tematy leca do kosza zdecydowanie za wczesnie a niektore wcale (chociaz powinny odrazu po napisaniu sie tam znalezc).
3. Zanim sie zalozy nowy temat to naprawde nie jest takie trudne przeszukanie forum (albo szukajka albo nawet "manualnie" przejrzec dzial) i zadanie pytania w temacie, do ktorego pasuje problem (nawet jezeli pasuje tylko w 60-70%). Na forum jest naprawde duzo informacji ktore zbieraja sie ponad 6 lat i nie bardzo widze sens pisania od nowa problemu i udzielania od nowa odpowiedzi. Popatrzcie na to od strony "doswiadczonych" uzytkownikow forum - nam sie naprawde juz nie chce pisac po raz 50 czy setny np. gdzie jest trojdrozny, czemu po deszczu jest mokry dywanik pasazera, jak odczytac bledy, ktore czujniki przelozyc przy wymianie silnika na nowszy albo ktory czujnik walkow rozrzadu kupic itp. itd. bo to wszystko jest na forum i wystarczy tylko chciec znalezc informacje a nie czekac na gotowca (wielokrotnie juz tak bylo ze ktos napisal nowy temat i czekal na odpowiedz 3x wiecej czasu niz sam by znalazl odpowiedz i zdazyl juz usunac usterke).
4. ["wymoderowalem"]
5. maniutek, co do kwestii "gustow optycznych" - kazdy ma swoj i jednemu cos sie bedzie podobac a drugiemu nie, i paradoksalnie uwagi tego typu moga byc dosyc pomocne bo to co fajnie wyglada w jednym aucie niekoniecznie musi dobrze wygladac w drugim.
6. miminekomega - chcesz zrobic manuala (i to Ci sie chwali ze chcesz miec swoj wklad w forum) to przygotuj go sobie na kompie a jak juz bedzie kompletny to wrzucasz na forum i raportujesz o przeniesienie do "porad". Tak robil kazdy kto ma na swoim koncie jakiegos manuala i problemow z tym nie bylo.

#5 OFFLINE   Karburator

Karburator
  • 855 postów
  • Dołączył: 16-03-2009
  • Skąd: Warszawa

Napisany 18 czerwca 2012 - 12:10

Mnie natomiast brak porządnego działu "sprawdzone porady"
To co jest w dużej części jest chaotyczne zwłaszcza jesli chodzi o tytuły wątków. Zawartość wątków opisujących np konkretne naprawy często nieprecyzyjna, może warto robić jakąś "cenzurę", żeby nie mnożyć wątków
Ogólnie jednak daje się wytrzymać, zwłaszcza, że zainteresowani na ogół pomagają sobie w realu:)

#6 OFFLINE   zygzak

zygzak

    *********

  • 2 335 postów
  • Dołączył: 16-05-2009
  • Skąd: Zalesie Górne

Napisany 18 czerwca 2012 - 13:23

Panowie z zastrzeżeniami -
może sami zostańcie modami to zobaczycie jak to jest
ciekawe czy wtedy bedziecie mieli jakieś zastrzeżenia:D

#7 OFFLINE   __Robert__

__Robert__
  • 2 331 postów
  • Dołączył: 20-11-2006
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 czerwca 2012 - 19:12

Panowie z zastrzeżeniami -
może sami zostańcie modami to zobaczycie jak to jest
ciekawe czy wtedy bedziecie mieli jakieś zastrzeżenia:D


To nie oto chodzi, kolego. Ja muszę przyznać, że kilka razy pisałem nowy temat, ale niestety wylądował on w umieralni, to samo tyczy moich postów. Olałem to i pomału przestaję sie udzielać na forum, ostatnio tylko czytam interesujące mnie tematy i coś tam skrobnę, ale to już dużo rzadziej niż kiedyś.

#8 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 czerwca 2012 - 20:56

Olałem to i pomału przestaję sie udzielać na forum

i wlasnie powoli do tego to prowadzi....nie jestes jedyny....

może sami zostańcie modami to zobaczycie jak to jest

to wlasnie poruszylem w pierwszym poscie. Rowniez jestem moderatorem i weim dokladnie, na czym ta funkcja polega. Poczynania naszych modow z OKP znacznie odbiegaja od tego, co np robia modowie w forach motoryzacyjnych, do ktorych nja naleze...Wiem, ze modem nie jest byc prosto, ale przed wszystkim nikt nie czuje sie wyzej, a ma po prostu o wiele wiekszy wklad w forum...

#9 OFFLINE   NOWY NABYTEK

NOWY NABYTEK

    Jazda Jazda

  • 92 postów
  • Dołączył: 04-01-2012
  • Skąd: Żyrardów/Warszawa

Napisany 18 czerwca 2012 - 22:01

Krótko od siebie

Ja do jednego mogę się jedynie przyczepić :)
- czytam forum na co dzień i rażą mnie po maksie ortograficzne byki - ciężko mi przeglądać niektóre wpisy bo byków/byczków ort. jest troszkę dużo i trudno się to czyta.
Fakt faktem nie jest to forum "ojczyzna-polszczyzna" ale 5 błędów ort. w 1 krótkim poście nie powinno się zdarzyć, skoro nawet kreator tekstu zaznacza wyraz błędnie napisany przez użytkownika.
Ze względu właśnie na pisownie przestałem swojego czasu używać GG czy Skype bo zacząłem sam robić sporo błędów, a co gorsza nie mogę tego ostatecznie wywabić :)

Pzdr

#10 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 18 czerwca 2012 - 22:03

Ja do jednego mogę się jedynie przyczepić

To raportuj kazdy taki post. Ja i sypus tak robimy :) Wiec do boju ;)

#11 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 czerwca 2012 - 20:52

Nigdy się wszystkim nie dogodzi.
Jezeli jest cos nie tak to te wszystkie osoby które tak narzekały na spotach powinny teraz tu sie wpisać w powstałym temacie.
Narazie tego nie widać.........
Odnośnie porad:
żeby napisać porade nie trzeba robic takich problemów :masakra: , tak jak juz zostało zauważone robisz to na kompie, a potem wrzucasz w jednym poscie, jak jest za duze to mod albo admin złoży to w całość ot cała filozofia.
Piszac i uzupełniajac to mozna to robic pól roku albo i dłuzej zawsze jakies wytłumaczenie sie znajdzie.
Natomiast jeżeli ktos bedzie chciał skorzystac dojedzie do momentu rozbrania połowy auta i bedzie czekał nastepne pól roku żeby to skonczyć.
To taki wyrazisty przykład ;)

#12 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 czerwca 2012 - 21:11

Piszac i uzupełniajac to mozna to robic pól roku albo i dłuzej zawsze jakies wytłumaczenie sie znajdzie.

widze, ze wszystkich mierzysz jedna miara....spoko - masz do tego prawo

Jezeli jest cos nie tak to te wszystkie osoby które tak narzekały na spotach powinny teraz tu sie wpisać w powstałym temacie.

a moze inni nie bardzo chca sie ujawniac, poki co to tylko ja z Muminkiem rozpoczelismy taki temat....

#13 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 czerwca 2012 - 21:43

widze, ze wszystkich mierzysz jedna miara....spoko - masz do tego prawo


to w takim razie powiedz mi jak będziesz weryfikował czy ktoś jest odpowiedzialny i dokończy temat czy nie?? Jaki problem jest napisać poradę, złożyć w całość i wtedy wrzucić??

#14 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 czerwca 2012 - 21:53

to w takim razie powiedz mi jak będziesz weryfikował czy ktoś jest odpowiedzialny i dokończy temat czy nie?? Jaki problem jest napisać poradę, złożyć w całość i wtedy wrzucić??


Problem jest taki ze jak zaczalem na forum to mam jakas motywacje zeby skonczyc... A na kompie to "a moze jutro sie za to wezme"...

Poza tym pisalem to tak zeby kazda czesc byla kolejna kompletna porada... W pierwszej czesci bylo o tym czy boczki pasuja z BFL do B...

W drugiej mialo byc o elektryce...

Nie chodzilo mi o to zeby urywac w pol zdania tylko zebym mogl to pisac "w odcinkach" ze wzgledu na brak czasu by zabrac sie za to jednorazowo...


Jezeli jest cos nie tak to te wszystkie osoby które tak narzekały na spotach powinny teraz tu sie wpisać w powstałym temacie.


Ja narzekalem... I sie nie boje o tym pisac... Mowilem o pomyslach na rozpropagowanie klubu, sciagnieciu nowych czlonkow ale moje pomysly zostaly storpedowane bardzo blachymi powodami...

#15 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 czerwca 2012 - 22:11

Problem jest taki ze jak zaczalem na forum to mam jakas motywacje zeby skonczyc... A na kompie to "a moze jutro sie za to wezme"...


to są kłopoty z Twoją mobilizacją i wylewanie frustracji na modach ich raczej nie poprawi. Dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie:

to w takim razie powiedz mi jak będziesz weryfikował czy ktoś jest odpowiedzialny i dokończy temat czy nie??


Poza tym pisalem to tak zeby kazda czesc byla kolejna kompletna porada... W pierwszej czesci bylo o tym czy boczki pasuja z BFL do B...

W drugiej mialo byc o elektryce...

Nie chodzilo mi o to zeby urywac w pol zdania tylko zebym mogl to pisac "w odcinkach" ze wzgledu na brak czasu by zabrac sie za to jednorazowo...


czy potrzebne było zakładać do tego zupełnie nowy temat?? Czy nie można było napisać w istniejącym i jak porada byłaby gotowa to poprosić o podczepienie??

#16 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 19 czerwca 2012 - 22:22

Dobra muminek - w ogole nie dyskutuj. Zamiast zwyczajnie zrozumiec cel tego tematu i to, po co on w ogole powstal zacznie sie jakas glupia dyskusja na temat tego, czemu od razu nie zrobiles gotowego manuala...zawsze znajdzie sie jakis madrzejszy...dajmy juz spokoj...znd...proponuje muminek choc popiszemy cos w tematach:
"co dzisiaj zrobilem w swojej omci"
"ile najechanych km macie"
"ile km macie od kupna"
"of topic fun"
"naprawic klakson czy jezdzic bez..."
Tam przynajmniej nie wywiazuja sie powazne dyskusje...

#17 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 19 czerwca 2012 - 23:38

Co racja to racja...

Chocbym dal dowody na swoja uczciwosc i potwierdzil by ja dzielnicowy, proboszcz a nawet papiez to i tak znajdzie sie ktos kto je podwazy...

Panowie, zycze Wam zebyscie tez kiedys zarwali wieczor zeby cos zrobic i zeby Wam ktos to zniweczyl... Dopiero wtedy cokolwiek do Was dotrze bo widze ze zamiast zrozumiec inna osobe to umiecie sie madrzyc i nabijac sobie posty...

to w takim razie powiedz mi jak będziesz weryfikował czy ktoś jest odpowiedzialny i dokończy temat czy nie?? Jaki problem jest napisać poradę, złożyć w całość i wtedy wrzucić??


A jaki jest problem zaczekac 2-3 dni i sprawdzic czy w temacie pojawilo sie cos nowego i czy wywiazuje sie z danego slowa??

Pytasz kto bedzie weryfikowal ludzka uczciwosc?? A dlaczego z gory zakladasz ze ludzie sa nieuczciwi?? Jakie masz do tego prawo?? Jesli nawet spotkales sie w swoim zyciu z nieuczciwymi ludzmi to nie masz prawa wszystkich mierzyc jedna miara...

Mozesz sobie sprawdzic ze moje posty powstaja z reguly w nocy bo wtedy mam chwile czasu... Dzis moglbym dopisywac kolejna czesc manuala ale musze prowadzic z Toba glupie rozmowy i tlumaczyc Ci podstawowe sprawy...

Zreszta mysl i pisz sobie co chcesz... Manual pewnie nie powstanie bo po tych jalowych gadkach odeszla mi chec do pisania a jak ktos bedzie czegos takiego szukal to odeslijcie go do tych waszych tematow ktore nic nie wnosza do sprawy...

Powodzenia i pozdrawiam...

Maniutek znizamy sie do poziomu tego forum i spotykamy sie w wymienionych przez Ciebie tematach... Nabijemy sobie postow i bedziemy sie madrzyc jacy to my jestesmy na forum obcykani...

#18 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 czerwca 2012 - 00:39

Zamiast się mazać jak baba to może by tak napisać do kocyka, żeby przywrócił temat bo masz materiał na gotową poradę?
Co do tematu wątku ode mnie. Nie zdajecie sobie sprawy ile śmieci na forum zwyczajnie nie widzicie bo lecą od razu tam gdzie powinny lecieć. Tak nawiasem powiedziawszy to należą im się raczej podziękowania.

#19 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 20 czerwca 2012 - 14:48

Dobra muminek - w ogole nie dyskutuj. Zamiast zwyczajnie zrozumiec cel tego tematu i to, po co on w ogole powstal zacznie sie jakas glupia dyskusja na temat tego, czemu od razu nie zrobiles gotowego manuala


ale ja Ci podaje argument, a Ty nie umiejąc odpowiedzieć argumentem zabierasz zabawki. Przekonaj mnie do swojego zdania jeżeli faktycznie uważasz że tak powinno być, bo na razie nie powiedziałeś nic konkretnego.

Pytasz kto bedzie weryfikowal ludzka uczciwosc


Pytam kto to będzie weryfikował. Zdajesz sobie sprawę ile to jest roboty?? Sam napisałeś że siedzisz na okp głównie nocą, więc wydaję mi się że pewnych spraw poprostu nie widzisz. Ja siedzę bardzo dużo czasu i w różnych godzinach i widać że rejestruje się nowy użytkownik i bach - zakłada nowy temat który był już wałkowany od A do Z cybernaście razy.
Zatem powiedz jak to sobie wyobrażasz?? Bo ja to widzę tak: piszesz w isteniejącym temacie, doklejasz tam sobie potem fotki i jak skończysz tego manuala to klikasz w chorągiewke i prosisz moda o podpięcie do sprawdzonych porad?? Ja wciąż nie uzyskałem odpowiedzi z jakimś argumentem dlaczego tak nie zrobiłeś tylko założyłeś nowy temat?? Widocznie nie masz takiego argumentu tylko się tutaj obrażacie.

A dlaczego z gory zakladasz ze ludzie sa nieuczciwi Jakie masz do tego prawo Jesli nawet spotkales sie w swoim zyciu z nieuczciwymi ludzmi to nie masz prawa wszystkich mierzyc jedna miara...



Wydaję mi się że wyolbrzymiasz sprowadzając to do takich słów. Poza tym mam pewien pogląd na tą sprawę ale nie o tym ten temat ;)

Dzis moglbym dopisywac kolejna czesc manuala ale musze prowadzic z Toba glupie rozmowy i tlumaczyc Ci podstawowe sprawy...


Czyli wychodzi na to że jestem za głupi dla Ciebie... no cóż :pad: :D

Zreszta mysl i pisz sobie co chcesz... Manual pewnie nie powstanie bo

Zamiast się mazać jak baba to może by tak napisać do kocyka, żeby przywrócił temat bo masz materiał na gotową poradę?



#20 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 21 czerwca 2012 - 18:43

jesli trzymajac sie temata, tez mam czasami wrażenie czy za duuuzo rzeczy nie leci do kosza.

a najgorsze jest szufladkowanie - typu tego znam dobrze, on moze spamowac bez problemu i posty sie zostawia, a tego nieznam lub nie lubie lub moj kolega nie lubi wiec bede usuwac posty/tematy...
to jest chore... dlatego ost. czasu zauwazylem że te forum przestalo zyc tak jak kiedy...
ludziom sie odechciewa tutaj wypowiadać albo po prostu : rozmawiac z innymi.

pzdrw