Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Moje zastrzeżenia co do moderatorow...


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
98 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 czerwca 2012 - 17:38

W sumie nie glupie pytanie zadales. Jest nas tam 16-tu, poniewaz to glownie pasjonaci i w przeroznych godzinach potrafia sie logowac. Dyskutowalismy kiedys o tym z chlopakami i doszlismy do wniosku, ze musi nas tam byc sporo. Wszyscy przewaznie w dzien pracujemy i roznie z dostepem do netu, stad taka ilosc modow daje sobie rade, choc powiem szczerze ze 4 z nas jest ciut mniej aktywnych....

Czy tam jest za dużo modów, czy u nas jest za mało

to pozostawiam szanownemu zarzadowi do przemyslenia...nie jest to wcale glupie....

#82 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 czerwca 2012 - 17:46

to pozostawiam szanownemu zarzadowi do przemyslenia...nie jest to wcale glupie....


trochę sprostuje. Zarząd nie ma nic do tego. To zależy od Administracji. Zarząd zajumuje się klubem ;)

#83 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 czerwca 2012 - 18:03

Acha - nie wiedzialem. Wiec niech administracja patrzac na te statystyki przemysli sprawe podniesienia liczby moderatorow

#84 OFFLINE   NOWY NABYTEK

NOWY NABYTEK

    Jazda Jazda

  • 92 postów
  • Dołączył: 04-01-2012
  • Skąd: Żyrardów/Warszawa

Napisany 23 czerwca 2012 - 22:14

Acha - nie wiedzialem. Wiec niech administracja patrzac na te statystyki przemysli sprawe podniesienia liczby moderatorow



Tylko powstaje pytanie - czy to naprawdę konieczne
- nie zawsze ilość = jakość

#85 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 11:25

nic sie nie wycofuje, nadal to podtrzymuje że istnieje coś takiego układ układziki po znajomości

i znowu piszesz coś czego nie popierasz żadnymi dowodami

nie chodziło mi o przez co starzy klubowicze odeszli tylko o stosunek przymowania nowych kandydatów...

i tu znów jesteś w błędzie, to nie moderatorzy odpowiadają za przyjmowanie nowych członków do Klubu

zrozumcie wreszcie podział na forum kto czym się zajmuje bo jak widać są z tym problemy i nie potrzebne przepychanki i oskarżenia

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#86 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 12:43

i tu znów jesteś w błędzie, to nie moderatorzy odpowiadają za przyjmowanie nowych członków do Klubu

Ale czasem sie sie zdarzy ze przez ich "dzialalnosc" niektorzy sobie odpuszczaja bycie klubowiczem. Chyba juz zapomniales o pewnym "incydencie", w ktorym brales udzial razem z Pepciem, i po ktorym stwierdzilem ze ja nie musze miec belki nad nickiem.

#87 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 12:50

Chyba juz zapomniales o pewnym "incydencie", w ktorym brales udzial razem z Pepciem, i po ktorym stwierdzilem ze ja nie musze miec belki nad nickiem.

pamiętam, sprawa zakończona wg mnie,nie mam zamiaru do tego wracać, a to że podjąłeś taką a nie inną decyzje to Twój wybór, który wg mnie był nad wyraz ........ tu sobie coś wstaw żeby nie było jak poprzednio

koniec wywodu z mojej strony :peace:

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#88 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 czerwca 2012 - 12:59

Soseq nie jestem w przedszkolu zeby pokazywac palcem kto i co... Jesli masz takie mozliwosci zobacz sobie kto i jakie usuwal moje posty itd itd... Poza tym wylane mam no to zeby sie tym az tak przejmowac klimatem w sieci ;) napisalem co zauwazylem i tego sie trzymam ale wiem ze nic sie z tym nie zrobi to nie bede walczyc z tym :p proste! A jesli chodzi o te rekrutacje nowych...ok Wy nie rekrutujecie, ale Wy tworzycie pierwsze wrazenie klubu/forum jakie jest w momecie pierwszych chwil forumowicza na stronie. Jesli ktos jest na samym poczatku ustawiany do pionu etc to sie pozniej odechciewa wracania w dane miejsce co moze sie przelozyc na ilosc potencjalnych nowych klubowiczow. ja mialem podobnie kiedys jak zalogowalem sie klub omega czy jakos tak.. Po pierwszych pseudo odpowiedziach mialem juz zdanie o klubie i go olalem i do tego nawiazuje zeby pierwszy wrazenie budowac w najlepsze zeby pomagac a nie karcic tym ze ktos nie ogarnia takiej ilosci dzialow i szukajki ktora wrzuca zawsze kilka,kilkanascie odpowiedzi ;) mam nadzieje ze rozumiesz teraz ocb ;) Pzdrw

#89 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 24 czerwca 2012 - 13:04

Panowie Moderatorzy miast na wyścigi usuwać nowe, nie rzadko bzdurne posty może posprzątać w pierwszej kolejności takie perełki:
http://forum.omegakl...ead.php?t=11125
http://forum.omegakl...ead.php?t=11049
http://forum.omegakl...ead.php?t=11034
http://forum.omegakl...ead.php?t=10999
http://forum.omegakl...ead.php?t=10818
http://forum.omegakl...ead.php?t=10403
to tylko kilka,a jest setki.
Mam wklejać dalej??
Nowy chcąc użyć szukajki dostaje dziesiątki odpowiedzi z których X procent to właśnie takie posty,wali nowy temat który wy w pocie czoła musicie usunąć.

#90 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 15:32

Soseq nie jestem w przedszkolu zeby pokazywac palcem kto i co... Jesli masz takie mozliwosci zobacz sobie kto i jakie usuwal moje posty itd itd...

Rafke mogę sobie sprawdzić, ale zrozum że forumowicz i klubowicz nie ma takiej możliwości a wypisując takie treści na forum nie podając dokładnie kto co za co i dlaczego powodujesz zamieszanie i nie potrzebnie czytający odnosi wrażenie że na forum są jak to napisałeś układy i układziki

po za tym jeśli uważasz że któryś z modów się na Ciebie uwzioł to jest cos takiego jak regulamin i można zawsze pogadać z adminem lub z innym modem, podać argumenty a jestem przekonany że da się wszystko normalnie załatwić

nikt na forum nie jest za karę, nikt nikogo tu nie trzyma na siłę, tyczy się to również moderatorów i adminów więc każdy ma prawo walczyć o swoje racje

mam nadzieje ze rozumiesz teraz ocb

jak najbardziej i mam nadzieje że to w drugą stronę też zadziała :)

Panowie Moderatorzy miast na wyścigi usuwać nowe, nie rzadko bzdurne posty może posprzątać w pierwszej kolejności takie perełki:
http://forum.omegakl...ead.php?t=11125
http://forum.omegakl...ead.php?t=11049
http://forum.omegakl...ead.php?t=11034
http://forum.omegakl...ead.php?t=10999
http://forum.omegakl...ead.php?t=10818
http://forum.omegakl...ead.php?t=10403
to tylko kilka,a jest setki.
Mam wklejać dalej
Nowy chcąc użyć szukajki dostaje dziesiątki odpowiedzi z których X procent to właśnie takie posty,wali nowy temat który wy w pocie czoła musicie usunąć.

a myślisz że tego nie robimy?? jest tego tyle że w połączeniu z bieżącym porządkowaniem forum trochę czasu to zajmuje

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#91 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 24 czerwca 2012 - 15:45

a myślisz że tego nie robimy

No niestety podejrzewam że nie,albo bardzo niechętnie :) to co podałem zajęło mi dosłownie pół minuty. Tego typu spraw jest więcej np. literówki, błędy ortograficzne, gramatyczne w tytułach tematów itd. Wydaje mi się,że to też ma wpływ na pracę szukajki i co za tym idzie chęć jej używania przez użytkowników tak nowych jak i starych.

#92 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 czerwca 2012 - 15:48

Właściwie miałem sie tu nie wypowiadać ale nie wytrzymałem :p Ustosunkuje się do ostatnich wypowiedzi, no może i tez w nich trochę ogólnie do całego tematu :)

Jesli ktos jest na samym poczatku ustawiany do pionu etc to sie pozniej odechciewa wracania w dane miejsce co moze sie przelozyc na ilosc potencjalnych nowych klubowiczow. ja mialem podobnie kiedys jak zalogowalem sie klub omega czy jakos tak.. Po pierwszych pseudo odpowiedziach mialem juz zdanie o klubie i go olalem i do tego nawiazuje zeby pierwszy wrazenie budowac w najlepsze zeby pomagac a nie karcic tym ze ktos nie ogarnia takiej ilosci dzialow i szukajki ktora wrzuca zawsze kilka,kilkanascie odpowiedzi mam nadzieje ze rozumiesz teraz ocb Pzdrw

Nie wiem czy zauważyłeś ale u nas jest tak ze jak ktoś kto zakłada nowy temat który leci do umieralni dostaje zawsze linka do istniejącego tematu lub zostaje naprowadzony na to czego ma konkretnie szukać i nikt tu nikogo nie "karci" na samym początku, co i tak niektórym wydaje sie śmieszne ze niańczymy i rozpuszczamy userów.. takie zarzuty tez padały;)
Podam ci przykład traktowania nowego użytkownika na innym forum, który już tu został przytoczony przez kocyka. Z ciekawości zarejestrowałem sie na forum zachwalanym tutaj przez Maniutka, ze niby tak super miło przyjaźnie :) i co? Na wstępie chwile po rejestracji bez żadnego ostrzeżenia dostałem warna o wartości pkt 2 za niepoprawnie wypełniony profil ( w pozycji "skąd"wpisałem "z internetu",a w pozycji samochód miałem "zabawkowy" :) Kolejny przykład jeden z moich znajomych potrzebował porady związanej z elektryka wiec napisał na elektroda.pl i post poleciał do śmieci bez mrugnięcia okiem, bez żadnego info, pomocy, linka do istniejącego tematu, kompletnie nic, temat znikł.:) Tak więc śmiem twierdzić ze u nas user jest bardzo przyjaźnie traktowany...

Panowie Moderatorzy miast na wyścigi usuwać nowe

Nikt tu nie robi wyścigów!

takie perełki:...

Myślę ze wiesz do czego służy czerwona chorągiewka... wiec jeśli widzisz taką perełkę do dzieła;) :) Takich tematów jak i jeszcze mniej przydatnych śmieci jest mnóstwo na forum jeszcze z czasów przed wprowadzeniem umieralni.. a usuwanie ich to mozolna praca.. ale i ona jest wykonywana nierzadko z pomocą forumowiczy/klubowiczy (zapytaj Przybka ile takich śmieci wyleciało). Niestety jest nierealne wejść do wszystkich staroci przeczytać i ocenić czy coś wnoszą czy nie i ewentualnie przenieść w stosowne miejsce :) W każdym bądź razie staramy sie żeby takich śmieci było jak najmniej.
Z każdym dniem na forum przybywa około 40- 50 nowych tematów i 400-600 postów a przez cały miesiąc obecnie w Umieralni nazbierało zaledwie 60 tematów wiec nie wiem gdzie te wspomniane "wyścigi" ;)

End

#93 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 16:01

No niestety podejrzewam że nie,albo bardzo niechętnie to co podałem zajęło mi dosłownie pół minuty.

może słusznie a może nie, ale zauważ że forum to nie tylko praca moderatorów, każdy z użytkowników ma prawo a nawet i powinien brać czynny udział w porządkowaniu forum

i skoro Tobie wyszukanie tych tematów zajęło pół minuty to albo możesz zaraportować każdy taki temat lub jak to robił np Przybek wysłać PW do moderatora i on posprząta, chyba to nie jest jakaś wygórowana prośba prawda?? i zamiast narzekać na "lenistwo" moderatora przyłożysz się do porządkowania forum :)

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#94 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 24 czerwca 2012 - 16:05

wiesz do czego służy czerwona chorągiewka

Tak wiem, czy aby na pewno chcecie tego??

Niestety jest nierealne wejść do wszystkich

Jest to realne, a na pewno konieczne.






Dobra ja skończyłem dość śmiecenia :)

#95 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 czerwca 2012 - 16:09

Jest to realne, a na pewno konieczne.

Przypomnij sobie ile czynnośći trzeba wykonać zeby przenieść temat do umieralni po czym ponownie musisz wracać do działu na strone która przeglądałeś itd.... Mówisz ze jest realne to powiedz ile takich tematów przeniosłeś przez miesiąc bodąc modem ?

#96 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 czerwca 2012 - 16:35

dobra ja juz passuje z tego temata ;)
Wszystko jest jasne i klarowne.
Mozna rzec, jest prawie idealne ! :D

Milego dnia ;)

#97 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 20:36

Proszę zakończcie już te przepychanki

Zerknijcie do góry na baner

" OMEGA , pasja która łączy"

jako klubowicz proszę ustosunkujcie się do tego , ile osób tyle charakterów , nie da się dogodzić każdemu .:pokoj:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#98 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2012 - 21:42

Podam ci przykład traktowania nowego użytkownika na innym forum, który już tu został przytoczony przez kocyka. Z ciekawości zarejestrowałem sie na forum zachwalanym tutaj przez Maniutka, ze niby tak super miło przyjaźnie i co? Na wstępie chwile po rejestracji bez żadnego ostrzeżenia dostałem warna o wartości pkt 2 za niepoprawnie wypełniony profil ( w pozycji "skąd"wpisałem "z internetu",a w pozycji samochód miałem "zabawkowy"

i bardzo dobrze ze dostales, zebym wiedzial, ze swiadomie smietnik zrobisz dla zbadania swojego widzi mi sie to z miejsca bym Ci konto usunal....na tamtym forum chlopaki dbaja o szczegoly i kiedys ustalilismy, ze profil wypelniamy wyczerpujaco. Nie widze w tym nic zlego. Wlaczajac sie do nowego forum czytasz regulamin. W regulaminie jest stosowny punkt mowiacy wlasnie o wypelnianiu profilu. Nie rozumiem Twojego oburzenia

" OMEGA , pasja która łączy"

bardzo madrze napisane - pare postow wyzej napisalem, ze mozna zamknac ten temat bo to od czego on sie zaczal dawno juz zostalo wyjasnione...Panowie modowie zamiast zwyczajnie go zamknac jak prosilem nadal uskuteczniaja dyskusje...

#99 OFFLINE   Pepcio

Pepcio
  • 2 382 postów
  • Dołączył: 16-03-2008
  • Skąd: Syców
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 czerwca 2012 - 21:47

Nie rozumiem Twojego oburzenia

Powiedz mi w którym momencie we fragmencie który zacytowałeś widzisz jakieś moje oburzenie ?? Podałem tylko przykład traktowania nowych userów :) Macie swoje zasady to sie ich trzymajcie:up:

edit: Dodam tylko ze u nas w regulaminie tez jest zapis o tym ze nie dublujemy już istniejących wątków;)

Dobra juz nieistotne.. temat zakończony.