Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

F1 Sezon 2011


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

#181 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 20 kwietnia 2011 - 19:18

Dziś w radio mówili, że Robert może wyjść ze szpitala na święta.


niestety nie powiedzieli na które święta...
;)
:masakra:

#182 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 kwietnia 2011 - 11:12

http://www.f1.pl/Art...ebf2bd24.0.html

Newsy z wczoraj :)

#183 OFFLINE   bandit75

bandit75

    NKE

  • 44 postów
  • Dołączył: 13-03-2011
  • Skąd: MAZURY-ELBLĄG

Napisany 23 kwietnia 2011 - 14:30

ja bardzo załuje ze go nie zobacze w tym sezonie F1 .oby w przyszłym roku przygotowano mu auto takie jak obecne

#184 OFFLINE   koles43

koles43

    została babcia i C5

  • 470 postów
  • Dołączył: 11-10-2008
  • Skąd: Nowogard
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 24 kwietnia 2011 - 08:11

Robert Kubica opuścił szpital

Robert Kubica wyszedł ze szpitala w Pietra Ligure we Włoszech. Polski kierowca Formuły 1 przebywał w nim od 6 lutego, po wypadku na trasie rajdu samochodowego. Stan Roberta Kubicy - jak informują lekarze - jest dobry i kierowca będzie mógł rozpocząć nową fazę rehabilitacji poza szpitalem.

#185 OFFLINE   bombka

bombka
  • 177 postów
  • Dołączył: 30-01-2010

Napisany 24 kwietnia 2011 - 16:34

Ładnie wycyckał fotoreporterów :D

#186 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 kwietnia 2011 - 18:53

ale napisali w jaki sposób opuścił??
czy o własnych siłach czy na wózku czy jakoś jeszcze inaczej??

#187 OFFLINE   bandit75

bandit75

    NKE

  • 44 postów
  • Dołączył: 13-03-2011
  • Skąd: MAZURY-ELBLĄG

Napisany 25 kwietnia 2011 - 06:52

narazie to wszystko jest tajemncą

#188 OFFLINE   Tobiasz86

Tobiasz86
  • 207 postów
  • Dołączył: 14-03-2009
  • Skąd: RKR
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 czerwca 2011 - 13:52

Co tak tu ucichło, jakieś nowe wieści o naszym zawodniku. Z tego co usłyszałem to w wyścigach go w tym sezonie nie zobaczymy, ale być może będzie odbywał jazdy treningowe.

#189 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 czerwca 2011 - 19:21

Co tak tu ucichło, jakieś nowe wieści o naszym zawodniku. Z tego co usłyszałem to w wyścigach go w tym sezonie nie zobaczymy, ale być może będzie odbywał jazdy treningowe.


ucichło, bo wszyscy czekają az deszcz przestanie padać ;)

A co do Kubicy - wieść jest jedna, Kubica w tym sezonie nie wystartuje, a osobiście mam wątpliwości, czy w ogole wróci do F1..

#190 OFFLINE   trooliq

trooliq

    Omega po raz czwarty :)

  • 391 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: K-ce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 czerwca 2011 - 07:38

I jak podobal sie wczorajszy wyscig? Bo jak dla mnie to chyba najlepszy jaki do tej pory widzialem :D Jak dla mnie to wyscigi F1 zawsze moga trwac 4 godziny i w takich warunkach :D

#191 OFFLINE   Steru

Steru
  • 35 postów
  • Dołączył: 14-12-2010

Napisany 13 czerwca 2011 - 09:34

Wyscig byl przedni bardzo duzo sie dzialo, sporo kolizji i ostrej agresywnej jazdy. Zawsze w studio irytuje mnie Zientarski ktory ekscytuje sie tak wyscigiem ze chyba lekarze stoja za kamerzysta zeby go reanimowac jak mu pikawa nie wytrzyma ale tym razem faktycznie bylo ciekawie, a finisz przedni. Czuje jakas dziwna satysfakcje z tego ze Hamilton odpadl :) jego styl jazdy i sposob bycia, zachowanie w stosunku do innych zostalo dosyc dobrze podsumowane przed wyscigiem w tym ktorkim filmiku ktory przygotowal realizator. Przypuszczam, ze gdyby Robert bral udzial w tym wyscigu to by powalczyl o jakies ciekawe miejsce. Jazda Schumachera na wodzie bardzo dobra wiec pewnie i Robert niezle by sobie poradzil.

#192 OFFLINE   trooliq

trooliq

    Omega po raz czwarty :)

  • 391 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: K-ce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 13 czerwca 2011 - 11:30

Tak ale Schumi znany jest z bardzo dobrej jazdy w deszczu no a potem po prostu maszyna nie dala rady, ale miejsce i tak bardzo dobre. Za to bardzo nieoczekiwane miejsce Buttona, bodajze 6 razy w pit stopie i wygral wyscig, Vettel mu pomogl oczywiscie :)

Czuje jakas dziwna satysfakcje z tego ze Hamilton odpadl :) jego styl jazdy i sposob bycia, zachowanie w stosunku do innych zostalo dosyc dobrze podsumowane przed wyscigiem w tym ktorkim filmiku ktory przygotowal realizator.

Jakos tez za gosciem nie przepadam, jego pewnosc wykluczyla go wczoraj z wyscigu. Chyba ma za wysokie Ego jak na ten wiek i na ilosc wyscigow ktore przejechal w F1 :)

#193 OFFLINE   bombka

bombka
  • 177 postów
  • Dołączył: 30-01-2010

Napisany 13 czerwca 2011 - 14:15

A co do Kubicy - wieść jest jedna, Kubica w tym sezonie nie wystartuje, a osobiście mam wątpliwości, czy w ogole wróci do F1..


Jeszcze się zdziwisz :),są pierwsze fotki Roberta po wypadku,co prawda nie wiadomo kiedy robione,ale i tak Robert wygląda dobrze,także nie mam wątpliwości że wróci,może nie w tym sezonie ale przyszły na bank.
Link do fotek http://www.fakt.pl/K...u,106167,1.html

#194 OFFLINE   Tobiasz86

Tobiasz86
  • 207 postów
  • Dołączył: 14-03-2009
  • Skąd: RKR
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 czerwca 2011 - 16:45

"zaje***ta" blizna na prawej ręce :o

#195 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 czerwca 2011 - 21:27

w/g mnie to ta ręka nie wygląda najlepiej lekarzem nie jestem ale wydaje mi się, że ruchów to on nią nie wykonuje narazie ale mam nadzieję , że zobaczymy go prędko na torze .

Co do wczorajszego wyścigu , to muszę powiedzieć, że warto było czekać aż deszcz przestanie padać bo emocji było sporo i wreszcie wygrał Buton nie Vettel i o to chodzi bo monotonnie to wyglądało ostatnimi czasy.

#196 OFFLINE   bandit75

bandit75

    NKE

  • 44 postów
  • Dołączył: 13-03-2011
  • Skąd: MAZURY-ELBLĄG

Napisany 14 czerwca 2011 - 05:39

ja takze wierze w szybki powrót Roberta, wyscig faktycznie był ciekawy ale moim zdaniem Button, powinien zostac ukarany za kolizje z Hamiltonem,wystraczy pomału i dokładnie obejrzec cała sytuacje by sie przekonac kto zawinił,

#197 OFFLINE   bombka

bombka
  • 177 postów
  • Dołączył: 30-01-2010

Napisany 14 czerwca 2011 - 06:23

jest też film http://www.fakt.pl/M...y,106276,1.html

#198 OFFLINE   Steru

Steru
  • 35 postów
  • Dołączył: 14-12-2010

Napisany 14 czerwca 2011 - 10:12

Co do Kubicy to nie mam watpliwosci ze szybko wroci na tor, zobaczcie jak pilkarze sie podnosza po kontuzjach typu zlamianie otwarte z przemieszczeniem, albo ostatnio jak gwiazdor Barcy po wygranej walce z rakiem.

Wracajac jednak do tematu Button vs Hamilton, nie jestem przekonany do winy tego pierwszego. Zwroccie uwage na to ze Hamilton byl z tylu wiec Button mial prawo go blokowac i utrudniach mu wyprzedzanie, a ze Hamilton to straszny cham i nie liczy sie z nimik innm na torze to juz nie raz udowodnil. W tej sytuacji wg mnie rowniez nie mial zamiaru odpuszczac i skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Gdyby troche ruszyl glowa to stwirdzilby ze to nie jest dobre miejsce na wyprzedzanie i miejsca braknie, odpuscilby i tym samym nie narazal zespolu na utrate obu bolidow przez jego glupote. Jechal z tylu wiec mogl skorzystac z DRSu na prostej przy korzystniejszych warunkach tak jak zrobilo to wielu kierowcow.

#199 OFFLINE   Tobiasz86

Tobiasz86
  • 207 postów
  • Dołączył: 14-03-2009
  • Skąd: RKR
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 czerwca 2011 - 11:22

zobaczcie jak pilkarze sie podnosza po kontuzjach typu zlamianie otwarte z przemieszczeniem

Kontuzja kontuzji nie równa, nie ma co porównywać.
Zasłyszałem w eremefie, że są widoki na udział Kubicy w ostatnim wyścigu w sezonie.

#200 OFFLINE   koles43

koles43

    została babcia i C5

  • 470 postów
  • Dołączył: 11-10-2008
  • Skąd: Nowogard
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 24 lipca 2011 - 22:16

Senna pojedzie w piątek

Kierownictwo Renault najwyraźniej zaczyna tracić cierpliwość do Nicka Heidfelda. W pierwszym piątkowym treningu przed GP Węgier jego samochód przejmie kierowca rezerwowy zespołu Bruno Senna.

– Pracowałem już w tym roku nad R31, chociaż nigdy w weekend wyścigowy, więc znam auto i jestem pewien, że to będzie bezproblemowy powrót za jego kółko. Będę pracował z zespołem aby upewnić się, że Nick będzie miał dobrze ustawiony samochód, kiedy wskoczy do niego na drugi trening – komentował decyzję ekipy Brazylijczyk.

Heidfeld zdecydowanie nie spełnia oczekiwań, które zespół pokładał w nim przed sezonem, kiedy ogłaszał go zastępcą kontuzjowanego w wypadku Roberta Kubicy. Szansę daną Sennie trzeba odczytywać jako próbę motywowania Niemca, nad którym w Renault zbierają się coraz ciemniejsze chmury.