Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

czym sie zajmujesz/na czym sie znasz


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
165 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   elcoruso

elcoruso
  • 141 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: Wałbrzych

Napisany 04 października 2006 - 19:13

Widzę, że tu sami elektrycy :)

Ja pracuję w hurtowni elektrycznej, firma rodzinna bo prowadzi ją mój teściu ze wspólnikiem, a współwłaścicielem jest moja żona. W związku z powyższym służe ofertą wszystkiego co elektryczne i energetyczne. Działamy też na terenie całego kraju.

A z zawodu "wyuczonego" to jakoś chyba "mgr informatyki w zarzadzaniu" czy jakoś tak, nie wiem bo aż tak na informatyce się nie znam :)

#22 OFFLINE   szulas

szulas
  • 75 postów
  • Dołączył: 01-06-2006
  • Skąd: Kościerzyna

Napisany 04 października 2006 - 20:51

Ja nie jestem elektrykiem......... żartowałem (ale tylko w szkole średniej).
Po studiach spec od hydrauliki siłowej (urządzenia okrętowe).
Obecnie konstruktor w www.rockfin.com.pl
każda rzecz jest tak mocna jak ......... jej najsłabsze ogniwo

#23 OFFLINE   eduardo

eduardo
  • 20 postów
  • Dołączył: 21-05-2006
  • Skąd: Milejów/Lublin

Napisany 09 października 2006 - 10:31

allle dawno mnie nie bylo na tym forum :roll: trza cos spamnac :lol:
Wec ja sobie studiuje na drugim roku administracji, zaocznie bo dziennie bym nie wytrzymal :mrgreen:
Pracowalem troche we firmie produkujacej zbiorniki do samochodow ale praca malo poplatna i nie podpisalem drugiej umowy.
Teraz jezdze do niemiec/luxemburga i sprowadzam samochody wszelakiej masci :smile:
Ale w niemcowie juz ciezko cos znalezc to zamierzam podbic teraz rownierz belgie i francje w poszukiwaniu jakiegos zarobku :wink:
Lubie to co teraz robie, lubie jezdzic samochodem i jak nasz durny rzad nie wprowadzi zakazujacych przepisow to bede chcial zalegalizowac swoja dzialalnosc.

Moge pomoc jakby ktos mial problem w wypisaniem Vat-24, AKC-U albo ogolnie w formalnosciach po sprowadzeniu auta, pokierowac co i jak mowic w urzedach zeby sie nie wkopac w nic zlego.
Jesli ktos by chcial sprowadzic jakies auto osobowe/dostawcze/ciezarowe rownierz moge pomoc z rabatem oczywiscie dla klubowiczy :smile:

#24 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 października 2006 - 19:44

Ale to sa informacje "czym sie zajmujesz/na czym sie znasz" , czy podajecie swoje CV w poszukiwaniu pracy. :mrgreen:
Ja napisze o sobie krótko.
Jestem zawodowym kierowca od 25 lat. Jeżdże autami ciężarowymi, znam sie na naprawie aut poczawszy od małych po cieżarowe. Dodatkowo zajmuje sie nieruchomościami ( biuro nieruchomości żony).
To tyle z mojej strony. :bigok:

#25 Guest_sunnychris_*

Guest_sunnychris_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 09 października 2006 - 21:03

no i prosze :-) Ja akurat szukam domu, jestem z Gorzowa i chcialbym cos w tej okolicy kupic.... moze bedziesz mi mogl pomoc razem z zona.... :wink:

#26 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 09 października 2006 - 21:53

po politechnice swietokrzyskiej stwierdzam ze umiem wymienic tylko kolo w aucie :mrgreen:

#27 OFFLINE   rafal_04

rafal_04
  • 113 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Gniezno

Napisany 11 października 2006 - 20:56

pracuje w duzej hurtowni technicznej: lozyska toczne, pasy klinowe, pierscienie uszczelniajace,smary, itd

pomagam takze mamie( ale juz mniej) przy biurze kredytowym (glownie kredyty samochodowe ale takze gotowkowe i hipoteczne)

#28 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 14 października 2006 - 21:54

Witam.
Wprawdzie ostatnio rzadko to zaglądam to mimo wszystko podoba mi się ta akcja i do niej się dołącze.
Nie będę zaśmiecał wątku dorywczymi pracami;
Jestem ekonomistą, po szkole wyjechałem do Irlandii i byłem tam rok czasu kierownikiem w Sparze :razz:
Po powrocie znalazłem pracę w banku i zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą firm o rocznych obrotach 3,2 do 60 mln PLN.
W między czasie udzielałem się społecznie (człek był młody, głupi :drink: ).
Jakby ktoś chciał porady (albo ma pomysła na fajny deal) to walcie śmiało!



zajmuje sie budowa/serwisem/administracja sieci LAN, WLAN oraz prawie wszystkim co zwiazane z komputerami.




 


#29 OFFLINE   DoseMV6

DoseMV6
  • 55 postów
  • Dołączył: 01-10-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 16 października 2006 - 19:41

Ja jestem ekonomistą w teorii [wydz Ekon.UMCS] i w praktyce - prowadzę własny sklep branży spoż-kosmet. Służę wszelaką radą z kategorii "jak to jest być na swoim".
W chwilach wolnych hobbystycznie [choć w ramach działalności gosp] prowadzę stronę o sklepach internetowych i z reklam zarabiam na piwo:)
A najważniejsze, co robie teraz to przez najbliższe 7 miesięcy czekam na potomka! :yes_yes:

pzdr

dose
MAM PROŚBĘ: zagłosujcie (dobrze:) na mój konkursowy tekst na onecie. Każdy,kto ma maila na onecie (albo jego kobita) może mi klepnąć dobrą notę i pomóc wygrać. Pomożecie?

#30 OFFLINE   kozawoj

kozawoj
  • 44 postów
  • Dołączył: 03-08-2006
  • Skąd: Olkusz

Napisany 17 października 2006 - 22:43

Witam. Ja także wskrócie opiszę czym zajmuje sie zawodowo.
Jestem z wykształcenia pracownikiem administracji( licencjat- UŚ w Katowicach) ale nie pracuję w wyucznym zawodzie. Od 6 lat prowadzę sklep własną działalnośc gospodarczą- najpierw były komputery teraz bardziej telefony komórkowe( nowe i używane). Mam do spólki dwa sklepy: Olkusz i Zawiercie. Jakby któryś z kolegów potrzebował porady w temacie "komórek" i komputerów, lub chciał zakupić jakąś "komóreczkę" chętnie pomogę: przez forum lub zapraszam na GG albo maila.! Wysokie upusty :grin: dla forumowiczów i klubowiczów OKP! Pozdrawiam!
Tanio! NOWE TELEFONY KOMÓRKOWE, zapraszam na allegro (nick:adamw2)lub osobiście do Olkusza lub Zawiercia. Dla forumowiczów i klubowiczów OKP specjalny upust:-) Pytanka proszę na GG lub email!

#31 OFFLINE   sebajary

sebajary

    #60 WETERAN !!!

  • 1 251 postów
  • Dołączył: 11-09-2006
  • Skąd: Wawa-Mokotów!/ Radzymin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 października 2006 - 16:41

Witam! Ja pracuje w warszawaskiej sieci kablowej "ASTER" jako technik-instalator(tak mam na identyfikatorze) i zajmuje się instalacjami abonenckimi w lokalach :mlotek:,instaluje tv internet telefon.Wcześniej pracowałem u jednego z dilerów"OPLA"

#32 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 23 października 2006 - 19:09

technik-mechanik z wykształcenia,ale pracuje jako brygadzista-operator strugarek wielostronnych w" Swedwood"-Polska

#33 OFFLINE   rafal_04

rafal_04
  • 113 postów
  • Dołączył: 02-10-2006
  • Skąd: Gniezno

Napisany 23 października 2006 - 21:36

technik-mechanik z wykształcenia,ale pracuje jako brygadzista-operator strugarek wielostronnych w" Swedwood"-Polska


a lozyska skad bierzecie? moze sie jakos dogadamy?

#34 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 24 października 2006 - 13:01

a lozyska skad bierzecie? moze sie jakos dogadamy?

nie mam pojęcia,nie zajmuje się tym :nie_wiem:

#35 OFFLINE   mchudzik

mchudzik
  • 91 postów
  • Dołączył: 05-09-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 24 października 2006 - 15:22

Student geodezji <zaocznie> na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Na codzień praca w najwiekszym na lubelszczyźnie państwowym biurze geodezyjny (jeszcze państwowym :smile: ).

Obecnie na zwolnieniu lekarskim <4 miesiące> i z nudów już dostaje szału
Spytaj Jadzi!! Jadzia Ci doradzi!!:)

moja Omcia:)

http://chumar.fotosi...bumy/71731.html

#36 OFFLINE   red5555

red5555
  • 287 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 24 października 2006 - 21:28

po politechnice swietokrzyskiej stwierdzam ze umiem wymienic tylko kolo w aucie :mrgreen:


to chyba nie jest dobra reklama tej uczelni :twisted:

#37 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 października 2006 - 21:50

nie jest dobra reklama tej uczelni


przeciez kończył wydział humanistyczny...........to co się dziwisz...........

:mrgreen:
:smiech:

#38 OFFLINE   red5555

red5555
  • 287 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 25 października 2006 - 13:57

:mrgreen:

#39 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 27 października 2006 - 17:03

nie jest dobra reklama tej uczelni


przeciez kończył wydział humanistyczny...........to co się dziwisz...........

:mrgreen:
:smiech:


:razz:

jakby co to ja to w zartach pisalem, prowadzilem chwile warsztat razem z moim dziadkiem, ale teraz jest malo do roboty wiec trzeba bylo zamknac, a zaluje :evil:

jak by cos to zbieram forse na otwarcie ponowne, tylko z nowszym sprzetem

#40 OFFLINE   lyda

lyda
  • 59 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 27 października 2006 - 17:22

Witam

Student zaoczny informatyki ;)
Pracuje w banku jako informatyk , głównie sprawy sieci i sprzęt...
a w wolnym czasie surfuje po necie... a wieczorami :piwo: