Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Webasto


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
323 odpowiedzi na ten temat

#321 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 01 grudnia 2016 - 16:10

No ja miałem u siebie włożone od momentu jak auto kupiłem prosto z Niemiec i działało mi. Rok temu wymieniłem pompkę i wtedy dołożyłem zegar. Działa dalej, choć tez obawiałem się, czy to nie sterownik.

 

Sterownik można za 100 czy 150 zł zregenerować włącznie z lutowaniem i wymianą żelu :)



#322 OFFLINE   mruwa88

mruwa88
  • 59 postów
  • Dołączył: 13-06-2016
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 04 grudnia 2016 - 20:29

Panowie co do webasta thermo top mam zagwozdke ostatnią zime pięknie latalo, a teraz odpala ale chyba nie ma obiegu po dmucha zimnym a na nagrzanym płynie powietrze na postoju się wychladza... Chyba pompka nie podaje jak łapie ja ręka jest zimna i nie czuc aby pracowała.. czy ktoś wie gdzie jeszcz oprocz 3na podszybiu sa bezpieczniki i webasta ?? Jutro wyjme pompke i na krótko sprawdzę aczkolwiek dzisiaj zimna nocka w aucie i bym poszukal moze.akurat bezpiecznik...

#323 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 04 grudnia 2016 - 21:05

Ja miałem dokładnie takie objawy jak pompka paliwa padała. Na zimnym leciało ciągle zimne. Na zagrzanym letnie. Aż po kilku próbach się sterownik zablokował i przestało całkiem działać.

 

Bezpieczniki można sprawdzić, ale akurat u mnie wszystkie i kabelki też były dobre, a zwyczajnie pompka zastrajkowała ze zmęczenia :D


Edytowany przez FOTON, 04 grudnia 2016 - 21:05.


#324 OFFLINE   mruwa88

mruwa88
  • 59 postów
  • Dołączył: 13-06-2016
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 08 grudnia 2016 - 00:13

Hmm ale dymek leci z wydechu webasto jest gorące a węże zimne...