Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nasze fury


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
136 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   von Paul

von Paul
  • 11 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: zabrze

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:19

jesli chodzi o spalanie to tez mamy podobnie... :shock: Mysle,ze nie ma to nic wspolnego z jakas usterka,po prostu tyle pala te SLICZNOTKI.ja mam problem ze swoim automatem,bo kiedy zmienia z 2 na 3 to od czasu do czasu sie"zwiesza"???Nie wiem co to jest....Ten refrektor jest ksenonowy?OGOLNE INFO MAM DOSTEP DO ZAROWEK KSENONOWYCH PO 280zl,od goscia,ktory tym chandluje.
von Paul

#22 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:30

odnoszę wrażenie,że mv6 jest najwiecej w klubie

najwyższa pora na zmiane nazwy forum na OMV6KP :mrgreen:

#23 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:40

jesli chodzi o spalanie to tez mamy podobnie... :shock: Mysle,ze nie ma to nic wspolnego z jakas usterka,po prostu tyle pala te SLICZNOTKI.ja mam problem ze swoim automatem,bo kiedy zmienia z 2 na 3 to od czasu do czasu sie"zwiesza"???Nie wiem co to jest....Ten refrektor jest ksenonowy?OGOLNE INFO MAM DOSTEP DO ZAROWEK KSENONOWYCH PO 280zl,od goscia,ktory tym chandluje.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
biore 1000 :lol: :lol: :lol: super atrakcyjna cena :lol: :lol: :lol: :lol:
na allegro sa po 80 pln :lol: :lol: :lol:




 


#24 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:44

Moja jest wyposazona podobnie jak auto Cita`y, dodatkowo mam ogrzewane tylne siedzenia, manualna, skrzynia, ksenony, navigacje no i audio bose


poza tym mam Polskiego Fiata 125P 1976 rocznik, przebieg 69tys km, jestem jego drugim wlascicielem od nowosci

i jeszcze Mercedesa 123 240D (auto do jazdy na budowe) z 1979 rok, przebieg: 1 150 000 km :mrgreen:
bylo milo ale sie i to skonczylo

#25 OFFLINE   von Paul

von Paul
  • 11 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: zabrze

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
biore 1000 :lol: :lol: :lol: super atrakcyjna cena :lol: :lol: :lol: :lol:
na allegro sa po 80 pln :lol: :lol: :lol:
_________________


Tylko jakiej firmy,KOGUCIK? :?:
von Paul

#26 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:50

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
biore 1000 :lol: :lol: :lol: super atrakcyjna cena :lol: :lol: :lol: :lol:
na allegro sa po 80 pln :lol: :lol: :lol:
_________________


Tylko jakiej firmy,KOGUCIK? :?:


http://www.allegro.p....php?string=d2s

ztcw to philips albo osram produkuje zarowki d2s




 


#27 OFFLINE   von Paul

von Paul
  • 11 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: zabrze

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:52

NIE ZAPISUJE SIE DO KLUBU BO MI SIE LOGO NIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!! :-)

Logo ci sie nie podoba,moze zamiast krytyki wymyslisz takie,ktore zaakceptujesz i zapiszesz sie.NAJPROSCIEJ JEST KRYTYKOWAC NIE MAJAC NIC DO ZAOFEROWANIA :twisted:
von Paul

#28 OFFLINE   von Paul

von Paul
  • 11 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: zabrze

Napisany 15 sierpnia 2006 - 20:56

poza tym mam Polskiego Fiata 125P 1976 rocznik, przebieg 69tys km, jestem jego drugim wlascicielem od nowosci

i jeszcze Mercedesa 123 240D (auto do jazdy na budowe) z 1979 rok, przebieg: 1 150 000 km :mrgreen:
_
Leczysz tymi szrotami KOMPLEKSY :?: :?: :?:
von Paul

#29 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:02

jesli chodzi o spalanie to tez mamy podobnie... :shock: Mysle,ze nie ma to nic wspolnego z jakas usterka,po prostu tyle pala te SLICZNOTKI.


jeden z klubowiczów twierdzi, ze jego MV6 schodzi do 15 litrów LPG ...

ja mam problem ze swoim automatem,bo kiedy zmienia z 2 na 3 to od czasu do czasu sie"zwiesza"???Nie wiem co to jest....Ten refrektor jest ksenonowy?OGOLNE INFO MAM DOSTEP DO ZAROWEK KSENONOWYCH PO 280zl,od goscia,ktory tym chandluje.


Nie, to zwykły reflektor.

#30 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:03

oj chlopie, albo jestes debilem albo nei uwazales na jezyku polski kiedy mowili o czytaniu ze zrozumieniem :twisted:

odsylam cie do pierwszego postu w tym topicu (dla ulatwienia- jest to topic o naszych autach wiec opisalem swoje)

mojego podpisu dalej nie rozumiesz mimo ze od tygodnia jest wyjasnienie na forum, :shock:

moje projekty na forum byly, i bylo ich sporo, wiec chyba krytykowac mi wolno chodz to krytyka nie jest tylko zartem ktorego ty nie rozumiesz :razz:

nie mam kompleksow w temacie samochodow, czy posiadania czego kolwiek, mam pewnie kompleksy w innych tematach ale tobie nic do tego :mrgreen:

i na zakonczenie naucz sie edytowac posty a nie pisac jeden pod drugim

dziekuje, dales mi wiele powodow do smiechu :mrgreen:


von Paul napisał/a:
jesli chodzi o spalanie to tez mamy podobnie... Mysle,ze nie ma to nic wspolnego z jakas usterka,po prostu tyle pala te SLICZNOTKI.


jeden z klubowiczów twierdzi, ze jego MV6 schodzi do 15 litrów LPG ...


ja twierdze z emoja spala 13 w meiscie i 10 na trasie
bylo milo ale sie i to skonczylo

#31 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:04

NIE ZAPISUJE SIE DO KLUBU BO MI SIE LOGO NIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!! :-)

Logo ci sie nie podoba,moze zamiast krytyki wymyslisz takie,ktore zaakceptujesz i zapiszesz sie.NAJPROSCIEJ JEST KRYTYKOWAC NIE MAJAC NIC DO ZAOFEROWANIA :twisted:


przechodziło tędy może poczucie humoru ?

#32 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:06

poza tym mam Polskiego Fiata 125P 1976 rocznik, przebieg 69tys km, jestem jego drugim wlascicielem od nowosci

i jeszcze Mercedesa 123 240D (auto do jazdy na budowe) z 1979 rok, przebieg: 1 150 000 km :mrgreen:
_
Leczysz tymi szrotami KOMPLEKSY :?: :?: :?:


nie, to nie brak poczucia humoru.
Musisz wyczyścic swój silniczek krokowy, bo Ci IQ pływa ...

ps. wybacz.

#33 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:09

von Paul napisał/a:
jesli chodzi o spalanie to tez mamy podobnie... Mysle,ze nie ma to nic wspolnego z jakas usterka,po prostu tyle pala te SLICZNOTKI.


jeden z klubowiczów twierdzi, ze jego MV6 schodzi do 15 litrów LPG ...


ja twierdze z emoja spala 13 w meiscie i 10 na trasie


nie chce mi sie tłumaczyc kto, co i kiedy powidzial.
Jak zaczne klarowac co i jak to zaraz pewnie usłysze, ze jak mnie nie stać na MV6 .. to powinienem jeździć maluchem.
Nie podałem żadnych konkretnych info, gdzie, przy jakiej jeździe, czy z auto, czy z manualem .. a Ty - prześmiewcza krytyka rodem van pola z tego wątku ...

#34 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:14

zadna krytyka, myslalem ze o tym tez jest mowa wiec sie wypowiedzialem, dlaczego od razu krytyka??

pod wzgledem spalania jestem mega zadowolony i zdziwiony, w vectrze (ecotec 2.0) spalanie bylo na poziomie 12 litrow a w omedze nie dosc ze silnik o polowe wiekszy, auto ciezsze to spalanie niewiele wieksze, oczywiscie jest roznica w jakosci instalacji gazowej
bylo milo ale sie i to skonczylo

#35 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:21

zadna krytyka, myslalem ze o tym tez jest mowa wiec sie wypowiedzialem, dlaczego od razu krytyka??

pod wzgledem spalania jestem mega zadowolony i zdziwiony, w vectrze (ecotec 2.0) spalanie bylo na poziomie 12 litrow a w omedze nie dosc ze silnik o polowe wiekszy, auto ciezsze to spalanie niewiele wieksze, oczywiscie jest roznica w jakosci instalacji gazowej


mam rozumieć, że MV6 pali Ci :
<>
ja twierdze z emoja spala 13 w meiscie i 10 na trasie
<>

LPG ?

ps. pytam, bo jestem tematem żywo zainteresowany i jesli nie był to sarkazm - to zwracam honor i stawiam piwo - zadając przy okazji kilkapytan na PW - jak mnie nie wygonisz, biorąc pod uwage siga ;)
ps2. Ty weź pod uwage mojego siga i uważaj, zebym nie poszczuł Cie Myszką ;)

#36 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:27

zadna krytyka, myslalem ze o tym tez jest mowa wiec sie wypowiedzialem, dlaczego od razu krytyka??

pod wzgledem spalania jestem mega zadowolony i zdziwiony, w vectrze (ecotec 2.0) spalanie bylo na poziomie 12 litrow a w omedze nie dosc ze silnik o polowe wiekszy, auto ciezsze to spalanie niewiele wieksze, oczywiscie jest roznica w jakosci instalacji gazowej


mam rozumieć, że MV6 pali Ci :
<>
ja twierdze z emoja spala 13 w meiscie i 10 na trasie
<>

LPG ?

ps. pytam, bo jestem tematem żywo zainteresowany i jesli nie był to sarkazm - to zwracam honor i stawiam piwo - zadając przy okazji kilkapytan na PW - jak mnie nie wygonisz, biorąc pod uwage siga ;)
ps2. Ty weź pod uwage mojego siga i uważaj, zebym nie poszczuł Cie Myszką ;)



IMO nie do wykonania 13 LPG w miescie. mam v6 w automacie z sekwencja i minimalne to 15 litrow przy naprawde emeryckiej jezdzie i ciaglej obserwacji komputera. normalna jazda 17-18 litrow LPG (przynajmniej na caravana) a przy bucie to i 21 potrafi wciagnac




 


#37 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:29

IMO nie do wykonania 13 LPG w miescie. mam v6 w automacie z sekwencja i minimalne to 15 litrow przy naprawde emeryckiej jezdzie i ciaglej obserwacji komputera. normalna jazda 17-18 litrow LPG (przynajmniej na caravana) a przy bucie to i 21 potrafi wciagnac



no wydało mi sie to małoprawdopodobne, bomoja 2,0 palila 12-14 LPG w miescie.

ps. co to jest ASB?

#38 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:29

Dobra, to ja nawiąże do tematu: Moje autko to : Omega 2.0 X20XEV, rocznik 1995, przebieg 173 000 km. Jeden właściciel wróg, ja drugi, wszytskie papiery, razem z książką serwisową. Wyposażenie : ABS,2X ES, EL, CZ na pilota, WK, K manualna, KP ze wszystkimi bajerami, AF, podgrzewane lusterka, el. reg. fotel kierowcy, kiera i drążek w skórze, troszke drewienka ( :) ) halogeny z przodu, światełka w drzwiach, welur, 5 zagłówków, itd, czyli to, co miała wersja CD w 1995 + klima. Ogólnie auto bardzo zadbane, nigdy nie było palone w środku (polpielniczka i zapalniczka nie uzywane) Gaz Sekwencyjny Stag 200+ wtryski Valtek+ parownik Zavoli. Spalanie 11 l. LPG w mieście ok 8.5 l LPG w trasie. Ogólnie Git. Jesli ktoś twierdzi ze x20xev "nie jeździ" niech sie przejedzie astrą 1.4, lub cc 900 wtedy pogadamy :) Pozdrawiam.
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#39 OFFLINE   von Paul

von Paul
  • 11 postów
  • Dołączył: 06-08-2006
  • Skąd: zabrze

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:30

cichy napisal:
zadna krytyka, myslalem ze o tym tez jest mowa wiec sie wypowiedzialem, dlaczego od razu krytyka??

To jest klub OMEGI, wiec swoj dyletantantyzm nie zaslaniaj vectrą :neutral:
von Paul

#40 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:32

vectrom

VECTRĄ
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl