Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

3city - cotygodniowe Spoty


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3458 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 22:20

nie chciałam nic pisać ale strasznie mnie to męczy,nie uważasz że trochę pojechałeś po koledze właśnie go w taki sposób zniechęcasz do brania udziału w czymkolwiek na naszym forum,


Nie nie uważam, że robie źle, bo jak można proponować coś takiego nie będąc ani razu na spocie i nie wiedząc jak jest? ALe ok, mniejsza z tym - jak zwykle jest tak, że jak ktoś powie inne zdanie niż ogółu to się robi wielkie HALO.

można mieć pewne obawy, co do userów z zerowym licznikiem, ale każdy miał kiedyś 0 postów na koncie, później 5, 10 i wiecej..


Tak jak mówisz, ale każdy wpierw przyjechał, przedstawił się, pokazał się, dał się poznać - bez urazy dla nowego kolegi naturalnie ;)

a już jeden taki spot był gdzie zabrakło organizatora.. ale my się przecież zawsze zoorganizujemy aby było fajnie... więc bez obaw


a co do cotygodniowych spotów... można by wybrać jakiś przytulny lokal z parkingiem na kilka ciężarówek i sedanów... i jakiś innych srebrnych, czy to gwiazdów czy fiacików zawsze w razie niepogody, lub małej frekwencji będzie miła atmosfera

dokładnie Benuś tak jak mówisz daliśmy rade wtedy to damy radę i w innym przypadku

jesteśmy zaradną grupą ludzi i nie polegniemy przy byle czym


I o to właśnie chodzi, że nasza grupa jest zgrana, ustawiamy się, organizujemy wypad i jedziemy :)

Dokładnie, nie będziemy co tydzień robić listy bo ktoś chce z daleka przyjechać.


A co w tym takiego trudnego?? Zawsze były listy i nie było problemu.

Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was.


Teraz to Ty pojechałeś po całości, uważasz że jesteś z 3miasta i jesteś ważniejszy? hmmm sądzę, że tylko TY jeden tak uważasz!! Tu panuje demokracja i wszystko jest uzgadniane a nie narzucane kolego. Twoja wypowiedź była conajmniej niemiły i ulewawcza w stostunku do wszystkich z poza 3miasta.

Cotygodniowy spot może być u mnie pod blokiem. Jak będzie mi się chciało to......do Was wyjdę


Ty nas wpierw zaproś na te parapety ł***a jedna :p

i tak byś pewnie tylko pomachał z balkonu


Taaa zrobimy Romea i Julie.

#42 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 11 czerwca 2010 - 22:22

Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was.


No jasne,niech trójmiasto się spotuje co tydzień a my ze wsi i ''okolic'' sobie też jakoś poradzimy.Jak najbardziej dopasujemy się do pana ArmagedoNa. ''okolice'' pozdrawiają trójmiasto....

#43 OFFLINE   kolec.pjb

kolec.pjb

    pierwsza szóstka okp

  • 294 postów
  • Dołączył: 25-04-2009
  • Skąd: NKE / GD
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 czerwca 2010 - 23:00

Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was.

:nu_nu: :nu_nu: :nu_nu:


 


#44 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 czerwca 2010 - 05:24

(...) Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was(...)

hmmm....żeś dowalił...:???::zolta_kartka:nie uważasz, że to taka trochę lekka dyskryminacja? że ktoś jest z okolic 3city to gorszy? ja jestem z Gdańska, prawie z samego centrum, ale Stary, mam uchowany szacunek za skórą do wszystkich i uznaje, że takie samo prawo głosu mają Ci co mieszkają na Morenie, Osowie, czy Wrzeszcu i Ci co mieszkają w Koczałach, Żukowach, Malborkach i innych miejscowościach...

#45 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 12 czerwca 2010 - 07:59

Po co ta ostara wymiana zdan
padło juz tu trafne stwierdzenie, nie bede go cytował mozna poszukac.
poczytajcjcie temat cotygodniowych spotów w wlkp. i wyciągnijcie wnioski
zawsze mozna spróbować coś zmienić
jezeli wiadomo co to jest spontaniczne spotkanie to dyskuja jest "raczej" zbedna
Jeżeli ktos widzi potrzebe spotkania pisze temat z data miejscem godzina i jak komus przypasuje przyjezdza, jeżeli nie to nie.
Jeżeli przyjmie sie miejsce to samo wyjdzie w tarkcie kilku spotkan czy byl to dobry pomysł, więc kolego zakładaj temat i do dzieła.

#46 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 czerwca 2010 - 08:19

Sorry ale chyba najwięcej ludzi chcących się spotykać co tydzień jest z trójmiasta a nie z "okolic". Musicie się dopasować do nas a nie my do was.


tu przytoczę ci mój cytat kolego :

Wiadomo że nie wszędzie dojedziemy bo pomorskie to duże województwo ale tak najbliższe okolice.........Jednym słowem nie dzielimy się na trójmiasto i reszta świata


zapamiętaj to sobie pisząc tu takie słowa :mad:
dopasowujemy się wszyscy do wszystkich ,jesteśmy zgrana grupa i staramy ustalać się razem pewne szczegóły :)

jezeli wiadomo co to jest spontaniczne to dyskuja jest "raczej" zbedna
Jeżeli ktos widzi potrzebe pisze temat z data miejscem godzina i jak komus przypasuje przyjezdza, jeżeli nie to nie.
Jeżeli przyjmie sie miejsce to samo wyjdzie w tarkcie kilku spotkan czy byl to dobry , więc kolego zakładaj temat i do dzieła.


i tak jak prezes napisał spróbujmy i zobaczymy co z tego wyniknie ,może i u nas się przyjmie taka forma spotkań :pokoj:a większe spoty będziemy przecież i tak organizować no bo jak tu z wami się nie spotkać "moje wy kochane okolice":D:jump:

#47 OFFLINE   Czarna

Czarna
  • 100 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 13 czerwca 2010 - 12:59

ARMAGEDON, Ty sie lepiej nie pokazuj na spocie, bo to grozi...











































końcem świata :lol:

#48 OFFLINE   ArmagedoN

ArmagedoN
  • 158 postów
  • Dołączył: 24-04-2010
  • Skąd: Gdynia

Napisany 13 czerwca 2010 - 14:10

ARMAGEDON, Ty sie lepiej nie pokazuj na spocie, bo to grozi...
końcem świata :lol:


:tank: grozisz ;)

Jażeli w samym trójmieście jest nas tyle co w okolicach to jak ustalimy jedną stałą porę spotów to myślę że nawet bez zapisów zawsze będzie tyle osób że ci którzy zjadą z okolic nie będą zawiedzeni, a jak komuś nie pasuje dany termin to ma przecież za tydzień powtórkę i tak w kółko. A po co każdy się ma określać tydzień na przód czy będzie czy nie przecież to nie zlot tylko zwykły spot, a na spota to się jedzie spontan. Na zlot to co innego, jak się umawiam i ustawiam miesiąc wcześniej albo i dłużej to nawet jak złamię nogę to przyjadę albo nawet jak żona urodzi to mogę przyjechać choćby na drugi dzień na chwilę, a na spot jak się spóźnie to może być po spocie, więc nie ma co za bardzo planować albo będę albo nie. To może się okazać 15 min przed i całe te zapisy w piz..... Owszem możecie robić listę na spoty ale po co ?

hmmm....żeś dowalił...:???::zolta_kartka:nie uważasz, że to taka trochę lekka dyskryminacja? że ktoś jest z okolic 3city to gorszy? ja jestem z Gdańska, prawie z samego centrum, ale Stary, mam uchowany szacunek za skórą do wszystkich i uznaje, że takie samo prawo głosu mają Ci co mieszkają na Morenie, Osowie, czy Wrzeszcu i Ci co mieszkają w Koczałach, Żukowach, Malborkach i innych miejscowościach...


To znaczy że jak warszawa sobie robi spot to musi się z nami liczyć, jesteśmy jedną wielką rodiną i ja przecież z nimi też chętnie się spotkam, nawet co tydzień :) więc niech ustalą taką godzinę spotów żebym nie musiał wyjechać o 5.00 i wracać o 3.00 do domu no i oczywiścię nie w tygodniu bo pracuję ani w niedzielę bo chciałbym odpocząć ani w sobotę bo chcę się pobawić. Proszę cię

#49 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 czerwca 2010 - 20:50

To znaczy że jak warszawa sobie robi spot to musi się z nami liczyć, jesteśmy jedną wielką rodiną i ja przecież z nimi też chętnie się spotkam, nawet co tydzień :) więc niech ustalą taką godzinę spotów żebym nie musiał wyjechać o 5.00 i wracać o 3.00 do domu no i oczywiścię nie w tygodniu bo pracuję ani w niedzielę bo chciałbym odpocząć ani w sobotę bo chcę się pobawić. Proszę cię


Miałem na myśli miejscowości w okolicach Gdańska... myślałem, że nie muszę dodawać, że ludzie z Warszawy, Krakowa czy Radomia raczej nie będą wpadać...

#50 OFFLINE   miszung

miszung
  • 291 postów
  • Dołączył: 05-07-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 czerwca 2010 - 05:23

proponuje miejsce spotow co tygodniowych
parking na zaspie (ten obok deptaka w strone mola) godzina mysle ze 17:00 w niedziele bedzie ok chyba ze ktos nie moze oposcic teleexpresu :D

#51 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 czerwca 2010 - 05:29

Miszung jestem z Tobą :)działamy od tej niedzieli? :D:tank:

#52 OFFLINE   Czarna

Czarna
  • 100 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 14 czerwca 2010 - 10:37

Miszung nie teleexspres tylko dzieci mamy a skoro niedziela to może 15-16 co?

#53 OFFLINE   miszung

miszung
  • 291 postów
  • Dołączył: 05-07-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 czerwca 2010 - 15:34

Miszung nie teleexspres tylko dzieci mamy a skoro niedziela to może 15-16 co?

ja tez mam dzieciaka nie tak malego jak ty ale jedna sztuka jest :) moze byc 15

#54 OFFLINE   MaRtUlKa

MaRtUlKa

    Kret z kolesiowozu;)

  • 137 postów
  • Dołączył: 21-07-2009
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 14 czerwca 2010 - 19:57

My mamy sztuk dwie więc 15 też nam się jak najbardziej podoba:)

#55 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 czerwca 2010 - 20:55

a nas tym razem nie będzie ani za tydzień bo mamy nieszczęsne wesela w rodzinie ale mamy jeszcze tyle niedziel..................:D

#56 OFFLINE   marek-gdynia

marek-gdynia
  • 81 postów
  • Dołączył: 07-09-2008
  • Skąd: Gdynia/London

Napisany 14 czerwca 2010 - 23:10

jak sie obrobie z robotą w ogródku to też wpadne zobaczyć wasze mordeczki;)

#57 OFFLINE   Cody667

Cody667

    Reborn From Chaos

  • 308 postów
  • Dołączył: 11-02-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2010 - 03:27

OK, 15sta w niedzielę, tylko żeby nie było niejasności - parking na Zaspie - nie ten przy wiadukcie, tylko ten przy samej drodze na molo tak? ;)

#58 OFFLINE   Diablopol

Diablopol
  • 320 postów
  • Dołączył: 29-05-2009
  • Skąd: Gdańsk Maćkowy

Napisany 15 czerwca 2010 - 08:36

OK, 15sta w niedzielę, tylko żeby nie było niejasności - na Zaspie - nie ten przy wiadukcie, tylko ten przy samej na molo tak? ;)


Ty... jakiej zaspie?? Określ konkretnie... Bo dla niektórych to Zaspa 2... albo inna zaspa, a ktoś powie że to Brzeźno.

Chyba wiem o który parking Ci chodzi, jak Jana Pawła kończy się i dojeżdża się do drogi prostopadłej... Tak? Jedzie się prosto wjeżdżając na parking...

Powiedz jeszcze w którym miejscu ? Bo tam parking lubi być zapchany... ... ... A jak pogoda będzie to daję głowę, że nie będzie miejsca na 3 auta... a co dopiero więcej.

Chyba ze mówisz o parkingu przed szpitalem... Jadąc Jana Pawła po lewej. Stare miejsce, gdzie kiedyś był Com und kauf (czy jakoś tak pisane... :p). - końcówka pasa startowego. ... Tam miejsce jest raczej zawsze. ...

#59 OFFLINE   miszung

miszung
  • 291 postów
  • Dołączył: 05-07-2009
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 czerwca 2010 - 14:57

Chyba wiem o który parking Ci chodzi, jak Jana Pawła kończy się i dojeżdża się do drogi prostopadłej... Tak? Jedzie się prosto wjeżdżając na parking...


Diabel wlasnie chodzi o ten parking. Lewa strona jest zajeta zawsze ale prawa nie wiec jak bedziesz wjezdzal na parking skrec w prawo i tam bedziemy :)

jest zaspa I i zaspa II ?? ja myslalem ze jest mlyniec i rozstaje ;)

ps
nasze spotkanko sie odwleklo niestety (nasz szkodnik chory) :( innym razem odbijemy :)

#60 OFFLINE   MaRtUlKa

MaRtUlKa

    Kret z kolesiowozu;)

  • 137 postów
  • Dołączył: 21-07-2009
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 15 czerwca 2010 - 20:42

znaczy się, że chodzi o tą miejscówkę, że jak już się wjeżdża na ten parking to od razu w lewo?? bo ja nigdy nie wiem:D