Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega 2.2 benzyna ,automat stacja multimedialna

jaka stacje multimedialną pol

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   adamsan

adamsan
  • 24 postów
  • Dołączył: 07-10-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 06 marca 2024 - 17:22

Rok:2001
Silnik:2.2  poniewaz mam w dobrym stanie moja Omege i zamierzam jeszcze nia pojezdzic,zastanawiam sie nad włozeniem stacji multimedialnej,cos nowszego,bez CD ,na Aliexpress,mozna juz od 300-400 zł cos takiego dostac ale do samochodow z lat 2005 i powyzej Vectra,Corsa, itp czy taka stacja bedzie pasowała do Omegi?





#2 OFFLINE   Majkiduo

Majkiduo
  • 7 postów
  • Dołączył: 28-03-2015
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 marca 2024 - 18:59

Będzie pasowała do omegi. Ale tu cena ma znaczenie i model. Z modeli to marka Enuavi. Drugim wyznacznikiem jest pamięć ram. Minimum 2 GB. Im więcej tym lepiej. Trzecim mniej ważnym jest rozmiar ekranu. W przypadku z opcją DVD jest on mniejszy. Bez tej opcji większy. Pozostaje kwestia, czy przyciski funkcyjne są dotykowe czy fizyczne (np. wciskane)

 

Zapraszam na opelomegateam.pl

 

Pozdrawiam



#3 OFFLINE   adamsan

adamsan
  • 24 postów
  • Dołączył: 07-10-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 07 kwietnia 2024 - 10:45

A tak z ciekawosci,ktos juz to zakładał do Omegi?bo przejrzałem kilka forum Opla,z roznymi modelami i opinie są rózne,na YT tez ogladałem filmiki z przekładek,tam godcie nie mieli problemow,z kolei na forach pojawija sie komentarze,ze to szajs,nie wspołpracuje ze sterowaniem w kierownicy,ze słabe radia,śłaba navi,a jak jest naprawde?i co to za firma ,marka Enuavi,bo znależc nie moge,pozdrawiam.



#4 OFFLINE   sebek1

sebek1

    OMEGOS SEDANOS

  • 69 postów
  • Dołączył: 25-02-2012
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.0i 8v C20NE

Napisany 19 kwietnia 2024 - 22:48

A tak z ciekawosci,ktos juz to zakładał do Omegi?bo przejrzałem kilka forum Opla,z roznymi modelami i opinie są rózne,na YT tez ogladałem filmiki z przekładek,tam godcie nie mieli problemow,z kolei na forach pojawija sie komentarze,ze to szajs,nie wspołpracuje ze sterowaniem w kierownicy,ze słabe radia,śłaba navi,a jak jest naprawde?i co to za firma ,marka Enuavi,bo znależc nie moge,pozdrawiam.

Niestety w Omedze jest tak że jak wymienisz oryginalne radio na inne to przyciski na kierownicy jeśli je masz przestają działać.

I na komputerku nie będzie Ci pokazywać spalania i innych pierduł