Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Panowie,jest pomysł na zlocik Opla w kwietniu w Krotoszynie(


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
148 odpowiedzi na ten temat

#121 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 kwietnia 2009 - 15:49

kolego czytaj wszystkie posty / cały temat a się dowiesz :)


;) dobre :smiech: :smiech: :smiech:


byłeś na shellu? :D

#122 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 kwietnia 2009 - 18:02

priv86 uważasz,ze było kiepsko ??,sołtys ,dzieki za foto wrzucone na forum KTK

#123 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 kwietnia 2009 - 18:15

sołtys ,dzieki za foto wrzucone na forum KTK


następne nie będą za darmo ;)

za następną sesje cztero:piwo:lecha :D

:smiech: :smiech: :smiech:

#124 OFFLINE   Grześ

Grześ
  • 32 postów
  • Dołączył: 24-10-2008
  • Skąd: okolice Poznania

Napisany 26 kwietnia 2009 - 18:33

nio ogólnie mało aut itp. i tak nic się nie działo i te zawody hmm nawet nie dało się palić gumy.... ale ja se spaliłem i dodam filmik :p hehe zaraz wiara przeszła na oglądanie palenia laczka moja omegą i kumpla bmw co sika z chłodnicy między znaczkiem lol
[yt="Opel zlot Krotoszyn"]R_zrEHrbwfg[/yt]


rewelacujne zachowanie z Twojej strony wybacz jak masz chęc palić fume to zgraj sie z kolesiami od bumetek a najlepiej spraw sobie takie jezdzotko i swiruj
zlot jest dla ludzi a nie parapetów jak ci sie nie podobają takie imprezy nie przyjezdzaj i nie będzie kłopotu
a jeśli masz zamiar i uczestniczysz to wez pod uwage prace włożoną prace włozona w przygotowania i zaangazowanie osób organizujących taki zlot
krytykowac jest najłatwiej jak sie przyjezdza zadymic bo najłatwiej
zero zobowiązań
pozdrawiam organizatorów i nowo poznanych omegowiczów jak dla mnie imprezka super , pogoda dopisała ludzie tez
...Goocio
KTK # 109

#125 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 kwietnia 2009 - 18:33

następne nie będą za darmo ;)

za następną sesje cztero:piwo:lecha :D

:smiech: :smiech: :smiech:

przyjedz tylko do Kroto i masz nawet ośmiopak:D

#126 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 kwietnia 2009 - 18:39

rewelacujne zachowanie z Twojej strony wybacz jak masz chęc palić fume to zgraj sie z kolesiami od bumetek a najlepiej spraw sobie takie jezdzotko i swiruj
zlot jest dla ludzi a nie parapetów jak ci sie nie podobają takie imprezy nie przyjezdzaj i nie będzie kłopotu
a jeśli masz zamiar i uczestniczysz to wez pod uwage prace włożoną prace włozona w przygotowania i zaangazowanie osób organizujących taki zlot
krytykowac jest najłatwiej jak sie przyjezdza zadymic bo najłatwiej
zero zobowiązań
pozdrawiam organizatorów i nowo poznanych omegowiczów jak dla mnie imprezka super , pogoda dopisała ludzie tez


Grześ spokojnie, bez niepotrzebnej jazdy.
Gratulacjie dla organizatorów i przybyłych napaleńców,
mysle że w przyszłym roku uda mi sie dojechać.

#127 OFFLINE   priv86

priv86

    Fomek

  • 326 postów
  • Dołączył: 03-05-2008
  • Skąd: Koźmin Wlkp

Napisany 27 kwietnia 2009 - 15:41

rewelacujne zachowanie z Twojej strony wybacz jak masz chęc palić fume to zgraj sie z kolesiami od bumetek a najlepiej spraw sobie takie jezdzotko i swiruj
zlot jest dla ludzi a nie parapetów jak ci sie nie podobają takie imprezy nie przyjezdzaj i nie będzie kłopotu
a jeśli masz zamiar i uczestniczysz to wez pod uwage prace włożoną prace włozona w przygotowania i zaangazowanie osób organizujących taki zlot
krytykowac jest najłatwiej jak sie przyjezdza zadymic bo najłatwiej
zero zobowiązań
pozdrawiam organizatorów i nowo poznanych omegowiczów jak dla mnie imprezka super , pogoda dopisała ludzie tez


ta twoja wypowiedź jest zbędna, sami paliliście laki i kto tu świruje ?? jakoś każdemu by się to podobało, a co do zlotu to oczywiście zorganizować nie jest łatwo a że mi się nie podobał tak jak wyżej pisałem to nie oznacza że było kiepsko każdy czegoś innego może się spodziewać!! a tym bardziej że to był mój pierwszy zlot, aha i jak bym chciał mieć penerobus to bym miał a że mi nie łazi to nie mam.
a z tego co słyszałem od znajomego to rok temu każdy palił gume... ja jestem młody i jeszcze mnie to trochę kręci a że nie każdemu się to podoba to zaś są takie wypowiedzi... widzę że tu najlepiej się nie udzielać/pokazywać bo zaś jeden drugiemu jedzie a chyba oto nie chodzi.

Sołtyś - na shellu nie byłem - chodziło mi o krotoszyn

piotr027- tak prędzej pisałem ale tak w sumie to to było ok. tylko że się czegoś innego spodziewałem i z tond taka wcześniejsza wypowiedź, ja myślałem że głównie chodzi także o palenie gumy, no ale cóż... a tak ogólnie to na 5- nio i oczywiście szacun należy się dla organizatorów. oczywiście bardziej mi by się podobało jeśli był by to zlot 2 dobowy.


p.s. teraz wiem ze tego nikt nie toleruje :(
Fomasz
CB PrEsIdEnT wAlKeR + pReSiDeNt AlAbAmA :)
http://pl.youtube.co...h?v=Dd-hPKc1V30

#128 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 kwietnia 2009 - 20:07

priv86.......zlot był 2 dobowy.......w Kroto zostało ponad 20 osób i bawilismy sie dwa dni.........co do palenia gumy to rok temu nie było,chyba ze masz na myśli zlot z czerwca 2008 ale to był zlot aut tuningowych

..........jeszcze nawiazę do palenia gumy........każdy odchodzi od tego gdyz zostaje organizatorom po pierwsze za dużo sprzątania a po drugie jakos niespecjalnie chciałbym odpowiadać za kogos co nieopanuje swojej maszyny i wjedzie w tłum.......organizator ma wtedy delikatnie mówiąc przechlapane-nawet pomimo tego iz każdy zlot w Kroto jest ubezpieczony NNW i OC

#129 OFFLINE   priv86

priv86

    Fomek

  • 326 postów
  • Dołączył: 03-05-2008
  • Skąd: Koźmin Wlkp

Napisany 27 kwietnia 2009 - 20:40

priv86.......zlot był 2 dobowy.......w Kroto zostało ponad 20 osób i bawilismy sie dwa dni.........co do palenia gumy to rok temu nie było,chyba ze masz na myśli zlot z czerwca 2008 ale to był zlot aut tuningowych

..........jeszcze nawiazę do palenia gumy........każdy odchodzi od tego gdyz zostaje organizatorom po pierwsze za dużo sprzątania a po drugie jakos niespecjalnie chciałbym odpowiadać za kogos co nieopanuje swojej maszyny i wjedzie w tłum.......organizator ma wtedy delikatnie mówiąc przechlapane-nawet pomimo tego iz każdy zlot w Kroto jest ubezpieczony NNW i OC


dokładnie teraz bardziej to rozumiem. ta dokładnie tak jak piszesz że jak by co to przerąbane, nawet głupi Kamyszek może komuś prysnąć w oko itp. myślę że jakoś ten incydent wybaczycie. niestety nieraz człowiek bywa lekko myślny. dzięki za dobrą rade.
Fomasz
CB PrEsIdEnT wAlKeR + pReSiDeNt AlAbAmA :)
http://pl.youtube.co...h?v=Dd-hPKc1V30

#130 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2009 - 09:15

dokładnie teraz bardziej to rozumiem. ta dokładnie tak jak piszesz że jak by co to przerąbane, nawet głupi Kamyszek może komuś prysnąć w oko itp. myślę że jakoś ten incydent wybaczycie. niestety nieraz człowiek bywa lekko myślny. dzięki za dobrą rade.


U nas na Zlocie też sobie nie popalisz gumy (chyba że niema prezesa ;) ale wtedy jedziesz gdzieś na koniec pasa /zawsze:(prawie mamy lotnisko/ i możesz wyszaleć się ile chcesz (autopsja zlot w Czaplinku :p + Olik jako pasażerka:D )

#131 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 kwietnia 2009 - 14:07

priv86........często widuje Twoje auto.........jak kiedyś spikniemy sie gdzieś w trasie(albo w Kroto) to chętnie pogadam z Toba i wyjaśnie Ci kilka spraw jak to wszytko wyglada jak jesteś organizatorem.........priorytetem jest "dmuchanie na zimne" ........
jesli nie zraziłeś sie do tego Zlotu i tego braku palenia gumy(....to ja Cię wtedy poprosiłem żebys przestał ją palić..........)masz ode mnie oferte w postaci pomocy przy organizacji kolejnego Zlotu jaki odbedzie sie za rok,co Ty na to??

co do lekkomyslnosci.........niestety każdego czasem"ponosi" i jedzie na publicznej drodze 200 km/h..........czyżbysmy mieli za duzo testosteronu w organizmach??.......byc moze ,ze nieraz trza "spuscic cisnienie"

#132 OFFLINE   priv86

priv86

    Fomek

  • 326 postów
  • Dołączył: 03-05-2008
  • Skąd: Koźmin Wlkp

Napisany 28 kwietnia 2009 - 15:16

priv86........często widuje Twoje auto.........jak kiedyś spikniemy sie gdzieś w trasie(albo w Kroto) to chętnie pogadam z Toba i wyjaśnie Ci kilka spraw jak to wszytko wyglada jak jesteś organizatorem.........priorytetem jest "dmuchanie na zimne" ........
jesli nie zraziłeś sie do tego Zlotu i tego braku palenia gumy(....to ja Cię wtedy poprosiłem żebys przestał ją palić..........)masz ode mnie oferte w postaci pomocy przy organizacji kolejnego Zlotu jaki odbedzie sie za rok,co Ty na to??

co do lekkomyslnosci.........niestety każdego czasem"ponosi" i jedzie na publicznej drodze 200 km/h..........czyżbysmy mieli za duzo testosteronu w organizmach??.......byc moze ,ze nieraz trza "spuscic cisnienie"



nie zraziłem się, chętnie bym pomógł w organizacji, itp. można by było zrobić spota/grilla itp. i pogadać...
Fomasz
CB PrEsIdEnT wAlKeR + pReSiDeNt AlAbAmA :)
http://pl.youtube.co...h?v=Dd-hPKc1V30

#133 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 kwietnia 2009 - 16:16

jestem jak najbardziej za......:tak:

#134 OFFLINE   maksiu

maksiu
  • 494 postów
  • Dołączył: 10-08-2008
  • Skąd: Pleszew

Napisany 28 kwietnia 2009 - 17:03

nie zraziłem się, chętnie bym pomógł w organizacji, itp. można by było zrobić spota/grilla itp. i pogadać...

No to szykuj cos w kozminie :D

#135 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 kwietnia 2009 - 17:39

Wy chłopaki nie robić konkurencji :D
tylko dawać do nas :D
http://forum.omegakl...2843#post292843

my byliśmy u was teraz dawajcie do nas :piwo:

#136 OFFLINE   piotr027

piotr027

    Dwie Omegi-jedna Edytki

  • 604 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Krotoszyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 kwietnia 2009 - 18:43

a ja będę 1-3 na dolnym ślasku u przyjaciół z KTK.......tereny niedaleko karpacza,czocha i szklarskiej poręby...........gdyby ktoś chciał się "zstrzasnać "z nami to będzie miło

#137 OFFLINE   Bruno_MV6

Bruno_MV6

    Opel Scanner jak co mam

  • 105 postów
  • Dołączył: 22-04-2009
  • Skąd: Krotoszyn

Napisany 01 maja 2009 - 10:58

Witam !
Właśnie co z kluskami z Krotoszyna, Koźmina, Ostrowa i ościennych ?? :confused:
można jakiegoś spota trzasnąć w Krotoszynie > grila gdzieś na błoniu pogadać przyjąć kebachę z buuułą :D wymienić porady doświadczenie kontakty i może ktoś ma komputra żeby podłączyć kluchę ..... moja mi wchodzi w tryb awaryjny od pewnego czasu jak kiciaka przyduszę (czyt. kick down) a nawet nie wiem gdzie kto w Krotoszynie może się z ASB połączyć :cry:
Sołtys jak tylko moja kluska przestanie do mnie gadać po niemiecku że ma jakieś tryby awaryjne :p to wskoczę i do was na spota ale śląska musi być bo będę ja i moje 0.5 >czyli o połowę mniejsza żona :D

Pozdrawiam wszystkich ! :)

#138 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    streetfighter

  • 894 postów
  • Dołączył: 24-09-2007
  • Skąd: Kostrzyn WLKP
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 maja 2009 - 11:45

Witam !Sołtys jak tylko moja kluska przestanie do mnie gadać po niemiecku że ma jakieś tryby awaryjne :p to wskoczę i do was na spota ale śląska musi być bo będę ja i moje 0.5 >czyli o połowę mniejsza żona :D


Bruno każdy przywozi co chce na grilla więc jak bedziesz chciał ;) kota czy psa to też się ugriluje :smiech:

#139 OFFLINE   maksiu

maksiu
  • 494 postów
  • Dołączył: 10-08-2008
  • Skąd: Pleszew

Napisany 01 maja 2009 - 12:26

Właśnie co z kluskami z Krotoszyna, Koźmina, Ostrowa i ościennych ?? :confused:

No to dawaj cos :)
Jakby co to dla mnie odpadaja wszystkie niedziele, po poludniu jezdze do wroclawia :(

#140 OFFLINE   Bruno_MV6

Bruno_MV6

    Opel Scanner jak co mam

  • 105 postów
  • Dołączył: 22-04-2009
  • Skąd: Krotoszyn

Napisany 02 maja 2009 - 11:26

No to dawaj cos :)
Jakby co to dla mnie odpadają wszystkie niedziele, po poludniu jeżdżę do Wrocławia :(


Zmiana tematu ....
Już niebawem SPOT 16 maj 2009 GRILL http://forum.omegakl...ead.php?t=22048
więc pytam kto z naszych stron pojedzie ..... bo jak na razie na gadaniu się kończy (aż przykro) :(
Ja jadę BANKOWO 16ty tj. sobota wyjeżdżam rano z Krotka i w Jarocinie można się spotkać i dalej razem ciągnąć .... tel do mnie 603-47-80-11 kółka trza kręcić bo zarosną mchem :p