Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega 3.2


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   McBanan

McBanan
  • 12 postów
  • Dołączył: 15-01-2012
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 19 marca 2016 - 16:12

http://olx.pl/oferta...457f94;promoted

 

Nie wrzucam do działu MINA bo jak ktoś chce to ją odratuje...

 

Oglądałem zaraz po pojawieniu się w ogłoszeniach, ceniła się około 11500... Teraz są inne zdjęcia, sprzedający chyba zapomina poinformować o mocnej zagniotce na prawym przednim błotniku w okolicy lusterka, o przerysowanym prawie całym prawym boku gwoździem a przede wszystkim że auto jest po gradobiciu i ma kilkadziesiąt dołków na masce, dachu i klapie... Ogólnie auto równe, miało jakaś delikatną przygodę na łączeniu tylnych prawych drzwi i błotnika stąd wpyłka w drzwi i błotnik i korozja na szwie błotnika z wnęką drzwi. Auto mierzyłem miernikiem lakieru więc ogólnie jest całe:) Jak ja oglądałem faktycznie ciekł zawór trójdrożny (założony jakiś chinol na 20 pln). Teraz przejdę do wycieków... obie pokrywy do uszczelnienia, górna miska olejowa również (dużo świeżego oleju na górnej części miski), idąc dalej możliwe że uszczelniacz wału na łączeniu silnika ze skrzynią chyba ze z pokryw aż tam doleciało... świeże wycieki z obu półosi. Ogólnie silnik pracował równo, miał moc, skrzynia nie szarpie. 

 

Opisałem ponieważ sprzedający twierdził że na siłę nie musi sprzedawać auta i poniżej 10200 nie było rozmowy a tu nagle taka "dobra" cena wyjściowa ;) Od października obejrzałem około 20 omeg powyżej 2000 roku i ciężko znaleźć coś przyzwoitego... ale nie mówię że się nie da :) Może komuś się przyda bo przez telefon zawsze wszystko jest gitara, a właśnie wróciłem z okolic Szczecina gdzie miał być piękny Ford Galaxy...


Edytowany przez McBanan, 19 marca 2016 - 16:14.