Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Podłączenie Playstation 2 W omedze.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   ducati00

ducati00
  • 82 postów
  • Dołączył: 20-08-2011
  • Skąd: Okolice Szczecina

Napisany 23 kwietnia 2014 - 16:15

Dzisiaj wygrzebałem z szafy swoje stare Playstation 2 slim, i wpadłem na pomysł aby podłączyć je w aucie.

Posiadam radyjko Alpine s900r.
Czy jest możliwość zgrania radia z konsolą?
Co będzie mi potrzebne?

#2 OFFLINE   seba03

seba03
  • 800 postów
  • Dołączył: 07-06-2012
  • Skąd: SOsnowiec w POznaniu
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 23 kwietnia 2014 - 17:13

Obawiam się, że chce podłączyć ją do radia ;p
A raczej pod radiowy wyświetlacz. Jeżeli radio ma wejście video np pod kamerę cofania to nie będzie zbyt wielkiego problemu z podłączeniem. Zasilanie na konsole musisz z przetwornicy tylko puścić ale czy jest sens? Dzieciaki masz? Jak dla nich to lepiej kupić zewnętrzne ekrany i zamontować na zagłówki ewentualnie przerobić i wkomponować ekrany w zagłówki a konsolę w kanapę ale nie wiem czy dasz radę zrobić to w domowych warunkach bez obszywania :p

#3 OFFLINE   adamesce

adamesce

    Omega: Never ending story

  • 595 postów
  • Dołączył: 22-02-2010
  • Skąd: Sosnowiec
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 23 kwietnia 2014 - 18:52

wszystko jest mozliwe ale najpierw sprawdz wejscia w radiu. jesli bedzie wejscie z kamey to reszta nie problem. lepiej jednak centralny ekran na suficie i tyle (ewentualnie zaglowki z monitorami.

#4 OFFLINE   inside89

inside89
  • 47 postów
  • Dołączył: 20-09-2012
  • Skąd: Białystok

Napisany 25 kwietnia 2014 - 20:35

moim zdaniem wykonalne,trzeba mieć trochę umiejętności i samozaparcia,tak jak kolega seba03 napisał jest to wykonalne ale Panowie zerknijcie chociaż jak te radio wygląda i wtedy piszcie