Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Gdzie najlepiej zalozyc gaz na slasku


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   jacek78

jacek78
  • 296 postów
  • Dołączył: 06-06-2008
  • Skąd: ŻORY
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 marca 2009 - 13:34

Odświeżę trochę temat odnośnie instalacji LPG na śląsku może ktoś montował ostatnio instalkę bliżej Katowic :?: i jest zadowolony z montażu .


Witam.Polecam firme "BOSTON" w Jastrzebiu Zdroju.Fachowa obsluga.Wspanialy dobor instalacji do samochodu.Po zalozeniu instalki samochodzik chodzil jak zegarek

Rybnicka 1c
44-335 Jastrzebie Zdrój
Telefon: 0324707509

Jak dobrze pamietam to dwa pierwsze przeglady gwarancyjne byly BEZPLATNE

#22 OFFLINE   Guzior

Guzior

    Darek

  • 38 postów
  • Dołączył: 19-11-2008
  • Skąd: Rybnik
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 23 marca 2009 - 21:31

witam. Potwierdzam że jeśli w Jastrzębiu to tylko w firmie "Boston" dwa poprzednie autka zagazowałem u tego kolesia (ople) i bez problemu wymiatały przez kilka ładnych tyś km -bezpłatne ustawienia i regulacje. Teraz mam instalke zabudowaną i serwisowaną w Mikołowie (Andrzej Rzepka) - fakt drożej ale też nie mam problemów,chłopaki znaja się na rzeczy. A na cwaniaka z Jaworzna to bym uważał dużo gadki mało konkretów.

#23 OFFLINE   pitos_omega

pitos_omega
  • 166 postów
  • Dołączył: 28-03-2009
  • Skąd: czestochowa

Napisany 07 kwietnia 2009 - 19:59

Odświeżę temat odnośnie instalacji może ktoś ostatnio montował instalkę do 2.5l V6 w czestochowie lub okolicach bo chcialem sobie zamontowac ale nie wiem gdzie i na jakie ceny sie nastawiac ??

#24 OFFLINE   paszeko

paszeko
  • 307 postów
  • Dołączył: 03-04-2009
  • Skąd: ruda slaska Wirek
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 30 kwietnia 2009 - 10:53

witam.szukalem...szukalem i prosze znalazlem :p http://www.agcentrum...Śląska&f=szukaj fajna stronka.pozdrawiam lpg..owcow 8)

witam.szukalem...szukalem i prosze znalazlem :p http://www.agcentrum...Śląska&f=szukaj fajna stronka.pozdrawiam lpg..owcow 8)


hie hie hie :o

#25 OFFLINE   biolyvyoob

biolyvyoob
  • 4 postów
  • Dołączył: 06-04-2008
  • Skąd: Ruda Śląska

Napisany 14 lipca 2009 - 08:36

Kolego polecam Ci firmę AutoMidaGaz z Dąbrowy Górniczej.
Jedna z pierwszych firm na śląsku zajmujących się gazem.
Zakładałem u nich gaz już mnóstwo razy i nigdy nie było problemów a dodam że często były to auta nie lubiące gazu.
Poszukaj na necie mają swoją stonkę

#26 OFFLINE   samba-77

samba-77
  • 336 postów
  • Dołączył: 08-06-2008
  • Skąd: Jastrzebie Zdroj

Napisany 16 lipca 2009 - 14:39

Napewno nie tu:EKO-CAR A.Cebula w Jastrzebiu Zdroju.
Paproki:zolta_kartka:

#27 OFFLINE   DAREK_BIALY

DAREK_BIALY
  • 78 postów
  • Dołączył: 02-11-2008
  • Skąd: Zabrze

Napisany 16 lipca 2009 - 15:15

witam ja zakładałem gaz sekwencyjny w mikołowie w skaliku i jak narazie ( chociaz dopiero 3 tys na gazie nie miałem zednych problemów) za instalke płaciłem 2000 oczywiscie stag 300.pozdrawiam

#28 OFFLINE   lysyjack

lysyjack
  • 7 postów
  • Dołączył: 05-08-2009
  • Skąd: śląsk

Napisany 26 sierpnia 2009 - 21:09

witajcie ,mam prośbę chcę założyć gaz w opelku omedze b rok 1995.I tu mam pytanko za sto punktów gdzie i jaki gaz założyć-jestem z Zabrza !?

#29 OFFLINE   art23

art23
  • 95 postów
  • Dołączył: 12-11-2006
  • Skąd: sląsk

Napisany 27 sierpnia 2009 - 14:19

Firma "Eliasz" Nowa Gorzelnia koło Częstochowy polecam może stówkę drożej ale warto


Ja nie polecam trzymali mi auto dwa dni widocznie instalka w omci 2,5 v6 ich przerosła odebrałem auto ze świecącym sie check i kodem 53 juz nie mowiąc o tym że po załozeniu instalacji przez 2 godziny nie potrafili omy odpalic a wczesniej przyjechała na kołach 1200 km, cóz ze instalka 2.900 jak partacze .

#30 OFFLINE   JAGNA

JAGNA
  • 5 postów
  • Dołączył: 18-02-2009

Napisany 09 stycznia 2011 - 06:44

Możecie z czysty sumieniem polecić kogoś z okolic Częstochowy koto ogarnia v6?
bo jak narazie opinie sa sprzeczne...

#31 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2011 - 10:25

JAGNA napisz do Nawalony Zając
jest z Częstochowy ma V6 i ma założony gaz to Ci kogoś na pewno poleci :)

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#32 OFFLINE   zozo

zozo
  • 183 postów
  • Dołączył: 05-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 27 listopada 2011 - 21:14

Witam,


mam takie pytanie. wybieram się na regulacje ale może wcześniej macie jakieś informacje gdzie na śląsku w ok. Gliwic można jechać do dobrego gazownika w dobrej cenie
i ile kasuje za taka regulacje ?

wcześniej bylem w Gliwicach na ul. pszczyńskiej 12.. regulacja ok 50 zł ale wydaje mi się że ta regulacja to robiona na odp...ol się bo biorą kupę aut do robienia i wszystko na szybko..

może macie jakiegoś dobrego taniego gazownika ?

jeżeli ma to jakiś wpływ to moje auto : łamaga 2.5 v6

pozdrawiam i dzięki
__________________
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić :( )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE :D

#33 OFFLINE   zenmach

zenmach

    Caravan Fan

  • 221 postów
  • Dołączył: 18-10-2011
  • Skąd: Przyszowice

Napisany 28 listopada 2011 - 01:07

W Knurowie kolo Focha jest gazownik. Wszyscy go polecaja. Pytalem sie znajomych o gaziarza bo to moje pierwsze auto z LPG i kazdy mowi ze tylko on. Jak chcesz to podesle ci numer, bo adresu nie mam.

#34 OFFLINE   zozo

zozo
  • 183 postów
  • Dołączył: 05-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 28 listopada 2011 - 10:09

no to daj numerek.. tylko jeżeli to jest gazownik obok przystanku autobusowego chyba miał na imię Radek... to ja tam raczej do niego nie pojadę.. bo on właśnie zakładał mi instalacje i musiałem gzie indziej jechać i poprawiać... źle podłączył reduktor i po włączeniu klimy reduktor zamarzał.. jeździłem do niego nawet sprzedał mi dal nowy reduktor..ale problem nie ustąpił.. pojechałem do innego ( właśnie na pszczyńska ) i tam mi poprawili..

ale daj nr zadzwonię zobaczymy ;)
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić :( )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE :D

#35 OFFLINE   zenmach

zenmach

    Caravan Fan

  • 221 postów
  • Dołączył: 18-10-2011
  • Skąd: Przyszowice

Napisany 28 listopada 2011 - 11:49

Jak dobrze pamietam to tam jest dwoch gazownikow ,a jeden z nich to partacz. numer do tego polecanego mi to 506581748 i jak znajde temat na Knurowskim forum to ci tez podrzuce...

#36 OFFLINE   zenmach

zenmach

    Caravan Fan

  • 221 postów
  • Dołączył: 18-10-2011
  • Skąd: Przyszowice

Napisany 30 listopada 2011 - 21:53

Zozo daj znac co tam wyszlo? Dzwoniles?

#37 OFFLINE   zozo

zozo
  • 183 postów
  • Dołączył: 05-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 01 grudnia 2011 - 08:47

kurcze byłem już u tych chłopaczków na pszczyńskiej.. zrobili regulacje wsio ok ale tylko na cieplym silniku.
po odpaleniu auto chodzi jakby nie na wszystkie gary... na postoju telepoce silnikiem a przy dodawaniu gazu silnik tez drzy.. nie przerywa nie szarpie tylko telepie.

bylem teraz u nich i jedyne co polecili to regeneracja wtrysków 240 zl za dwie listwy z regulacją.
dodam ze na benzynie autko śmiga az milo, wec moze warto dac do regeneracji ? auto na gazie jest ok 4 lata.

co o tym myslicie ? a moze ma ktos jakies wtyski ? na podpiecie do sprawdzenia ??
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić :( )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE :D

#38 OFFLINE   czarnawdowa

czarnawdowa
  • 33 postów
  • Dołączył: 30-10-2010
  • Skąd: Ruda Śląska
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 grudnia 2011 - 14:26

http://www.landi.pl/lista-warsztatow/

nie znam lepszego gazu do montażu i z 100% pewnością moge polecić mój robiony w mikołowie

#39 OFFLINE   cyb3rm4n

cyb3rm4n

    Grafik od 7 boleści :P

  • 102 postów
  • Dołączył: 18-09-2011
  • Skąd: Gliwice

Napisany 08 grudnia 2011 - 14:29

ja CI nie polece niczego ale moze powiem tak ze wrocilem z Bostonu na Dworcowej i ...


1. Mily pan obsluzyl mnie tak jakbym mu pol rodziny wymordowal !
2.Jadl sobie cosika tam popijajac kawa i notabene nawet mnie oplul ta bulka !
3.Chailem kupic reduktor Tomasetto to mi zaproponowal ten z oznaczeniem 100HP i powiezdial ze musz einstalacje wyminic bo gen2. to wogole gowno i nie nadaje sie do omegi .
4.Ceny za czesci masakra - obsluga -10 !

Wiec jak cos to nie tam .....



----aha i moja omega tez byla w Faxie - poprzedni wlasciciel gaz zakladal i tez mu zalozyli do 100HP ! :/ Boze co za masakra :/

P.S Sorka jezeli nie na temat ale mysle ze warto napisac

#40 OFFLINE   zozo

zozo
  • 183 postów
  • Dołączył: 05-02-2009
  • Skąd: Gliwice

Napisany 08 grudnia 2011 - 15:13

ku...a mi już ręce opadają coś gdzieś muszę z tym zrobić... i nie pojadę już do ani bostonu ani faxu... w faxie tez gościu zajadając bułeczkę robił regulacje... na koniec cwaniakował i rzucał dziwnymi cenami i patrzał; na moje zachowanie która cenę zaakceptuje.. ehh... ale zrobić to gdzieś trzeba tankowałem ok 16 l LPG i zrobiłem na tym 60 km :| wiec cos trzeba podziałać
Poszukuje garażu, stodoły i ogólnie miejsca na wiosenną reanimacje blacharską mojej omegi.. ( mieszkam w bloku i nie mam gdzie tego zrobić :( )
dokładniej chodzi o lakierowanko błotnika i paru innych części

do 15 km od Gliwic.
jak coś to atakować mnie na PW .

POMÓŻ ZOZKOWI I JEGO OMEDZE :D