Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Niepokojace statystyki


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
144 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 20:38

w regulaminie jest wszystko:

Ad.1 Może coś umknęło mej uwadze, ale byłem pewny, że wymogiem jest posiadanie Omegi.

d. Członkami Klubu mogą być osoby:
- posiadające samochód Opel Omega, lub miłośnicy tego modelu, którzy zadeklarowali chęć członkostwa w Klubie zgodnie z obowiązującym regulaminem,

Ad.2 Twierdzisz, że każdy może założyć temat w działach Kupię i Sprzedam?

45 Warunkiem wystawiania ogłoszeń w dziele "Market" jest posiadanie aktywnego konta przez co najmmniej 1 rok, a także napisanie co najmniej 200 postów, które zostaną zaliczone przez system forum.


* Ten post nie jest wypowiedzią zarządu tylko moim prywatnym zdaniem

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#42 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 20:47

Napisał marek_kloss Zobacz post
Panowie : fascynat , cinioo , Zahir666 - to nie prywatne podwórko macie coś do siebie proszę załatwić na PW

Hehe Nie wiem po czym odniosłeś wrażenie że ja mam coś do Kolegi Fascynat-a..... zrozumiałeś to na opak, nie wiem dlaczego.
Fascynat aj noł :D
Ja napisałem w podpunktach jak to widzę.

Co do bycia Klubowiczem, ok, dzięki wszystko wyjaśnione.
Ale co do działu Sprzedam to może mam sklerozę, ale było to dostępne tylko dla Klubowiczów prawda?

#43 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 20:51

Ale co do działu Sprzedam to może mam sklerozę, ale było to dostępne tylko dla Klubowiczów prawda?

Było , lecz juz nie jest

Hehe Nie wiem po czym odniosłeś wrażenie że ja mam coś do Kolegi Fascynat-a..... zrozumiałeś to na opak, nie wiem dlaczego.


Temat jest jak najbardziej poważny ( fakt ze jest w OFF TOP'ie ) ale tego typu teksty , przepychanki nie są tu potrzebne - nie służy to zdrowej dyskusji


* Ten post nie jest wypowiedzią zarządu tylko moim prywatnym zdaniem

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#44 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 20:54

popieram, dlaczego mam latać z jakimiś reklamami, a co do pisania na forum, to faktycznie mało elastycznie jest:)


A kto Cie zmusza zebys specjalnie latał???? Po prostu jak przechodzisz kolo Omegi to wsadz wizytowke za szybe... Skad wiesz ze osoba poznana w ten sposob kiedys Ci nie pomoze?? Poza tym dotyczyloby to kandydatow na klubowiczow a Ty sie chyba nie wybierasz na klubowicza... Czy sie myle??

To nie biedronka... Tu nikt nikogo nie powinien do niczego nagabywać! (zalatuje świadkami jechowymi) Nie dajmy się zniżać do poziomu zwoleników aut bez wyrazu!


Wiesz czym tu zalatuje?? Butnymi wypowiedziami wlasciciela kilkunastoletniego samochodu ktory nie ma szacunku do innych marek... Nie spodziewaj sie szacunku skoro sam go nie okazujesz...

Najwiecej narzekaja ci ktorzy najmniej chca zrobic dobrego... Czuje sie jak w sejmie...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#45 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 21:06

Czyli jednak miałem rację, że jednak tak było jak pisałem.
Codziennie czytam forum a ta zmiana mi umknęła, dziwne.... ;)

marek_kloss wszystko fajnie, ale sam zrobiłeś z igły widły, źle interpretując Nasze wypowiedzi. Jak najbardziej każdy tu się poważnie wypowiada i robi się ciekawa żywiołowa dyskusja i o to chyba właśnie Wam chodzi prawda?
Konkretów nie brakuje.

Muminek średni pomysł z tymi ulotkami, ale jeśli ktoś by zaprojektował taką ulotkę wrzucił na forum do ściągnięcia sam bym takowe wcisnął nie jednej Omedze za wycieraczkę. Może to i nie głupie....

#46 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 21:08

Muminek średni pomysł z tymi ulotkami, ale jeśli ktoś by zaprojektował taką ulotkę wrzucił na forum do ściągnięcia sam bym takowe wcisnął nie jednej Omedze za wycieraczkę. Może to i nie głupie....


Bo mniej wiecej tak to dziala... Przyklad: http://www.mx-5.pl/v...opic.php?t=4418

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#47 OFFLINE   Fascynat

Fascynat

    Omega - Świadomy Wybór.

  • 334 postów
  • Dołączył: 12-08-2010

Napisany 25 październik 2013 - 21:10

Wiesz czym tu zalatuje

Zluzuj.. (masz manułala to możesz) :D

Butnymi wypowiedziami wlasciciela kilkunastoletniego samochodu

Nie szanujesz klubu i auta którym jeżdzisz!
Chciałem Ci uświadomić że te forum zrzesza właścicieli kilkunastoletnich aut..

ktory nie ma szacunku do innych marek.


Mam szacunek do Omegi , reszta dynda mi koło katalizatora...


Pamiętaj gdzie jestes i czym jeżdzisz!



..... tymczasem przejdzmy do meritum sprawy które jest przedmiotem tego tematu..

#48 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 21:22

Mam szacunek do Omegi , reszta dynda mi koło katalizatora...


Nie mam pytan...

Czy ten temat nie powinien byc rozpatrywany jako sprawa klubowa?? W koncu dotyczy klubu... Dobrze by bylo zeby w rozmowie braly udzial osoby ktorym zalezy na poprawie sytuacji... Pozostawiam do rozpatrzenia zarzadowi...

Chciałem Ci uświadomić że te forum zrzesza właścicieli kilkunastoletnich aut...


A jesli ten kilkunastoletni samochod sie zepsuje i podjedzie ktos z pomoca inna marka to tez bedziesz taki butny i bedzie Ci dyndalo?? Szanuj innych kolego bo od nich moga zalezec Twoje sprawy...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#49 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 21:23

Czy ten temat nie powinien byc rozpatrywany jako sprawa klubowa??


no ,najlepiej na stronach klubowych gdzie inni nie mają dostępu:p

#50 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 21:28

no ,najlepiej na stronach klubowych gdzie inni nie mają dostępu:p


A dokladnie... Sam widzisz ze wyszla z tego klotnia i pyskowka... Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jest wazna sprawa...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#51 OFFLINE   robert514

robert514

    bla bla bla

  • 3190 postów
  • Dołączył: 09-01-2009
  • Skąd: Warszawa Wola
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 21:31

A dokladnie... Sam widzisz ze wyszla z tego klotnia i pyskowka... Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jest wazna sprawa...


ale po co zaraz MY, WY, ONI?? Nie można razem??

#52 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 21:48

Nie można razem??


Oczywiscie ze mozemy ale konstruktywna rozmowa a nie negowaniem kazdego pomyslu...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#53 OFFLINE   Omega Star

Omega Star
  • 66 postów
  • Dołączył: 09-12-2011
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 25 październik 2013 - 22:04

ukrócić zachowanie niektórych klubowiczów/forumowiczów podejściu do nowych userów.
rozumiem że niektorzy powinni używać "szukajki" do tego aby znaleźć odpowiednie zagadnienie tego co potrzebują sie dowiedzieć, ale jesli strzela gafe to nie powinni być od razu zjechani jak malolaty od a do z.
nie ma sie co dziwić że statystki spadają bo komu by się chciało w takich klimatach udzielać.

tak wg mnie ;)
pzdrw


Mam lekko ponad 30 postów nie oznacza to że jestem jakiś zielony czy żółtodziób jestem gościem który wszedł w posiadanie 1 omy 1996 roku, nie którzy co mają'' 3000postów to mieli gile pod nosem i ich po podwórku kury ganiały'' od tamtego czasu praktycznie się z omą nie rozstaję, miałem różne historie z tymi autami i jakoś bez''OKP" radziłem sobie w tedy z nimi i dalej sobie radze.
Wkurza mnie to jak to forum obnosi się do '' nowych'' że nie mogą sprzedawać czy kupować a w nosie to mam bo od tego są inne strony .
Wkurza mnie zbieranie jakiś zapyziałych gwiazdek jak by to coś miało zmienić.
Dołączam się do postu wyżej, a ode mnie to forum nie jest prestiżowe jak fan klub MAYBACH, BENTLEY,LAMBO czy FERRARI TYLKO zwykły paździesz typu vw, ford, fiat a zachowanie ma narcystyczne

O co mi chodzi, ano oto a by forum chciało pomagać forumowiczom i userom a nie ich strofować i negować

#54 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 22:12

Wkurza mnie to jak to forum obnosi się do '' nowych'' że nie mogą sprzedawać czy kupować a w nosie to mam bo od tego są inne strony

To w końcu wkurza Cię, czy masz to w nosie ?? Zdecyduj się :p

Wkurza mnie zbieranie jakiś zapyziałych gwiazdek jak by to coś miało zmienić.

Jakich gwiazdek :hmmm:

a ode mnie to forum nie jest prestiżowe jak fan klub MAYBACH, BENTLEY,LAMBO czy FERRARI TYLKO zwykły paździesz typu vw, ford, fiat a zachowanie ma narcystyczne

Znaczy, że jakby panabogazanogizłapano ?

O co mi chodzi, ano oto a by forum chciało pomagać forumowiczom i userom a nie ich strofować i negować

No mnie się wydaje, że chętnych do pomocy to tu nie brakuje, oprócz ewentualnie paru co wymagają niewielkiego zaangażowania i wysilenia mózgownicy :D

#55 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 październik 2013 - 22:14

Wkurza mnie to jak to forum obnosi się do '' nowych'' że nie mogą sprzedawać czy kupować a w nosie to mam bo od tego są inne strony


Mysle ze bardziej chodzi o tych ktorzy rejestruja sie jednorazowo tylko po to zeby cos sprzedac...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl


#56 OFFLINE   Omega Star

Omega Star
  • 66 postów
  • Dołączył: 09-12-2011
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 25 październik 2013 - 22:25

To w końcu wkurza Cię, czy masz to w nosie ?? Zdecyduj się :p

Jakich gwiazdek :hmmm:

Znaczy, że jakby panabogazanogizłapano ?

No mnie się wydaje, że chętnych do pomocy to tu nie brakuje, oprócz ewentualnie paru co wymagają niewielkiego zaangażowania i wysilenia mózgownicy :D


właśnie pokazałeś swoją postawę bez komentaża j.w wkurza mnie i mam to w nosie bo OKP to nie pępek świata:masakra:

#57 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 październik 2013 - 22:39

właśnie pokazałeś swoją postawę bez komentaża

Ale jaką postawę, dawaj komentarz :ok:

#58 OFFLINE   ku8a

ku8a
  • 144 postów
  • Dołączył: 19-01-2008
  • Skąd: Nowy Sącz
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 25 październik 2013 - 23:57

Noooo! To sie porobiło!
Aaaaleee o co chodzi?;)
Tak czytam te wypowiedzi i martwi mnie to że tu odbywa się jakaś licytacja, gonitwa, plebiscyt czy tym podobna czcza gadanina na jakieś poboczne tematy, a główny wątek ucieka gdzieś.
Popatrzmy na fakty.
Tak. Jeździmy starymi samochodami. Najmłodsze z nich ma 10 lat (tu podpowiadam konkurs pt u kogo służy najmłodsza omega - rocznik - wiadomo, ale chodzi o miesiąc). Poza tym, to OMEGA należała i dalej należy do aut z górnej półki - wygodne, duże (paliwożerne) i z wieloma udogodnieniami, których nie mają inne nawet nowej generacji samochody.
Wielu forumowiczów zamienia Omegi na Audi, rzadziej na amerykańca jakiegoś, ale tacy też tu są. To może zaproponujmy :prezesy:nową nazwę forum. I niech to np będzie "Forum (Luksusowych) Niemieckich Samochodów" - bez obawy - Golf się tu nie zmieści. Wcześniej czy później i tak zostanie tutaj parę osób,którzy będą posiadać Omegę powiązaną drutem i trytytkami, i może dwie, trzy osoby które trzymają omegę w stodole pod stertą słomy i za 20 lat wyciągną nówkę nie śmiganą, jak ten gość co malucha z przebiegiem kilku kilometrów wyciągnął niedawno z garażu.
Co do forum to istotnie, da się zauważyć narastającą pewną zawiść - za wszelką cenę dokopać drugiemu bo - się odezwał.
Są też są ludzie z rocznym stażem na forum i mają powyżej 500 postów nie wnoszących nic nowego (dwa posty codziennie nie licząc niedziel):o I są tacy co korzystają z kopalni wiedzy o Omedze i nie kłapią niepotrzebnie.:dziura:
Brak natomiast życzliwości i dobrego słowa, całe szczęście że jeszcze się trzyma dział Forum Rodzinne - gdzie niektórzy wymieniają się tematami nie koniecznie związanymi z motoryzacją.
Zatem życzę wszystkim (sobie też) wytrwałości - i cytując naszą noblistkę - uczmy się kochać Omegi - one tak szybko odchodzą.:ksiadz:

#59 OFFLINE   Patrycja

Patrycja
  • 230 postów
  • Dołączył: 14-05-2010
  • Skąd: Łódź/ Skierniewice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 październik 2013 - 00:05

To i ja dodam coś od siebie.
Co do wizytówek są kalendarzyki kieszonkowe przekazywane regionalnym z roku na rok które można wsadzić za wycieraczkę jakiejś napotkanej na parkingu omegi, której nie zna się z forum, czy jak się przyluka kogoś kto wsiada do omegi i go zaczepić wręcz jąć owy kalendarzyk..Więc jakby nie patrzeć mamy jakby ulotki ;)

Co do wyszukiwajki każdy mniej więcej wie co mu padło i może poszukać w odpowiednich tematach, tylko głównym problemem jest to ze nikomu się nie chce czytać tysiące postów aby trafić na konkretną dla siebie odpowiedź. jak widać wyszukiwajka niektórym szwankuje to jest na forum temat " : Co to jest? z czym to się je;) - krótkie pytanie - krótka odpowiedz" zawsze ktoś tam odpowie.

A co do tematu na pewno osoba z Zarządu od spraw Medialnych powinna bardziej się starać jeśli chodzi o promocje naszego forum-klubu na różnych forach, tak osoba powinna tez zajmować się stronami na portalach społecznościowych gdzie dużo osób z nich korzysta. Na stronie klubowej powinien być bardziej widoczny odnośnik do forum zachęcający do jego wejścia. Strona klubowa powinna być aktualizowana powinno ciągle coś się w niej nowego ukazywać. Tak jak ktoś pisał choćby napisać coś np na temat że ciężko odpala kilka słów i odnośnik do forum aby przeczytać ciąg dalszy.

Moim zdaniem afery raczej nie przyciągają ludzi a ich odpychają jak patrzą co się dzieje i w jaki sposób się do siebie wypowiadamy. Przede wszystkim więcej kultury w pisaniu.

Też jestem tego zdania że SB powinno wrócić na stronę główną, sporo osób to przyciągało, a nie ukryte w temacie.
To tyle ode mnie.
Kobieta za kierownicą to Bogini!
Pasażerowie się modlą, przechodnie - żegnają!

#60 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 październik 2013 - 01:06

Co do wizytówek są kalendarzyki kieszonkowe przekazywane regionalnym z roku na rok które można wsadzić za wycieraczkę jakiejś napotkanej na parkingu omegi, której nie zna się z forum, czy jak się przyluka kogoś kto wsiada do omegi i go zaczepić wręcz jąć owy kalendarzyk..Więc jakby nie patrzeć mamy jakby ulotki ;)


Dżizus, wreszcie ktos kto zjarzyl o co chodzi... Przekazac przez regionalnych osobom zainteresowanym i chcacym sie przy okazji tym zajac po 10 sztuk a kandydatom na klubowiczow wysylac razem z ID i sprawa z glowy...

Gdyby Bóg lubił napęd na przód to ludzie chodziliby na rękach...



Kiedy znajdziemy się na zakręcie... REDUKCJA BUT I ODCIĘCIE!!



http://www.opelomega.pl