Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pozlotowy spam - XVI Zlot Czestochowa


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
180 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   cimek757

cimek757
  • 254 postów
  • Dołączył: 15-08-2010
  • Skąd: Głuchołazy
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 22 września 2013 - 23:44

most chyba zawiódł ? :)

#42 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2013 - 04:20

Czyli nikt mi nie powie co z ta czarna omą na holu się stało? :D


Ukrecila most :-)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#43 OFFLINE   Marzenka13

Marzenka13
  • 442 postów
  • Dołączył: 27-09-2009
  • Skąd: Wojkowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 września 2013 - 06:36

My z domku byliśmy ok 13.15 . Dopiero teraz pisze ale niestety dzieciaki nie dały siąść przy kompie.
Było super l. I mam nadzieje ze na następnym tez uda nam się być . :)

#44 OFFLINE   Ulter

Ulter

    FIOLETOWA LADY loading...

  • 1 935 postów
  • Dołączył: 31-07-2012
  • Skąd: Łask/Zelów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 23 września 2013 - 07:50

czytam, ale nie miałem czasu szukać z posrod miliona :D mam ludzi od czarnej roboty - czyt, Ciebie :D :D

tak o te dwie mi chodzi.
przyznać sie czyje to okazy i pokazac je do około :D


zbycha i gienia :D
CZASEM NIEWIDOCZNY ALE ZAWSZE OBECNY.. :D
782-214-578
884-777-999
Dodany obrazek

#45 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 23 września 2013 - 21:14

zbychu mial ladna sztuke :) troche dopracowac i bedzie raszin maszin :D

#46 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 23 września 2013 - 22:01

Ukrecila most :-)


most chyba zawiódł ? :)



No to jest moc widzę ;)

#47 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 września 2013 - 22:12

no własnie po fotach stwierdził że sedes to zbycha !

Zbychu gratki autka ;) widać ruda ją troche je :p ale i tak za***iście sie prezentuje ;)
genia zaraz oblookam po kojnych fotach :D

no robią mi te stz :]

#48 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 24 września 2013 - 06:54

Widzę ze fajnie było, własnie fotki ogladałam:) troszke wam zazdroszcze i tęskni mi sie za waszymi ryjkami....ale jeszcze wybiore sie na jakis zlocik jak z kickiem ogarniemy nasze omeszki dwie:D

#49 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 17:49

Nie ma problemu ;) Przyjdzie czas, że ja będę potrzebował pomocy to będę wiedzial do kogo się zwrócić ;) :lol:

Przecież dostałeś w postaci wiadomo jakiej ;)

Adaś gratulacje najładniejszej omegi XVI zlotu :D mówiłam ze warto się wpisać :D


Na tym zlocie doskonale się przekonałem, że kto ma więcej znajomych ten wygrywa ;) I to nie tylko moje zdanie ale i, mogę śmiało powiedzieć, kilkunastu osób z którymi rozmawiałem ;)

Podejrzewam, że na kolejnych zlotach nikt nie będzie chciał startować z racji tego co się dzieje :masakra:

Ktoś na zlocie powiedział, że wyniki na 1/4 mili też sa ustawione ale w to już nie wierzę, albo przynajmniej nie próbuję.
Mam nadzieję, że pojawią się chociaż wyniki z wszystkich konkurencji...

#50 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 18:00

ja piedziele - jak dzieci qr.a

ten nie wygrał w tej konkurencji , tamten w innej
Czy to jest Wasz jedyny cel wyjazdu na zlot ??

faktycznie na zloty jeździcie po nagrody a nie dla zabawy , wspólnego spotkania .

Szkoda tylko że przez tego typu teksty robi się coraz większy kwas na forum/klubie , o to chodzi tym zadymiarzom ??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#51 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 września 2013 - 18:05

Przecież dostałeś w postaci wiadomo jakiej ;)



Na tym zlocie doskonale się przekonałem, że kto ma więcej znajomych ten wygrywa ;) I to nie tylko moje zdanie ale i, mogę śmiało powiedzieć, kilkunastu osób z którymi rozmawiałem ;)

Podejrzewam, że na kolejnych zlotach nikt nie będzie chciał startować z racji tego co się dzieje :masakra:

Ktoś na zlocie powiedział, że wyniki na 1/4 mili też sa ustawione ale w to już nie wierzę, albo przynajmniej nie próbuję.
Mam nadzieję, że pojawią się chociaż wyniki z wszystkich konkurencji...


Wiem, że to nie w temacie... ale tego co Ty teraz ********** to ciężko nie skomentować :masakra:
Na tą nagrodę czekałem 3,5 roku, 7 zlotów i Ty mnie będziesz mówił, że to po znajomości?? Głosy liczył Kornelius... zarzucasz mu nieuczciwość?? Nikomu nawet słowa nie powiedziałem na temat głosowania na mnie, ba, nawet nie chciałem się wpisywać. W dodatku mój temat przed zlotem był właściwie martwy więc zarzucanie mi, że agitowałem aby na mnie głosowano jest co najmniej niedorzeczne.
Jeżeli musisz łechtać Twoje ego takimi stwierdzeniami to Ci gratuluję :D To wmawiaj sobie, że konkurs wygrałem po znajomości, a za auto przepłaciłem :D

1/4 mili ?? Ze wszystkimi z którymi scigałem się bezpośrednio wygrałem... Przegrałem jeden bieg, kiedy kornelius maił fal start. Też byłem nieźle zdziwiony, że omega z automatem pojechała tyle aut... ale cóż :D Widać musisz popracować też nad stanem technicznym, bo wygląd to nie wszystko :p

Na tym zlocie doskonale się przekonałem, że kto ma więcej znajomych ten wygrywa I to nie tylko moje zdanie ale i, mogę śmiało powiedzieć, kilkunastu osób z którymi rozmawiałem


a osoby z którymi ja rozmawiałem mówiły, że wreszcie wygrało porządne auto :p


Po co Wy kuźwa jeździcie na zloty?? Wszędzie się doszukujecie jakiegoś kolesiostwa... wgraliście sobie jakieś dobre filmy. CA ustawione, najładniejsza Omega zlotu ustawiona, a teraz jeszcze 1/4 mili :masakra:

Przeciąganie Omegi też było ustowione, podobnie jak jazda z talerzem, przybycie gości ze Słowacji i nagrody dla klubowiczt ze śląska którzy pomagali przy organizacji zlotu :smiech:

żenada

#52 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 września 2013 - 18:07

Wychodzi na to, że najlepszym rozwiązaniem jest brak jakichkolwiek konkurencji motoryzacyjnych. Tylko nie związane ściśle z motoryzacją (rzut tarczą hamulcową, przeciąganie omegi) i zabawowe (warkocz maryny, narty). I to bez nagród. :masakra:

#53 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 18:08

Nie byłem na całym zlocie i nie wiem wszystkiego dlatego pytam.
Co było brane pod uwagę podczas wyboru najładniejszej omegi??
Widziałem je na lotnisku i oprócz wypolerowanego lakieru to niczym nie zachwycały.
Błagan i brud w bagażniku,dywaniki nawet nie wytrzepane.Ciekawe czy ktoś z głosujacych zajrzał pod maskę żeby sprawdzić czy tam czysto i jak wyglada.

#54 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 września 2013 - 18:13

Nie wiem czym się kierowali ludzie podczas głosowania. Nie mówili mi.

#55 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 września 2013 - 18:17

Widziałem je na lotnisku i oprócz wypolerowanego lakieru to niczym nie zachwycały.
Błagan i brud w bagażniku,dywaniki nawet nie wytrzepane.Ciekawe czy ktoś z głosujacych zajrzał pod maskę żeby sprawdzić czy tam czysto i jak wyglada.


To prawda... przyznaje szczerze, że nie chciało mi się nawet przodu po podróży doczyścić... a dlaczego?? Dlatego, że przed innymi zlotami, polerowałem, czyściłem środek w najmniejszych zakamarkach, miałem auto wydmuchane i wychuchane i wychodziła z tego wielka :pupa: Dlatego powiedziałem sobie, że na ten zlot się nie wpisuje... zostałem namówiony w piątek w dniu przyjazdu na zlot i jako że po tym wszystkim i tak nie wierzyłem w wygraną to nie chciało mnie się o to walczyć. W dodatku mam teraz za***iste problemy w życiu i nie miałem po prostu na to siły.
Ta nagroda była dla mnie ogromnym zaskoczeniem.

a porządnie wysprzatane było tylko auto Domina na tym zlocie i jestem w szoku, że nie był nawet w pierwszej trójce.... w takim samym szoku bylem po poprzednim zlocie jak zobaczyłem swoje miejsce.

(rzut tarczą hamulcową, przeciąganie omegi) i zabawowe (warkocz maryny, narty)


to też będzie ustawione :D :p

#56 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 18:18

dzieci spokój mi tu :mad: nie nakręcać się. to jest spam więc spamować.

@maro jest odpowiedni temat "Plusy / minusy XVI zlotu" ---> http://forum.omegakl...ead.php?t=90490

Tam możesz zamieścić swoje nie zadowolenie, ok ?? :)

#57 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 18:38

Szkoda tylko że przez tego typu teksty robi się coraz większy kwas na forum/klubie , o to chodzi tym zadymiarzom

Nie zadymiam tylko stwierdzam fakty ;)


Na tą nagrodę czekałem 3,5 roku

Sam sobie zaprzeczasz

Nikomu nawet słowa nie powiedziałem na temat głosowania na mnie, ba, nawet nie chciałem się wpisywać. W dodatku mój temat przed zlotem był właściwie martwy



Widać musisz popracować też nad stanem technicznym, bo wygląd to nie wszystko :p

Widzisz... Ty masz 218KM, ja 203KM więc różnica jest. I tak jestem zadowolony, że objechałem dwie po 211KM. W tej kwestii nie mam żadnego "ale". Stwierdzam to co usłyszałem.


Głosy liczył Kornelius... zarzucasz mu nieuczciwość ??

Nawet o tym nie pomyślałem :)


Błagan i brud w bagażniku,dywaniki nawet nie wytrzepane

Jeśli chodzi o mnie to była opcja grilla na lotnisku stąd zawartość tego typu rzeczy. Dywaniki trzepałem przed zlotem, na ośrodku było mokro i lekkie błotko więc nie wszystkiego da się ogarnąć. I tak chyba najwięcej razy myłem... ketchupy i te sprawy :)

Trzeba było wystawić też swoją ;)


@maro jest odpowiedni temat "Plusy / minusy XVI zlotu"

Tylko chyba stamtąd Prezes przeniósł wątki.


Podsumowując wszystko... wiem, że paru osobom nie leży to, że znowu tu jestem. Nie chcę i nie zamierzam się kłócić zadymiać czy coś w tym stylu. Dziękuję raz jeszcze, że jednak większość osób chciało i chce żebym tu był. Te posty miały na celu aby może coś z tym zrobić w kierunku wybierania najładniejszej Omegi przez osoby stronnicze (jak to było zaproponowane po XV zlocie), bo po co dalej mącić hasłem "kolesiostwa"?
Jestem już takim człowiekiem, ze nie usiedzę spokojnie nie wyrażając swojego zdania.
W ogóle na pierwszych zlotach były wybory najładniejszej i tuningu. Może by powrócić do tego, wtedy będzie nagradzana bardziej praca i kasa włożona w samochód...

To by było na tyle ode mnie...


PS. Mam tylko jeden minus a raczej zapytanie? ;)
Dziękuje za nagrody jakie dostałem ale...

Skąd to się wzięło? :D
[ATTACH]24525[/ATTACH]
Taki mały żarcik? ;)

#58 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 września 2013 - 18:42

Tylko chyba stamtąd Prezes przeniósł wątki.

Nie mam takich technicznych możliwości - nie wypisuj takich pierdół !!

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#59 OFFLINE   Phantom

Phantom

    łututututut

  • 1 152 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 24 września 2013 - 18:45

ja zauwazylem walki kogutów :D

Maro vs adam10 vs rafke vs kolec.pjb

aaa jeszcze menda dejf sie napatoczy moze ja. Sie wesolo robi :D

#60 OFFLINE   Anya

Anya

    Ania British

  • 156 postów
  • Dołączył: 30-09-2012
  • Skąd: Mysłowice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2013 - 18:47

Te posty miały na celu aby może coś z tym zrobić w kierunku wybierania najładniejszej Omegi przez osoby stronnicze (jak to było zaproponowane po XV zlocie), bo po co dalej mącić hasłem "kolesiostwa"?


Osoby stronnicze, czyli kto? Masz na myśli rozdawanie karteczek przechodniom?
nobody expects the spanish inquisition