Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Świętokrzyskie bez belek.


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
49 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2013 - 17:12

dział "sprzedam" :smiech:


A no tak zapomniałem o tym dziale :D Przepraszam przywilej Klubowicza to dział Sprzedam:smiech:

No tak tak. Po co płacić jak można mieć za darmo.

A płacąc cos masz ??

#22 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 17:13

Widzę że schodzicie z tematu. Uprzejmie proszę o trzymanie się tematu mimo że to OT.

#23 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 17:23

A płacąc cos masz


np. serwer ( z którego korzystasz za free) , dzięki temu istnieje forum z którego możemy korzystać wszyscy , stając okoniem do klubu tak naprawdę robicie szkodę całemu forum , a może o to właśnie chodzi :peace:

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#24 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 17:24

A płacąc cos masz ??

Chociaż małą satysfakcję, że z tych marnych 35 pln na rok coś dokładam za utrzymanie forum, na którym człowiek siedzi popołudniami czy wieczorami a nawet za tyle to miasta dookoła nie objadę. Za moderowanie też nic nie mam. Ale chcę coś od siebie do tego dołożyć, a nie tylko brać, brać i brać, wszystko za darmo.

Tyle ode mnie w temacie.
Sorry za OT w OT...

#25 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2013 - 17:42

stając okoniem do klubu tak naprawdę robicie szkodę całemu forum

Moderatorzy tez potrafia stanac okoniem do klubowiczy... wyrzadzajac szkode tez calemu forum :p

#26 OFFLINE   limen77

limen77
  • 196 postów
  • Dołączył: 07-05-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 17:49

Chociaż małą satysfakcję, że z tych marnych 35 pln na rok coś dokładam za utrzymanie forum, na którym człowiek siedzi popołudniami czy wieczorami a nawet za tyle to miasta dookoła nie objadę. Za moderowanie też nic nie mam. Ale chcę coś od siebie do tego dołożyć, a nie tylko brać, brać i brać, wszystko za darmo.

Tyle ode mnie w temacie.
Sorry za OT w OT...


Jak już bawimy się w "OT w OT" to... Po co się wcinasz w sprawy regionu, z którym nie masz powiązań ? Moje posty z łódzkiego usunąłeś to usuń też swoje z świetokrzyskiego :pokoj: Chyba, że masz poczucie wyższości na forumowiczami...

#27 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 17:54

Po co się wcinasz w sprawy regionu, z którym nie masz powiązań ?


a to są jakieś ograniczenia co do pisania na forum?? :masakra:

Moje posty z łódzkiego usunąłeś to usuń też swoje z świetokrzyskiego


i po co się pieklisz na forum?? jak Ci się nie podoba to co robi dany moderator zgłoś to do admina...

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#28 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 25 marca 2013 - 17:59

Ale chcę coś od siebie do tego dołożyć, a nie tylko brać, brać i brać, wszystko za darmo.

Tu dowaliłeś!!!! czy aby na pewno za darmo :mad: Przepraszam, że się wcinam do nie swojego regionu, ale ****... mnie bierze jak coś takiego czytam.

#29 OFFLINE   limen77

limen77
  • 196 postów
  • Dołączył: 07-05-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 18:01

a to są jakieś ograniczenia co do pisania na forum?? :masakra:


Właśnie od pewnego czasu zauwazyłem, że te "ograniczenia" się pojawiają, "niewygodne" posty usuwane... Jak forumowicz odbiegnie od tematu np. w temacie irmschera albo steinmetza to zaraz upominanie sie zaczyna, a jak moderator prowadzi dywagacje to jest jak najbardziej ok ? :masakra:

#30 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 18:03

Jak forumowicz odbiegnie od tematu np. w temacie irmschera albo steinmetza to zaraz upominanie sie zaczyna


spamowanie a wypowiadanie się w temacie to dwie różne sprawy. i nie tylko forumowiczy posty nie na temat są wywalane.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#31 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 18:14

Właśnie od pewnego czasu zauwazyłem, że te "ograniczenia" się pojawiają, "niewygodne" posty usuwane... Jak forumowicz odbiegnie od tematu np. w temacie irmschera albo steinmetza to zaraz upominanie sie zaczyna, a jak moderator prowadzi dywagacje to jest jak najbardziej ok ?


a jaki to ma związek z tematem ?? , chyba że temat dotyczy zielonych belek :D

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#32 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 marca 2013 - 18:35

Właśnie od pewnego czasu zauwazyłem, że te "ograniczenia" się pojawiają, "niewygodne" posty usuwane... Jak forumowicz odbiegnie od tematu np. w temacie irmschera albo steinmetza to zaraz upominanie sie zaczyna, a jak moderator prowadzi dywagacje to jest jak najbardziej ok ?


limen, bo Ci szczele :lol: ;)
Kuźwa, chyba bardziej tolerancyjnym niż ja dla Was jestem w dziale tuning to być nie można.... :masakra:
Ustaklaliśmy coś w pewnym temacie i jakbyśmy się mieli tego trzymać to w dziale tuning by leciała kartka za kartką... i upominam tylko jak już na prawdę przeginacie więc nie wiem o co Ci chodzi??

jak Ci się nie podoba to co robi dany moderator zgłoś to do admina..


dokładnie :yes: Wszyscy narzekają, a chyba jakoś nikt z tego nie korzysta... Dlaczego nie napiszecie do adminów, że jakiś moderator Wam przeszkadza??

posty usuwane, tematy tak samo


Boshe, :masakra: Jak mnie takie gadanie kuźwa boli....
Dobra będę zostawiał posty np. w temacie "jaki zawias-jaka gleba" typu "jak chcesz mieć dobrą glebę to wsadź cement do bagażnika" :masakra: Jeśli tak jak jest i Wam się nie podoba to chyba jednak zacznę używać kartek, bo po dobroci się podoba... spoko, skończę upominać grzecznie w temacie lub na PW :yes:

A ja mam pytanie po co mam płacic za klubowicza i tak nie mam zadnych korzysci z nich,


Coś się we mnie gotuje jak widzę takie podejście... Mam wrażenie, że większość wymaga, żeby w zamian za 35zł/rok (zł miesięcznie) co dziennie dowozić im do domu dobry alkohol i nowe panienki, a jak wychodzą do pracy to rozwijać czerowny dywan. Dla mnie sytuacja wygląda tak: albo płacisz te 35zł bo chcesz pomóc w utrzymaniu serwera i czujesz się częścią tej społeczności/sprawia Ci frajdę, że tworzysz tą społeczność, albo nie płacisz... ale kuźwa nie narzekaj, że coś powinieneś za 35zł dostawać :masakra:

#33 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2013 - 19:39

Boshe, :masakra: Jak mnie takie gadanie kuźwa boli....
Dobra będę zostawiał posty np. w temacie "jaki zawias-jaka gleba" typu "jak chcesz mieć dobrą glebę to wsadź cement do bagażnika" :masakra: Jeśli tak jak jest i Wam się nie podoba to chyba jednak zacznę używać kartek, bo po dobroci się podoba... spoko, skończę upominać grzecznie w temacie lub na PW :yes:


Ale ja nie mówie o tamtych tematach bo tam macie racje, i popieram, dział jest działem i trzymamy sie tego. Ale u nas jest dział Off Top to sobie w nim możemy gadac na kazdy temat po to jest ten dział, zgadza sie ?? to po jakiego grzyba wy usuwacie nasze posty ??

Coś się we mnie gotuje jak widzę takie podejście... Mam wrażenie, że większość wymaga, żeby w zamian za 35zł/rok (zł miesięcznie) co dziennie dowozić im do domu dobry alkohol i nowe panienki, a jak wychodzą do pracy to rozwijać czerowny dywan. Dla mnie sytuacja wygląda tak: albo płacisz te 35zł bo chcesz pomóc w utrzymaniu serwera i czujesz się częścią tej społeczności/sprawia Ci frajdę, że tworzysz tą społeczność, albo nie płacisz... ale kuźwa nie narzekaj, że coś powinieneś za 35zł dostawać :masakra:


No to niech Kazdy powie ze te 35zł płacimy za utrzymanie servera, wtedy ok wiemy na co kasa idzie. A teraz to wychodzi zeby płacic 35 zł zeby miec klubowicza i miec dostep do działu Sprzedam :masakra: i to juz mnie drażni

#34 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 19:50

No to niech Kazdy powie ze te 35zł płacimy za utrzymanie servera, wtedy ok wiemy na co kasa idzie. A teraz to wychodzi zeby płacic 35 zł zeby miec klubowicza i miec dostep do działu Sprzedam :masakra: i to juz mnie drażni

Z tym to akurat ile osób tyle opinii. A zamknięcie marketu dla forumowiczy bynajmniej nie miało na celu "zmuszanie" do płacenia składek.
A i ten temat nie jest od dyskusji nt. marketu.
Poza tym pozwolę sobie zacytować z innego tematu:

A wiec tak.

w tej chwili jest pomysl na rozwiazanie problemu z działem market. wymaga to jednak dyskusji administracji z zarzadem. temat zamykam - do czasu ustalen na jakich zasadach dział market byc moze wroci. jakakolwiek dalsza dyskusja i placze wydaja sie bezcelowe. pieniacze napisali co chcieli napisac my to przedyskutujemy i damy odpowiedz.
jesli ktos zacznie nastepny temat o tym dostanie czerwona kartke. swoja droga to kilka powinno sie posypac za ujawnianie spraw klubowych na forum.



#35 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 19:54

No to niech Kazdy powie ze te 35zł płacimy za utrzymanie servera


myślisz, że serwer się utrzymuje sam z siebie?? :confused:

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#36 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2013 - 19:55

O to nie wiedziałem ze ten temat jest zamknięty tym czasowo. Przepraszam nic juz nie mówie na ten temat.

#37 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 19:57

myślisz, że serwer się utrzymuje sam z siebie?? :confused:

A to nie ksiądz proboszcz odpala działkę z tacy co niedziela po sumie?? :lol: Albo ten od fotoradarów, co to żebyśmy mogli auta naprawiać, szybko jeźdździć i mandaty płacić? Bo to tak jak ze wszystkim, trzeba wpierw co włożyć, żeby potem mieć co wyjąść...

#38 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2013 - 20:01

myślisz, że serwer się utrzymuje sam z siebie?? :confused:

Jesli bedzie dalej tak zle w Klubie to nie bedzie potrzebny server bo kto tu wchodzi i czyta co tu sie dzieje to az ich to odstrasza i kazdy ucieka, Zobacz sobie ile było wczesniej klubowiczów a ilu teraz, ciekawe czym to jest spowodowane ?? Tylko nie mów ze my sami sobie jestesmy winni tego.

#39 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 marca 2013 - 20:05

OK. W takim razie musisz dopytać dokładnie te osoby ze swojego regionu, które już w klubie nie są. Postawiłeś pytanie nam, czyli osobom, które w klubie pozostały.


Odpowiem jako były klubowicz może z małym stażem bo tylko trzy letnim ale byłem.

- usuwanie niewygodnych dla zarządu tematów, gdzie chcieliśmy coś zmienić i o tym porozmawiać
- usuwanie niewygodnych postów również dla zarządu, szczególnie gdy były to słowa krytyki, a jak wiemy krytyka nie jest złośliwa lecz ma na celu poprawę
- tekst jednego ze zlotów, gdzie z ust jednego człowieka z zarządu poleciały słowa że jak Ci nie pasuje to nie musisz przyjeżdżać i możesz sobie jechać
- osoby które robiły sztuczne zamieszanie
- usuwanie odpowiedzi innych użytkowników, gdzie wchodzę na forum przez wiadomość z mail a tu odpowiedzi nie ma, lub całego tematu. Powinna być gdzieś umieralnia lub coś, ale chciałbym przeczytać co kto mi odpisał, choćby miał mnie obrazić
- nie miła, a wręcz chamska atmosfera, gdzie spytanie o co kolwiek kończyło się "było już na forum, używaj wyszukiwarki". Radzę spróbować coś znaleźć w tym burdelu, poprzez tą świetną wyszukiwarkę - np. temat regeneracji kolumny kierowniczej, gdzie na każde hasło wyskakuje 300 pozycji w wyszukiwarce i pieron wie jak ktoś nazwał temat żeby go znaleźć. Mamy nowe osoby, młode które kupiły omegę jako pierwsze auto bo staniały strasznie. A co za tym idzie mają mnustwo problemów z którymi można im pomóc, jedni nie szukają z lenistwa, inni piszą bo nie mogą znaleźć. A są osoby na forum z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie jedna osoba pytała mnie przez PW o przekładkę z angola bo na forum im nikt nie chciał pomóc bo "było".

Oczywiście słowa nie tyczą się obecnego zarządu, żeby była jasność. Na chwilę obecną bardzo mile mi się współpracuje. Szczególnie z Ziutkiem jeśli chodzi np. o WOŚP. Ale są jeszcze osoby, konkretnie dwie (których nie wymienie), które mają zbyt wiele do powiedzenia, a są sprawcami między innymi tego powyżej. Tak postanowiliśmy, że poczekamy na zmianę i mam nadzieję że takowa nastąpi. Puki co obserwujemy...

To tyle jeśli chodzi o odpowiedź w sprawie dlaczego Świętokrzyskie nie ma belek, gdzie uwaga tylko Ziutek się zainteresował, zadzwonił spytał dlaczego. Tylko nie myśl że jesteś taki super dobrze wiesz że chodzi mi o cytrynufke :-P hehe

Szczerze powiedziawszy dużo osób z was znam osobiście i nie mało alkoholu się z wami przelało, do nikogo nie mam nic jako do osoby czy klubowicza. I chce mi się zlota :-P

#40 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2013 - 20:07

Jesli bedzie dalej tak zle w Klubie to nie bedzie potrzebny server bo kto tu wchodzi i czyta co tu sie dzieje to az ich to odstrasza i kazdy ucieka, Zobacz sobie ile było wczesniej klubowiczów a ilu teraz, ciekawe czym to jest spowodowane ?? Tylko nie mów ze my sami sobie jestesmy winni tego.


Ale zobacz też że ten kij ma tez drugi koniec
Jak spora jest grupa klubowiczów którzy przedłuzają składkę ??

Wystarczy spojrzeć nieco z boku na to co wypisuja tu co niektóre jednostki to mogłoby wystraszyć nie jednego .