Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

[OB & OBFL] Blokujący się zamek/rygiel


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   ChiliPalmer

ChiliPalmer

    MV6 to styl życia... ;-)

  • 260 postów
  • Dołączył: 21-12-2011
  • Skąd: Zgierz/Ozorków

Napisany 01 listopada 2012 - 10:48

Hej, nie wiem czy to dobry dział ale najbardziej jednak chyba pasuje. Mianowicie, kiedy temperatura jest +10*C zamki chodzą jak marzenie ! Kiedy temperatura spadnie poniżej 0*C 3 z 4 zamków pozostają zamknięte. Nawet z kluczyka nie idzie ich ruszyć, co jest tego przyczyną, tak jakby siłowniki zamarzały, co zrobić, wymienić je czy jaakoś oczyścić, odizolować ? Pomocy bo jeszcze jeden przymrozek i omega mnie nie wpuści do środka ! :p

#2 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 01 listopada 2012 - 11:08

Hej, nie wiem czy to dobry dział ale najbardziej jednak chyba pasuje. Mianowicie, kiedy temperatura jest +10*C zamki chodzą jak marzenie ! Kiedy temperatura spadnie poniżej 0*C 3 z 4 zamków pozostają zamknięte. Nawet z kluczyka nie idzie ich ruszyć, co jest tego przyczyną, tak jakby siłowniki zamarzały, co zrobić, wymienić je czy jaakoś oczyścić, odizolować ? Pomocy bo jeszcze jeden przymrozek i omega mnie nie wpuści do środka ! :p



Miałem podobny problem i myślałem, że może już wysypuje się siłownik ale przemyłem zmywaczem do hamulców i przesmarowałem smarem penetrującym w spraju zamek od środka czyli po zdjęciu tapicerki oraz wszystko co tam jest i jak do tej pory jest wszystko ok.

#3 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 listopada 2012 - 13:39

Silowniki niedlugo padna (zuzyte mikrostyki).