Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

na LPG słabo na benzynie dwa razy lepiej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   paweu85

paweu85
  • 15 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Grójec

Napisany 31 sierpnia 2007 - 19:39

mam omege 2.6 automat i lpg niestety zwykła z parownikiem i mam taki problem ze na gazie silnik wogole nie ma mocy tak jakby mial 70 a nie 150 koni na benzynie jest owiele lepiej,dodatkowo nie chce na lpg wkrecac sie na obroty nawet na luzie dochodzi do 3.500 i koniec na benzynie bez problemu przekracza 5000(ale tylko na chwile oczywiscie).Mialem przedtem omege 1.8 i roznica miedzy gazem o benzyna byla ale i tak na gazie omega 1.8 lepiej szla od tej co mam teraz 2.6!!!prosze o pomoc

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 31 sierpnia 2007 - 20:04

mam omege 2.6 automat i lpg niestety zwykła z parownikiem i mam taki problem ze na gazie silnik wogole nie ma mocy tak jakby mial 70 a nie 150 koni na benzynie jest owiele lepiej,dodatkowo nie chce na lpg wkrecac sie na obroty nawet na luzie dochodzi do 3.500 i koniec na benzynie bez problemu przekracza 5000(ale tylko na chwile oczywiscie).Mialem przedtem omege 1.8 i roznica miedzy gazem o benzyna byla ale i tak na gazie omega 1.8 lepiej szla od tej co mam teraz 2.6!!!prosze o pomoc



podjedz na regulacje LPG. albozle wyregulowana albo parownik sie skonczyl




 


#3 OFFLINE   paweu85

paweu85
  • 15 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Grójec

Napisany 04 września 2007 - 00:19

jest tez tak z tym gazem ze jesli silnik nie prcuje a jest wlaczona stacyjka to slychac gaz jak gdzies leci..przy parowniku...i czasami go czuc...Jeden znajomy gazwnik cos tam mi pokrecil roznymi pokretlami przy parowniku i na tym niby zaworze na wezu od parownika do kolektora ssacego i dało to tyle ze mi nie pali 14 litrow gazu a 18 a chodzi tak samo...wymienie ten parownik chyba...

#4 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2007 - 06:54

paweu85, wymień parownik lub zregeneruj i koniecznie zmień gazownika