Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Astra G ustawienie Bingo s4


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   rafgre

rafgre
  • 52 postów
  • Dołączył: 31-07-2010
  • Skąd: Toruń

Napisany 15 maja 2012 - 06:44

Witam, koledzy mam problem z Astrą G z1999 z silnikiem 1,6 sze 75km. Mianowicie do póki auto się nie na grzeje wszystko jest ok. Jak silnik uzyska temp.ok85-88st. to zapala się kontrolka silnika i wyskakuje błąd sondy. Wystarczy że przełączę na benzynę silnik pochodzi chwilkę i kontrolka gaśnie. Po przełączeniu na LPG znowu po chwili zapala się kontrolka silnika.Jak na gazie zapali się check to silnik zaczyna przerywać jak dodaję gazu. Jak jadę stabilnie to jest ok. Dodatkowo jak włącz klimatyzacje na gazie to silnik zaczyna wariować. Obroty szaleją od 500-3000 obrotów. na benzynie tego nie ma . Poniżej podaję link do odczytu ze sterownika gazu.Powiedzcie co może być?

http://rafgre.wrzuta..._astra_g_1_6sze

#2 OFFLINE   topserwis

topserwis

    sympatyk KKK

  • 2 225 postów
  • Dołączył: 16-10-2011
  • Skąd: okolice Warszawy

Napisany 15 maja 2012 - 11:15

Nie działa podany link to po pierwsze a po drugie przecież odpowiedź sam sobie napisałeś - przyczyna to źle wyregulowana lub po prostu zużyta instalacja LPG.

#3 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 maja 2012 - 16:03

Oprócz tego co napisał kolega powyżej to zobacz czy nie masz zimnych lutów w Bingo.Miałem podobną sytuację i poprawienie lutów pomogło.Najczęściej pojawiają się w miejscu lutowania wyprowadzeń pod kostkę przyłączeniową.
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!