Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Pytania dotyczące zlotu - żadnej dysusji


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
97 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 maja 2012 - 22:51

wszystko rozumiem,
przez godzinke mozna zmierzyc te osoby ktore sie zapisaly na 1/4

a reszta odp?


Nie opowiadaj głupot ........chyba wiesz ile czasu potrzeba do ustawiania pachołków , zmobilizowania - zorganizowania ludzi do ustawienia się ?? a gdzie przejazd ??


Zachowujesz się jak byś nigdy nie organizował zlotu :pokoj:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#62 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 maja 2012 - 23:19

Obecna ilość wpłat OZ nie pozwala na pokrycie połowy czasu koszta lotniska

No to trzeba podnieść OZ x 2 i będzie tyle ile potrzeba.

#63 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 maja 2012 - 23:23

Nie opowiadaj głupot ........chyba wiesz ile czasu potrzeba do ustawiania pachołków , zmobilizowania - zorganizowania ludzi do ustawienia się ?? a gdzie przejazd ??


Zachowujesz się jak byś nigdy nie organizował zlotu :pokoj:

ja tam widze 6 przejazdow no moze 12
a rzeczywiscie zlotu nie organizowalem i sie nie znam
dziekuje za wyczrpujace wszystkie odp.

#64 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2012 - 07:05

Troszke lipa ze nie padla odpowiedz na pytanie egona co z ludzmi ktorzy chca/moga tylko w sobote na sobote na lotnisko przyjechac np ja.


Odpowiem Wam na te pytania faktami
Koszt wynajęcia 1 godziny lotniska to 350 zł
na tą chwilę z opłat zlotowych jesteśmy wstanie zapłacić za 3 godziny - tylko pytanie co dalej , gdzie nagrody ( medale, puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe )
3 godziny na lotnisku do zorganizowania 2 do 3 konkurencji - widzę marnie
byłem/organizowałem już zloty i wiem ile czasu jest potrzeba do ustawienia pachołków, zmobilizowania ludzi do tego aby konkurencja przebiegła sprawnie i szybko .

Proszę zapewnijcie nas że na lotnisko przyjedziecie na 100 % to je zorganizujemy - wyłożymy pieniądze z kasy klubowej

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#65 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2012 - 07:06

czy jeśli dojdzie do całkowitej rezygnacji z lotniska opłata za zlot się zmieni (czytaj zmniejszy) czy koszt zostanie taki sam??

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#66 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2012 - 07:14

Tak jak napisał Kornelius ( może nie w tym temacie )

A tak jak wczoraj zostało to napisane, Zarząd rozważa, a nie że już podjął taka decyzję


Rozważamy wszystkie możliwości , także obniżenie OZ dla tych co już zapłacili i zwrot jej na zlocie .

Edit : klamka jeszcze nie zapadła ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#67 OFFLINE   toptom

toptom
  • 1 518 postów
  • Dołączył: 12-10-2010
  • Skąd: Edynburg
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2012 - 18:00

Czy moja zona moze byc odpowiedzialna za jakas konkurencje jezeli nie jest nawet forumowiczka??

#68 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 maja 2012 - 18:18

Czy moja zona moze byc odpowiedzialna za jakas konkurencje jezeli nie jest nawet forumowiczka

Jeżeli ma ochotę pomóc to jak najbardziej, nigdzie nie zostało napisane że forumowicz czy nie zarejestrowany nie może pomagać.

#69 OFFLINE   Drol Notab

Drol Notab
  • 133 postów
  • Dołączył: 25-08-2008
  • Skąd: Poznań

Napisany 10 maja 2012 - 01:19

Wyrażę krótką radość z przesunięcia terminu płatności na 15'stego maja -to raz.
Dwa - Pytanie konkretne -jakby Zarząd Szanowny ustosunkował się do koncepcji ludu pracującego by była możliwość przyjazdu w sobotę z noclegiem do niedzieli i z żarciem we własnym zakresie?
[SIGPIC][/SIGPIC]
Bo wypadek to dziwna rzecz.
Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy
- Kubuś Puchatek

#70 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 maja 2012 - 06:35

Dwa - Pytanie konkretne -jakby Zarząd Szanowny ustosunkował się do koncepcji ludu pracującego by była możliwość przyjazdu w sobotę z noclegiem do niedzieli...

Przyjechać w sobotę możesz, nie widzę żadnego problemu, za nocleg płacisz z soboty na niedzielę (jeden nocleg)

... i z żarciem we własnym zakresie?

Niema takiej możliwości, nie wątpię a Twoją uczciwość, ale jeśli będzie więcej takich osób to my opiekunowie zlotu nie będziemy w stanie nad tym zapanować. Płacąc pełne wyżywienie, od samego rana możesz przyjechać na śniadanie i razem ze zlotowiczami przejechać się w kierunku lotniska.

#71 OFFLINE   mariush

mariush

    Było mineło...

  • 648 postów
  • Dołączył: 23-03-2009
  • Skąd: Pruszcz Gdański
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 maja 2012 - 06:43

Czy na terenie lotniska osoby nie biorace udzialu w kateringu jak i ci co im malo moga grillowac??nie ma zadnych ku temu przeciwskazan ppoz?
Naszlo mnie teraz a na fonie ciezko przekopywac sie przez reg zwlaszcza w pracy.

#72 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 maja 2012 - 06:53

Jeżeli nie będą przeszkadzać w prowadzeniu konkurencji, oraz posprzątają po sobie, sądzę że nie będzie problemu. Sprzątanie to nie tylko papierki, ale również i węgiel z grilla itp.
Z terenu lotniska samochody nie zostaną wypuszczone do puki nie zostanie wszystko uprzątnięte w stopniu takim jak przyjmiemy lotnisko.

#73 OFFLINE   baron_kr

baron_kr
  • 976 postów
  • Dołączył: 12-07-2007
  • Skąd: NowaSól/Oborniki
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 maja 2012 - 11:16

Ciągle widze ten sam problem od jakiegos czasu , moze czas szukac takiego osrodka ktory nie bedzie nam wciskał swojego koryta ? moze czas zadac sobie pytanie, dlaczego takie słabe są te zloty ?? bo niedługo jak tak dalej bedzie to z OKP zrobi sie OFP

#74 OFFLINE   czesiek

czesiek

    nagadałem się

  • 3 019 postów
  • Dołączył: 23-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 10 maja 2012 - 11:33

Ciągle widze ten sam problem od jakiegos czasu , moze czas szukac takiego osrodka ktory nie bedzie nam wciskał swojego koryta ? moze czas zadac sobie pytanie, dlaczego takie słabe są te zloty ?? bo niedługo jak tak dalej bedzie to z OKP zrobi sie OFP


No cóż, każdy chce zarobić. To chyba oczywiste?

Btw, jeśli chciałbyś żeby było tak jak sobie życzysz, to wykaż się inicjatywą - i zaproponuj coś na jesienny zlot?

Tako rzekłem. Jako klubowicz.

#75 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 maja 2012 - 11:34

moze czas szukac takiego osrodka ktory nie bedzie nam wciskał swojego koryta ?

W Kobylej mieliśmy wyżywienie we własnym zakresie i lotniska nie było, a było tak super że sobie prywatnie na wiosnę zrobiliśmy drugi Zlot :D

#76 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 10 maja 2012 - 11:53

Panowie, na ten zlot jest tak a nie inaczej.
Dziś lub jutro zostanie ogłoszony konkurs na zlot jesienny :)
Więc Ci co chcą się wykazać inicjatywą, będą mieli pole do popisu.
Wtedy sami wybierzecie gdzie będzie ten zlot, czy z korytkiem czy bez, i czy będzie lotnisko czy tez będzie to zlot typowo rekreacyjny :wink:

No i zobaczymy czy ktoś w ogóle wykaże się jakąś inicjatywą :D

#77 OFFLINE   czarekn

czarekn
  • 4 postów
  • Dołączył: 13-04-2012

Napisany 11 maja 2012 - 14:36

Nie jestem klubowiczem, nie mam nawet omegi. Do Ślesina mam ponad 100 km, chcę wybrać się w sobotę 26 maja na kilka godzin z 3 przyjaciółmi "pooglądać" Omegi i popatrzeć sobie na zmagania zawodników, po prostu płacę 10 zł za samochód i wjeżdzam na lotnisko, dobrze rozumiem? Czy cały "zlot" odbywa się w ośrodku, na który nie mam wstępu, bo jeżeli tak to nie mam po co się wybierać.

Pozdrawiam.

#78 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 13 maja 2012 - 06:28

Nie jestem klubowiczem, nie mam nawet omegi. Do Ślesina mam ponad 100 km, chcę wybrać się w sobotę 26 maja na kilka godzin z 3 przyjaciółmi "pooglądać" Omegi i popatrzeć sobie na zmagania zawodników, po prostu płacę 10 zł za samochód i wjeżdzam na lotnisko, dobrze rozumiem? Czy cały "zlot" odbywa się w ośrodku, na który nie mam wstępu, bo jeżeli tak to nie mam po co się wybierać.

Pozdrawiam.


Tak, możesz za 10 zł wjechać na lotnisko i zaparkować w miejscu wyznaczonym.
Możecie oglądać z kolegami konkurencje itd.
Po lotnisku osoby, kóre jadą na cały zlot wracają na ośrodek, gdzie odbywają się pozostałe konkurencje (bieg w workach, rzut tarczą, car audio itd). Później jest wręczenie nagród też na ośrodku.

Tak to wygląda:)

Jak ktoś jedzie na cały to jest na ośrodku od piatku do soboty rano, w sobotę rano przejazd aut na lotnisko, po zakończeniu części na lotnisku, wraca na ośrodek i jest do niedzieli rano/w południe.

To tak pokrótce:p

Mam pytanie za 3 pkt:

czy zapłacenie oz upoważnia do pobytu na ośrodku do 23:59 tak jak to było z Toruniu czy też ta opcja wystąpiła jednorazowo i aktualnie jej nie ma?

sorki za dubel postowy:pokoj:

#79 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 13 maja 2012 - 06:35

czy zapłacenie oz upoważnia do pobytu na ośrodku do 23:59 tak jak to było z Toruniu czy też ta opcja wystąpiła jednorazowo i aktualnie jej nie ma?

tak, ale tylko w Sobotę nie przez cały weekend

#80 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 13 maja 2012 - 07:15

tak, ale tylko w Sobotę nie przez cały weekend


No, no oczywiście o sobotę mi chodziło nie o cały weekend:pokoj:
Dzięki Ziutek:)