Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Propozycja - market;)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
87 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   bestb

bestb
  • 593 postów
  • Dołączył: 03-12-2006
  • Skąd: Poznań- Anglia
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 marca 2013 - 16:35

zgadza sie, odnosze wrazenie ze glownym powodem tego jest matactwo "wicka"

#42 OFFLINE   damianos5000

damianos5000
  • 60 postów
  • Dołączył: 01-11-2009
  • Skąd: Kobylany k/Radomia

Napisany 14 marca 2013 - 16:36

nie jeżdżę na zloty, nie korzystam już w zasadzie z ftp, nie dostałem żadnego pakietu startowego ani nic w tym stylu....

Więc mam zapłacić składkę na ten rok tylko po to żebym mógł wrzucić ogłoszenie do marketu??

wolne żarty.

A miałem coś ciekawego do sprzedania.... ;)

#43 OFFLINE   pemi

pemi
  • 23 postów
  • Dołączył: 17-07-2011
  • Skąd: Wejherowo

Napisany 15 marca 2013 - 16:24

Panowie a może znalazłoby się kilku chętnych którzy by nadzorowali dział market i ewentualnie kilka mniejszych działów? Wtedy nie byłoby problemu z oszustami a zarząd miałby więcej wolnego czasu na inne sprawy. Pozdrawiam forumowicz :)

#44 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 marca 2013 - 23:20

Panowie po co sie męczycie z poruszaniem ponownie tego tematu, przecież to widać że nie chodzi tak naprawde tylko o oszustów.

A ja mam taką propozycję, żeby zlikwidować dział Market na amen.

Jestem tego samego zdania, ale Sypus tego tutaj nie zrobią, bo co dalej?

#45 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 07:46

Z łaski swojej mógł byś przestać szerzyć niestworzone teorie spiskowe ?? Nie wiem co widzisz, być może czarną plamę, jako ex-klubowicz i były przedstawiciel Zarządu powinieneś wiedzieć jak się zachować, ale niestety... czy to jest jakaś własna wendetta ??

#46 OFFLINE   zuza411

zuza411
  • 255 postów
  • Dołączył: 27-12-2006
  • Skąd: Działdowo
  • Województwo: warmińsko-mazurskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 07:55

Ziutek niestety ale dziadzia ma rację i popieram go dział market traktujecie jak swoją stronę sprzedaży.Nie raz korzystałem z działu sprzedam i nie kupowałem tylko od klubowiczy i nie było z tym problemu.A co do oszustów to niestety i klubowicz się trafił nieodpowiedzialny a zmniejsza to przepływ części między ludzmi.
:stop:

#47 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 11:05

Nie wiem co widzisz, być może czarną plamę, jako ex-klubowicz i były przedstawiciel Zarządu powinieneś wiedzieć jak się zachować, ale niestety... czy to jest jakaś własna wendetta

Ziutek jakie teorie spiskowe? Przeciez każdy widzi od dawna że traktujecie to OKP jak swoja własność, do klubu przyjmujecie tego co wam pasuje i najlepiej jak wogóle sie nie odzywa i popiera każde wasze uczynki jako dobre wyjście, to przypomina mi Sejm i władzę PO-PSL. Identycznie się zachowujecie. Użytkowników forum traktujecie jak drugą grupę i nie mogą nic sie wypowiedzieć, a jesli juz cos napiszą to odrazu zamykacie temat lub wywalacie posty.
Przypominam ci że klub powstał dzieki własnie tym wszystkim uzytkownikom, a to że juz jest ileś tam osób w klubie nie oznacza że reszta to tylko zło konieczne. Oczywiście jeśli ktos nabroił to jego należy ukarać, a nie wszystkich.
To że byłem w zarządzie nie ma nic do rzeczy i wiem jak powinienem się zachować, ale napewno nie zrobilbym tego co wy zrobiliscie.
Są inne sposoby i sam o tym wiesz tylko po co sie męczyc lepiej zrobic tak jak zrobiliscie.

Ps.
I jeszcze jedno nie jest to moja żadna wendetta poprostu nawet jako dawny klubowicz i były przedstawiciel zarządu nie podoba mi sie takie działanie i moge mieć swoje zdanie.
Pomyśl sam jak to wygląda, że ktoś był nieuczciwy to ukaraliście wszystkich forumowiczów, ale klubowicze są cacy i oni moga sprzedawać, a ja powiem że i klubowicze też nieuczciwie podchodzą do sprzedaży. Dla mnie to wygląda właśnie tak, jakby klubowicz mógł zarabiać bo płaci składkę roczną, a uzytkownik który ma zbędna częśc do auta to nie może jej sprzedać na forum potrzebującemu.
Druga sprawa ciagle akcentowanie że klubowicz opłaca serwer a nie uzytkownicy to tez przegięcie.
W zamkniętym temacie Czesio napisał, że dlaczego maja byc wyjątki, ja się zapytam czemu ukarani są wszyscy inni użtkownicy oprócz klubowiczy a nie ci co nabroili.
Większe prawa jako klubowicz to chyba juz macie, swoje działy itd.
Czy tutaj już żadnych praw nie maja forumowicze, bo liczy sie tylko belka i opłata?

Potrzeba pieniedzy na inny serwer to dajcie znać na forum i napewno znajdzie sie wiele osób które dołożą pare groszy do tego. Pamietaj jest to forum miłośników omeg i i każdy z nas bez względu na belke czy pogrubiony napis napewno pomoże.

#48 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 marca 2013 - 11:19

słusznie prawi, polać mu. i niech w końcu zarząd przestanie podchodzić do forumowiczów jak do wrogów a raczej jak do przyjaciół ze wspólną pasją. uwierzcie, każdy z nas chce jak najlepiej dla forum. tak więc sądzę aby było sprawiedliwie, albo zmieniamy zasady wystawiania ogłoszeń albo kasujemy cały market.

#49 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 12:01

albo kasujemy cały market.


w myśl zasady "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" , xax3 poprawi się Twoje samopoczucie jak inni też stracą dostęp do marketu ?? , to tak jakby (sorry za skrajne porównanie) bezdomny mieszkający pod mostem w imię sprawiedliwości żądał aby reszta społeczeństwa również zamieszkała pod mostem ;) , równe traktowanie nie zawsze oznacza sprawiedliwe , jeśli płacisz podatki masz prawo żądać więcej niż ktoś kto ich nie płaci , takie czasy

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#50 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 marca 2013 - 12:16

w myśl Twojego porównania. skoro ja nie oszukiwałem to mam żądać żeby inni nie oszukiwali i wtedy będzie otwarty market?

#51 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 17 marca 2013 - 12:23

to tak jakby (sorry za skrajne porównanie) bezdomny mieszkający pod mostem w imię sprawiedliwości żądał aby reszta społeczeństwa również zamieszkała pod mostem ;) , równe traktowanie nie zawsze oznacza sprawiedliwe , jeśli płacisz podatki masz prawo żądać więcej niż ktoś kto ich nie płaci , takie czasy


Skrajne porównanie, ale widać, że forumowicz to jednak "druga grupa" i to ta gorsza jak ten "bezdomny". Sam pokazałeś, jak tu się podchodzi do forumowiczy. Do tego OKP nie jest instytucją ani niczym, co mogłoby brać kasę za przywileje, więc do państwa i podatków tego nie porównuj, bo jedno wejście skarbówki mogłoby Wam pokazać, że te Wasze składki i rozliczenia też nie są w porządku wobec innych instytucji... EOT

#52 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 12:31

skoro ja nie oszukiwałem to mam żądać żeby inni nie oszukiwali i wtedy będzie otwarty market?


market jest otwarty , tylko nie masz do niego dostępu , musi zmienić się Twój status na forum aby zyskać do niego dostęp , nie jest to równe traktowanie , ale jest sprawiedliwe

czy o taką równość chodzi ??

Bajka o Ekwitanii
Ekwitania swą piękną nazwę wzięła od łacińskiego słowa oznaczającego równość, bo właśnie równość jest zdaniem tutejszego rządu jedynym sprawiedliwym celem wszelkiej władzy. Czyż nie jest bowiem tak, że ludzie są równi i czyż nie jest w takim razie rzeczą sprawiedliwą, by wszyscy mieli taki sam udział w różnorodnych bogactwach ofiarowywanych przez świat? Rząd Ekwitanii wie, że i inne państwa szczycą się panującą u nich równością, ale uważa, że są to tylko piękne słówka, za którymi nie kryje się żadna treść. Równość biedaka i bogacza? Równość sprzątaczki i dyrektora? Jawne kpiny.
W Ekwitanii równość to więcej niż słowa. Tutaj dawno już przekuto je w czyny. Zdecydowano, że niezależnie od tego, co ktoś robi i jak bardzo się stara, otrzyma w efekcie równą część wspólnie wypracowanego dobra. Jeśli zarobi więcej, musi oddać to państwu w formie podatku; rząd przekaże te pieniądze tym, którzy zarobią mniej niż im się zgodnie z zasadą równości należy. Wszyscy są więc teraz w Ekwitanii równie bogaci i nie mają powodów do wywyższania się. Nie ma też już ludzi budzących zazdrość czy zawiść.
Mądrości i nowoczesności rządu Ekwitanii - prawdziwego rycerza postępu - nie da się wprost wyrazić, niestety jednak obywatele wciąż jeszcze nie dorośli, aby to zrozumieć. I to zarówno ci, których talenty osobiste są wielkie, jak i ci o małych zdolnościach i umiejętnościach. Zamiast gorliwie pracować na rzecz wspólnego dobra - wszak im więcej bogactwa zdołają wypracować, tym większa jego część przypadnie im samym - pierwsi łatwo się zniechęcają, popadają w apatię i przygnębienie, drudzy zaś z coraz intensywniejszą rozkoszą oddają się lenistwu.


Gospodarka Ekwitanii popadła tym sposobem w stagnację i równość w bogactwie niepostrzeżenie stała się równością w biedzie. Nie jest jednakże tak, iżby rząd sądził, że obrał złą drogę do równości - zasada jest słuszna, idzie teraz tylko o efektywne sposoby zmuszenia ludzi do pracy. Skoro zawiodła racjonalna motywacja, trzeba użyć przymusu. Oczywiście, światły rząd Ekwitanii nie zamierza używać go zbyt długo, to jedynie chwilowa konieczność zmusza go do tego. Rząd wierzy w siłę edukacji, z czasem ludzie docenią prawdziwą równość i zrozumieją, że wspólna praca leży w ich własnym interesie. Wtedy ludzie będą równi, świat sprawiedliwy a Ekwitania bogata.

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#53 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 17 marca 2013 - 13:35

Skoro zawiodła racjonalna motywacja, trzeba użyć przymusu.

:confused: Może wyrwane z kontekstu :) w tym roku straciliście około 100 podatników

światły rząd Ekwitanii

:o oby taki się stał.

nie zamierza używać go zbyt długo, to jedynie chwilowa konieczność zmusza go do tego.

Ciągle jeszcze mam nadzieję.

#54 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 marca 2013 - 13:52

ale sama 'góra' forum uważa że to nie jest platforma handlowa. więc po co ten market? żeby właśnie pokazywać 'o masz beleczkę, szacuneczek, na pewno nas nie oszukasz. jeśli nawet to zamkniemy dział dla forumowiczów'. ot co, wiciu zrobił was w bambuko i teraz szukanie kozła ofiarnego.

#55 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 14:13

Czy pułap wymaganych 30 postów był sprawiedliwy ?? wydaje mi się że według Waszych kryteriów nie , ale jakoś wtedy nikt nie oponował , no może oprócz tych co nie mieli tych 30 postów , wg mnie nic się nie zmieniło , wzrosły tylko wymagania względem tych co chcą mieć dostęp do marketu , jakie ma znaczenie czy wymagane jest czy ktoś ma być klubowiczem , ma mieć 30 , 100 czy 300 postów , zawsze będzie grupa która nie będzie spełniała wymagań i będzie uważała że jest traktowana niesprawiedliwie i jest do czegoś zmuszana .

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#56 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 17 marca 2013 - 15:00

Nie rozumiem czemu market jest na ogólnym skoro nie jest ogólnie dostępny. Zabierzcie cały market na klubowy i po problemie. Nie będzie pretensji i głupich przepychanek....

[




P.S. Nie mówcie mi, że to nie moja sprawa bo nie jestem klubowiczem. Jak market będzie na klubowym to nie będę się interesował.

#57 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 15:03

Nie rozumiem czemu jest na ogólnym skoro nie jest ogólnie dostępny.


jest dostępny , z wyjątkiem działu "sprzedam" , tak jak było wcześniej , próg dostępu się jedynie zmienił , jak wcześniej pisałem ;)

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#58 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 17 marca 2013 - 15:08

jest dostępny , z wyjątkiem działu "sprzedam"



Czyli nie ogólnodostępny ;)

ok. To już jak nawet mod urządza głupie przepychanki słowne to napiszę tak: zabierzcie dział sprzedam sobie na klubowy skoro nie jest ogólnie dostępny; :smiech:

Dlaczego tak się wzbraniacie przed całkowitą blokadą dla nas?? (To jest pytanie retoryczne, bo odpowiedź każdy zna)

#59 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 marca 2013 - 15:20

Czyli nie ogólnodostępny


tak było cały czas , tylko został podniesiony próg dostępu , ile razy można to pisać :masakra:

Idźcie protestować pod "Makro" że nierówno traktują społeczeństwo bo sprzedają tylko tym co mają działalność gospodarczą :lol:

klub jest gospodarzem forum i ma prawo do ustalania zasad jakie na nim panują :) i to jest sprawiedliwe

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#60 OFFLINE   xax3

xax3
  • 1 264 postów
  • Dołączył: 01-11-2011
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 17 marca 2013 - 15:29

Idźcie protestować pod "Makro" że nierówno traktują społeczeństwo bo sprzedają tylko tym co mają działalność gospodarczą :lol:

klub jest gospodarzem forum i ma prawo do ustalania zasad jakie na nim panują :) i to jest sprawiedliwe


hahaha ale śmieszne, aż padłem z krzesła. właśnie to jest najgorsze. znajdują się tacy z belka co uważają że są lepsi od pozostałych. pokazują swoją wyższość. przez co udowadniaj innych w swoim prostym myśleniu wziętego wprost z samych swoich. i ciągłych sporów kto jest lepszy/ma więcej.