Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Amortyzatory Meyle,Ktos zna? co sadzicie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   marcys1986

marcys1986
  • 159 postów
  • Dołączył: 29-08-2010
  • Skąd: sosnowiec

Napisany 20 października 2011 - 20:11

Ja jak bym nie miał kasy(jak Ty) .


ja nie potrzebuje amortyzatorow wiec po czym sadzisz ze nie mam kasy ze tak piszesz? wyrazalem swoja opinie, bo nie kazdy jest tak bogaty (jak ty) i kupuje tansze amortyzatory ktore tez dobrze sobie radza. Co do blistejnow to nie dokonca ja mam o nich dobre zdanie gdyz wymienialismy je w sprinterach i dosc szybko sie wylewaly. BEZ ZADNEJ rewelacji. A zaloze sie ze wiekszosc zachwalaczy i super znawcow kieruje sie tylko marka, a jakby wsiadlo do omegi co ma zalozone sachsy i do omegi co ma inne amorki nawet nie zwrocilo by uwagi ktore sa ktore. Ale to tylko moje zdanie :)

#22 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 21 października 2011 - 15:55

ale ni zawsze kazdy ma pieniadze :)


Tym postem odpowiedziałeś koledze Damianowi 801212 więc zasugerowałeś , że u ciebie teraz krucho z kasą. Jeżeli zle zrozumiałem to sorry.

#23 OFFLINE   topserwis

topserwis

    sympatyk KKK

  • 2 225 postów
  • Dołączył: 16-10-2011
  • Skąd: okolice Warszawy

Napisany 23 października 2011 - 21:01

(...) Co do blistejnow to nie dokonca ja mam o nich dobre zdanie gdyz wymienialismy je w sprinterach i dosc szybko sie wylewaly. BEZ ZADNEJ rewelacji.

To akurat prawda, że szybko się leją. Ale jest druga strona medalu - bez szemrania na gwarancji idzie wymiana wylanych, nawet pod koniec okresu gwarancji... Mimo że to niby część zużywająca się. Pod tym względem Bilstein bije na głowę nie tylko tanie zamienniki, ale również Sachsy czy Kayaby.

#24 OFFLINE   djtween

djtween
  • 357 postów
  • Dołączył: 08-03-2009
  • Skąd: Byczyna || Almere-Buiten

Napisany 23 października 2011 - 21:03

Ja w mojej ex zakladalem 4xKYB i po zrobieniu jeszcze 70tkm dalej wykazywaly ponad 70% skutecznosci.

#25 OFFLINE   topserwis

topserwis

    sympatyk KKK

  • 2 225 postów
  • Dołączył: 16-10-2011
  • Skąd: okolice Warszawy

Napisany 23 października 2011 - 21:23

Nie napisałem że KYB czy Sachs są złe. Jedynie to że jeśli już Bilstein wyleje (IMHO to loteria, jedne wyleją szybko, inne później, a trafiają się partie bardzo dobre) to nie ma problemów z gwarancją. W przypadku innych cenionych amortyzatorów gwarancja "jest bo jest", jeśli ktoś chce ją wyegzekwować to z reguły dopiero w sądzie :( Takie mam doświadczenia prowadząc warsztat.