Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

rozrusznik nie kręci tylko dziwnie cyka


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   krzysiekC_2005

krzysiekC_2005
  • 27 postów
  • Dołączył: 14-06-2007
  • Skąd: Legnica

Napisany 05 lipca 2007 - 16:23

Panowie pomocy bo nie wiem co się stało.
Po dojechaniu do pracy było wszystko oki, ale po kilku godzinach wsiadam do auta a tam tylko rozrusznik dziwnie cyka a nie kręci, co dziwne na zaciąg też nie odpala, szok auto stoi i nie wiem gdzie szukać, czy to rozrusznik szlag trafił czy coś innego, miał ktoś kiedyś taką przygodę ?????


SERWIS OPON LEGNICA
Ul. Rzeczypospolitej 15
tel 506 076 397
www.opony-legnica.com

#2 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 05 lipca 2007 - 17:01

moim zdaniem immobilajzer sprawia Ci psikusa, sprawdz bezpeczniki może któryś się przepalił

#3 OFFLINE   krzysiekC_2005

krzysiekC_2005
  • 27 postów
  • Dołączył: 14-06-2007
  • Skąd: Legnica

Napisany 06 lipca 2007 - 11:02

Już naprawione, bezpieczniki było ok, ale rozrusznik masę stracił i dlatego nie chciał zakręcić.
Przy tym przestroga dla innych aby nie próbować go ciągnąć ani pchać bo to nic nie daje a tylko paliwo zbiera się w cylindrach i układzie wydechowym.
Mechanik kiedy go w końcu odpalił to z rury poleciało tyle dymy co przy odpalaniu stara :shock: , na szczęście nic się nie stało i silnik chodzi idealnie ale grozi to uszkodzeniem uszczelki pod głowicą.
Śmigam dalej i jestem zadowolony.
Pozdro :mrgreen:
SERWIS OPON LEGNICA
Ul. Rzeczypospolitej 15
tel 506 076 397
www.opony-legnica.com