Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Mapy i Navi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Bombel

Bombel
  • 4 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: Zabrze

Napisany 04 lipca 2007 - 18:25

Witam wiem że było to już kilka razy poruszane ale mimo że spędziłem masę czasu szukając na forum nic nie znalazłem co by mi pomogło.

Mam Siemensa NCDC 2015 oraz kolorowy wyświetlacz niestety nie mam płyty do navi i jak chce uruchomić to pisze mi żebym włożył płytę.

Czy mógłby mi ktoś przesłać na e-mail albo tutaj dać strony do ściągnięcia skąd mogę ściągnąć mapy w miarę aktualne Europy oraz Polski. Oczywiście jakbym mógł prosić o napisanie co mam dokładnie zrobić bo z tego co czytałem na forum w innych postach nic nie rozumiem jak chodzi o softy jakieś 2.3, 2.9

Nie piszę już o Polski język gdyż wszyscy pisali że nie ma go a jakoś metodą prób i błędów radzę sobie. Mimo że jest po niemiecku a niemieckiego nie umiem.
Proszę pomóżcie



#2 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 05 lipca 2007 - 13:00

na tą chwilę nie ma niestety mapy Polski do NCDC 2015 i czy wogóle będzie nie wiadomo, firma Navteq bardzo wymijająco odpowiada na maila dotyczące mapy dla tych właśnie radyjek dla Naszego kraju i raczej nici z takową mapą

oto co odpisali na maila:
Thank you for contacting NAVTEQ.

Navteq offers their database several times a year to Opel. Opel makes a
product out of these data. At this moment the data for Poland are still very
limited. This is due to the fact that Navteq has only recently started
gathering data for Poland. Currently there are some data available for
Poland on the Central Europe CD that we mentioned earlier. This CD can be
ordered with Navteq. Furthermore we were merely trying to explain that any
new data that we gather for Poland are not automatically available on CD,
since this process takes some time. The data that are currently available
are mainly Warsaw and the main roads