Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Problem z wyświetlaczem


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Bombel

Bombel
  • 4 postów
  • Dołączył: 03-07-2007
  • Skąd: Zabrze

Napisany 04 lipca 2007 - 14:59

Witam

Mam problem z kolorowym wyświetlaczem gdyż świeci cały na biało i nic na nim nie widać (ani komunikatów, ani radia totalnie nic) niekiedy po przejechaniu kilku set metrów a niekiedy dopiero po kilku dziesięciu kilometrach załapie (czyli załączy się) wtedy jest wszystko ok ale znowu niekiedy zniknie tylko że już nie jest cały biały tylko biały z czarnymi pasami przez całą długość wyświetlacza.

Nie wiem czy wyświetlacz nawala czy może nie ma gdzieś styku może ktoś miał już taki problem proszę o pomoc.



#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 04 lipca 2007 - 15:16

Witam

Mam problem z kolorowym wyświetlaczem gdyż świeci cały na biało i nic na nim nie widać (ani komunikatów, ani radia totalnie nic) niekiedy po przejechaniu kilku set metrów a niekiedy dopiero po kilku dziesięciu kilometrach załapie (czyli załączy się) wtedy jest wszystko ok ale znowu niekiedy zniknie tylko że już nie jest cały biały tylko biały z czarnymi pasami przez całą długość wyświetlacza.

Nie wiem czy wyświetlacz nawala czy może nie ma gdzieś styku może ktoś miał już taki problem proszę o pomoc.



gdzies ci styk siadl i po rozgrzaniu wraca.
skontaktuj sie z tym gosciem http://www.allegro.p...php?uid=1058183 ja u niego naprawialem swoj tyle ze nie mam navi