Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Bardzo ciężko odpala


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   quest

quest
  • 32 postów
  • Dołączył: 06-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 28 czerwca 2007 - 10:37

Witam,mam pytanie:
Pojawił mi się kod błędu 135 który oznacza zaburzenie pracy silnika-lampka kontrolna-zbyt niskie napiecie,czy to może oznaczać pompę paliwa bo mam podejrzenie ale nie jestem pewien.Moze ktoś z was miał taki błąd i wie co to oznacza?
Pojawił mi sie także błąd 38-sonda lambda zbyt niskie napięcie regulacji,czy to oznacza wymianę sondy lambda?Moje auto to Omega MV6 1994 i mam problem z odpaleniem zimnego silnika po postoju jakies 5 min musze kręcic zeby w koncu odpalił (odpala i gasnie)jak jest ciepły to pali jak pszczułka.Pomocy.Pozdro.


QUEST the BEST

#2 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 28 czerwca 2007 - 11:01

Witam,mam pytanie:
Pojawił mi się kod błędu 135 który oznacza zaburzenie pracy silnika-lampka kontrolna-zbyt niskie napiecie,czy to może oznaczać pompę paliwa bo mam podejrzenie ale nie jestem pewien.Moze ktoś z was miał taki błąd i wie co to oznacza?
Pojawił mi sie także błąd 38-sonda lambda zbyt niskie napięcie regulacji,czy to oznacza wymianę sondy lambda?Moje auto to Omega MV6 1994 i mam problem z odpaleniem zimnego silnika po postoju jakies 5 min musze kręcic zeby w koncu odpalił (odpala i gasnie)jak jest ciepły to pali jak pszczułka.Pomocy.Pozdro.



do sprawdzenia.
stan akumulatora - chodzi o prad rozruchowy a nie o napiecie,
nastepnie cisnienie na listwie wtryskow,




 


#3 OFFLINE   quest

quest
  • 32 postów
  • Dołączył: 06-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 29 czerwca 2007 - 08:01

Witam
Listwa na wtryskach nie trzyma ciśnienia bo jest membranka wytrzepana,ale jakby pompa dobrze chodziła to nie powinna mieć takiego problemu z nabiciem,dlatego podejrzewam że albo pompa jest już słaba albo wężyk w baku przy pompie jest pęknięty i ciężko jej napompować paliwo do układu.Dzięki.
Pozdrawiam.
QUEST the BEST