Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Przycisk śnieżynka w automacie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   gadek80

gadek80
  • 9 postów
  • Dołączył: 18-06-2007
  • Skąd: Nowy Sącz

Napisany 24 czerwca 2007 - 16:21

Witam. Mam do was pytanko. Do czego służy przycisk śnieżynki przy skrzyni automatycznej, bo akurat taką kupuje. Początkowo myślałem że jest to kontrola trackji ale podczas ogadania innych omeg zauważyłem, że przycisk kontroli trakcji w omedze jest na konsoli. Tak samo jak kiedys w zimie jeździłem taką omega autko normalnie zażucało i jak się gazu dodało to koła mieliły. W takim razie do czego ten przycik służy i jak on działa. Pozdrawiam i Dziękuje :) Maciek


Maciek

#2 OFFLINE   prezesss

prezesss
  • 1 576 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Warszawa-Bielany
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 czerwca 2007 - 16:37

Witam. Mam do was pytanko. Do czego służy przycisk śnieżynki przy skrzyni automatycznej, bo akurat taką kupuje. Początkowo myślałem że jest to kontrola trackji ale podczas ogadania innych omeg zauważyłem, że przycisk kontroli trakcji w omedze jest na konsoli. Tak samo jak kiedys w zimie jeździłem taką omega autko normalnie zażucało i jak się gazu dodało to koła mieliły. W takim razie do czego ten przycik służy i jak on działa. Pozdrawiam i Dziękuje :) Maciek


jak wlaczysz sniezynke to skrzynia rusza z 3 biegu

#3 OFFLINE   gadek80

gadek80
  • 9 postów
  • Dołączył: 18-06-2007
  • Skąd: Nowy Sącz

Napisany 24 czerwca 2007 - 16:47

Heh Dzięki stary (tak jak w chlopaki nie płaczą) nie wiedziałem ze to takie rozwiązanie i w sumie takie proste :) A tyke sie zastanawiałęm. Dzięki jeszcze raz
Maciek

#4 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2007 - 16:52

Tutaj masz opis czemu to służy i jak potem wyłączyć. :mrgreen:

Kliknij na fotke to sie powiększy.

Dodany obrazek