Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

sprzedaz auta brak potwierdzenia o działalnosci help


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kicek987

kicek987
  • 122 postów
  • Dołączył: 23-12-2009

Napisany 02 lutego 2011 - 18:50

witam serdecznie mam taki problem kupiłem ome i nie dostałem potwierdzenia o działalnosci do faktury i moje pytanie brzmi gdybym chciał sprzedac auto to czy moge bez tego kwitka dodam ze nie mam kontaktu do własciciela wyłałem poleconym list i tez zero nic nie odpisał nie oddzwonił czy teraz zostałem skazany na to auto az sie rozleci i złomowanie jak to jest podpowie ktos moze dodam ze jechac do własciciela nie bede bo to 250 km ode mnie i nei ma pewnosci ze zastane go w domu

#2 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 02 lutego 2011 - 19:24

Ja też nie mam kwitka przy fakturze , aczkolwiek jeżeli był by potrzebny mam kontakt z byłym właścicielem .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#3 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 lutego 2011 - 19:42

jeśli sprzedasz auto bez wpisu do ew. do dzialalności, to kupujący po wizycie w Wydziale Komunikacji po nie udanej próbie rejestracji zadzwoni do Ciebie i będziesz miał dokładnie ten sam problem co teraz.
Potrafileś pojechać po auto zeby je kupić - pojedz i załatw papiery. 250km to nie koniec swiata.

#4 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 02 lutego 2011 - 21:45

Ja rejestrowałem i nic nie pokazywałem a jak będę sprzedawał to chyba ktoś ze mną podpisze umowę ./ Coś chyba nie zrozumiałem albo jak ??
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#5 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 lutego 2011 - 12:02

Ja rejestrowałem i nic nie pokazywałem a jak będę sprzedawał to chyba ktoś ze mną podpisze umowę ./ Coś chyba nie zrozumiałem albo jak ??


Przecież jeżeli jest to normalna Faktura VAt to nie trzeba żadnego wpisu, wystarczy sama faktura. Z tego co pamiętam to chyba przy fakturze vat-marża musi być takowy wpis.