Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

nie dziala navi omega b kombi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   chion1

chion1
  • 34 postów
  • Dołączył: 05-05-2007
  • Skąd: bedzin

Napisany 05 maja 2007 - 20:19

Witam kupilem niedawno omege z navigacja ale nie dziala tzn. nic sie nie zalacza gosc od ktorego kupilem mowil ze musi byc orginalna plyta z mapa ale mysle ze bez plyty cos by sie jednak na monitorku pokazalo. Czy to prawda ze bez plyty nic sie nie da zrobic. Poza tym joy w podlokietniku tez na nic nie reaguje nie odpala calego tego sprzetu.POMOCY


chion

#2 OFFLINE   Patrick

Patrick
  • 325 postów
  • Dołączył: 30-09-2006
  • Skąd: Gillingham UK/Zabrze PL

Napisany 13 maja 2007 - 10:52

Sprawdź bezpiecznik-u mnie w skrzynce bezpieczników jest naklejka navi F12-informuje który bezp jest za navi odpowiedzialny(bo nie ma oryginalnie miejsca przeznaczonego-ty też powinieneś mieć naklejke). Ewentualnie sprawdź czy kostki są wpięte do navi(niestety nie wiem gdzie jest w kombi-w sedanie pod pólka bagażnika po lewej podwieszona).
Nawet jak nie ma płyty to po wciśnieciu joy ekran się podświetla i pojawia się napis z prośbą o włożenie płyty. Dodatkowo na navi masz czerwoną lampkę która wtedy powinna się swiecic-jak wlozysz płytke(obojetne jaką) to wtedy powinna się jeszcze i zielona zaświecic, a na wyswietlaczu jesli płyta jest nie własciwa, pojawi sie komunikat z prosbą o włozenie własciwej płytki.
Możesz też zobaczyć po ściągnieciu panelu klimatronica czy ekran ma wpiętą wtyczke(ale to na koncu)
Vauxhall Omega Elite 3.0 '98-już nie ma..
http://cgi.ebay.co.u...:MEUS:IT&ih=007
VW Passat 1.9 TDI '04 Kombi.

#3 OFFLINE   chion1

chion1
  • 34 postów
  • Dołączył: 05-05-2007
  • Skąd: bedzin

Napisany 15 maja 2007 - 16:43

Witam wszystko juz probowalem i doszedlem do tego ze nie dochodzi tam prad po podlaczeniu pradu na krótko zapala sie czerwona lampka i jak wloze plytke to zielona tez sie zapala dokladnie tak jak mowisz ale nie da sie zalaczyc ani na ekraniku nic nie ma ani tez nie daje zadnego dzwieku.Cz moze to byc np monitorek walniety??? A co do bezpiecznika od navi to wlasnie nic takiego nie ma.
Do tego wszystkiego znalazlem jeszcze z drugiej strony auta czyli za prawym nadkolem tam gdzie mam zmieniarke dwie kostki i kabel antenowy z taka sama koncowka jak wchodzi do navi i nie wiem do czego to jest.
chion