Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Zima idzie, święta idą...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Pingwin60

Pingwin60
  • 72 postów
  • Dołączył: 09-09-2008
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 07 listopada 2010 - 23:01

... A mi :cenzura: jego mać nagrzewnica najprawdopodobniej walnęła. Dlaczego teraz? Przed świętami, po rozpoczęciu roku akademickiego... Kasy mało, raty małe bo małe, ale trzeba płacić i jeszcze święta idą... Dobrze, że zakup prezentów rozłożyłem w czasie i większość już mam kupione. Ale widzę, że będzie trzeba trochę pomarznąć w samochodzie... Eh kur...cze pieczone... Dobrze, że chociaż zimówki na ten sezon miałem, ale chciałem trochę przyoszczędzić na letnie, bo obecne to już pół ogranicznika nie mają...

#2 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 07 listopada 2010 - 23:13

Kup używaną nagrzewnicę,może ktoś ma w dobrej cenie ? Porada na forum jak wymienić.

#3 OFFLINE   Pingwin60

Pingwin60
  • 72 postów
  • Dołączył: 09-09-2008
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 07 listopada 2010 - 23:30

Spróbuję jeszcze ją przeczyścić...

#4 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 07 listopada 2010 - 23:33

Spróbuję jeszcze ją przeczyścić...


U nas na forum sprzedaje kolega za 35 zeta+przesyłka.

#5 OFFLINE   Martini

Martini
  • 558 postów
  • Dołączył: 03-06-2007
  • Skąd: EPNM
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2010 - 07:50

Zakładać taki temat z powodu nagrzewnicy??
Utrzymanie Omegi nigdy nie było i nie będzie tanie, ale sądząc po opisie kłopotów to ktoś porwał się z motyką na słońce i sprawił sobie samochód, na który go po prostu nie stać i tyle...nie bierz tego osobiście do siebie tylko ;)

#6 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2010 - 12:01

Zakładać taki temat z powodu nagrzewnicy??
Utrzymanie Omegi nigdy nie było i nie będzie tanie, ale sądząc po opisie kłopotów to ktoś porwał się z motyką na słońce i sprawił sobie samochód, na który go po prostu nie stać i tyle...nie bierz tego osobiście do siebie tylko ;)


Chodzi chyba bardziej o Prawo Murphiego czy zlosliwosc rzeczy martwych...czyli to, ze psuje sie kieedy nie masz czasu, pieniedzy lub nerwow na naprawy.
Dla pocieszenia - kolezanka dwa miesiace temu zrobila przeglad auta i kosztowalo ja to prawie 300 Funtow (opony, zawieszenie itp). Zaraz po tym miala problem z przewodami WN wiec skasowali ja na kolejne 50, potem znow musiala je wymienic. Nastepnie wlamano sie jej do auta, ktore dla celow dowodowych mialo stac noc z wybita szyba. Oczywiscie policja nic nie znalazla, a ubezpieczalnia kazala zaplacic prawie 300 Funtow udzialu wlasnego zeby to zrobic. W wlasnej kieszeni zaplacila wiec 50 Funtow za szybe i kolega dal jej swoje stare radio. W zeszlym tygodniu pekla jej chlodnica i znow zaplacila 210 Funtow za wymiane, a dzis padl jej 7 miesieczny akumulator...
Fakt faktem auto ostatni serwis mialo...6 lat temu ;)

#7 OFFLINE   Szopen

Szopen

    Zagazować cały świat !

  • 451 postów
  • Dołączył: 28-02-2007
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2010 - 20:54

... A mi :cenzura: jego mać nagrzewnica najprawdopodobniej walnęła. Dlaczego teraz? Przed świętami, po rozpoczęciu roku akademickiego... Kasy mało, raty małe bo małe, ale trzeba płacić i jeszcze święta idą... Dobrze, że zakup prezentów rozłożyłem w czasie i większość już mam kupione. Ale widzę, że będzie trzeba trochę pomarznąć w samochodzie... Eh kur...cze pieczone... Dobrze, że chociaż zimówki na ten sezon miałem, ale chciałem trochę przyoszczędzić na letnie, bo obecne to już pół ogranicznika nie mają...


Kup farelkę :D

#8 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 08 listopada 2010 - 22:00

... A mi :cenzura: jego mać nagrzewnica najprawdopodobniej walnęła. Dlaczego teraz?


Może z tego samego powodu co mi. Dzisiaj cały dzień wyciągałem wodę odkurzaczem i suszyłem suszarką, ale nie taką do włosów :-D. Jutro wymiana w ten sposób: http://forum.omegakl...ead.php?t=43332