Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Musze sie wyzalic:(


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
33 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 25 października 2010 - 06:42

Wczoraj mnie cos trafiło juz:/ dawa tygodnie temu ktos prawdopodonie pod praca ukradł mi korek od wlewu gazu, mysle no trudno poszłam kupiłam nowy drogi nie jest bo kosztuje 10 zł,
Wczoraj wracam z roboty i co sie okazało? ze ktos mi znowu zap**** ten korek:guns::guns::guns::guns:

No kurde ile razy w miesiacu mozna to kupowac? Rozumiem raz:( ale dwa????

#2 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 października 2010 - 07:06

A nie było przypadkiem tankowania po drodze ?? mówię o tym bo nie jedno krotnie ten co tankował gaz nie przykręcał go... kilka razy już kupowałem do poprzednich aut.

A jeśli faktyczne ktoś go pod:censored:lił to mu trzeba łapki :kat:.... brak mi słów jakiś czas temu u mnie pod blokiem korki do wentli po kradli z kilku aut naprawdę :evil::evil: takich to :stary:

#3 OFFLINE   henryk7731

henryk7731
  • 56 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: chojnice

Napisany 25 października 2010 - 08:41

Kradną skurczybyki i tyle !!!! zawsze po tankowaniu sprawdzam czy korek jest a mimo to często muszę dokonać podobnego zakupu...
pracuje w sklepie motoryzacyjnym gdzie klienci często przychodzą po korki,nakładki haków i zaślepki kierunkowskazów (GOLF III) które są po prostu kradzione...gdyby jeszcze nie kosztowało to 5 zł i się komuś przydało to ok rozumiem ale zaślepkę od golfa wyciągnąć jest nie łatwo wiec połamią zdewastują zderzak ale satysfakcję mają...

#4 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 25 października 2010 - 08:57

to mi ukradli najpierw zaślepkę od miejsca na hak holowniczy z przodu,a z tyłu tydzień temu :( mieli frajdę, a większość omeg co po wałbrzychu jeździ to też bez zaślepek, no nic złodziejstwo się szerzy :( :( :( szkoda wydać 10-15zyla na nową lepiej iść *****....ć i przy okazji połamać :( :( :( :stop::stop::stop::mad::mad::mad:

#5 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 25 października 2010 - 16:37

może jakiś jełop z przepalonymi zwojami mózgowymi sądzi że to jest fajna zabawa...
popaprańcy...

#6 OFFLINE   konradbiker

konradbiker

    Czesci Omega i e39

  • 524 postów
  • Dołączył: 24-05-2009
  • Skąd: Bialystok
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 października 2010 - 17:57

Wszedzie są tacy durnie. Z miesiąc temu przez allegro pisał do mnie koles czy mam moze zaslepka do przedniego zderzaka, ja odpisałem ze nie, a on mi na to trudno bede musiał przejsc sie na jakis Warszawski parking bo nowe drogie. Normalnie brak słów.

#7 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 25 października 2010 - 18:24

jakby zrobili tak jak w średniowieczu ze za kradzeż ucinali łape to moze by sie wtedy zastanowili nad sensem swojego postepowania:/

#8 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 października 2010 - 18:31

Ja proponuję po złapaniu i udowodnieniu nakazać zwrot dziesięciokrotnej wartości nowego przedmiotu poszkodowanemu.

#9 OFFLINE   henryk7731

henryk7731
  • 56 postów
  • Dołączył: 23-06-2009
  • Skąd: chojnice

Napisany 25 października 2010 - 20:12

Jednemu z moich klientów regularnie kradną bat od anteny ale UWAGA... nie wykręcając go tylko łamiąc co znacznie utrudnia późniejszą wymianę.zdesperowany zostawił kartkę przyczepioną do anteny z treścią....BŁAGAM NIE ŁAMCIE BATA TYLKO GO WYKRĘĆCIE...ŻYCZĘ BEZPROBLEMOWEJ EKSPLOATACJI.
W odpowiedzi.... zabrali kartkę złamali bat wszystkie ramiona wycieraczek i lusterka!!!!!! co wy na to??

#10 OFFLINE   konradbiker

konradbiker

    Czesci Omega i e39

  • 524 postów
  • Dołączył: 24-05-2009
  • Skąd: Bialystok
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 października 2010 - 20:35

Jednemu z moich klientów regularnie kradną bat od anteny ale UWAGA... nie wykręcając go tylko łamiąc co znacznie utrudnia późniejszą wymianę.zdesperowany zostawił kartkę przyczepioną do anteny z treścią....BŁAGAM NIE ŁAMCIE BATA TYLKO GO WYKRĘĆCIE...ŻYCZĘ BEZPROBLEMOWEJ EKSPLOATACJI.
W odpowiedzi.... zabrali kartkę złamali bat wszystkie ramiona wycieraczek i lusterka!!!!!! co wy na to??


Ja bym siedział czesciej z kolegami przy piwku obserwując omege przez okno i jakby sie pojawili to szybko tych skur****** by doprowadziło sie do porządku

#11 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 25 października 2010 - 23:21

Jednemu z moich klientów regularnie kradną bat od anteny ale UWAGA... nie wykręcając go tylko łamiąc co znacznie utrudnia późniejszą wymianę.zdesperowany zostawił kartkę przyczepioną do anteny z treścią....BŁAGAM NIE ŁAMCIE BATA TYLKO GO WYKRĘĆCIE...ŻYCZĘ BEZPROBLEMOWEJ EKSPLOATACJI.
W odpowiedzi.... zabrali kartkę złamali bat wszystkie ramiona wycieraczek i lusterka!!!!!! co wy na to??


raczej nie kradziez, tylko zlosliwosc.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#12 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 26 października 2010 - 09:59

Takim to tylko w****** ale tak zeby do konca życia zapamietali.

#13 OFFLINE   Iwona

Iwona
  • 128 postów
  • Dołączył: 19-04-2010
  • Skąd: WKZ/WZW

Napisany 26 października 2010 - 11:08

spotkałam się z brakiem korka od gazu ale również giną zaślepki od śrub na kołach a najbardziej popularna rzeczą która się kradnie to znaczki firmowe ja osobiście przyłapałam na gorącym uczynku osobę która się za to zabierała..

#14 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 października 2010 - 12:57

jakby zrobili tak jak w średniowieczu ze za kradzeż ucinali łape to moze by sie wtedy zastanowili nad sensem swojego postepowania:/


W rok czasu ilosc "rak do pracy" by spadla o polowe ;) No chyba, zeby te odciete dostarczali.

Pociesze sie jak za PRLu - Mogli kola ukrasc wiec sumarycznie to jestes do przodu!! ;)

A tak na powaznie to nic nie zrobisz, no chyba, ze pomalujesz w jakims dziwnym kolorze, moze swojego auta. wtedy pojda szukac czarnego korka. Farba zaprawkowa jest do dostania w kazdym ASO. Jest i jak lakier do paznokci i jako spray (spray sie bardziej oplaca kupowac).

#15 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 października 2010 - 13:07

tak jak piszesz zrobiłem ze spryskami reflektorów bo 2 komplety w miesiąc czasu mi zajumali. Od tamtej pory mam spokój.

#16 OFFLINE   Krystianek

Krystianek

    C30SE

  • 86 postów
  • Dołączył: 28-07-2010
  • Skąd: Nowy Targ

Napisany 26 października 2010 - 14:03

Wydaje mi się, że po części to tylko zabawa, by uprzykrzyć życie drugiej osoby, chociaż mogę się mylić, bo takie rzeczy jak zaślepki to chodliwy towar, ale żeby wykręcać śruby z kół to chyba lekkie przegięcie, ktoś myślał, ze zrobi świetny dowcip, ale na szczęście na parkingu koło wypadło, wiec nie można było dalej jechać.

#17 OFFLINE   fnd

fnd
  • 1 167 postów
  • Dołączył: 19-02-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 27 października 2010 - 03:51

Wczoraj widziałem pod robotą Kia Sorento Xcośtam - na tylnej klapie zostały tylko czarne ślady po kleju czy jakiejś taśmie która trzymała emblematy. :rolleyes:

Wydaje mi się, że po części to tylko zabawa, by uprzykrzyć życie drugiej osoby, chociaż mogę się mylić, bo takie rzeczy jak zaślepki to chodliwy towar


Nieraz do pracy jakieś gnojki przynoszą mi anteny od CB, radia, albo dekielki. Zawsze ich gonie, ale widocznie są tacy którzy to kupują... a jak kupują to wiadomo - jest popyt - jest podaż ;)

Gdyby mi coś z samochodu ginęło regularnie to zaczaił bym się z rurką gdzieś w krzakach i nie odpuścił. Na szczęście mam ogrodzone samochody i 3 spore psiaki :bud::bmw::boks:



 


#18 OFFLINE   arczon82

arczon82
  • 1 193 postów
  • Dołączył: 12-11-2009
  • Skąd: Iłowo-Osada

Napisany 29 października 2010 - 19:50

tylko że nasze prawo jest tak skonstruowane że jak byś gościowi przetrzepał skóre za ta kradzież albo uszkodzenie auta to i tak ty byś beknął bo nadużyłeś siły i wreszcie ten złodziej był by poszkodowanym.

#19 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 29 października 2010 - 20:21

Mnie ostatnio ukradli kołpaki za 24zł z TESCO,chodz jestem pewien ze ten tandetny plastik popękał hehe,zaślepek tez juz nie mam w zderzaku i progach ale co ciekawsze pod kopalnia gdzie pracuje notorycznie na rannej zmianie (6.30-14) kradna z samochodów maski,lampy nawet potrafia odkrecic drzwi na parkingu!!!!!Teraz Kopmpania sie za to wzieła na swoja kozysc oczywiscie,ogrodzili parking zrobili monitoring i płatny 15zł za tydzien kasuja,niby nie duzo ale jako górnik nie zarabiam tyle zeby wydawac dodatkowo na parking ale co zrobic,takie życie

#20 OFFLINE   daro0153

daro0153
  • 2 postów
  • Dołączył: 02-08-2010

Napisany 29 października 2010 - 20:25

a sprawdzałaś po tankowaniu w LPG czy masz korek? bo u nas w mazowieckim to normalka że korków nie zakręcają ,,chyba że tylko mi nie zakręcają!? 4 sztuki