Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

a co wiecie nt. NAVI?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   djobello

djobello
  • 15 postów
  • Dołączył: 28-04-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 28 kwietnia 2007 - 20:05

wie ktos czy można wpisac w navi (kolorowe) polskie mapy jakieś? kto to robi- jakis namiar, plz bo nie wiem czy zwracać większą uwagę na to czy atko ma navi, czy ma to małe znaczenie? jak to działa w realu- opinie mile widziane... :looz:



#2 OFFLINE   Piterek

Piterek

    ASB killer

  • 3 826 postów
  • Dołączył: 10-05-2006
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 kwietnia 2007 - 00:17

niestety, ale mimo, że to mapy TeleAtlasa, to żadna nie ma Polski, nie da się tego przeprogramować/przerobić


"Krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi"
Winston Churchill


#3 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 kwietnia 2007 - 08:50

W większości omeg które są sprowadzane z zagranicy nie można wgrać naszej mapy Polski.
Ja na twoim miejscu nie zwracałbym większej uwagi na to aby była omesia z Navi, bo dla większości tych gadzetów nie można wrzucić naszej mapy Polski.
Czy nie lepiej potem kupić oddzielnie Navi z naszymi mapami. :mrgreen:
W większości jest tak, że każdy dowiaduje się czyjej firmy jest Navi i potem sprawdza, czy można znaleśc dla niej oprogramowanie z naszą mapą.

#4 OFFLINE   Patrick

Patrick
  • 325 postów
  • Dołączył: 30-09-2006
  • Skąd: Gillingham UK/Zabrze PL

Napisany 03 maja 2007 - 20:34

Ja się rok cieszyłem z oryginalnej Carin i teraz padła-nie wiem co jej jest. Wkurzylem sie strasznie, ale długo się nie zastanawiałem, reperować dziada czy wymieniać czy moze sat-nav przenośne sobie kupić-kupiłem Palmtopa MIO P550 z wgranym TomTomem, Auto mapą, z uchwytem do auta, ładowrką do domu i do auta. Ma wbudowana antene GPS(mozna tez zewnetrzną podłączyć, ale nie ma takiej potrzeby), wi-fi(użytkuje w domu czasem do przeglądania neta), bluetooth i ogólnie śmiga super. Dałem 150 GBP-za tę cene kupiłbym jakąś podstawową nawigacje bez mapy Europy-tylko z UK. Jedyną nawigacje(samo to pudełko z bagaznika które mi padło) znalazłem na ebayu za 85GBP. Wybór był prosty....Wieć raczej nie ma się co sugerować navi fabryczną-zresztą o ile moja po europie i uk śmigała pięknie, to po Polsce z tą starszą mapą(nowszej nie można było załadować-soft z 98 byl za stary) to raczej cięzko było jeźdźić jako z pełnoużytkową nawigacją-główne trasy tylko i pare ulic w miescie-a nie o to przeciez chodzi. Po za tym sporo błędów.
Vauxhall Omega Elite 3.0 '98-już nie ma..
http://cgi.ebay.co.u...:MEUS:IT&ih=007
VW Passat 1.9 TDI '04 Kombi.

#5 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 03 maja 2007 - 22:33

ja kupiłem Omegę z dokładaną nawigacją VDO DAYTON...posiadała płytę z całą Europą :)
Polska była ale mało pokryta i praktycznie bezuzyteczna...kilka dni na emule i cieszę się superową mapą Polski ściągniętą z neta :)
większość ulic dużych miast i przelotówki :)
i jak narazie spisuje się bezproblemowo